Transfery 2015/16
: 13 maja 2015, o 19:20
Żeby dyskusja nie latała po 3 działach, to postanowiłem założyć temat na transfery tegoroczne i podsumować co dotychczas wiemy:
Chemik Police:
Przychodzą: ?
Zostają: ?
Zainteresowanie: Joanna Wołosz, Brankica Mihajlović (SRB)
Atom Trefl Sopot:
Przychodzą: ?
Zostają: trener Lorenzo Micelli (ITA)
Zainteresowanie: ?
Muszynianka Muszyna:
Przychodzą: ?
Zostają: ?
Zainteresowanie: Anna Grejman, Natalia Skrzypkowska
Impel Wrocław:
Przychodzą: trener Nicola Negro (ITA), Milena Radecka, Katarzyna Skowrońska-Dolata
Zostają: Magdalena Gryka
Zainteresowanie: ?
MKS Dąbrowa Górnicza:
Przychodzą: ?
Zostają: trener Juan Manuel Serramalera
Zainteresowanie: Micha Hancock (USA), Kamila Ganszczyk
Budowlani Łódź:
Przychodzą: ?
Zostają: Sylwia Pycia, Gabriela Polańska, Ewelina Sieczka, Martyna Grajber, Dorota Medyńska
Zainteresowanie: ?
SK Bank Legionovia Legionowo:
Przychodzą: Emilia Kajzer
Zostają: trener Ettore Guidetti (ITA), II trener Robert Strzałkowski, Natalia Gajewska, Malwina Smarzek, Monika Bociek, Karolina Szymańska, Klaudia Alagierska, Aleksandra Wójcik, Daria Paszek, Iga Chojnacka, Katarzyna Wysocka
Zainteresowanie: Klaudia Grzelak, Joanna Pacak, Adrianna Adamek
Developres Rzeszów:
Przychodzą: Aleksandra Wańczyk
Zostają: Magda Jagodzińska, Adrianna Budzoń, Magdalena Hawryła, Paulina Głaz, Lucyna Borek, Paulina Filipowicz
Zainteresowanie: ?
W pozostałych 4 klubach, czyli BKS Aluprof Bielsko-Biała, Nafta Piła, Pałac Bydgoszcz i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na razie nie zauważyłem żadnych informacji. Jeżeli czegoś brakuje to piszcie, uzupełnimy
Chemik Police:
Przychodzą: ?
Zostają: ?
Zainteresowanie: Joanna Wołosz, Brankica Mihajlović (SRB)
Atom Trefl Sopot:
Przychodzą: ?
Zostają: trener Lorenzo Micelli (ITA)
Zainteresowanie: ?
Muszynianka Muszyna:
Przychodzą: ?
Zostają: ?
Zainteresowanie: Anna Grejman, Natalia Skrzypkowska
Impel Wrocław:
Przychodzą: trener Nicola Negro (ITA), Milena Radecka, Katarzyna Skowrońska-Dolata
Zostają: Magdalena Gryka
Zainteresowanie: ?
MKS Dąbrowa Górnicza:
Przychodzą: ?
Zostają: trener Juan Manuel Serramalera
Zainteresowanie: Micha Hancock (USA), Kamila Ganszczyk
Budowlani Łódź:
Przychodzą: ?
Zostają: Sylwia Pycia, Gabriela Polańska, Ewelina Sieczka, Martyna Grajber, Dorota Medyńska
Zainteresowanie: ?
SK Bank Legionovia Legionowo:
Przychodzą: Emilia Kajzer
Zostają: trener Ettore Guidetti (ITA), II trener Robert Strzałkowski, Natalia Gajewska, Malwina Smarzek, Monika Bociek, Karolina Szymańska, Klaudia Alagierska, Aleksandra Wójcik, Daria Paszek, Iga Chojnacka, Katarzyna Wysocka
Zainteresowanie: Klaudia Grzelak, Joanna Pacak, Adrianna Adamek
Developres Rzeszów:
Przychodzą: Aleksandra Wańczyk
Zostają: Magda Jagodzińska, Adrianna Budzoń, Magdalena Hawryła, Paulina Głaz, Lucyna Borek, Paulina Filipowicz
Zainteresowanie: ?
W pozostałych 4 klubach, czyli BKS Aluprof Bielsko-Biała, Nafta Piła, Pałac Bydgoszcz i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na razie nie zauważyłem żadnych informacji. Jeżeli czegoś brakuje to piszcie, uzupełnimy