Transfery 2016/17

phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

I gdzie ten sponsor KSZO którego już jakiś czas temu mieli na dniach podpisać? Częstochowa-bis?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: krzysiu »

http://atomtrefl.pl/index.php/atom-tref ... ra-param=1 skład Sopotu. Jurij Mariczew oficjalnie w Policach
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SerCos »

Wklejam skład z powyższego linka:
Skład zespołu na sezon 2016/2017:

Przyjmujące: Magdalena Damaske, Beata Mielczarek, Daria Szczyrba
Atakujące: Karolina Goliat, Martyna Łukasik
Środkowe: Karolina Bednarek, Justyna Łukasik, Małgorzata Skorupa, Alicja Wójcik
Rozgrywające: Natalia Gajewska, Dominika Mras
Libero: Klaudia Kulig

Trener: Piotr Matela
Raczej nie należy się spodziewać jakiś znaczących ruchów transferowych mimo, że brakuje przyjmującej.

EDIT: Jeśli zaś chodzi o Mariczewa to jestem negatywnie nastawiony.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: drukjul »

SerCos pisze: EDIT: Jeśli zaś chodzi o Mariczewa to jestem negatywnie nastawiony.
A sam Mariczew to wie, że wbrew swoje nazwie Police to nie jest klub policyjny i może mieć tam spore problemy z dyscypliną niektórych podopiecznych? :D

Bo patrząc na jego trenerską karierę klubową w Rosji - "Dynamo" Moskwa, wcześniej męski zespół Dynama Krasnodar, to pracował właśnie w klubach pionu milicyjnego i takich właśnie pracodawców, może wcale nie przez przypadek sobie wybierał. ;)
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

SerCos pisze:Skład zespołu na sezon 2016/2017:

Przyjmujące: Magdalena Damaske, Beata Mielczarek, Daria Szczyrba
Atakujące: Karolina Goliat, Martyna Łukasik
Środkowe: Karolina Bednarek, Justyna Łukasik, Małgorzata Skorupa, Alicja Wójcik
Rozgrywające: Natalia Gajewska, Dominika Mras
Libero: Klaudia Kulig

Trener: Piotr Matela
o 5-8 to chyba nie ma co mysleć..
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Ten skład Sopotu wygląda tak, jakby Ania Podolec zostawiła ostatnią wypłatę, i za nią zbudowali skład...

Jedyny plus, że Damaske pogra. Więcej nie ma
Awatar użytkownika
mickey10
Posty: 292
Rejestracja: 6 cze 2011, o 21:22
Płeć: M
Kontakt:

Re: Transfery 2016/17

Post autor: mickey10 »

cześć,

wiecie co z Krysią Strasz ? W Dąbrowie mają już 2 nowe libero.
Macierzyński ?
Michał.
justynaa8
Posty: 14
Rejestracja: 23 cze 2016, o 19:14
Płeć: K

Re: Transfery 2016/17

Post autor: justynaa8 »

Soňa Mikysková nowa atakującą BKS PROFI CREDIT Bielsko - Biała
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Kto to? Miała być znana atakująca strasznie...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Może w Bielsku ją znają i dlatego zakontraktowali :]
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

Camillo Marcotti pisze:Ten skład Sopotu wygląda tak, jakby Ania Podolec zostawiła ostatnią wypłatę, i za nią zbudowali skład...
taaa i zapłacili chyba za cały sezon z góry
Camillo Marcotti pisze:Jedyny plus, że Damaske pogra. Więcej nie ma
to do niczego nie prowadzi, w Legionovii cały czas graja nadzieje... i cały czas tylko nadzieje... nie bardzo maja się od kogo uczyć, bo niby kto takim zawodniczkom ma na bieżąco przekazywac uwagi jesli tego nie zrobi bardziej doświadczona zawodniczka na boisku... lipa. KSZO i Pile wyrósł godny przeciwnik :D
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SevenUP »

Sopot pewnie mógł sobie pozwolić na 1-2-3 lepsze zawodniczki, tylko po pierwsze nie wiem czy któreś zgodziłyby się na taki układ, a po drugie wiele to może nie pomóc w kontekście miejsca w tabeli. To postawili na oszczędność.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

OL w przyszłym sezonie będzie "teatrem jednego aktora" czyli Polic. To można uznać za minus. Inna sprawa czy te Police poradza sobie w LM... osobiście wątpię. Chyba że jeszcze mają w rękawie jakies spektakularne transfery, w co niestety również wątpię, gdyż kasa już nie ta sama, a na transfer Gonczarowej bym nie liczył :D

Tak patrząc na ogłoszone już składy pozostałych drużyn to może być dużo ciekawiej. Spotkania powinny być bardziej wyrównane. Kilka drużyn ma powiedzmy silny skład "na papierze" ale klika zespołów może być fajnie poukładanych, i niekoniecznie muszą w nich grać wielkie gwiazdy. Patrząc jeszcze dalej, decyzja o otwarciu ligi zdecydowanie korzystnie wpłynęła na ruchy transferowe drużyn w 1 Lidze (np.Świecie czy Warszawa), które zaczęły składać zespoły wcale nie gorsze od niektórych z OL. Ciekawy jestem jak te na nowo poskładane drużyny będą się prezentować na turniejach przedsezonowych, w których często dochodzi do spotkań drużyn z OL z 1 ligą. Osobiście, to obowiązkowo wybiorę się na mecz Legionovii z Wisłą i mam nadzieję , że dojdzie do takiego spotkania he he he
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Monika Kutyła zagra w Budowlanych Łódź.
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Taki ruch na tym żeńskim rynku, że parafrazując znany w Internecie tekst można jedynie powiedzieć:

Breaking news!
Dziś rano prezes Wrocławia Grabowski został znaleziony w swoim mieszkaniu żywy.

Nic ciekawszego na rynku od dawna się nie wydarzyło :(
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SerCos »

Łódź, Bielsko, Sopot, Wrocław, Muszyna, Legionowo, Rzeszów skompletowały składy. W Policach pewnie jeden, albo dwa transfery. W Dąbrowie brakuje tylko rezerwowej środkowej. Zostają beniaminki, KSZO, Pałac i Piła. Cudów nie ma się co spodziewać.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Sercos, nie do końca jest tak jak napisałeś. Serwiński mówił, że mogą sprowadzić jeszcze jedną zawodniczkę na libero. To zależy od pieniedzy oraz od tego jak prezentować się będzie Medyńska.
Sopot nie zamknął jeszcze składu. Szukają przyjmujących i chyba też libero. Pałac już zamknął skład - tak powiedział Sagan. Nikogo więcej nie potrzebują. W Dąbrowie są już 3 środkowe (tak jak w ubiegłym sezonie), więc nie sądzę, że będą jeszcze kogoś szukać. Zresztą od początku mówiono, że w DG będzie 13 osobowy skład.
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SerCos »

Może źle się wyraziłem, chodziło mi o to, że znaczących transferów nie ma się co spodziewać, np. w Sopocie była mowa o dołączeniu jeszcze kilku młodych siatkarek
Sopoccy włodarze nie mówią jeszcze o zamknięciu 12-osobowego składu, bo do drużyny może dołączyć kilka młodych siatkarek. Podobnie trwają ustalenia, w której hali sopocianki będą rozgrywały swoje mecze.
Ja to rozumiem tak, że jakiś znaczących wzmocnień nie będzie. Chociaż w ostatnich sezonach Atom sprowadzała zawodniczki w trakcie sezonu. O Pałacu sobie nie przypominam, być może zamknęli skład. W Dąbrowie rzeczywiście maja trzynastkę, ale wydawało mi się, że przed ostatnim transferem był znak zapytania zamiast czwartej środkowej.

Ale tak jak pisałem, raczej jakiś niespodzianek nie będzie i te dodatkowe siatkarki to raczej nie będą nie wiadomo jakim wzmocnieniem, ewentualnie dołączą już w trakcie sezonu.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: serBalonSwann »

jak Police zostaną w obecnym składzie to kto wie, może Impel powalczy o złoto :)

dawniej na przyjęciu ciągle była jakaś świetna armata(Glinka, Havelkova), a teraz bida z nędzą :)
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SerCos »

Od jakiegoś czasu mówi się na południowoamerykańskich portalach o Bethanie de la Cruz w Chemiku.
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Zaroslińska w Chemiku. Niby para Ona + Smarzek nie wygląda źle, ale żeby tym Europę zwojować to nie za bardzo... Wychodzi, że nawet Chemik będzie słabszy w tym roku. Ale trudno się dziwić. W Europie w zasadzie i tak są bez szans, a skoro można wydać te 2-3 mln mniej a i tak zdobyć Mistrza no to trzeba być głupim by przepłacać.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Szampon093 »

Camillo Marcotti pisze:Zaroslińska w Chemiku. Niby para Ona + Smarzek nie wygląda źle, ale żeby tym Europę zwojować to nie za bardzo... Wychodzi, że nawet Chemik będzie słabszy w tym roku. Ale trudno się dziwić. W Europie w zasadzie i tak są bez szans, a skoro można wydać te 2-3 mln mniej a i tak zdobyć Mistrza no to trzeba być głupim by przepłacać.
Czyli sprawdziły się moje informacje 2 miesiące temu. Tak jak wspominałem, a ktoś tutaj opierał się o Montano. Moim zdaniem Zaroslinska lepsza zawodniczka.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Delicia Pierre, przyjmująca z Trynidadu zagra w KSZO. Ponoć jest też na rzeczy jakiś hitowy transfer Gruzinki :D
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SerCos »

Ostrowiec idzie drogą Białegostoku :D Oby tak samo nie skończyli.

Delicia ma 188 cm, więc liczę na potencjał ofensywny, grała w lidze uniwersyteckiej, więc może ma jakieś pojęcie o technice.
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Też szukam informacji o tej zawodniczce. Według tego co znalazłem ma 190 cm i jest też wideo na którym gra na pozycji atakującej. Podobno jej drużyna grała w I dywizji ligi uniwersyteckiej USA.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

cisna mi się słowa z "Dnia świra" ale za ich zacytowanie zbanują mnie na amen, dlatego sie powstrzymam.

ale co ten Parkitny wyczynia to woła o pomstę do nieba.... słyszałem jeszcze o rozgrywającej z Kamerunu... reprezentacja kraju itp...
czemu maja słuzyć takie transfery? podniesieniu poziomu... ligi... młodych zawodniczek? czy tylko jako dupochron dla działaczy?
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Artek1967 pisze:słyszałem jeszcze o rozgrywającej z Kamerunu... reprezentacja kraju itp...
Henriette? :D W KSZO już chyba nie ma dla niej miejsca, więc zostaje jedynie I liga.
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

No to sponsor sypnął kasą... Ich sponsorem jest syn Parkitnego i jego skarbonka z komunii?
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Lucie Muhlsteinova zagra w ŁKS Łódź.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”