Transfery 2016/17

Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Jiroux pisze:Kaja Grobelna w Budowlanych
Czyli w myśl nowych przepisów Łódź pozyskała zagraniczną zawodniczkę? :)
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Szampon093 »

Impel nie przedluzyl kontraktu ze Skowrońska..
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Raczej nie przez Jej grę, tylko przez to, że środków na potęgę wystarczyło aż na sezon.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

serBalonSwann pisze:Kaja Grobelna to wielki hit, jak na orlenlige. To może byc druga najlepsza atakujaca ligi po atakujacej Chemika
chyba z deczka przesadzasz... ewidentnie zagrywka oszczędnościowa Chudzika,jedną młodą już miał na kolejny sezon to ściągnął druga za grosze, a teraz szuka kasy na wyjazdy... i trzęsie portkami żeby ŁKS nie wygrał 1 Ligi i PLPS nie podjął decyzji o poszerzeniu OL... bo dopiero bedzie miał mokro w gaciach w mieście Łodzi.. dlatego ściemnia jak może. Z całym szacunkiem dla tej młodej atakującej, ale nie jest jeszcze klasy np. Popovic.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SevenUP »

Widziałem Grobelną kilka razy i raczej nie grała dobrze, a jej skuteczność oscylowała w granicach 20%, nie wiem czym się zachwycacie. Nawet nie wiem, czy ona jest lepsza od Muresan lub Twardowskiej, która nawet nie jest atakującą.

Naprawdę to takie przykre, że jak Polka nie gra idealnie, to już jest słaba, a jak zawodniczka z zagranicy zagra z 1 dobry mecz, to hit transferowy. Może dla Pałacu lub Rzeszowa tak, ale dla Budowlanych to raczej porażka. Ale pewnie było po taniości, a to przecież najważniejsze.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: serBalonSwann »

SevenUP pisze:Widziałem Grobelną kilka razy i raczej nie grała dobrze, a jej skuteczność oscylowała w granicach 20%, nie wiem czym się zachwycacie. Nawet nie wiem, czy ona jest lepsza od Muresan lub Twardowskiej, która nawet nie jest atakującą.

Naprawdę to takie przykre, że jak Polka nie gra idealnie, to już jest słaba, a jak zawodniczka z zagranicy zagra z 1 dobry mecz, to hit transferowy. Może dla Pałacu lub Rzeszowa tak, ale dla Budowlanych to raczej porażka. Ale pewnie było po taniości, a to przecież najważniejsze.

a kiedy widziales ją?
poza tym to Polka-migrantka jak np. Podolskij
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

jest kilka dużo lepszych "pochodzeniówek" lub z polskimi korzeniami... jak zwał to zwał... ten nabytek tylka nie urywa. Nie bedę obstawiał która z atakujacych bedzie lepsza. Mnie ten transfer kompletnie nie przekonuje.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: serBalonSwann »

Tak w ogole ani na stronie impela ani na fanpejdżu na fb nie podano informacji o zatrudnieniu solarewicza na stanowisko pierwszego trenera, ani o odejsciu ksd ani o wycofaniu z ligi mistrzyń. REgularnie za to pojawiaja się wpisy o kadetkach i juniorkach
bielszczanek
Posty: 123
Rejestracja: 1 maja 2016, o 10:08
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: bielszczanek »

Horka oficjalnie w Dąbrowie!
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: PPP111 »

Nie wiem czy sie smiac czy plakac ekipa ktora zglasza sie do LM a transfery takie ze no no comment. Sobolska dziwne ze wrocila do tej slabej ligi z bardzo mocnej Wloskiej, przeciez byla podstawowa zawodniczka, dobre staty , dyspozycja. Dziwne...
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

Widziałem, że były klub Dominiki i Bereniki ma problemy finansowe i część zawodniczek z podstawowego składu odeszła. A Dominika w Dąbrowie ma swojego chłopaka, no i LM to zawsze dodatkowy atut.
Szampon093
Posty: 2020
Rejestracja: 27 kwie 2014, o 22:02
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Szampon093 »

Kasia Skowrońska w Bergamo.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: serBalonSwann »

phil pisze:Widziałem, że były klub Dominiki i Bereniki ma problemy finansowe i część zawodniczek z podstawowego składu odeszła. A Dominika w Dąbrowie ma swojego chłopaka, no i LM to zawsze dodatkowy atut.
jakiego chłopaka?
phil
Posty: 1282
Rejestracja: 25 kwie 2013, o 18:10
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: phil »

serBalonSwann pisze:jakiego chłopaka?
Wagner
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Mariola Wojtowicz przedłużyła w Bielsku.
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: serBalonSwann »

Camillo Marcotti pisze:Mariola Wojtowicz przedłużyła w Bielsku.
też mi news
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

serBalonSwann pisze:
Camillo Marcotti pisze:Mariola Wojtowicz przedłużyła w Bielsku.
też mi news
No chyba po to jest wątek o transferach? Nie było podane, więc podałem. Przedłużenie Grajberki było większym newsem, że mogło się tu znaleźć?
serBalonSwann
Posty: 686
Rejestracja: 4 kwie 2014, o 22:24
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: serBalonSwann »

Camillo Marcotti pisze:
serBalonSwann pisze:
Camillo Marcotti pisze:Mariola Wojtowicz przedłużyła w Bielsku.
też mi news
No chyba po to jest wątek o transferach? Nie było podane, więc podałem. Przedłużenie Grajberki było większym newsem, że mogło się tu znaleźć?
nie irytuj się tak Kamilu. Wpis mój nie był przeciwko Tobie, lecz przeciwko nudnej sytuacji na rynku siatkarskim, że aż nie ma o czym pisać :-(
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

serBalonSwann pisze:
nie irytuj się tak Kamilu. Wpis mój nie był przeciwko Tobie, lecz przeciwko nudnej sytuacji na rynku siatkarskim, że aż nie ma o czym pisać :-(


Toteż napisałem tą sensacyjną wiadomość, żeby wątek nie świecił pustkami :)
SerCos
Posty: 3018
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SerCos »

Katarzyna Skowrońska w Foppapedretti Bergamo.

Zuza Efimienko przymierzana jest do Montachiari.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: krzysiu »

Ogólnie szału nie ma i raczej nie będzie i jak poziom spadł ostatnimi laty to teraz chyba będzie jeszcze niższy - jedyny plus ,że Polki pograją :) chyba
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

krzysiu pisze:Ogólnie szału nie ma i raczej nie będzie i jak poziom spadł ostatnimi laty to teraz chyba będzie jeszcze niższy - jedyny plus ,że Polki pograją :) chyba
Widać że kasy brakuje wszystkim. Poziom sie obniży.. być może tak, ale jak nie beda sprowadzane zagraniczne zawodniczki, które okazują sie niewypałami, i tylko zajmują miejsce w drużynach, to wyjdzie to tylko na korzyść dla naszych młodszych zawodniczek. Jeśli OL zostanie otwarta i zostaną jasno określone zasady awansu i spadku z niej, to wierzę że ten poziom zacznie się podnosić bardzo szybko. I będzie to z korzyścia dla reprezentacji. Bo jesli o poziomie ligi maja decydować układy i układziki a nie aspekt czysto sportowy to jest to absurd.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: krzysiu »

Wierzysz w to ,że otworzą Ligę ? Ja nie wierzę , przecież nie można zrezygnować z takiego pomysłu bo by wyszło ,że była to błedna decyzja
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

Kazdą decyzje mozna zmienić, tłumacząc się czymkolwiek. Np. ogólna sytuacja finansowa i problemami klubów... promocja siatkówki... rozwojem młodziezy itp...itd.. Ciekawi mnie bardziej KTO bedzie miał jaja żeby to zrobić. Sprawy formalne to już detal. Jednocześnie tak decyzja "przykryje" część nieprawidłowości, które w przypadku nie podjecia decyzji o otwarciu najwyzszej klasy rozgrywkowej zapewne będa nagłaśniane. A w obecnej sytuacji politycznej... taki min.Ziobro szybko sie za taki medialny kąsek zabierze. Dlatego osobiscie liczę że p.Kasprzyk & Co. jednak pójdą po rozum do głowy.
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: krzysiu »

tak pójdą po rozum do głowy jak poszli z zostawieniem Nawrockiego jako trener repry
SevenUP
Posty: 981
Rejestracja: 2 gru 2013, o 18:10

Re: Transfery 2016/17

Post autor: SevenUP »

Jeżeli mamy sprowadzać prawdziwe gwiazdy typu Veljkovic czy De la Cruz to ok, ale jak mamy bawić się w Hildebrand, Pavan itp. to ja też wolę żeby Polki grały.
Awatar użytkownika
Artek1967
Posty: 1014
Rejestracja: 1 wrz 2012, o 20:19
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Artek1967 »

SevenUP pisze:Jeżeli mamy sprowadzać prawdziwe gwiazdy typu Veljkovic czy De la Cruz to ok, ale jak mamy bawić się w Hildebrand, Pavan itp. to ja też wolę żeby Polki grały.
Dokładnie tak myślę
krzysiu pisze:tak pójdą po rozum do głowy jak poszli z zostawieniem Nawrockiego jako trener repry
spodziewałeś się czegoś po Papkinie?? a dlaczego JN? mam napisane w stopce...
Brak następcy Kurka? Wilfredo by chyba sie sprawdził. Przyjmujacych mamy aż nadmiar, Leoś trochę krwawi w przyjeciu a na ataku brakuje gracza z taka charakterystyką...
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: krzysiu »

Nie nie spodziewałem się niczego po Papkinie i jego następcy - po prostu kobiecą siatkówkę mają gdzieś od czasu Bonitty, no może Matlaka.
Paszek w Dąbrowie - wspaniała kadra na LM :D hehe
PPP111
Posty: 167
Rejestracja: 20 lis 2015, o 18:32
Płeć: M

Re: Transfery 2016/17

Post autor: PPP111 »

dobrze ze odchodzi Papke, Nic ciekawego nie zrobil. To ze mamy F6 LŚ czy WGP to co to za sukces jak no u nas eldorado i tak jest, wiec zadne mi newsy. Minusy to wybór Nawrockiego na trenera mimo iz kandydatami byli mega trenerzy jak Micelli, Cucarini czy Barbolini to wybrano Nawrockiego, no jakis zart. Teraz wychodzi jak zadna z naszych najlepszych siatkarek nie chce z nim wspolpracowac. A co do cen biletow na LS nie ma co wspominac bo to jakas kompletna paranoja. Az sie boje kto bedzie nastepca bo kandydaci jak Piechocki czy Roman to nie wroza nic dobrego. Jedynym ktory moze cos zrobic dobrego to Kasprzyk ale on tez ostatnio ma takie pomyły odnosnie Lig ze no strach sie bac :D
Camillo Marcotti

Re: Transfery 2016/17

Post autor: Camillo Marcotti »

Takie pytanie do zorientowanych, Grobelna i Sobolska to Polki czy zawodniczki zagraniczne? :D bo po reformach to już nie wiem :)
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”