Sezon 2007/08 - 3. kolejka

Awatar użytkownika
chalmi94
Posty: 353
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:07
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Sezon 2007/08 - 3. kolejka

Post autor: chalmi94 »

Dziś rozpoczęła się 3 kolejka spotkań meczem Aluprofu z Winiarami, wynik: 3:1 dla gospodyń (19,-23,23,18). Mecz nie stał na bardzo wysokim poziomie, siatkarki obu ekip popołniały dużo błędów, ale w przekroju całego meczu mniej tych błędów zrobiły siatkarki z Bielsko-Białej i dlatego wygrały spotkanie. Było pare ładnych zagrań, ale trzeba przyznać, że siatkarki nie rozpieszczały nas piękną grą.

Inne mecze 3 kolejki LSK:

Sobota:
Piła vs Dąbrowa Górnicza (3:0)

Bydgoszcz vs Białystok (3:1)

Muszyna vs Mielec (3:0)

Poniedziałek:
Poznań vs Gdańsk 3:1

W nawiasach moje typy :] .
AZS Olsztyn
Awatar użytkownika
skr
Posty: 107
Rejestracja: 24 lis 2007, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: opolskie

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: skr »

Wczoraj na trybunach w Bielsku znów zasiadł trener Bonita...oglądał potencjalne kadrowiczki w tym m.in....Anie Barańską Obrazek
Zastanawiam się czy wczorajsza jaj słaba gra była spowodowana tylko słabszym dniem, obniżką formy czy też.....chyba jestem zbyt podejrzliwy Obrazek
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: gonzales »

brawo poznań mogłyście wygrać za 3 pkt{ a tak na marginesie w gdańsku brak porządnej rozgrywaczki aż za bardzo widoczny :o :o :o
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: mAt »

A kiedy mogły mieć 3 punkty skoro przegrywały już 0-2?? Ehh..
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Tom
Posty: 7
Rejestracja: 28 lis 2007, o 12:43
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: Tom »

Szkoda mi Gedani , bo jak prowadziły w setach 2 : 0 myślalem ze juz jest po meczu . Gratuluje wygranej Poananiankom i że walczyly do końca o korzystny wynik .
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: evija »

Siwy (Tomek) czemu Ty się dziwisz? Od kiedy mecze kończą się po dwóch setach? ;)

Gdańszczanki miały trochę pecha, bo i ta drobna kontuzja Kasi Wellny i skurcze Eli Skowrońskiej, Ewa Ślusarz-Kasprów przestała grać środkiem z Ziemcową i Kondratciewą (po części też przez przyjęcie, ale jednak) i syndrom trzeciego seta gotowy. Akademiczki natomiast się rozkręciły, a szczególnie Asia Frąckowiak i zrobił nam się mecz. Ja osobiście typowałam wygraną Gedanii w 5 setach, co do tiebreaka miałam rację, ale zwycięzca nie ten ;) Potwierdziła się po raz kolejny stara siatkarska zasada, że kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 2:3.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: mAt »

A skąd wiesz. że drobna? W TV tak powiedzieli? Jak staw jest napuchnięty to jest skręcenie, więc ciężko po czymś takim "wymiatać". Szkoda meczu. Nie będę się rozpisywał. :<
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2253
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: mewa »

Nie rozpisuj się, tylko powiedz, co z nogą Kasi (oczywiście w sensie kontuzji :) )
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: evija »

Wiesz, wróciła na boisko i grała dalej, o wymiataniu ani słowa z mojej strony. Skoro dała radę grać i zdawało się, że jest OK, to można było wysnuć wniosek, że tak źle z Kasią nie jest. Popieram Mewę, jak coś wiesz, to pisz, a nie naskakuj na ludzi (czyt. na mnie) ;) .
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: mAt »

Ja nie naskakuje. Spokojnie. Noga opuchnięta. Grała, bo... Więcej nie wiem.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: gonzales »

wróciłem z meczu wiecie dlaczego gedania w tym sezonie będzie walczyć o utrzymanie ?? ........ brak reżysera gry ta wysoka to ma tylko cm a o tej młodej to nawet nie wspominam w 2 lidze jak widziałem to jej dobrze idzie {przez brak kasy myślą że młodzieżą coś zwojują , owszem w kategoriach młodzieżowych gedania, oprócz jeszcze gwardii wrocław jest najlepsza , ale dorosła siatkówka to niestety inna bajka } trenerze milewski zarzuć sieci może jeszcze do końca 01 2008 coś znajdziesz na tej pozycji patrz kierunek białoruś , ukraina
1 rozgrywającą nie ma konkurencji więc sie nie rozwija to taka zasada zresztą na kżadej pozycji ;) ;) ;)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: mAt »

To powiedz ile ma kasy Gedania skoro wiesz, że jej nie ma? Dla przykładu bodaj budżety Poznania i innych zespołów z tego teoretycznego dołu tabeli.

Ta rozgrywająca nabawiła się w tym meczu kontuzji kolana. Wyszło to dopiero po meczu. Na boisku grały zatem 3 zawodniczki z problemami zdrowotnymi lub jak ktoś woli kontuzjami.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: gonzales »

skład buduje sie również uwzględniając ewentualne kontuzje choroby dobry trener powinien o tym wiedzieć i posiadać mocne zmienniczki a nie "tylko " zmienniczki ;)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: mAt »

Nie odpowiedziałeś na pytanie. Rzucasz tekstami a nie masz uzasadnienia. W związku z tym Twój post nie powinien w ogóle być w tym temacie.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: gonzales »

no to ci odpowiadam bo to nie jest wielka tajemnica jeżeli byś był dociekliwy gedania ok.1-1.2mln a poznań 0.6-0.7 mln po wycofaniu głównego sponsora a co do braku wartościowych zmienniczek w gedanii i nie tylko w gedani nie będę sie wypowiadał bo to jest fakt!!!! a jest to spowodowane ...... brakiem .....kasy i i koło sie zamyka ;) ;) np w tejże gedanii podstawa ma jako takie dobre kontrakty a młodzież gra prawie że za " dziękuje "
pozdro 8-)
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/2008 3 kolejka

Post autor: mAt »

Podaj proszę źródło tej informacji. Nie chcę samych liczb.

Ja np. widziałem w pewnej gazecie, zwanej Przeglądem Sportowym, że Gedania ma budżet 1,8 mln.

P.S. Czy ty myślisz, że w innych klubach młode wychowanki grają za naprawdę dużą kasę? Jak taki dociekliwy jesteś to dowiedz się ile mają/miały w Poznaniu dziewczyny, które grały w AZS-ie a były zwerbowane z zespołu rezerw. Pozdrawiam :)
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”