Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: Ted »

9. kolejka LSK rozpocznie sie w Gdansku, gdzie miejscowa Energa Gedania podejmowac bedzie lidera z Bielska-Bialej. Mysle, ze bielszczanki powinny zalatwic sprawe w trzech setach. Podobnie powinno byc w Bialymstoku, gdzie wybieraja sie Winiary. Muszynianka tez powinna zalatwic sprawe w nieco ponad godzine. Seta u siebie moze ugrac Stal, ktora zmierzy sie z Farmutilem. Ciekawie bedzie w Poznaniu. Tam emocji nie bedzie brakowalo. Pytanie tytko, ktora druzyna bedzie cieszyla sie ze zwyciestwa?
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: mewa »

W ogóle jakaś ta LSK zrobiła się nudna. Jak PLS dwa trzy lata temu. Wiadomo, że są cztery drużyny zdecydowanie lepsze od pozostałych. Wiadomo również, że Białystok odstaje poziome. Trzeba się jakoś przemęczyć chyba, bo emocje zaczną się dopiero od drugiej rundy play-off.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: mAt »

Dla kibiców emocje są zawsze, nieważna jaka to faza rozgrywek. Niech Budowlani "robią" ten awans, to zobaczysz, że nawet mecz teoretycznie o nic może dostarczyć wrażeń.

Z resztą się zgadzam co do wyników. Tak jak napisałem wczoraj.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: jasson »

LSK jest nudna jak górna połówka gra z dolną. A nie zawsze tak jest.
Wydaje mi się, że tym razem może paść niepodzianka. Mielec ma dziwny patent na Piłę ale to dotyczy raczej ostatniej kolejki sezonu zasadniczego:) Choć jutro Mielec może coś urwać. Może się zdziwicie ale czuję że Białystok albo Dąbrowa coś mogą urwać. Winiary mają w nogach cięzkie pięć setów na drugim końcu Polski zaledwie dwa dni temu a Muszyna przebąkuje o wystaweniu kilku rezerwowych. Inna prawa, że ławkowe kaliszanek i mineralnych i tak są lepsze od rywalek...
Gedania jest za słaba na Bielsko i tu przewiduję szybkie 3:0 dla Aluprofu.
W poniedziałek bardzo ciekawie będzie w Poznaniu. AZS AWF urywał seta najlepszym ale mimo wszystko nie zachwyca. Bydgoszcz musi tymczaem zacząć zdobywać punkty by na stałe nie osiąść na dnie... Czyżby tiebreak?
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: mAt »

Jak Twoje typy wypadną tak jak w obu dzisiejszych meczach to lepiej żebyś nie stawiał nigdzie pieniędzy.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: jasson »

Jak będziesz stawiał na pewniaki to tak naprawdę nigdy nie wygrasz...
Typowałeś że Bielsko i Winiary wygrają 3:0? Super! Gratuluję wiedzy i przewidywalności...
Ile byś wygrał u bukamchera?

PS: Typowałem Gedania-Aluprof 0:3 i że Białystok może coś urwać Wianiarom. w dwóch setach były blisko...
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: mAt »

Gedania jest za słaba na Bielsko i tu przewiduję szybkie 3:0 dla Aluprofu.
Tak typowałeś. A czy było szybko?

U bukmachera nie gram. Nie mam nałogu. ;)
Gratuluję wiedzy i przewidywalności...
Mógłbyś odpuścić te docinki.

Pozdrawiam!
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: jasson »

No ale póki co u bukmacherów typuje się wynik a nie wrażenia artystyczne:) To nie "Gwiazdy tańczą na lodzie" i tu punktów za styl Doda nie przyznaje - jak to powiedział ostatnio trener Luks, hehe.

Będę się trzymał tego, że przy należytej koncentracji i Aluprof i Winiary wygrałyby wszystkie sety w taki sposób jak wygrały pierwszego seta (mówili o tym trenerzy i zawodniczki tych zespołów). Choć warto zaznaczyć, że i Gedania i AZS postawiły jakiś opór. I z tego należy się cieszyć bo prędzej czy później coś najlepszym w końcu urwą...

Pozdrawiam!
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: mAt »

A ja się będę trzymał tego, że wczoraj po prostu w tych dwóch setach BKS był lepszy siatkarsko, co podkreślali obserwatorzy. Gedania nie robiła w nich błędów, przez które tak wysoko przegrała 1 seta. Potem wszystko zależało już od dyspozycji siatkarskiej ( poza jedną piłką w końcówce 3 seta). BKS wygrał, bo świetnie grała Gajgał, Studzienna no i ta która im te piłki podrzucała, czyli Milena.

Tak na marginesie. Jakbyś postawiał 100 zł na BKS, to na "czysto" wygrałbyś 10 zł. To chyba nieźle, skoro to był pewniak. ;)
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
jasson
Posty: 563
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:36
Płeć: M
Lokalizacja: Polska

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: jasson »

Na koniec kolejki ciekawy mecz w Poznaniu i bezcenne 3 punkty dla AZS AWF. Wydaje mi się jednak że Centrostal niedługo wyjdzie na prostą bo dziś powinien zdobyć punkty. Oba zespoły zagrały dobry mecz i będą walczyć do końca o 5 miejsce. W tej chwili zdecydowanie bliżej tego są podopieczne trenera Lalka...
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: evija »

Najpierw to my musimy wejść do ósemki !!!

Brak konsekwencji.

Pierwszy wielki grzech główny tego meczu.

12 błędów własnych w secie pierwszym. W tym po2 Swiety przy 23:22 dla Pałacu... pierwszy jej błąd, po dobrej grze, ale w takim momencie ;( No niestety z taką ilością błędów nie da się wygrać, a i tak dziewczyny zdobyły 23 punkty. Pomyśleć, żeby zrobiły te 3-4 błędy mniej... zresztą nie ma co gdybać. Mecz był ciekawy, dla mnie kibica stronniczego emocjonujący i to mocno ;).
Dobra zmiana Petji Tsekovej, ale chyba trochę ciut za późno. Musiałabym zobaczyć powtórkę meczu, bo nie pamiętam ustawienia dziewczyn Pałacu, ale mam wrażenie, że w końcówce tej końcówki (tak wyszło) mogła dostać jakąś piłkę... nie wiem gdzie była, czy w 6 strefie, czy w pierwszej w drugiej linii. Na lewym skrzydle była wtedy Dorota... ah no nie ważne, przecież nic się nie zmieni. Należy pogratulować, bo bez niej i jej ataków nie byłoby tych emocji w 3 secie. Swieta... hmm kilka bardzo dobrych zagrań, ale problem polega na tym, że ona jest z zespołem od 3 tygodni. Zgrania nie da się wyczarować. To bardzo, bardzo boli, bo widać jak tego brakuje. Równie dobrze ten mecz mógł się skończyć 3:0 dla Pałacanek... stało się inaczej. Teraz kolejny bardzo ważny wyjazd do Gdańska... nie wiem co o tym myśleć, ale prawda jest taka, że TRZEBA zacząć zdobywać punkty, bo za ładny uśmiech i walkę nikt 8 miejsca nie da. Potrzeba czasu dla zespołu, ale tego czasu brak...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Sezon 2007/08 - 9. kolejka

Post autor: szyderca »

jasson pisze:Na koniec kolejki ciekawy mecz w Poznaniu i bezcenne 3 punkty dla AZS AWF
Jak dla mnie ciekawa to była końcówka trzeciego seta. Po przełamaniu meczbola byłam przekonana, że Pałac wyciągnie tego seta. Niestety stało się inaczej. Kłania się przyjęcie i gra z kontry, na nową rozgrywającą winy nie ma co zwalać. Trener miłośnik statystyk, też wiele nie zdziałał. Także gdyby babcia miała wąsy, a Pałac więcej konsekwencji, równie dobrze w tym meczu mogłoby być 0:3.
Zablokowany

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”