Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: PALACFAN »

Jestem ciekawy jak oceniacie szansę awansu do PlusLigi Kobiet Pałacu?

Polecam także ciekawe artykuły i wywiady na temat spraw związanych z bydgoskim klubem:

http://www.sportowabydgoszcz.pl/index.p ... ws&id=3901 podsumowanie
http://www.sportowabydgoszcz.pl/index.p ... ws&id=3869 rozmowa z Waldemarem Saganem
http://www.sportowabydgoszcz.pl/index.p ... ws&id=3906 rozmowa z Dominiką Nowakowską
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pałac Bydgoszcz- wątek klubowy

Post autor: Robert »

Uważam, że Bydgoszcz awansuje do LSK i z tym nie powinno być najmniejszych problemów. Jak dotychczas nie widać drużyny, która dokonałaby jakiś spektakularnych transferów. Poza tym główną rolę w 1 lidze będą odgrywały pieniądze, a z tymi jak wiadomo jest różnie w klubach. Start Łódź zapowiada marsz ku LSK, lecz chyba za szybko, gdyż różnica pomiędzy 2 a 1 ligą jest ogromna. Start musiałby wymienić cały skład, aby realnie myśleć o LSK.
PicelTPS
Posty: 217
Rejestracja: 1 lip 2008, o 17:36
Płeć: M
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz- wątek klubowy

Post autor: PicelTPS »

hmmm Robert a Ty czasem sie nie pomyliłeś? Chyba miałeś na myśli zespół Budowlanych a nie Startu ???
Towarzystwo Przyjaciół Siatkówki "TPS" Rumia [I liga Siatkówki Kobiet] http://tpsrumia.mojeforum.net/index.php
Awatar użytkownika
Robert
Redaktor
Redaktor
Posty: 1105
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:39
Płeć: M
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Pałac Bydgoszcz- wątek klubowy

Post autor: Robert »

Jak się pomyliłem to przepraszam, aczkolwiek temat Pałacu Bydgoszcz w 1 lidze uznaję za zamknięty. Bydgoszcz oficjalnie zagra w LSK...
Ostatnio zmieniony 8 lip 2008, o 08:44 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie zamykajmy, ładnie go tylko przerzucimy do forum o LSK...
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz- wątek klubowy

Post autor: pek »

Robert pisze:...Start Łódź zapowiada marsz ku LSK, lecz chyba za szybko, gdyż różnica pomiędzy 2 a 1 ligą jest ogromna. Start musiałby wymienić cały skład, aby realnie myśleć o LSK.
Budowlani Łódź mieli świetny skład, wyrastający ponad II ligę. Gośka Niemczyk, Kinga Baran, jeszcze chyba dwie zawodniczki, które grały już ekstraklasie (nazwisk nie pamiętam). W I lidze bez Pałacu i Bełachatowa, ze słabszą Wisłą i Piastem, będą zdecydowanym faworytem, nawet przy niewielkich wzmocnieniach.
PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Re: Pałac Bydgoszcz- wątek klubowy

Post autor: PALACFAN »

Trzeba jednak pamiętać, że Gosia Niemczyk ma nie zbyt sportowe hobby :D Po za tym większe pieniądze ma pewnie z komentowania spotkań. Mam nadzieję, że w Łodzi powstanie jednak mocny ośrodek siatkarski.
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz- wątek klubowy

Post autor: pek »

PALACFAN pisze: Po za tym większe pieniądze ma pewnie z komentowania spotkań.
Bardzo wątpię, żeby telewizja płaciła jej po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie.
PALACFAN
Posty: 38
Rejestracja: 2 cze 2008, o 23:44

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: PALACFAN »

[ingerencja moderatora]
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, o 14:48 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
mika
Posty: 37
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:27

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: mika »

Awatar użytkownika
Rabbit
Posty: 52
Rejestracja: 14 paź 2010, o 08:06
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: Rabbit »

Kiedy pałac rozpoczyna walkę o puchary ?
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: evija »

Hej,

7,8 lub 9 grudnia, jeszcze nie znamy konkretnej daty czy wtorek, środa czy czwartek.

A z bliższych wydarzeń to za tydzień gramy turniej w Jarocinie z Gwardią, Łodzią i bodajże Dąbrową.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
mika
Posty: 37
Rejestracja: 2 lip 2010, o 14:27

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: mika »

W sobotę Centrostal zmierzy się o 11.30 z Organiką/Budowlanymi Łódź, potem o 18.30 z Tauronem/MKS Dąbrowa Górnicza, brązowym medalistą poprzedniego sezonu, a w niedzielę o 10.00 z Impel/Gwardią.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: evija »

Tymczasem skład w komplecie. Dojechała Nellie Spicer :) jeszcze tylko I trener w Japonii.
Oprócz tego najbliższe plany naszego zespołu to turniej w Goleniowie i prawdopodobnie w Rumi, kolega z Łodzi słyszał również o sparingu między naszymi drużynami, ale to spora niewiadoma.

Wchodząc w link, pod artykułem jest kilka fotek z konferencji prasowej.
- Mam nadzieję, że Mary wniesie dużo dobrego do gry zespołu i będziemy mogli nawiązać wyrównaną walkę z najlepszymi - mówi o nowej rozgrywającej Waldemar Sagan, menedżer drużyny.

Mary Spicer ma 23 lata i mierzy 176 centymetrów wzrostu. Pochodzi z licznej rodziny - jest najmłodsza z siedmiorga rodzeństwa. Jej starsza siostra też grała w siatkówkę.

- Poprzedni sezon spędziłam w Portoryko. Tam był jednak niski poziom i mam nadzieję, że w Polsce rozwinę się jako zawodniczka - mówiła Mary Spicer podczas wczorajszego spotkania z mediami.

- Przed podpisaniem kontraktu z Centrostalem rozmawiałam z moimi rodaczkami: Nicole Davis [była libero Nafty Piła - red.] oraz Kathleen Olsovsky [od tego sezonu w Organice Łódź]. Obie bardzo pozytywnie wypowiadały się o polskiej lidze. Do gry w waszym kraju namawiał mnie także Hugh McCutcheon, selekcjoner Stanów Zjednoczonych - dodała.

Z tym ostatnim, Spicer nie ma jednak najmilszych wspomnień. Nasza nowa rozgrywająca była w szerokiej kadrze USA, grała nawet w zawodach Grand Prix, ale na mistrzostwa świata do Japonii nie poleciała.

- Oczywiście, że byłam zawiedziona. Ufam jednak trenerowi. Zresztą bronią go wyniki mojej reprezentacji [Amerykanki są o krok od awansu do półfinału - red.]. Nie oznacza to jednak, że odpuszczam. W przyszłym roku chcę wrócić do kadry! - stwierdziła rozgrywająca GCB Centrostal.

Wczoraj po południu Mary Spicer odbyła inauguracyjny trening z bydgoskim zespołem. Były to pierwsze zajęcia, w których uczestniczył komplet siatkarek. Jak na razie zajęcia prowadzi Rafał Gąsior, asystent Piotra Makowskiego. Ten ostatni pojawi się w przyszłym tygodniu, po zakończeniu mundialu.

A już w najbliższy weekend nasze panie zagrają w turnieju towarzyskim w Goleniowie. Rywalki będą bardzo wymagające: Aluprof Bielsko-Biała (mistrz kraju), MKS Dąbrowa Górnicza (brązowy medalista) oraz Gwardia Wrocław.

Tydzień później Centrostal pojedzie na sparingowe zawody, których organizatorem będzie beniaminek PlusLigi Kobiet - TPS Rumia.
http://express.bydgoski.pl/look/article ... 6&IdTag=78
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: Antonella Hard Core »

Ciekawe czy za wycofanie sie z Pucharu Challenge Centrostal zostanie ukarany tak surowo jak kilka sezonów temu gdy oddał walkowerem mecze z Samorodkiem.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: evija »

Co do kar, to z tego co pisali zaraz po rezygnacji, będzie podobnie jak wtedy.

Aczkolwiek wczoraj był dobry dzień dla klubu, problemy zostają tymczasowo - do końca sezonu rozwiązane, ale trzeba teraz znaleźć sponsora na następne rozgrywki. Mam nadzieję, że Centrostal wróci do formy finansowej i dalej będzie nas wspierał, ale nieuniknione jest znaleźć innego darczyńcę, bo na takiej nadziei i wierze w jedną firmę można się mocno przejechać. Na szczęście do końca sezonu zabezpieczenie jest i teraz jest czas by martwić się już o przyszłość, a nie teraźniejszość :)
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1, ... lasie.html
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
Awatar użytkownika
zbyszek_2013
Posty: 678
Rejestracja: 16 lut 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: zbyszek_2013 »

Na Boga. Czy ty człowieku nie potrafisz napisać jednego (słownie jednego) własnego zdania, tylko ciągle podajesz linki do pomorskiej. Czy moderatorzy tego nie widzą ?

Co do meczu z Gwardią Wrocław.
Mecz bardzo wyrównany, ale zasłużone zwycięstwo wrocławianek. Znów kłania się powiedzenie ... Jak nie wygrywasz 3:0 to ...
Znakomity mecz Jaszewskiej i obu libero.
PS. Dziewczyny powinny zaprosić na swój mecz kolegów z Delecty i pokazać im jak powinna wyglądać walka o każdą piłkę ;)
"Dopóki nie miałem Internetu nie wiedziałem, że na świecie żyje tylu idiotów" - Stanisław Lem.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: Antonella Hard Core »

Dwa pierwsze sety wygrane przez Cenrostal w koncówkach zawaliła troche A.Witczak, najpierw w pierwszym secie ostatni punkt dla Bydgoszczy to as M.Naczk na A.Witczak a w koncówce drugiego seta była zawodniczka Muszynianki nie skonczyła kilku waznych piłek posłanych do niej na lewe skrzydło. Wpuszczenie na plac B.Barańskiej w moim odczuciu odmieniło ten mecz ale i tak bohaterką została po raz kolejny K.Jaszewska ( 28pkt) które w tym sezonie jest pierwszą opcją w ataku Gwardii.
kris62
Posty: 1
Rejestracja: 6 mar 2011, o 11:36

Centrostal

Post autor: kris62 »

Brawo dziewczyny za wspaniały mecz Aluprofem!!!!!
Awatar użytkownika
kanap
Posty: 2300
Rejestracja: 24 wrz 2009, o 17:02
Płeć: M

Re: Centrostal

Post autor: kanap »

Komunia do ust . Belgijska siatkarka o wrażeniach z Polski.
Awatar użytkownika
evija
Posty: 1140
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:26
Płeć: K
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Centrostal

Post autor: evija »

Proponuję przeniesienie tych (i tego) postów do działu Pałac Bydgoszcz, po co dublować tematy o klubie, skoro już takowy jest.
Charlotte to był strzał w dziesiątkę, w Belgii grała raczej w roli trochę defensywnej, u nas stała się jedną z liderek w ataku. Na pewno pomogła nam bardzo mocno, a i sama się rozwinęła. Będę się cieszyć jak zostanie w naszej lidze, obojętnie gdzie, a skakać z radości, jak zostanie u nas.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
rafik30
Posty: 371
Rejestracja: 22 wrz 2009, o 17:12
Płeć: M
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: rafik30 »

Evija wiesz kto będzie moze teraz trenerem Pałacu naszego?
W końcu ma wejść firma PBG i dzisiaj w "piku" Makowski powiedział,ze otrzymał zapewnienie od prezydenta Chmary i Sagana,że zespoł będzie mocny i stabilny finansowo.
Czyli przychodzi jakiś "trener z "nazwiskiem" a co z zawodniczkami
Rafał Osiński : Bydgoszczanin z krwi i kości-fan Chemika/Delecty,Pałacu,Zawiszy,Polonii,Artego
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: Streeter »

Mam nadzieję, że Bydgoszcz zakontraktuje jeszcze zawodniczkę na atak i nie będzie na nim jak w przyszłym roku grała Patrycja Polak. Przy niewielkiej ilości dobrych przyjmujących w reprezentacji szkoda by było, żeby kolejną perspektywiczną dziewczynę przestawić z przyjęcia na atak. Bo nie sądzę, że trener postawi na młodą Czyżnielewską...
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
OlaJ
Posty: 8
Rejestracja: 26 sty 2011, o 21:57
Płeć: K

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: OlaJ »

Kolejna porażka Pałacu... szkoda. Najbardziej jednak martwi mnie to że dziewczyny coraz gorzej prezentuja sie na boisku. Mam wrazeni że "nowy" trener nie ma za bardzo pomysłu na to co sie dzieje. Dziewczyny nie sa ta sama druzyną. Smutne i chyba cięzkie. Coś mi sie wydaje że Pan trener to powinien dalej młodzieża się zajmowac.
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: Streeter »

Pałac Bydgoszcz przedłużył umowy z Martą Biedziak, Anną Grejman i Emilią Muchą. Wcześniej umowy zostały przedłużone z Magdaleną Mazurek, Zuzanną Czyżnielewską, Justyną Sosnowską oraz kubanką Martinez Adlum.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: madlark »

Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
Alferek
Posty: 96
Rejestracja: 16 maja 2010, o 10:01
Płeć: M
Lokalizacja: Czechowice-Dz/Bielsko/Oświęcim

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: Alferek »

Tak na świeżo po meczu Pałacu z Aluprofem...
Obie drużyny stworzyły interesujące i dramatyczne widowisko. Szkoda, że MVP nie wybrano wśród pokonanych, bo zasłużyłaby na statuetkę Anna Grejman, która zdobyła aż 23 punkty. Jak dalej będzie tak grała, to Świderek powinien jej miejsce w kadrze zrobić.
Grooter
Posty: 8
Rejestracja: 16 maja 2011, o 12:57
Płeć: M

Re: Pałac Bydgoszcz - wątek klubowy

Post autor: Grooter »

Po dzisiejszym meczu to w sumie pałac powinien zastanowic sie czy nie powinni postawic na przyjmujace ktore dzisiaj przyczynily sie do zwyciestwa - Mucha I Grejman, zamiast wstawiac przecietne zagraniczne przyjmujące. Ładna gra Mazurek, Zuza troche więcej odwagi a będzie z nich groźny przeciwnik. 8-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Liga Siatkówki Kobiet”