Sezon 2008/09 - 4. kolejka

Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Sezon 2008/09 - 4. kolejka

Post autor: Jacek »

W najbliższy weekend zagrają:

MCKiS Jaworzno - MKS MOS Będzin
BBTS Bielsko-Biała - Pronar Parkiet Hajnówka
Avia Świdnik - SMS PZPS I Spała
GTPS Gorzów Wlkp. - AZS PWSZ Nysa
Siatkarz Wieluń - Gwardia Wrocław
Orzeł Międzyrzecz - pauza

Jakieś prognozy ? Typy ?

Wg tabeli hit kolejki w Bielsku Białej ale równie ciekawie może być w Gorzowie i w Wieluniu. Raczej pewne 3 pkt powinny być dla Będzina i Świdnika.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: IV kolejka

Post autor: damianho »

hit w Bielsku Białej, ja jestem ciekawy co pokaże Wrocław.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 4. kolejka

Post autor: dreamer »

Rzeczywiście, tak jak większość oczekiwała, ekipa Grzegorza Wagnera wykorzystała atut swojego boiska. Ale Pronar ma naprawdę solidny skład, więc rywalizacja w lidze będzie bardzo zacięta. Ja zwróciłbym uwagę, że w wyniku różnych - często zapadających nie na boiskach, a w zaciszach prezesowskich gabinetów - decyzji, pierwsza liga przewróciła nam się w ostatnim roku całkowicie do góry nogami. Wracając jeszcze do gry, wydaje mi się, że GTPS będzie się liczył w walce. Oczywiście Wieluń i Będzin też. Nie skazuję na porażki Nysy i Avii. Jedyny płynący z tego wniosek - wyrównana liga jak nie pamiętam już kiedy poprzednio.
Ciekawa nowinka z finalizowaniem przejścia braci Lachów z II ligi z Poznania do Orła. Michał jest już w wysokiej formie. Przemysław leczył kontuzję więc ostatnio nie grał, ale to przecież zawodnik o ugruntowanej klasie. Trudno jednak powiedzieć (ja przynajmniej nie mam informacji) czy wszystko jest już dograne, czy zagrają w najbliższych meczach.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
banan

Re: Sezon 2008/09 - 4. kolejka

Post autor: banan »

Mam skromnie pytanie jak radzi sobie w Będzinie Piotr Gabrych?

Coś słyszałem, że nawet nieźle idzie...
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 4. kolejka

Post autor: Kali BBTS »

Hmm no nasi go troche pocelowali zagrywką i zszedł z parkietu bodajże w 3 secie. Atakować za bardzo jeszcze nie może bo jest po kontuzji, przynajmniej tak to widzę.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 4. kolejka

Post autor: Artek »

Kondycyjnie jeszcze słabo, ale nadrabia to skutecznymi atakami i swoją techniką, przyjęcie i zagrywka też są na w miarę dobrym poziomie. Myślę że będzie jeszcze lepiej i będzie najlepszym zawodnikiem Będzina i ligi :)
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - 4. kolejka

Post autor: Arff »

Mam małą prośbę do kibiców pierwszoligowych drużyn :) Od pewnego czasu śledzimy rozwój najmłodszych zawodników Plus ligi i 1 ligi mężczyzn w tym temacie: http://forum.siatka.org/viewtopic.php?f ... 244#p35244 ... niestety brakuje tam właśnie ludzi którzy chodzą na mecze 1. ligi, temat jest trochę źle zatytułowany, bo odnosi się tylko do Plus ligi, zważywszy na miejsce w jakim został umieszczony, ale wymiana zdań dotyczy również 1. ligi :P Zapraszam do włączenia się do dyskusji na temat najmłodszych i najzdolniejszych zawodników z 1. ligi, z góry dziękuje i pozdrawiam.

-Arff-
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”