Sezon 2008/09 - 7. kolejka

damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Sezon 2008/09 - 7. kolejka

Post autor: damianho »

wyniki:
Gwardia Wrocław - BBTS Bielsko-Biała 3-2
Siatkarz Wieluń - ASPS Avia Świdnik 2-3
AZS PWSZ Nysa - Energetyk Jaworzno 3-1
SMS PZPS I Spała - Orzeł Międzyrzecz 1-3
OSiR Hajnówka - MOS Będzin 3-1
Stilon Gorzów Wielkopolski - pauzuje
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 7. kolejka

Post autor: dreamer »

Muszę powiedzieć, że była to bardzo ciekawa kolejka moim zdaniem. Zaskoczyła mnie Nysa. Co prawda przewidywałem, że nysanie w końcu zaskoczą, ale nie sadziłem, że akurat w tym meczu przeciwko rozpędzającym się jaworznianom. Przewidywałem dużo walki, i była, w meczu Gwardii z BBTS-em. Moich oczekiwań nie zawiedli też Hajnowianie. Choć w tym przypadku wychodziłem z założenia, że niedawne ich porażki nie były wynikiem jakiegoś potężnego obniżenia lotów, ale raczej wynikały ze zbiegu kilku okoliczności, w tym między innymi takiej wewnętrznej (samych hajnowian) presji na to, żeby jak najwięcej meczów rozegrać na dużych obrotach i z dobrym skutkiem. To chyba ich usztywniło nieco, ale sądzę, że już sobie poradzili.

Avia i Pamapot też pokazali się solidnie. Zaś prawdziwą furorę moim zdaniem robi ostatnio Orzeł.
W tym kontekście bardzo ciekawie mogą wyglądać dalsze losy gorzowian...

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
qba92
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa

Re: Sezon 2008/09 - 7. kolejka

Post autor: qba92 »

dreamer pisze:Muszę powiedzieć, że była to bardzo ciekawa kolejka moim zdaniem. Zaskoczyła mnie Nysa. Co prawda przewidywałem, że nysanie w końcu zaskoczą, ale nie sadziłem, że akurat w tym meczu przeciwko rozpędzającym się jaworznianom.
dreamer
Największym zaskoczeniem w meczu w Nysie, była gra Bartka Podgórskiego w ataku i to on ciągnął grę Nysy.
Jeżeli się nie mylę to miał skończonych 13 piłek na 15, które dostał.
michu89
Posty: 12
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:15
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 7. kolejka

Post autor: michu89 »

A Bartek Podgórski to jak wiadomo nominalny... rozgrywający :) A tak z innej beczki... rozgrywający Jadaru: Daniel Górski oficjalnie jest już zawodnikiem Nysy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”