Sezon 2008/09 - 9. kolejka

damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: damianho »

GTPS Gorzów Wlkp. 3:2 BBTS Bielsko-Biała
Siatkarz Wieluń 3:0 MCKiS Jaworzno
Orzeł Międzyrzecz 3:1Gwardia Wrocław
AZS PWSZ Nysa 3:0 MKS MOS Będzin
SMS PZPS I Spała 0:3 Pronar Parkiet Hajnówka
Avia Świdnik : pauzuje
całkiem ciekawy mecz w Wieluniu, ale cały czas widoczna przewaga Pamapolu, trochę zmieniona 6 Siatkarza w tym meczu (sarnecki i m.paniączyk na przyjęciu i środek buniak) świetne wejście bartodzieja który wrócił już po kontuzji :D, no cóż Gorzów zawsze silny...(zobaczymy w środe 8-) )
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: Sojek »

Orzeł 3;1Gwardia Wrocław !!!i mamy orła na 2 miejscu....
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: GOLAB »

Ale ten bedzin słabiutki jest :o
Awatar użytkownika
KKSudety
Posty: 98
Rejestracja: 3 kwie 2008, o 11:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kamienna Góra

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: KKSudety »

Gratulacje dla Nysy i Wielunia!!! Orzeł coraz wyżej. Brawo.
Szacunek dla przeciwników i ich kibiców.
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: Artek »

Golab po czym wnioskujesz że słaby?
Będzin wygrał 4 mecze na 8 i jeszcze 2 mu zostały w tej rundzie, więc wszystko może się zmienić.
A ostatnie porażki wynikły z kontuzji 2 środkowych i za bardzo nie było kim już grać na tej pozycji.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: dreamer »

Artek pisze:...Będzin wygrał 4 mecze na 8 i jeszcze 2 mu zostały w tej rundzie, więc wszystko może się zmienić.
A ostatnie porażki wynikły z kontuzji 2 środkowych i za bardzo nie było kim już grać na tej pozycji.
Ja jednak też skłaniałbym się do stwierdzenia, że jednak Będzin jest zaskakująco słaby, jak na drużynę, która miała (może tylko rozdmuchane w prasie, ale mimo wszystko) pewne aspiracje do PlusLigi.
Myślę, że wielu forumowiczów podzielało przed rozpoczęciem sezonu pogląd, który można krótko sformułować tak: zamiast kupować miejsce w PlusLidze, niech lepiej ten zespół wywalczy awans w rywalizacji. Wyjdzie to tylko drużynie na dobre, bo okrzepnie w walce.
Myślę, że było wielu, którzy tak właśnie widzieli rolę Będzina w tym sezonie, dlatego obecna postawa ma prawo być odbierana jako spore zaskoczenie "in minus".

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: Arff »

a ja zaczynam się zastanawiać na ile obecność Gabrycha ma wpływ na miejsce w tabeli... tak jak w każdym klubie tego zawodnika, początki były dobre, a potem równia pochyła i w rezultacie koniec współpracy...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: GOLAB »

Po tym co pokazali u nas w nysie stwierdzam,że jest to bardzo słaba drużyna.Ale z drugiej strony moge sie mylic.Prawda jest taka,że nasza stal zaczęła grac swoje i dlatego zespół z bedzina był tylko tłem.Trafiliscie na rozpedzajaca sie lokomotywe :D Jestem spokojny ja jako kibic nysy o nastepny mecz w hajnówce :]
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 9. kolejka

Post autor: Artek »

Jeśli tak się rozpędziliście to z Hajnówką może Wam pójść jeszcze łatwiej:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”