Sezon 2008/09 - 12. kolejka

damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Sezon 2008/09 - 12. kolejka

Post autor: damianho »

12. kolejka - 20.12.2008
Gwardia Wrocław : SMS PZPS I Spała
Siatkarz Wieluń : Pronar Parkiet Hajnówka
GTPS Gorzów Wlkp. : MKS MOS Będzin 3:2 23:25, 25:17, 24:26, 26:24, 15:11
Avia Świdnik : Orzeł Międzyrzecz
BBTS Bielsko-Biała : MCKiS Jaworzno
AZS PWSZ Nysa : —
brawo GTPS !!!
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 12. kolejka

Post autor: iscariot »

AVIA - Orzeł 3:1

Mecz raczej bez historii. We wszystkich setach równa walka mniej wiecej do stanu 16:16, potem rysowala się przewaga Avii. Tylko w drugim secie Orzel postawił trudniejsze warunki i zwyciezył na przewagi do 24.
Zasluzone zwyciestwo Avii.
Z rzeczy wartych odnotowania - sedziowanie - sedzia głowny spotkania mial chyba tak zwany "slaby dzien".

Czy tylko ja odniosłem wrazenie ze w druzynie z Miedzyrzecza chyba troche kuleje atmosfera ?
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 12. kolejka

Post autor: damianho »

Siatkarz Wieluń 3:1 Pronar :D
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 12. kolejka

Post autor: dreamer »

iscariot pisze:AVIA - Orzeł 3:1
Z rzeczy wartych odnotowania - sedziowanie - sedzia głowny spotkania mial chyba tak zwany "slaby dzien".

Czy tylko ja odniosłem wrazenie ze w druzynie z Miedzyrzecza chyba troche kuleje atmosfera ?
1. Z posta wnoszę, że jesteś kibicem Avii. Jeżeli przy wygranym meczu świdniczan uznałeś za słuszne zwrócić uwagę na sędziowanie, to wyobrażam sobie, że musiało być tragicznie. Martwi mnie to, bo jak śledzę posty z PlusLigi Kobiet i innych lig, (PlusLigi też niestety) - niestety coraz więcej uwag jest na ten temat. Jeżeli założyć, że tylko połowa z nich to obiektywne zaznaczenie tego problemu (a pozostałe wynikają np. z subiektywnej oceny kibica "skrzywdzonego" zespołu), to i tak sytuacja wydaje się alarmująca.

2. Zaskakująca informacja o kulejącej (być może) atmosferze w ekipie Orła. Mi wydawało się jeszcze do niedawna, że wszystko tam gra i zawodnicy między sobą a i z trenerem dobrze się porozumiewają. Szkoda... Może przerwa świąteczno-noworoczna pozwoli im złapać odpowiedni dystans do problemów (o ile istnieją).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 12. kolejka

Post autor: Jacek »

dreamer pisze:1. Z posta wnoszę, że jesteś kibicem Avii. Jeżeli przy wygranym meczu świdniczan uznałeś za słuszne zwrócić uwagę na sędziowanie, to wyobrażam sobie, że musiało być tragicznie. Martwi mnie to, bo jak śledzę posty z PlusLigi Kobiet i innych lig, (PlusLigi też niestety) - niestety coraz więcej uwag jest na ten temat. Jeżeli założyć, że tylko połowa z nich to obiektywne zaznaczenie tego problemu (a pozostałe wynikają np. z subiektywnej oceny kibica "skrzywdzonego" zespołu), to i tak sytuacja wydaje się alarmująca.
No widzisz, jak ja parę lat temu pisałem, że awansuje się nie tych co trzeba to każdy mi mówił że się czepiam, że problem sędziów nie istnieje. Teraz mamy kilku "orłów" na szczeblu i jest o czym pisać ;-)
dreamer pisze:2. Zaskakująca informacja o kulejącej (być może) atmosferze w ekipie Orła. Mi wydawało się jeszcze do niedawna, że wszystko tam gra i zawodnicy między sobą a i z trenerem dobrze się porozumiewają. Szkoda... Może przerwa świąteczno-noworoczna pozwoli im złapać odpowiedni dystans do problemów (o ile istnieją)
Kasa Misiu, kasa ... (Janusz Wójcik)
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 12. kolejka

Post autor: Sojek »

co kasa??co kasa?? nie jest zle tyle moge powiedziec a każdy zespół obojetnie jaki moze miec gorsze chwile a przegrana moze byc spowodowana przez kontuzje jakie borykaja zespol ale ja w chłopaków wierze i wierze rowniez ze w nowym roku bedzie to inna druzyna niz sprzed 2 czy 3 meczy i tego bardzo im życze.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 12. kolejka

Post autor: dreamer »

Orzeł w tym sezonie robił już dwa razy spore niespodzianki. Najpierw - gdy zaczął wygrywać i był w szczycie tabeli, gdy wydawało się na początku sezonu, że raczej dla niego przewidziana jest walka o utrzymanie. Drugi raz - gdy po okresie dobrej gry, przyszły "chude mecze". Ja oczywiście jestem za jak najlepszym powodzeniem dla Orła w rozgrywkach. Ale gdy pojawiają się sugestie, że nie wszystko jest tam najlepiej, to z samej ciekawości chciałbym wiedzieć "co jest grane" i nadal czekam na wieści w tym temacie od kogoś kto jest bliżej drużyny.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”