Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: dreamer »

Śledzę relację live z meczu Orła z BBTSem i nie wierzę, że to się dzieje naprawdę (choć bardzo mnie to cieszy :D). W dwóch pierwszych setach pewne wygrane Orła do 17 i 21. W trzecim obecnie jest 6:4 dla międzyrzeczan.
Przyznam, że jestem zaskoczony, ale szczerze mówiąc miałem cały czas wiarę, że po ostatnim słabszym okresie Orzeł znowu zacznie kąsać.
Bez względu na wynik końcowy ten mecz już jest sukcesem i udanym powrotem Orła do walki o pewne utrzymanie się w I lidze (czyli o miejsce w pierwszej szóstce).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: Sojek »

BBTS Bielsko Biała na kolanach!!!!! I pewna wygrana Orła!! oby tak dalej...
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: alexandra »

Nie ukrywam, że bardzo mi się ten wynik podoba :D Gratulacje dla Międzyrzecza ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: dreamer »

Wiem, że w bojowym nastroju i z zamiarem zdobycia kompletu punktów pojechał do Hajnówki Sławomir Gerymski z GTPSem (http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.32168).
Jeżeli gorzowianie rzeczywiście postarają się o 2 lub 3 pkt w tym meczu, to rywalizacja w lidze jeszcze bardziej się zaostrzy. Dawno nie mieliśmy tak ciekawej I ligi.
Ma już ktoś może jakieś wieści z meczu Hajnówki z GTPSem?

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
areczek
Posty: 10
Rejestracja: 3 sty 2009, o 19:29
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: areczek »

Hajnówka wygrywa 2-1 (23-25,25-20,25-22) w 4secie jest 5-7 gorzów prowadzi
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: Artek »

MKS MOS Będzin - Avia Świdnik 0:3
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: dreamer »

Nysa na razie remisuje u siebie z Gwardią Wrocław 2:2:
AZS PWSZ Nysa - Gwardia Wrocław 30:28, 17:25, 25:20, 21:25

Gdyby nysanie poradzili sobie w tie-breaku, to jeszcze bardziej zacięta zrobi się rywalizacja ligowa. Coraz częściej trzymam za drużynami z dołu tabeli... :D

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
prestidigitator
Posty: 27
Rejestracja: 3 sty 2009, o 19:51
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: prestidigitator »

sory za offtopic ale chyba lepiej zadac pytanie tu niz zakladac nowy temat
jak dobrze pamietam w poprzednich latach byl system taki ze 1 druzyna awansowala bezposrednio a druzyny z miejsc 2-5 walczyly w barazach a ostatnio uslyszalem w tv ze miejsca 1-4 daja dalsze szanse na awans
czyzby system sie zmienil i ominelo mnie to czy to byla pomylka w tv?
Awatar użytkownika
qba92
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: qba92 »

dreamer i Nysa wygrała 3-2 kapitalny mecz :D
esox54
Posty: 4
Rejestracja: 2 sty 2009, o 14:16
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: esox54 »

Z tego co wiem to w tamtym roku pierwsza czwórka walczyła w barażach. Zwyciężca awansował a przegrany w finale grał baraż z przedostatnią drużyną Plus Ligi. Czy tak jest w tym sezonie - nie wiem. Nigdzie nie mogłem znaleźć infa na ten temat.

Pozdrawiam

PS. Uwierzyłem "Dziennikowi Łódzkiemu" i wybrałem się do Spały na mecz :P . Przejażdżka była w sumie miła. Teraz ufam tylko siatce.org
ppoh
Posty: 107
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:31

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: ppoh »

W Hajnowce tylko 3:2. W czwartym secie Gorzów obronił jeden punkt. W ostatnim górą byli gospodarze.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: dreamer »

prestidigitator pisze:sory za offtopic ale chyba lepiej zadac pytanie tu niz zakladac nowy temat
jak dobrze pamietam w poprzednich latach byl system taki ze 1 druzyna awansowala bezposrednio a druzyny z miejsc 2-5 walczyly w barazach a ostatnio uslyszalem w tv ze miejsca 1-4 daja dalsze szanse na awans
czyzby system sie zmienil i ominelo mnie to czy to byla pomylka w tv?
Dokładnie - zmiany jakoś ciebie ominęły :D

Teraz rzeczywiście taki jest system rozgrywek w I lidze, że cztery pierwsze drużyny grają play-off o awans. Zwycięzca finału play-off awansuje do PlusLigi. Pokonany walczy o ewentualny awans ze zwycięzcą play-down w PlusLidze.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: Jacek »

ppoh pisze:W Hajnowce tylko 3:2. W czwartym secie Gorzów obronił jeden punkt. W ostatnim górą byli gospodarze.
Niezły horror, 2 godziny i 40 min, w V secie 30:28. Bohaterowie to Borczyński, Wołosz, Kozioł, generlanie wszyscy zawodnicy. Antybohater to nieudacznik Myszkowski. Szkoda, że starał się jak mógł zepsuć niezły w sumie mecz. Sędzia II M. Jagusiak jak zwykle, na swoim dobrym poziomie.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: dreamer »

Jacek pisze:...Niezły horror, 2 godziny i 40 min, w V secie 30:28. Bohaterowie to Borczyński, Wołosz, Kozioł, generlanie wszyscy zawodnicy. Antybohater to nieudacznik Myszkowski. Szkoda, że starał się jak mógł zepsuć niezły w sumie mecz. Sędzia II M. Jagusiak jak zwykle, na swoim dobrym poziomie.
W sumie to bardzo bulwersujące o czym piszesz. Przy tak zaciętych meczach sędziowanie to kluczowa sprawa. Mam nadzieję, że wynik 3:2 dla Hajnówki nie jest wynikiem wypaczonym. Przy takim emocjonującym widowisku byłaby to naprawdę wielka szkoda.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
damianho
Posty: 747
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: damianho »

ciekawe wyniki ;) bedzie ciekawie za tydzień zobaczymy jak sie spisze Nysa.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 13. kolejka

Post autor: Jacek »

dreamer pisze:W sumie to bardzo bulwersujące o czym piszesz. Przy tak zaciętych meczach sędziowanie to kluczowa sprawa. Mam nadzieję, że wynik 3:2 dla Hajnówki nie jest wynikiem wypaczonym. Przy takim emocjonującym widowisku byłaby to naprawdę wielka szkoda.
dreamer
Bulwersujące jest to, że tacy ludzie sędziują. Bulwersujące jest to, że on ma to w du... co robi, kasa (ryczałt sędziowski) po meczu się zgadza i tyle.
Jak masz archiwum listy dyskusyjnej Strefy to poczytaj o Marcinie Myszkowskim poematy. Nic się nie zmieniło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”