Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: Sojek »

Czas chyba trochę potypować wyniki meczów.

Moje typy:

Siatkarz Wieluń - AZS PWSZ Nysa 3:1
GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spała 3:0
Avia Świdnik - Pronar Parkiet Hajnówka 3:2
BBTS Bielsko-Biała - MKS MOS Będzin 3:2
Orzeł Międzyrzecz - MCKiS Jaworzno 3:0
Gwardia Wrocław —
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: Arff »

Takie małe pytanko :) Czy mecz Spały przypadkiem nie jest przełożony ??? Przecież prawie cały skład jest w Rewalu na eliminacjach do ME kadetów... chyba że zagrają dzisiaj 2 mecze :D
Niby mają dosyć szeroki skład... ale skoro reprezentują kraj, to powinni to przełożyć :P Mecz z Ukrainą jest o 18, a z GTPSem o 17 :D
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: Jacek »

Arff pisze:Takie małe pytanko :) Czy mecz Spały przypadkiem nie jest przełożony ???
Wg oficjalnej strony GTPS, Wyborczej z Gorzowa a także moderatorvolley.eu mecz jest dziś o 17:00
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: dreamer »

Niezwykle emocjonująca robi się I liga. Może nie tyle przez wyniki obecnej kolejki (na razie dominują trzy- i czterosetówki), ale przez niespodziewane rozstrzygnięcia, jak choćby to:
BBTS Bielsko-Biała - MKS MOS Będzin 0:3 (21:25, 16:25, 21:25)

Mam mocne przeczucie, że mlodemu Wagnerowi batalia "trenerska" przyniesie tylko i wyłącznie minusy. Nie dość, że nie wygra (bo po takich meczach jak z Będzinem... to niemożliwe :D), to jeszcze zszarga sobie opinię w I lidze.


Trochę mi szkoda nysan, bo z Wieluniem raczej stali na straconej pozycji, ale i tak w końcówce pokazali pazur. Trzymam za tym zespołem.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: damianho »

w zespole z Wielunia zabrakło Maćka Bartodziejskiego którego cały mecz godnie zastąpił M.Paniączyk, a Lubiej wchodził tylko na blok.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: Arff »

Mam mocne przeczucie, że mlodemu Wagnerowi batalia "trenerska" przyniesie tylko i wyłącznie minusy. Nie dość, że nie wygra (bo po takich meczach jak z Będzinem... to niemożliwe :D), to jeszcze zszarga sobie opinię w I lidze.
wydaje mi się że Wagner trochę zbyt zaangażował się w ten konkurs na szkoleniowca kadry... bo ostatnie wyniki nie są za dobre, a Wagner co chwila wywiady, wyjazdy itd. ...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: dreamer »

Ciekaw jestem, jak tłumaczyć sobie porażkę Jaworzna w Międzyrzeczu w trzech setach. Po punktach (szczególnie w dwóch pierwszych partiach) widać, że jednak walka była. Bardziej jednak interesowałoby mnie, czy w tym meczu, jaworznianie grający pod wodzą nowego trenera - Wiktora Kreboka, pokazali jakiegoś "odmienionego ducha zespołu".
Jak wspomnimy ostatnie zmiany szkolemniowców w PlusLidze (Delecta, Jadar), to jak sądzę - pewnie zgodzimy się z tym wszyscy - pozytywny duch (a i wyniki) widoczny był już na starcie nowego rozdziału. Czy ktoś kto był na meczu w Międzyrzeczu może napisać trochę o tym jak oglądana niejako "z boku" prezentowała się ekipa trenera Kreboka?
Ja po relacji z meczu i po wypowiedzi jednego z zawodników: http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.32431 jestem skłonny sądzić, że ten zespół jeszcze z walki o pozostanie w I lidze nie zrezygnował.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - 14. kolejka

Post autor: Sojek »

byłem na tym meczu i stwierdzić mogę ze śmiałością, że Jaworzno pod wodzą nowego trenera prezentuje sie lepiej niż przedtem, jedyne co mnie denerwowało w tym meczu to to ze jak Pan Krebok krzyknął coś tam to oni natychmiastowo to robili i to za ładnie nie wyglądało, zawodnicy powinni grać swoje i to zawodnicy grają nie trener, wiem ze takie jest zadanie trenera doradzać zespołowi.Krotko mówiąc podobała mi sie ta gra oczywiście w wykonaniu obu zespołów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”