Sezon 2008/09 - 15. kolejka

damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: damianho »

MCKiS Jaworzno : MKS MOS Będzin
Pronar Parkiet Hajnówka : BBTS Bielsko-Biała
SMS PZPS I Spała : Avia Świdnik
AZS PWSZ Nysa : GTPS Gorzów Wlkp.
Gwardia Wrocław : Siatkarz Wieluń
Orzeł Międzyrzecz : —
jestem ciekawy co zagra Jaworzno i Bielsko-Biała, liczę na szybki mecz we Wrocławiu. :D
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: iscariot »

Dla BBTSu najwyższa pora, żeby zacząc wreszcie wygrywać, bo w tym tempie lada moment wylecą z czołowki, ale akurat Hajnówka nie jest najwygodniejszym rywalem, no i też ma coś do udowodnienia, bo przynajmniej sadząc po ostatnim meczu z Avią, wynik był duzo gorszy niż ich gra. Chyba jednak Moderator...

Zacięte spotkanie może byc w Nysie.

A w Gwardię wierzę, może i nie wygra, ale sie postawi i do zera nie będzie ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: dreamer »

Szczerze mówiąc, to co tydzień łapię się na tym, że przychodzi następna kolejka... i zawsze jak mi się zdaje jest ciekawsza i ważniejsza od poprzedniej.

We Wrocławiu liczę na ładne widowisko. Wieluń gra od dłuższego czasu solidnie, a Gwardia to zawsze niebezpieczny rywal. Też uważam, że w Nysie będzie ciekawy mecz - osobiście jestem za zwycięstwem nysan (3:1 ???). Ale za dwa najciekawsze mecze tej kolejki uważam starcia w Hajnówce (Pronar - BBTS) i w Jaworznie (Energetyk - MOS Będzin). Jak będzie, oczywiście nie wiem, ale chciałbym, aby wygrały ekipy z Hajnówki i Jaworzna. Avia ma raczej pewne (gdyby nie było tak - to byłaby dopiero sensacja) ze Spałą.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: Arff »

Avia ma raczej pewne (gdyby nie było tak - to byłaby dopiero sensacja) ze Spałą.
raczej na pewno, bo z tego co słyszałem chłopaki z kadry kadetów dostali tydzień wolnego, po awansie do ME... więc, jak przed tygodniem, na parkiet wyjdą jeszcze młodsi :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
qba92
Posty: 33
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:45
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: qba92 »

AZS PWSZ Nysa 3-0 GTPS Gorzów Wlkp.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: Arff »

;o.. co się stało Avii w Spale ??? ;| wyszli we czterech na boisko ??? a może to jakiś błąd SS, bo wynik widnieje 2:3... pfff... brak mi słów
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
alexandra
Posty: 36
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:51
Płeć: K
Lokalizacja: Wln/Silesia

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: alexandra »

Gwardia Wrocław 1:3 Siatkarz Wieluń (26:28, 25:15, 17:25, 21:25) :)
Może jakiś dobry człowiek napisze więcej o meczu?
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: dreamer »

SMS PZPS Spała - Avia Świdnik 2:3 !!! !!! !!!
Arff pisze:
Avia ma raczej pewne (gdyby nie było tak - to byłaby dopiero sensacja) ze Spałą.
raczej na pewno, bo z tego co słyszałem chłopaki z kadry kadetów dostali tydzień wolnego, po awansie do ME... więc, jak przed tygodniem, na parkiet wyjdą jeszcze młodsi :)
Nie chciało mi się przed meczem wierzyć, że Avia może stracić punkt(y) w Spale, ale widać, że możliwe jest wszystko.
Nie mogę sobie wyobrazić, żeby prawdą było to co pisał przed meczem Arff o składzie w jakim wybiegnie SMS. Czy ktoś ma informacje na ten temat?
Najszybciej jednak uwierzy łbym jeszcze w taką wersję, że świdniczanie też byli przekonani, że wyjdą przeciwko nim dzieciaki i totalnie ich zlekceważyli.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: damianho »

wielkie brawo dla SMS !!! :) :) :)
co do meczu we Wrocławiu, hala ciężka, nie wiem czemu takie hale są dopuszczane...
powrót Lubieja i Bartodzieja, świetny Błoński i blok Buniaka :D Lider, teraz mecz ze Spałą w której morale są odbudowane. :P
prestidigitator
Posty: 27
Rejestracja: 3 sty 2009, o 19:51
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: prestidigitator »

hala rzeczywiscie jest tragiczna
nie wiem jak czesto poza Wroclawiem zdarza sie tyle bledow przekroczenia linii boiska przy zagrywce
do tego pierwszy raz w zyciu widzialem zeby zawodnik (chyba Lubiejewski) popelnil blad przy serwisie bo zagrywal poza linia boczna boiska...
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: damianho »

prestidigitator pisze:do tego pierwszy raz w zyciu widzialem zeby zawodnik (chyba Lubiejewski) popelnil blad przy serwisie bo zagrywal poza linia boczna boiska...
to był Marcin, we wtorek miał być organizowany mecz Siatkarz Wieluń : Trefl Gdańsk, ale chyba niestety go nie będzie, moim zdaniem Gwardia Wrocław powinna organizować mecze na tej hali na której gra drużyna PlusLigi kobiet Impel Wrocław
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: Arff »

Składy zespołów:

SMS: Włodarczyk, Surma, Grzywacz, Piotrowski, Naliwajko, Fitrzyk, Zalewski (libero) oraz Nożewski, Macyra, Szewczyk, Modzelewski

Tak jak pisałem Spała grała drugim składem, bo chłopcy z kadry kadetów mieli wolne po wywalczeniu awansu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
prestidigitator
Posty: 27
Rejestracja: 3 sty 2009, o 19:51
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - 15. kolejka

Post autor: prestidigitator »

damianho pisze:moim zdaniem Gwardia Wrocław powinna organizować mecze na tej hali na której gra drużyna PlusLigi kobiet Impel Wrocław
hala orbita nie jest hala gwardii wiec musza placic za jej wynajem a podobno jest piekielnie droga
wczesniej bywalo tak ze gwardzisci trenowali przy krupniczej a mecze grali na orbicie i zawodnicy narzekali ze czuja sie jakby wszystkie mecze grali na wyjezdzie
poza tym hala przy krupniczej jest bardzo specyficzna pod wieloma wzgledami co daje duza przewage nad druzynami przyjezdnymi (wystarczy porownac wyniki gwardii u siebie i na wyjezdzie w tym sezonie)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”