Siatkarz Wieluń

Awatar użytkownika
Tm3k
Posty: 74
Rejestracja: 9 wrz 2008, o 15:03
Płeć: M
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Tm3k »

Po grze Siatkarza widać, że zawodnicy chcą pokazać działaczom, że mogą wygrac, jeżeli tylko chcą, al te przegnane są tylko po to, żeby uświadomić zarządowi, że jeżeli nie dostaną pieniędzy, oddadzą rywalizację z fartem.
SW!
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

ale bez Kapfera to z Kielcami będzie trzeba powalczyć o porażkę...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Pele »

damianho pisze:ale bez Kapfera to z Kielcami będzie trzeba powalczyć o porażkę...
No niekoniecznie. Moim zdaniem oba zespoły maja juz serdecznei dość sezonu. FAtr bo niewiele brakowało aby wszedł do 6. A potem niewiele brakło aby zapewnił sobie pozostanei w lidze w meczach z Olsztynem. A Wieluń po zmianei trenera i męczarniach w kolejnych meczzch i przy podobno niepłaconych wyplatach też mają chłopaki chyba dość
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

z całym szacunkiem dla Staszewskiego ale on nie zagra nawet w połowie tak jak Kapfer... dochodzi to tego problem z libero i brakiem zmiany na przyjęciu... może Benek zmieni pozycję ? :D w Wieluniu są już załamani tą sytuacją i myślę że jeżeli będą chcieli to oddadzą te mecze frajersko bo z takim zarządem Plusligi nie powinno być w Wieluniu.... ale może jednak zagrają dla czystej satysfakcji dla samych siebie i kibiców których jest już na hali coraz mniej niestety nawet jeśli bilety są po 5 zł...
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Szkoda straconych szans, szkoda siatkówki dla Wielunia na którą było i jest zapotrzebowanie w Naszym mieście. Zawiodło wiele czynników.
1. Totalną głupota było zwolnienie Dacewicza i zastąpienie go reniferem ze Skandynawii.
2. Transfery może nie do końca trafione,ale realnie był to skład na 7-8 miejsce w PL
3. Nerwowe ruchy zarządu, rozmawiałem z ludźmi ze środowiska i twierdzili,że Panowie Dabrowny-Grabczak byliby nieźli w prezesowaniu Cztery Koła Gaz Wieluń lub inny klub amatorskiej Ligi.
4. Ucieczka Blanco Costy,dlaczego nie poniósł kary finansowej( zły zapis kontraktu)
5. Nie było juz tajemnicą zaległości finansowe,ale w obecnej sytuacji Kraju Wielki Szacunek dla sponsorów.Przypominam,że Pamapol miał największą liczbe sponsorów w lidze
Reasumując mam nadzieję,że klimat Plus Ligi wróci do Wielunia za rok a może jeszcze wcześniej( patrz Politechnika Warszawska)
KadrO
Posty: 4074
Rejestracja: 12 maja 2008, o 07:26
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: KadrO »

wojtas78 pisze:Szkoda straconych szans, szkoda siatkówki dla Wielunia na którą było i jest zapotrzebowanie w Naszym mieście. Zawiodło wiele czynników.
1. Totalną głupota było zwolnienie Dacewicza i zastąpienie go reniferem ze Skandynawii.
2. Transfery może nie do końca trafione,ale realnie był to skład na 7-8 miejsce w PL
3. Nerwowe ruchy zarządu, rozmawiałem z ludźmi ze środowiska i twierdzili,że Panowie Dabrowny-Grabczak byliby nieźli w prezesowaniu Cztery Koła Gaz Wieluń lub inny klub amatorskiej Ligi.
4. Ucieczka Blanco Costy,dlaczego nie poniósł kary finansowej( zły zapis kontraktu)
5. Nie było juz tajemnicą zaległości finansowe,ale w obecnej sytuacji Kraju Wielki Szacunek dla sponsorów.Przypominam,że Pamapol miał największą liczbe sponsorów w lidze
Reasumując mam nadzieję,że klimat Plus Ligi wróci do Wielunia za rok a może jeszcze wcześniej( patrz Politechnika Warszawska)
Skład na 7-8 miejsce? Bez jaj. Jak dla mnie kadrowo najgorsza drużyna w lidze. A Blanco? Sam się nie dziwię. Wieluń to klub z niskiej półki a on powinien grać w na prawdę dobrym zespole. A że wyjechał na zgrupowanie? Brawo. Mnie by zdziwiło gdyby taki Wlazły pojechał na zgrupowanie Skry co nie? A i co do ostatniego zdania. Jak Siatkarz nie miał kasy żeby płacić zawodnikom, to co musiało by się stać by wykupili miejsce i do tego mieli godny skład? Nie realne.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Poczekamy zobaczymy, a tak na marginesie kolego KadrO czytałem z ciekwawści Twoje posty i musze stwierdzić , że jestes taki drugi Drzyzga, znasz się na wszystkim... A znasz polskie przysłowie:Jak ktos zna sie na wszystkim to.....
jinx
Posty: 6286
Rejestracja: 18 maja 2009, o 22:20
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: jinx »

Mimo wszystko szkoda mi Wielunia. Popełnili pare błędów z trenerem i składem. Myślałem, że odpadnie Olsztyn, no ale cóż. Powodzenia
Anty PZPS, lepper, bosek, pakol, panikarz
kevinpsb
Posty: 4971
Rejestracja: 5 lut 2008, o 17:45
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: kevinpsb »

KadrO pisze:Skład na 7-8 miejsce? Bez jaj. Jak dla mnie kadrowo najgorsza drużyna w lidze.
Dokładnie tak. Na żadnej pozycji Wieluń nie miał i nie ma wybijających się graczy. W składzie są tylko dobzi ligowcy tacy jak Milczarek czy ewentualnie paru zza granicy i Zajder. Większość graczy Wielunia grzała by ławkę w znacznej większości klubów Plusligii. Nie było w Wieluniu ani jednego gracza który dawał by argument w walce o wyższe lokaty. Moim zdaniem zawalili działacze bo budżet podobno oscylował w okolicach 4 mln, a przy takim budżecie na prawdę można się pokusić gdzieś o dwa nazwiska...
I tak oto stwierdzam że kto ma Wlazłego nie ma już Mistrzostwa Polski...
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

a tak na prawdę budżet był o wiele niższy... szkoda że spadamy ale może jeszcze zamkną ligę i jako tako może pokusilibyśmy się o grę w tych elitarnych rozgrywkach.
Co do zawodników których można by było wziąć do innych zespołów to z miłą chęcią zobaczył bym w przyszłym sezonie w Pluslidze Zajdera, Matejczyka, Milczarka, Antanovicha i Kapelusa.
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Guilder »

kevinpsb pisze:(...)Nie było w Wieluniu ani jednego gracza który dawał by argument w walce o wyższe lokaty. (...)
Kapelus moim zdaniem spokojnie odnalazłby się w takim Olsztynie. Nawet w grającej w półfinale Częstochowie byłby bardzo pomocny, bo Murek z Gierczyńskim zaczynali siadać, i brak Hrazdiry było odczuwalny.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
ciorny17
Posty: 8532
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

Wielka szkoda Siatkarza no ale cóż ktoś musi spaść. Jedyne co mnie martwi to to iż po tym sezonie to będzie koniec z siatkówką w Wieluniu. Jeżeli kadeci żeby jechać na Puchar Polski muszą płacić ze swoich pieniędzy na autokar i pokryć koszty noclegu to ja nie wiem co mam myśleć.

Ale bądźmy dobrej myśli że za rok znów zobaczymy Plusligę w Wieluniu. ;)
Kłamca.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: maksik »

Plotki o niewypłacaniu pieniędzy dla zawodników okazały się prawdą. Siatkarze nie otrzymali pensji jeszcze żadnej w tym roku. Bodajże nikt.
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

ktoś dostał za styczeń i luty już... a inni nie bo burmistrz nie chce wypłacić kasy i to przez niego jest taki burdel.... a sam przeznaczył dużo kasy po to aby pokazać historię Wielunia światu jak by nie wiadomo jaka ona była i żeby turyści zabijali się o przyjazd do Wielunia... :]
teraz myślę że na samym początku jest potrzebna nowa krew w zarządzie, trzeba szukać sponsorów i zagrać o awans do Plusa w przyszłym sezonie...
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: madlark »

damianho pisze: teraz myślę że na samym początku jest potrzebna nowa krew w zarządzie, trzeba szukać sponsorów i zagrać o awans do Plusa w przyszłym sezonie...
Albo lobbować za rozszerzeniem ligi.
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
pan_sypacz
Posty: 52
Rejestracja: 12 mar 2011, o 21:13

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: pan_sypacz »

Jakby nie patrzeć to Kapelus poradziłby sobie na pewno w poprzednim sezonie w Farcie, Olsztynie i Delekcie. A przydałby się na ławkę w JW i Czewie.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2011, o 11:17 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Temat przeniosiony do innego działu z wiadomego względu...
ciorny17
Posty: 8532
Rejestracja: 6 sty 2011, o 11:22
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: ciorny17 »

madlark pisze:
damianho pisze: teraz myślę że na samym początku jest potrzebna nowa krew w zarządzie, trzeba szukać sponsorów i zagrać o awans do Plusa w przyszłym sezonie...
Albo lobbować za rozszerzeniem ligi.
Coś mi się wydaje, że liga nie zostanie rozszerzona. A i Siatkarza nie stać na wykupienie miejsca w +lidze.

Nowy sponsor, no cóż w naszym okręgu (wieluńskim) nie ma takiego konsorcjum, które lekką ręką jest w stanie wydać minimum te 4 mln PLN na swego rodzaju niewiadomą. Obawiam się że już więcej możemy nie usłyszeć o Siatkarzu :<
Kłamca.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Antanovich na ataku też byłby ciekawą alternatywą w Czewie, Politechnice, Olsztynie czy też Bydgoszczy
Awatar użytkownika
Guilder
Moderator
Moderator
Posty: 4058
Rejestracja: 11 maja 2008, o 00:23
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Guilder »

damianho pisze:Antanovich na ataku też byłby ciekawą alternatywą w Czewie, Politechnice, Olsztynie czy też Bydgoszczy
Co prawda za wielu okazji do oglądania go nie miałem, ale dopisałbym Kędzierzyn, bo tam to nawet ja bym był ciekawą alternatywą na pozycji atakującego.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

w karuzeli przy Siatkarzu na pewno odejdzie Milczarek, Kapelus, Antanovich, Babkov, Zajder a odeszli juz przeciez Costa i marszałki x2. Do tego dojdzie pewnie Rybak i Stelmach. A Siatkarz nie zbierze budżetu na 1 ligę i spotkamy się w 2 lidze ;) niech sobie Avia odkupi od nas miejsce bo oni są napaleni na 1 ligę.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Miejmy jednak nadzieje,że nie czeka Siatkarz scenariusz wszystko albo nic. Budzet I ligowy jest nieporównywalnie niższy,więc licze że kasa się znajdzie. Po pierwsze jednak musi nastapic rozpierducha Zarządu.Dziwnie brzmi słowo Zarząd,bo jak popatrzec na poczynania, merytoryczność,fachowość tych Panów to żal kibiców. Oczywistym jednak jest,że kilku zawodników odejdzie. Chciałbym ,aby został Anton,Zajder,Matejczyk,Kapelus( chyba nie realne),Sarnecki(może sprawdzi sie na środku)+ kilku juniorów z Młodej PL.To moje życzenia,pytanie czy realne?
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

według mnie gdyby były pieniądze i mądre zakupy to można dość szybko wrócić do Plusligi. Bo w 1b jest pełno zawodników z których można stworzyć ciekawą 12.
rozegranie Matejczyk Szczurek
środek Buniak Sarnecki i Stańczuk/Stancelewski
przyjmujący Błoński Wołosz Tomczyk Krzywiecki
atakujący Rybak Krzysiek
libero Kryś/Potera
Ciekawi zawodnicy są w Będzinie np. Miller Kantor Potera Dzierżanowski Kasperek czy zdolna młodzież Skry np Cedyński, Mysera Krzywiecki, Bociek. Można też podebrać zawodników z doświadczeniem Plusligowym np Tomczyk, Stańczuk, Oczko, Kozłowski, Kordysz, Maciończyk, Stancelewski, Szczygieł czy Jacyszyn.
Ja osobiście chciałbym aby w zespole został Babkov który mógłby być liderem zespołu i w pojedynkę wygrywać mecze. Chodź on na pewno będzie miał jakieś ciekawe propozycje nawet ze swojej rodzimej ligi.
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Warto poczytać ostatnie doniesienia na Siatka.org.Prezes Grabczak zapowiada minimum I ligę ,daje nadzieje na Plus Ligę.Dementuje równiez odejście Grupy Pamapol. Jeżeli okaże sie to prawdą, a doniesienia okażą sie prawdą to z czystą przyjemnościa odszczekam poprzednie wpisy.
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: adii95 »

słowa pana Grabczaka na stronce są wzięte z dłuższego wywiadu dla radia ziemi wieluńskiej. Podam też link do całego wywiadu (zaczyna się po ok. 10 minutach)

http://radiozw.com.pl/tempo.php
Ostatnio zmieniony 12 maja 2011, o 08:54 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Zainwestuj w słownik ortograficzny
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: adii95 »

Shuichi Mizuno nie będzie już trenerem Siatkarza Wieluń.Pierwszym trenerem najprawdopodobniej będzie Tomasz Wasilkowski, dotychczasowy drugi trener.
Drużyna będzie na 100% występować w I lidze ponieważ nie dojdzie do poszerzenia Plusligi.
Wiceprezes w radiu mówił że być może w Wieluniu występować będą byli reprezentanci Polski, którzy są już trochę starsi (może Szymański jeśli nie dostanie oferty z Plusligi).

Cały wywiad (od ok. 10 minuta)

http://radiozw.com.pl/tempo.php
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Może ktoś zna nazwiska zakontraktowanych siatkarzy Wielunia?
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: adii95 »

na razie jeszcze nikt nic nie podpisał ale z prywatnych źródeł wiem że prawdopodobnie zostaną Matejczyk, Sarnecki na środek, Babkov i Błoński. Wiadomo na pewno że odchodzą Kapelus i Stelamch (bardzo dobrze) i pewnie odejdą też Milczarek (Skra, Częstochowa) i Blanco Costa.
Chciałbym żeby został też Anton. Na libero pewnie będzie ktoś z: Kryś (wątpię), Potera, Stańczak, Żurek, Andrzejewski)
Na przyjęcie mogliby sprowadzić Krzywieckiego, na atak Grzesia Szymańskiego (jeśli będzie taka opcja), Mikołajczaka.
Fajnie byłoby oglądać drużynę która będzie w stanie awansować sportowo do PLS.
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

adii95 pisze:i pewnie odejdą też Milczarek (Skra, Częstochowa) i Blanco Costa.
przecież Costa nie wróci tutaj...
adii95 pisze: Na libero pewnie będzie ktoś z: Kryś (wątpię)
Krycha prędzej w Czewce będzie
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 2481
Rejestracja: 24 lut 2008, o 12:37
Płeć: M
Lokalizacja: Polandia

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: maksik »

adii95 pisze:i pewnie odejdą też Milczarek (Skra, Częstochowa)
W ilu tematach mam pisać że Milczarek już jest w Skrze..?
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: adii95 »

Sierhiy Antanovich odrzucił ofertę z ekstraklasy francuskiej.
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”