Siatkarz Wieluń

mily66
Posty: 953
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 14:43
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: mily66 »

Jeżeli ktoś ma nowe info na temat Antanovicha to niech się nim dzieli ;)
Ogólnie bardzo podoba mi się ten gracz , bdb teraz prowadzi drużynę w LE, ciekawy grajek ,ale nie na ławkę tylko do wyjściowej 6.
"Jeszcze się nie zdarzyło, żeby piłka do siatkówki kogoś zabiła."
H.Wagner
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Z tygodnia na tydzień mamy grad wiadomości o transferach zarówno w PLS jak i w I Lidze.W Siatkarzu na oficjalnej stronie dalej jednak informacja - Wieluń nie zniknie z mapy siatkarskiej.Natomiast na stronie transferowej tylko odejscia, a tak wszyscy deklarowali chęć pozostania w Wieluniu. Dobrze sie stało,mimi wszystko,że Maciek Zajder znalazł miejsce w Warszawaie, to potencjalny kandydat do kadry,jeżeli wykorzysta szanse jaka bedą puchary możemy go zobaczyc u Anastasiego. Odejście Stelmacha skomentowałbym ,chłopak i tak ma szczęście , że ktos go jeszcze chce,lata swietności ma juz za sobą. W poprzednim sezonie jeszcze jako tako,ale w zakończonym większość czasu spedził na pogaduszkasz w kwadracie dla rezerwowych. Kapelusa naturalnie,że szkoda,bo to walczak,marnowałby sie w I lidze.Milczarek miał raz lepsze, raz gorsze mecze ogólnie na plus. W Bełchatowie bedzie jednak od pchania koszy po zakończonym secie,sory ze tak pisze ,ale pewnie tak bedzie.
wracajac do meritum tematu chciałbym wreszcie sie dowiedzieć o kontraktach do Wielunia.Licze,ze skład pozwoli powalczyc o powrót do elity.
Najwiekszy żal po PLS to to, że personalnie ten sezon bedzie wyjatkowy, wiele ciekawych nazwisk pojawi sie na parkietach ,których fajnie bedzie sie pewnie ogladać.Inaczej czuje sie w telewizji inaczej na zywo na meczu...
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

słyszałem że I liga ma zostać sprzedana Oleśnicy ale nie wiem ile w tym prawdy.... myślę że na dniach się dowiemy co i jak.
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: adii95 »

z tego co wiem to musi to być plotka
Zespoł był jakieś 2 tygodnie temu na meczu w Oleśnicy z tamtejszą amatorską drużyną (Siatkarz Oleśnica) która w nadchodzącym sezonie zadebiutuje w rozgrywkach PZPS w IV lidze.
Dodam że miasto cały czas nie dało pieniędzy na klub ok. 600 tys złotych, przez co klub cały czas nie wypłacił zawodnikom wszystkich pieniędzy.

chyba jednak jest coś na rzeczy, na wieluńskim forum huczy od tej wiadomości.
Jeśli jest to prawdą nasi prezesi mogą się już wynosić z Wielunia, jeszcze niedawno zapewniali że Pamapol zostaje i będzie I liga a nawet PLS. Śmiech na sali.
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
Awatar użytkownika
wojtas78
Posty: 89
Rejestracja: 15 gru 2009, o 13:59
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: wojtas78 »

Rozmawiałem z osobą będącą blisko Zarządu, Wieluń znika z siatkarskiej mapy Polski. To już nie przypuszczenia a pewnik. Siatkówka z Wielunia ląduje w Oleśnicy. Myślę,że nie ma co już rozliczać Panów ,,Prezesów" bo to mija sie z celem. swoja opinie na temat obu Panów już wyraziłem wcześniej.Amatorszczyzna na najwyższym poziomie to raz a dwa to stare polskie powiedzenie ,nie ma sianka nie ma granka".
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Kali BBTS »

Moim zdaniem problem polega na tym, że kierownictwo nie miało odpowiedniego doświadczenia i pewne decyzje podejmowane były bez przemyślenia. szkoda, bo zapowiadało się, że Pamapol będzie w stanie na dłużej zagościć na mapie siatkarskiej Polski
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Awatar użytkownika
hefalump
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 12:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wieluń
Kontakt:

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: hefalump »

słyszałem dziś w radio, że jednak zagrają w I lidze, ale są problemy z budową budżetu na nowy sezon, Wasilkowski ma zostać trenerem
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: adii95 »

a nie mówiłem że to plotka? !!!
żeby tylko zamknęli zaszły sezon bo może zabraknąć dobrych grajków.
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Dobrą wiadomością jest to że zespół wystartuje w I lidze.
Zaś w kręgu zainteresować zespołu jest Damian Pilarczyk, Tomek Zychla, Marcin Kryś, Zbyszek Żurek. O kolejnych wzmocnieniach będzie decydował zaś "nowy" trener Tomek Wasilkowski. W zespole ma zastać zaś trzon zespołu czyli Buniak, Sarnecki, Matejczyk i Błoński może Rybak.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Ejt »

To dobra wiadomość :) Jest jeszcze sporo dobrych zawodników na rynku bez klubu na chwilę obecną.Tylko czy wystarczy w Wieluniu kasy??? Oby. Pozdr.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Kali BBTS »

tak do końca to nadal nic konkretnego nie wiadomo w tej sprawie, takie odwlekanie nic poza tym. Nie sądzę, że wymienieni przez Ciebie zawodnicy będą czekać do 25 lipca, większość zespołów zaczyna już wtedy przygotowania, poza tym im później podpiszą kontrakt, tym mniej wypłat dostaną.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

ale negocjacje można już podjąć bo wiadomo że miasto i gmina będzie chciało wesprzeć Siatkarza a jak powiedzieli prezesi w radio muszą jeszcze zapukać do kilku miejsc gdzie byli już rok temu i być może jakiś sponsor strategiczny będzie.
Awatar użytkownika
Napoleon
Posty: 38
Rejestracja: 15 cze 2011, o 19:31

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Napoleon »

Urodziłem się w Wieluniu i jeszcze rok temu tam mieszkałem ale lepiej niech miasto i gmina zainwestują kasę w piłkę ręczną. Wiedziałem, że wejście do Plus Ligi skończy się tylko kłopotami finansowymi i prawdopodobnym rozkładem całego klubu.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Antanovich podpisał kontrakt z tureckim Büyük Belediyesi Stambuł.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Marcin Kryś nie zasili Siatkarza Wieluń w nadchodzącym sezonie wybrał on grę w VK Chemes Humenne.

info: http://www.denniksport.sk/article/18014 ... ovu-sezonu
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Kali BBTS »

a co po spotkaniu?
Naprzód małymi łyżeczkami :)
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

na spotkaniu nic nie poszło do przodu, wiadomo że prowadzone są negocjacje ze sponsorami oraz menadżerami zawodników zagranicznych. Bo jeżeli Siatkarz wystartuje to zespół będzie nowy bo jak na razie bez klubów są tylko Buniak i Matejczyk.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Kali BBTS »

Słyszałem, że Buniak już coś znalazł.. A to oprócz Jokera tylko Wieluń nie ma składu, śmierdzi mi to jednak likwidacją klubu.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

jestem ciekaw gdzie Bartek pogra ;) ja chciałbym żeby Brylant sobie znalazł dobry klub bo ten gracz przez 3 sezony zrobił największy progres.
zaś co do budżetu to jak na razie jest chyba 400-500 tyś a to myślę że starczy na utrzymanie. Ale może Rosiek albo Bakoma da więcej kasy i będzie można powalczyć o czołówkę.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Jest dobra wiadomość ;)
Trenerem pozostał Tomek Wasilkowski ! i drużyna powoli się buduje ;) brawo dla zarządu bo były duże problemy jak by nie patrzeć
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

Pod wodzą trenera Tomasza Wasilkowskiego o godzinie 9.30 w dniu dzisiejszym (10.08.2011 r.), rozpoczęli przygotowania do sezonu 2011/2012 w I lidze zawodnicy Siatkarza Wieluń. Po nieudanym ostatnim sezonie w PlusLidze zespół opuścili prawie wszyscy zawodnicy. Stworzenie zespołu od podstaw na tym szczeblu rozgrywek to zadanie dla młodego i ambitnego trenera. Piętnastoosobowa grupa młodych i bardzo młodych zawodników z ochotą i zaangażowaniem przystąpiła do pierwszych zajęć. Zespół jest w fazie tworzenia, więc wszelkie spekulacje na temat składu są przedwczesne. Jak podkreślił trener T. Wasilkowski w bardzo krótkim czasie będzie znany ostateczny skład zespołu. Już w czwartek 11.08.2011 o godzinie 16.30 przewidziana jest pierwsza gra kontrolna. Przeciwnikiem będzie II ligowy zespół Colman Kalisz.

siatkarz.eu
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: adii95 »

Pierwsza szóstka w sparingu z zespołem Colmana Kalisz ma wyglądać następująco:
rozegrywający: Bartłomiej Matejczyk,
przyjmujący: Adrian Buchowski, Valerio Savio (Włochy)
atakujący: Marcin Kozioł
środkowi: Tomasz Zychla, Mateusz Borucki
libero: ???

Z tego co się orientuje to są na testach również Mateusz Nożewski, Mateusz Leszczawski i Jarosław Lech. Nazwisk pozostałych zawodników nie znam.
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: madlark »

Do czego to doszło, że Włosi chcą grać w naszej pierwszej lidze?
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
weary_skier
Moderator
Moderator
Posty: 5928
Rejestracja: 3 kwie 2010, o 20:12
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: weary_skier »

To nie pierwszy kontakt Savio z Polską. Już przed sezonem 2008/2009 był testowany w Farcie Kielce, gdzie nie spodobał się Daszkiewiczowi. Trafił tam z B2(!). W sezonie 2008/2009 zagrał w końcu w A2 w drużynie Bassano Volley, skąd trafił do najwyższej czeskiej klasy rozgrywkowej, gdzie grał w Vo Przybram.
Nie udało mi się ustalic, gdzie grał w sezonie 2010/2011, ale tak czy owak za takich Włochów to ja dziękuję.
"Widać, że gra dno tabeli" - W.Drzyzga o meczu MKS Będzin - Asseco Resovia Rzeszów
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Antonella Hard Core »

Wydaje sie że znacznie lepszym rozwiązaniem dla Wielunia byłby znany z gry w Jastrzębiu Brazylijczyk Rafa którym spadkowicz z Plusligi mocno sie interesuje.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

w sparingu ładnie zagrał Buchowski i to on może być liderem Siatkarza w przyszłym sezonie ;) z tych 15-17 zawodników widać kilku którzy powinni zostać i powalczyć między innymi: Buchowski, Kozioł, Borucki, Kałasz a o Matejczyku już nie piszę bo pewne jest to że zagra. Jest jeszcze jeden ciekawy atakujący i przyjmujący lecz nie znam ich personaliów.
Murilo
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2011, o 08:48
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Murilo »

Dobrze ze coś ruszyło ale jeszcze sporo pracy przy budowaniu drużyny.

http://sieradz.naszemiasto.pl/artykul/1 ... ml#galeria
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: damianho »

na treningu Siatkarza można zobaczyć 3 Słowaków 1 libero i 2 przyjmujących. Jeden jest zawodnikiem ciężkim z silnym zbiciem lecz widać że jeszcze mu troszkę brakuje. Kolejnym jest Martin dość niski lecz dynamiczny i myślący jak dla mnie jest on ciekawszym zawodnikiem od Valerio(którego już nie ma na treningach tak samo jak Kawki, Gorzewskiego, Mędrzyka, Kozioła, Nieboja i Szymczaka) W poniedziałek do Wielunia zawita atakujący z Belgii reprezentant Wielkiej Brytanii, myślę że to będzie Yassier Sliti i ktoś na przyjęcie też reprezentant WB.
Antonella Hard Core
Posty: 2040
Rejestracja: 19 maja 2010, o 12:21
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Antonella Hard Core »

damianho pisze:W poniedziałek do Wielunia zawita atakujący z Belgii reprezentant Wielkiej Brytanii, myślę że to będzie Yassier Sliti
Jeśli chodzi o atakujących reprezentacji Wielkiej Brytanii grających w ostatnim sezonie w lidze belgijskiej to może chodzić też o 22-letniego D.Bakare grającego ostatnio w walczącym o utrzymanie w lidze belgijskiej VC Argex Duvel Puurs, niedawno ten zawodnik pokazał sie z niezłej strony w turnieju przedolimpijskim w Londynie gdzie był podstawowym atakującym swojej reprezentacji i spisywał sie bardzo dobrze np. był najlepiej punktującym zawodnikiem (16 pkt,46% w ataku,2 asy i 2 bloki) meczu z USA (0:3) czy w wygranym 3:1 meczu z Egiptem gdzie zdobył 27 punktów.
Marcel
Posty: 25
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:57
Płeć: M

Re: Siatkarz Wieluń

Post autor: Marcel »

Wròćcie na ziemię! Pomyślcie chociaż troszkę realnie. Proszę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”