Sezon 2009/10

beny
Posty: 170
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Wałcz

Sezon 2009/10

Post autor: beny »

Może ruszymy już forum na nowy sezon i zaczniemy sie wypowiadać na temat drużyn.
I szans poszczególnych zespołów na awans. :)
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

narazie to nie ma co rozmawiac na ten temat bo trawaja transwery ktore moga odwrócic los nawet tych najsłabszych druzyn. Moze byc tak jak w F1 w tamtym sezonie Ci byli najlepsi a teraz własnie oni palsuja sie na koncu stawki. Życie ...
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: ZKS1 »

Nooooo ale pobawić się możemy !!
Co do I ligowych zmagań i miejsc jakie mogą zająć poszczególne zespoły to ja obstawiam tak :
(oczywiście na obecną sytuację klubów :) )
1. Miejsce Trefl Gdańsk.
To chyba oczywiste. Chcą zagościć w I lidze jedzynie na 1 sezon. Duży budżet, jeszcze większa chęć powrotu do PLUS ligi. Co do zawodników to paru dobrych odeszło i napewno tegoroczny Trefl nie będzie zawsze i wszędzie gładko z każdym wygrywał ale jednak daje 90% dla nich 1 miejsce.
2./3. Miejsce...AVIA Świdnik lub BBTS B.B
4. Miejsce zaryzykuję FART KIELCE
(duże miasto, napewno klub będzie miał spory budżet i jak im się ułoży z zakupem zawodników to stawiam na ten zespół, że będzie silny w tym roku i prawdopodobne 4 miejsce. (jak naprawdę dobrze im się powiedzie to mogą się zmienić miejscami z AVIĄ Świdnik)
5. Miejsce MKS ŚLEPSK
(tutaj trochę optymizmu i klubowego patriotyzmu :), chociaż jak pozyskamy jeszcze dobrego przyjmującego i dobrą armatę na ataku to bardzo realne miejsce)
6.MCKiS Energetyk J .
(hmmmmm....sam nie wiem czemu ale tak strzelam)
7.GTPS Gorzów Wlkp. Rajbud
( zmiana prawie całego składu nie wychodzi na dobre, przynajmniej przez kilka pierwszych miesięcy, puki zawodnicy dobrze się nie zgrają )
8.9.10. Miejsca Tutaj obstawiam jako możliwe do wymieszania przez te 3 kluby.
Pronar Hajnówka
( niestety jak narazie skład Hajnówki nie wygląda bardzo mocno)
MKS Orzeł Międzyrzecz
(sporo odeszło a wzmocnień nie widać, chociaż w poprzednim sezonie byli wysoko i trochę się wacham, czy nie zamienic miejscami z Jaworznem..)
Joker Piła
(jeżeli dojdą bracia L. to może Joker wskoczy trochę wyżej, bo napewno chcą wrócić do dawnej świetności)
11. Wiadomo
TO WSZYSTKO SĄ MOJE STRZAŁY. OBSTAWIŁEM WEDŁUG SIEBIE NAJBARDZIEJ REALNE MIEJSCA JAKIE ZAJMĄ POSZCZEGÓLNE KLUBY.
JEŻELI KTOŚ SIĘ ZE MNĄ NIE ZGADZA TO ZAPRASZAM DO ZABAWY I PROPONUJE PRZEDSTAWIĆ SWOJE TYPY, CHĘTNIE POCZYTAM :)
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

ja się z Tobą w niektórych przypadkach nie zgadam.
Ja bym obstawił tak

1.Trefl Gdańsk (tu sie z Tobą zgodze)
2.BBTS Bielsko Biała(Zespół ma predyspozycje na awans do Plus ligi z tego zwględu iz , w barazach o PLUs Ligi wygrał 1 mecz z Warszawa to taki mało znaczący znak )
3.Hmm....tu bym sie na chwilke zatrzymał ale myśle Avia/Gorzów ale bardziej na Avie, więc
4.GTPS Gorzów(troche wzmocnień
5.Orzeł Międzyzrecz( tak dobrze nie bedzie jak w tamtym sezonie ale może powalczyć o wyższą pozycje )
6.MCKiS Energetyk Jaworzno
7.zaryzykuje i dam Ślepsk Augustów
8.Hajnówka(tu moze być egzekwo z Jocker Piła)czyli
9.Jocker PIła
10.Fart Kielce
no i
11.SMS Spała



Moje zdanie na ten temat brzmi :kazdy moze wygrac z kazdym i kazdy z zespołów moze znalezc sie na szczucie talebi to sa tylko moje typy wg mnie najbardziej realne
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Arff »

4.GTPS Gorzów(troche wzmocnień
A jakież to wzmocnienia poczynił Gorzów ??? Może odejście Wołosza, Jasińskiego, Kudłacika i Kamińskiego i zastąpienie ich zawodnikami nawet z II ligi dla Ciebie jest wzmocnieniem... ale chyba tylko dla Ciebie... Gorzów w przyszłym roku będzie walczyć o utrzymanie i będzie mieć sporo szczęścia jak się im to uda... Do tego bardziej doceniłbym Jokera Piła... jeżeli do Plus ligi nie odejdą Jasiński i Polański, a dołączą Lachowie to w Pile uzbiera się całkiem przyzwoity, młody skład :)
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

chciałbym zauważyc ze GTPS pozyskał 2 zawodników którzy bardzo mocno wzmocnią druzyne mam tu na myśli Adriana Hunka i Konrada Woronieckiego i to sa znaczace wzmocnienia, a co do drugiligowych zawdonikow to czasami tak jest, że spisująsie lepiej w I lidze niż w drugiej...no własnie jeśli "nie odejdą Jasiński i Polański, a dołączą Lachowie..." jeśli nie odejda , a co do braci- zdaje mi sie ze zarzad w Międzyrzeczu posrata sie o to aby bracia zostali i zrobia wszystko zeby tak sie stało.
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: ZKS1 »

Do "Sojek"
Dobre typowanie ale co do jednego to się nie zgodzę KIELCE na 10 ?? Będą na 100 % duuuużo wyżej.
Zobaczycie.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

walasnie tak jeszcze wczoraj myslalm nad tym i zgodze sie z Toba widac ze Kielce moga miec dobra druzyne i splasowac sie moga w srodku tabeli.
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Arff »

Tym bardziej że właśnie doszedł Jaszewski z Bielska... oj, jeszcze jak odejdzie Mikołajczak to BBTS prawdopodobnie wróci do swojego dawnego szeregu...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

jedna jaskolka wiosny nie czyni ...
Mbl)(a
Posty: 18
Rejestracja: 20 lis 2008, o 14:05
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Mbl)(a »

1. Trefl gdańsk
2. Bielsko biała
3. Avia świdnik
Co do miejsc 2-3 to zespoły w poprzednim sezonie miały dużą przewagę nad innymi i wydaje mi się że jeśli kupią zawodników z podobnym poziomem sportowym do tych którzy odeszli bez problemów zajmą miejsce w 4.
4. Fart kielce
Jeśli sprowadzą kilku zawodników z tych którymi się interesują moze byc naprawdę dobrze
5. Gtps gorzów wielkopolski
Podpisali kontrakty z kilkoma dobrymi, obiecującymi i młodymi zawodnikami którzy się pokazywali z dobrej strony w poprzednik sezonach na parkietach 1 ligi ;) Mają zespół mniej doświadczony lecz w poprzednim sezonie byli bardzo doświadczeni mieli być bardzo mocno i wszyscy wiedzą jak się sezon dla nich zakończył...
6. Joker piła
Prawdopodobnie poczynią kilka wzmocnień, a może do Piły wróci Michał Kubiak ?
7. Pronar parkiet hajnowka
8. Orzeł miedzyrzecz
9. ŚlepsK augustów
10. MCKiS Jaworzno
Typowanie miejsc 7-10 przeze mnie to czysta intuicja, będzie spora walka miedzy tymi zespołami o utrzymanie w lidze
11. SMS

Myślę że w sezonie 09/10 każdy bedzie mógl wygrać z każdym i nie bedzie jak w poprzednim sezonie że 2-3 zespoły będą mieć dużą przewage nad innymi.
Pozdrawiam!
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

tutaj mysle ze Orzeł bedzie ciut wyżej i bedzie na bezpiecznym miejscu :)ale to sa tylko moje spakulacje , i wydaje mi sie ze wiekszosc zespołów bedzie walczyło o otrzymanie.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Jacek »

Macie bana na onecie ?
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

sory ale co ma ban na onecie wspólnego z sezonem 2009/2010??nie wiedze zwiazku...
kalinek
Posty: 29
Rejestracja: 2 kwie 2009, o 23:04

Re: Sezon 2009/10

Post autor: kalinek »

miło patrzeć na Wasze typy,ale BBTS raczej powróci na swoje dawne miejsce-walka o utrzymanie bez baraży :):)
A co do baraży o PlusLigę to kiedy BBTS wygrał jeden mecz z Warszawą?? hahahahahhahahahah
PS Jacek jak Ci się podobało w Bielsku?:p
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

zwracam honor cos mi się pomyliło prawdopodobnie chodziło mi o ten pierwszy mecz co BBTS przegrał po ładnej walce 2;3 z Jadarem (nie wiem co ja z tą Warzsawą) za pomyłkę pzrepraszam.
Awatar użytkownika
krajak
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 10:40

Re: Sezon 2009/10

Post autor: krajak »

Ślepsk Augustów oficjalnie przeniesiony zostal do Suwalk.
Zbieramy sie tylko na pierwszy mecz sezony, aby pokazac gdzie bije serce ZKS.. Bo pierwszym meczu u siebie, ekipa ATU i Ultras ZKS oficjalnie zawiesza dzialalnosc...

ŚLEPSK AUGUSTÓW TO MY!
ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
MountainDew9
Posty: 1
Rejestracja: 1 cze 2009, o 15:07
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: MountainDew9 »

Sojek jeszcze jest jedna opcja. Może pomyliło Ci się z KS Poznań który rok temu grał w barażach i wygrał jeden mecz z Polibudą Warszawa?? :D Pozdrooo
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

na pewno nie pozdro
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: wojo90 »

Widze wszyscy zgodni co do SMS Spala :] no a co do typowania kto zakonczy na ktorym miejscu to w tej chwili trudno byc moze dlatego ze Joker Pila i Orzel Miedzyrzecz nie sa pewne wystartowania w lidze
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

wiesz co zobacz lepiej kto to napisał "Dziennik Wschodni" skąd oni to maja wiedzieć?? ja wiem ze zadnych problemow finansowych nie ma wszystko jest dobrze i Orzeł oraz PIła wystąpia w I lidze meżczyzn!!!!!!!!!!!!!!( info sprawdzone i potwierdzone przez prezesa Orła ).Także wojo90 jak nie wiesz to nie pisz bzdur i nie patrz co napisał jakis dziennik wschodni lepiej sprawdz info,a potem pisz.
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: wojo90 »

spokojnie kolego spokojnie ja nikogo nie atakuje, a taka informacja akurat sie w tym watku przydala sam zycze Orlowi jak najlepiej bo spedzilem tam kilka ladnych lat. A co do twoich informacji od prezesa no super ale poki nie ma ani Orla ani Jokera oficjalnie na liscie klubow zgloszonych do przyszlorocznych rozgrywek ich przyszlosc w tej chwili nie jest taka pewna jak sam mowisz
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

a gdzie ja napisalem ze nie jest pewna ?? jest pewna w 101%, a tak w ogole to jeszcze kilka druzyn zalega kase wiec wiesz...media tylko czekaja az napłynie jakas informaja że jakis klub z nieduzego miasteczka zalega z kasa i to rozglasnia bzdury!!!!!szukaja sensacji dlatego takie cos trzeba tępić! a z tego co ja wiem to Orzeł jest zgłoszony oficjalnie do rozgrywek wiec nie wiem z kad wy macie takie info .... skonczymy rozmowe na ten temat bo to do niczego nie prowadzi
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: wojo90 »

od tego jest forum zeby dyskutowac wlasnie na takie tematy
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... edzyrzecza
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Sojek »

akurat ten temat to nie prawda, wiec nie ma o czym gadać ktos sobie to wyssał z palca...
Kibic29
Posty: 6
Rejestracja: 28 lip 2009, o 20:18
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: Kibic29 »

Sojek wedlug moich informacji to prawda.Nieoficjalnie AZS Nysa oraz Morze Szczecin rozpoczna rozgrywki w pierwszej lidze
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: GOLAB »

Jak donoszą nieoficjalne zródła AZS NYSA i Morze Szczecin zagrają w I lidze
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: wojo90 »

mowilem zeby sie wstrzymac z typowaniem
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
GOLAB
Posty: 60
Rejestracja: 22 lis 2008, o 14:47
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10

Post autor: GOLAB »

I co napinaczu z Międzyrzecza?Azs i Morze w I lidze.Czy te twoje zdenerwowanie było wywołane niepewnościa :o ?Ciekaw jestem co zrobi Jarek Stancelewski.Wybrał orzel sposród innych klubów,a tu taka klapa.
Awatar użytkownika
wojo90
Posty: 135
Rejestracja: 9 sty 2008, o 22:46
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10

Post autor: wojo90 »

Ja bym proponowal jednak wstrzymac sie do konca z takimi sadami :P z tego co wiadomo to informacje nieoficjalne poki co
Jedno z praw Murphego: "Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie dostrzec różnicy."
vi er rode vi er hvide vi er denmark dynamite
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”