Budżet I ligowych klubów i zarobki I ligowych zawodników

ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Budżet I ligowych klubów i zarobki I ligowych zawodników

Post autor: ZKS1 »

Co wy na to żeby od czasu do czasu wpisać coś na ten temat, gdyż nie było jeszcze takiego tematu na forum?
Oczywiście może lepiej nie operować nazwiskami i jaki zawodnik ile dokładnie zarabia bo porobią się niepotrzebne plotki i nieprzyjemności ale możemy trochę popisać mniej więcej o obecnych zarobkach I ligowych zawodników i o budżetach I ligowych klubów.
Więc może ja npiszę na rozkręcenie tego tematu :

Czy uważacie drodzy koledzy i koleżanki, że np. 4000 zł. netto dla zawodnika I ligowego to dużo ? Mało ?
Czy I ligowy klub powinien mieć w dzisiejszych czasach budżet w granicach 600 tyś. zł czy raczej musi mieć 1 milion ??
Jaki klub waszym zdaniem będzie w tym sezonie najbogatszy i który oferuje najlepsze warunki?
Zapraszam do pisania:)
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Budżet I ligowych klubów i zarobki I ligowych zawodników

Post autor: Sojek »

te 4000 tysiece to chyba a 1 mecz a na sezon to mysle ze z 50/80 tys zl
Co do budrzetu to mysle ze te tak 800 tys zl
co do najbogatszego klubu to trudno mowic ale mysle ze Trelf
najlepsze warunki... hmm to trzeba by bylo byc zawodnikiem zeby na takie cos odpowiedziec hehe...
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Budżet I ligowych klubów i zarobki I ligowych zawodników

Post autor: ZKS1 »

Tak tak 4.000 zł dla zawodnika miesięcznie.
Co do twoich 8.000 zł to dużo, chyba tylko 1lub 2 zawodników w klubie powinno tyle zarabiać bo gdyby wszyscy mieli tyle to budżety kręciły by się grubo ponad 1 miliona a moim zdaniem to zbyt dużo dla większości I ligowych klubów.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Budżet I ligowych klubów i zarobki I ligowych zawodników

Post autor: dreamer »

Zgadzam się, że prawdopodobnie budżety w klubach I ligi mężczyzn średnio są gdzieś na pułapie 1 mln PLN. Ale taki budżet średnio, oznacza, że są zespoły które ten milion przekraczają. Nie jestem w tej akurat działce rozeznany, ale sądzę, że właśnie Trefl przewodzi tym zespołom i może mieć budżet około 1,5 mln PLN (może troszeczkę więcej).

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Budżet I ligowych klubów i zarobki I ligowych zawodników

Post autor: ZKS1 »

Tak . Trefl napewno jest nr.1 w I lidze.
Też gdzieś słyszałem, że ma ok 1.5 miliona.
Ale myślę też, że najbiedniejszy klub I ligowy ma gdzieś ok 700 tyś. a to by była spora różnica między Treflem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”