Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: pako »

Chciałem zapytać szanownych forumowiczów może ktoś wie bo ja nie - dlaczego Morze Szczecin i Nysa będą grali w 1 lidze??
Skoro i tak Piła i Międzyrzecz będą grali w 1 lidze to do jasnej cholery z jakiej paki ma tam grac Morze i Nysa? Przecież kluby wywalają ciężkie pieniądze aby zrobić zespół, który awansuje do 1 ligi i to często sie nie sprawdza. Nie jest łatwo awansować. Ale wkurzam sie strasznie że takie dwa kluby bez żadnego powodu przeskoczyły sobie z 2 do 1 ligi przy zielonym stoliku. Przecież to jest rżnięcie głupa prosto w całą polską siatkarską twarz. Może ktoś mi racjonalnie wytłumaczyć dlaczego przewracając Piłe i Orła do 1 ligi nie wrócili Morza i Nysy do 2 ligi?
Szlak człowieka trafia. Może od razu przy zielonym stoliku uzgodnią kto ma MP a kto spada bez grania?
Może w PZPSie Szczecin i Nysa mają swoich zwolenników, którzy im pomogli w "AWANSIE"??
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: ZKS1 »

Bardzo dobre pytanie ale trudno o odpowiedż.
Ja najprościej na świecie NIE WIEM dlaczego !
Chociaż też bardzo mi nie odpowiada sposób w jaki te dwa kluby zostały awansowane do I ligi, to chyba nic nie można z tym zrobić.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: Sojek »

ja znam odpowiedz, otóż Szczecin i Nysa złozyły do PZPS pismo o dookoptowanie W RAZIE jakby któras z drużyn nieoczekiwanie ogłosiła upadłości itp. a ze Orzeł i Piła znalazły sie w 1 lizde PZPS musial lige powiekdzyc
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: pako »

ale co za bzdura jak tamci wrócili do 1 ligi to ci automatycznie powinni wrocic do 2 ligi przecież sam powiedziałeś że złożyli papiery JAK BY CO a tu nic sie nie stało bo obie druzyny przeciez bedą grały w 1 lidze więc kontynuuje pytanie WTF?
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: Arff »

No tak... tylko Joker i Orzeł zostali przywróceni w ostatniej chwili poprzez niejako niezawisły arbitraż... i zdegradowanie obu ekip którym wcześniej obiecano grę w I lidze byłoby nie fair w stosunku do nich, w stosunku do ich sponsorów, a w szczególności w stosunku do zawodników... którzy nie są niczemu winni...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
borek
Redaktor
Redaktor
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2007, o 20:50
Lokalizacja: Międzyrzecz/Zielona Góra

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: borek »

Ja już pisałem o tym przy okazji innego tematu ale powtórzę bo to chyba ważne. Wszystko przez to, że PZPS po zastosowaniu kary dla Orła i Jokera wg swoich własnych przepisów powinien odczekać regulaminowy termin odwoławczy zanim przyzna te dwa miejsca komu innemu. Ktoś o tym zapomniał lub świadomie tak postąpił właśnie po to żeby powiększyć ligę. Rozważania o powiększeniu ligi są już od jakiegoś czasu. PZPS musiał zdawać sobie sprawę, że kluby się odwołają i że nie są bez szans na przywrócenie do stryktur a zatem przydzielając od razu dwa miejsca Morzu i Nysie musiał liczyć się z tym, że być może trzeba będzie powiększyć lige. Na ile to z ich strony gapiostwo, nieznajomość własnych przepisów a ile w tym lobbingu rodem z Nysy i Szczecina tego nie wiem. Myślę natomiast, że na przyszłość takie "wolne" miejsca (jak już będzie na 100% wiadomo, że są wolne) powinno się obsadzać za pomocą jakiegoś turnieju do którego zgłaszały by się chętne kluby a nie podania!
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: ZKS1 »

Brawo "borek"

Napisałem bardzo długą wiadomość na ten temat oj gdzieś z 30 linijek ale coś poszło nie tak i wszystko się skasowało...może to i lepiej :)
hagi1212
Posty: 34
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 12:06
Płeć: M

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: hagi1212 »

Orzel chyba raczej sie rozwali, wiec Szczecin i Nysa sie przydadza.
pako
Posty: 49
Rejestracja: 30 paź 2008, o 12:35
Płeć: M

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: pako »

nie sadze bo za dobry team mają tylu ludzi by nie miało gdzie grać.
kibic
Posty: 5
Rejestracja: 27 wrz 2007, o 17:23
Płeć: M

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: kibic »

Nie ma sianka nie ma granka !!!
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: Z jakiej paki Morze Szczecin i AZS Nysa będą grali w 1 lidze

Post autor: basia »

Dla normalnie myslacego czlowieka to zrozumiale ze PZPS to ludzie starej nomenklatury,a mlodzi ktorzy tam pracuja robia wszystko zeby dbac o swoje Dupy !!! Nie trudno sie domyslic zeby Morze Szczecin i AZS Nysa grala w 1 Lidze trzeba bylo wszystko ukartowac,mysle ze nibawem bedzie ta sama sytuacja co z PZPN zapalimy znicz dla PZPS.
I mam nadzieje ze wypadna z gry te zespoly juz wkrotce !!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”