Typermania kolejka nr 4

Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Typermania kolejka nr 4

Post autor: Sojek »

Stal AZS Nysa - Energetyk Jaworzno 3:1 (Stal Nysa w tym sezonie powalczy z pewnością o najwyższe cele, Jaworzno to bardzo młoda drużyna, potrzeba czasu, aby się zgrari)
Orzeł Międzyrzecz - MKS MOS Będzin 3;1 ( Fakt Orzeł w tym sezonie nie gra za dobrze minim zdaniem to wina braku zgrania w drużyunie , ale myślę ze 1 pkt wyzieziony z Jaworzna spowoduje to, że Orły zaczną wygrywać. Będzin natomiast gra w kratke)
BBTS Bielsko-Biała - Pekpol Ostrołęka 2:3 ( Pekpol jako beniaminek spisuje sie bardzo dobrze, Bielsko też gra ładnie jest na 2 miejscu i w tym meczu spodziewam sie dobrzej walki)
GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spała 3;0 (Gorzów jest faforytem tego spotkania)
Joker Piła - Jadar Radom 1:3 ( Joker w tym roku spisuje sie ponizej oczekiwan chyba wszyskich, jako zwyciezce typuje Jadar)
Avia Świdnik - Trefl Gdańsk 0:3( w tamtym roku Avia grała dobrą siatówkę w tym roku coś sie popsuło, Trefl sie berdzo wzmocnił, jako zwycięzce typuje Trefl)
Ślepsk Suwałki —
qchar
Posty: 67
Rejestracja: 25 mar 2009, o 21:13
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: qchar »

od moderatora:
Zgodnie z naszą zapowiedzią każdy post, w którym będą tylko typy bez uzasadnienia będziemy przekazywali do bukmachera. Na Forum Dyskusyjnym dyskutujemy, a więc uzasadniamy swoje zdanie.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2010, o 17:06 przez mewa, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Punkt 23. Regulaminu Forum
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: Artek »

Wyniki po 3. kolejkach:
https://spreadsheets.google.com/pub?key ... utput=html

Z komentarzami będzie ciekawiej przynajmniej, ale mam nadzieję że nikogo to nie zniechęci :)
pit au-su
Posty: 14
Rejestracja: 9 paź 2009, o 12:00
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: pit au-su »

Stal AZS Nysa - Energetyk Jaworzno 3:0 (Stal ma bardzo dobrych zawodników, gra u siebie)
Orzeł Międzyrzecz - MKS MOS Będzin 2:3 ( Za dużo problemów w Międzyrzeczu Bedzin pokazał że potrafi grać i powinien wygrać po 5 setach)
BBTS Bielsko-Biała - Pekpol Ostrołęka 3:0 ( Bedzin powalczy o pierwszą czwórkę w lidze, Pekpol mimo dobrego startu zacznie tracic punkty))
GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spała 3;0 (Gorzów jest faforytem tego spotkania)
Joker Piła - Jadar Radom 0:3 ( Jadar jest klasą samą w sobie i w takich meczach nie powinien mieć problemów)
Avia Świdnik - Trefl Gdańsk 0:3(Trefl gra o awans i każdy stracony set to za dużo)
Ślepsk Suwałki —
stalnysa
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 09:55

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: stalnysa »

Stal AZS Nysa - Energetyk Jaworzno 3-0 hah , jestem z Nysy więc wiadomo że będę za swoją drużyną :D , ale Nysa w tym sezonie jest silna, Jaworzno ma odmłodzony skład z resztą ich wyniki nie są zbyt ciekawe w tym sezonie .
Orzeł Międzyrzecz - MKS MOS Będzin 1-3 Orzeł w tym sezonie nie ma co ukrywać bardzo słaby zespół , Będzin nie wzmocnił się aż tak bardzo ale myślę że wygrają spokojnie .
BBTS Bielsko-Biała - Pekpol Ostrołęka 3-2 Według mnie to jest 'hit' kolejki , ciężko wskazać faworyta , obie drużyny walczą o czołówkę .
GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spała 3-0 Gorzów jest zdecydowanym faworytem w meczu z uczniami ze Spały :)
Joker Piła - Jadar Radom 1-3 Jadar chce wrócić do plus ligi , nie potrafię wytłumaczyć mojego typu ;d
Avia Świdnik - Trefl Gdańsk 0-3 Avia według mnie gładko przegra z Gdańskiem , zero wzmocnień , kłopoty Avii cały czas..
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: Pele »

Stal Nysa - Energety Jaworzno - 3:1 (Jestem z Kędzierzyna ale miłośc do siatkówki zaszczepiono mi w Nysie, Jaworzno walczy choć nie zawsze im wychodzi seta powinni ugrac)
Orzeł Miedzyrzecz - MOS Będzin 1:3 (Będzin to fajny zespół, Legień to trener z głową a Orzeł jakoś tak cieniutko na razie)
BBTS Bielsko Biała - Pekpol Ostrołęka 3:2 (nie wiem kto lepszy chyba przewazy własna hala??)
GKPS Gorzów -SMS Spała 3:0 (Uczniowie jeszcze nie wystartowali naprawde więc pewnie w Gorzowie też nic nie ugrają, to za dobry zespół)
Joker Piła - Jadar RAdom 1:3 (Radom lubię i dlatego im trochę kibicuje)
Avia Swidnik - Trefl Gdańsk 0:3 (jesli Trefl chce awansować to nei może tracić nawet seta u zespołów nie do końca "pozbieranych")
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: yfysk »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 12 paź 2010, o 21:56 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Bo nie na temat...
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Mieciu
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2009, o 16:43
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: Mieciu »

Według mnie Nysa nie zawiedzie i wygra u siebie z Jaworznem do zera.
Beniaminkowie w moim odczuciu odniosą zwycięstwa po 5 setowych pojedynkach,
natomiast faworyci w pozostałych trzech spotkaniach powinni wygrać za 3 punkty , mówię oczywiście o zespołach z Gorzowa, Radomia i Gdańska.
"Każdy chce nas pokonać ... nikt nie potrafi"
urbas86
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 16:08
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: urbas86 »

Sojek pisze: Orzeł Międzyrzecz - MKS MOS Będzin 3;1 ( Fakt Orzeł w tym sezonie nie gra za dobrze minim zdaniem to wina braku zgrania w drużyunie , ale myślę ze 1 pkt wyzieziony z Jaworzna spowoduje to, że Orły zaczną wygrywać. Będzin natomiast gra w kratke)
nie wiem jaką znasz definicje kratki kolego, prosty rachunek: 3 mecze ligowe + 1 w PP i wygrana 3 z nich to gra w kratkę? :)
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: yfysk »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 14 paź 2010, o 22:45 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu. Jak tak Cię boli to, że musisz skrobnąć trochę więcej niż tylko suche wyniki, to nikt Ci nie każe tu pisać.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Sympatyk
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2009, o 14:15
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: Sympatyk »

Stal AZS Nysa - Energetyk Jaworzno 3:1 Nysa ma zdecydowanie więcej atutów, no i gra u siebie
MKS MOS Będzin - Orzeł Międzyrzecz 3:1 Orzeł jeszcze się nie rozpędził
BBTS Bielsko-Biała - Pekpol Ostrołęka 3:0 atutem BBTS będzie własna hala
GTPS Gorzów Wlkp. - SMS PZPS I Spała 3:0 to chyba nie wymaga uzasadnienia
Joker Piła - Jadar Radom 1:3 Joker jeszcze musi się zgrać a Jadar to solidna drużyna
Avia Świdnik - Trefl Gdańsk 3:1 pomimo sympatii dla Trefla są w okropnym dołku
Ślepsk Suwałki —
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: szyderca »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 16 paź 2010, o 11:06 przez lucass90, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: 23. punkt regulaminu. Doceniamy Twoją chęć zainspirowania użytkowników piszących w tym temacie do bardziej wylewnych wypowiedzi, ale mimo wszystko piszesz nie na temat... :) Daj po prostu przykład, jak to powinno wyglądać.
ORZEL
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:09
Płeć: M
Lokalizacja: Miedzyrzecz

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: ORZEL »

w Będzinie 1-3 dla Orła wiec spokojnie bez skreslania nas na samym poczatku ;) fakt faktem nie gramy rewelacyjnie ale w skladzie sa zawodnicy nie z pierwszej lapanki i 2 nowi sypacze wiec czas dziala na nasza korzysc ;) pozdrawiam
... kibicowski szlak , taka obralismy droge ...
stalnysa
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 09:55

Re: Typermania kolejka nr 4

Post autor: stalnysa »

W Nysie Stalowcy pokonali szybko 3-0 Energetyk Jaworzno , Energetyk walkę punkt za punkt nawiązał tylko w 2 secie . Nysa bardzo dobrze grała w zagrywce i w ataku . :) brawo dla Orła :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”