Typermania kolejka nr 5

stalnysa
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 09:55

Typermania kolejka nr 5

Post autor: stalnysa »

Trefl Gdańsk - Joker Piła 3:1 Myślę że Gdańsk ma bardziej solidny zespół niż Joker , drużyna z Piły jak na razie zawodzi .
Jadar Radom - GTPS Gorzów Wlkp 3:2 Nie wiem kto pewnie wygra ten mecz , Gorzów ma zespół na tym samym poziomie co Radom .
SMS Spała - BBTS Bielsko Biała 0-3
Pekpol Ostrołęka - Orzeł Międzyrzecz 3-2 Ostrołęka gra u siebie ma ten komfort . Orzeł myślę że się rozegra i urwie punkt Ostrołęce
MKS MOS Będzin - Stal Nysa 0-3 Będzin do tej pory gra w kratkę, nie ma aż tak zmienionego składu jak w zeszłym sezonie , Stal pokazuje z meczu na mecz że jest silna .
Ślepsk Suwałki - Energetyk Jaworzno 3-0 Stawiam ten wynik po tym co widziałem w Nysie na meczu , Jaworzno słabo grało , może zagrają lepiej w Suwałkach ale Ślepsk z pewnością chce walczyć o 3 pkt
Avia - pauza
pit au-su
Posty: 14
Rejestracja: 9 paź 2009, o 12:00
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: pit au-su »

Ślepsk gra w Jaworznie, żeby to nikogo nie zmyliło
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: basia »

Trefl Gdansk gra w Pile.
ORZEL
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:09
Płeć: M
Lokalizacja: Miedzyrzecz

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: ORZEL »

Joker-Trefl -1-3 myślę że Joker na tym etapie rozgrywek jest jeszcze zdecydowanie słabszy od Trefla
Jadar-Stilon-2-3 lokalny patriotyzm ;) a i oba zespoły są porównywalne , jeśli Radomianie nie uszczelą Kordysza i Pachlinskiego którzy nie maja zbyt dobrego przyjęcia na "palce" to Gorzów wygra po 5 setach
SMS-BBTS-1-3 wygra doświadczenie
MKS MOS- Stal Nysa-0-3 Nysa jest zdecydowanie mocniejsza od Będzinian i przede wszystkim ma Macka Fijałka na rozegraniu ;)
Energetyk-Ślepsk-1-3 mimo porażki Orłów w Jaworznie uważam Energetyk za najsłabszy team w lidze i przede wszystkim za dużo zmian , cały nowy skład bez rzucającymi na kolana nazwiskami
Pekpol-Orzeł-2-3 grając bez presji własnych kibiców idzie nam zdecydowanie lepiej , po ostatnich dobrych meczach Matusiaka , Kaźmierskiego i Jakubczaka ,coraz lepszym zgraniu nowych rozgrywających możemy powalczyć z Pekpolem a jeśli ci młodzi nowi zawodnicy przyzwyczają się do gry przed własna publiką (dość wymagającą i żywa) to myślę że ten sezon wcale nie musi zakończyc się spadkiem tak jak większość przewiduje ;) pozdrawiam :)
... kibicowski szlak , taka obralismy droge ...
Sympatyk
Posty: 12
Rejestracja: 20 sty 2009, o 14:15
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: Sympatyk »

Joker Piła - Trefl Gdańsk 1:3 Joker jakoś nie może zaskoczyć i wątpię aby w meczu z Treflem zaskoczył,
Jadar Radom - GTPS Gorzów Wlkp. 3 : 0 Jadar jest za mocny dla pozostałych
SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała 3 : 2 sądzę, że SMS już się nauczył przegrywać, czas zacząć się uczyć wygrywać
Pekpol Ostrołęka - Orzeł Międzyrzecz 3 : 1 jednak Pekpol jest zdecydowanie równiej grajacym zespołem
MKS MOS Będzin - Stal AZS Nysa 1 : 3 Nysa chyba rozkręciła się na dobre
Energetyk Jaworzno - Ślepsk Suwałki 0 : 3 jakos nie widzę mozliwości aby Energetyk urwał choć seta
olog55
Posty: 286
Rejestracja: 24 paź 2007, o 15:58
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: olog55 »

Joker Piła - Trefl Gdańsk O:3 myślę, że Trefl ma bardziej doświadczony skład i najwyższa pora by zacząć walczyć o awans
Jadar Radom - GTPS Gorzów Wlkp. 3 : 1 Jadar jest mocny i na swoim boisku
SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała 1:3 chłopcy ze Spały nękani kontuzjami (Romać, Modzel, Gluz) grają bardzo rezerwowym składem a BBTS to jednak ogranie i doświadczenie
Pekpol Ostrołęka - Orzeł Międzyrzecz 3 : 1 Pekpol na razie błyszczy formą oby tak dalej, gra równo, myślę że to dobrze zorganizowana drużyna
MKS MOS Będzin - Stal AZS Nysa 1 : 3 zdecydowanie Nysa
Energetyk Jaworzno - Ślepsk Suwałki 1 : 3 zdecydowanie Ślepsk, ale może uda się Energetykowi u siebie ugrać chociaż seta
pit au-su
Posty: 14
Rejestracja: 9 paź 2009, o 12:00
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: pit au-su »

Joker Piła - Trefl Gdańsk O:3 Trefl to faworyt ligi
Jadar Radom - GTPS Gorzów Wlkp. 3 : 0 Jadar bedzie podwójnie zmobilizowany
SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała 0:3 Bielsko ma brdzo dobry skład i nie pozwoli na strate seta
Pekpol Ostrołęka - Orzeł Międzyrzecz 3 : 0 Pekpol jest silny, szczególnie u siebie
MKS MOS Będzin - Stal AZS Nysa 1:3 Nysa odprawi beniaminka
Energetyk Jaworzno - Ślepsk Suwałki 0 : 3 Ślepsk gra na miarę pierwzej czwórki w porównaniu do Jaworzna, które bedzie walczyć o utrzymanie
Awatar użytkownika
kfadrat
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:06
Płeć: M
Kontakt:

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: kfadrat »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 22 paź 2010, o 14:09 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23 regulaminu forum
;)
stalnysa
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 09:55

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: stalnysa »

Są jakieś relacje live?
urbas86
Posty: 20
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 16:08
Płeć: M

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: urbas86 »

Będzin - Nysa 3:0 !!
Pozdrowienia dla niedowiarków :D
Awatar użytkownika
kfadrat
Posty: 102
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:06
Płeć: M
Kontakt:

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: kfadrat »

co ?! znasz wyniki setów ? :o
;)
stalnysa
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 09:55

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: stalnysa »

To jest jakaś ściema , mecz z Nysą rozpoczął się o godz 18 i trwałby 30 min ?
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Typermania kolejka nr 5

Post autor: Artek »

o 17 się rozpoczął mecz!
Będzin - Nysa 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)

Trener Nysy i Zając nie mają szczęścia do Będzina (czasy Kamiennej Góry chyba mu się przypomniały :) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”