Typermania 7

stalnysa
Posty: 24
Rejestracja: 26 wrz 2010, o 09:55

Typermania 7

Post autor: stalnysa »

Avia Świdnik - GTPS Gorzów Wlkp . 0-3 Avia mimo że ostatni mecz wygrała nie ma według mnie szans z Gorzowem , to silny zespół pokazał klase w meczu z Treflem
Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko Biała 3-2 Trefl po ostatniej słabej serii może się podniesie dzięki własnej hali ,
Jadar Radom - Orzeł Międzyrzecz 3-0 Jednostronny pojedynek , Radom walczy o plus ligę a Orzeł ? no cóż...
SMS Spała - Stal Nysa 0-3 Stal jest silnym zespołem , uczniowie narazei słabo .
Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki 1-3 Suwałki przeginają w tym sezonie : oo ich seria się tak szybko nie skończy
MOS Będzin - Energetyk Jaworzno 3-1 Będzin pokazał w meczu z Nysą żę na własnej hali potrafi grać .
pit au-su
Posty: 14
Rejestracja: 9 paź 2009, o 12:00
Płeć: M

Re: Typermania 7

Post autor: pit au-su »

Avia Świdnik - GTPS Gorzów Wlkp . 0-3 jak na razie to Gorzów obok Suwałk jest faworytem ligi
Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko Biała 3-0 czas na to żeby Terefl odpalił swoją formę
Jadar Radom - Orzeł Międzyrzecz 3-0 Wkońcu wypdadałoby by wygrać
SMS Spała - Stal Nysa 0-3 Nysta jest duzo lepsa niż Spała
Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki 2-3 Ślepsk bedzie miał ciężko ale w piątym secie zdecyduje większe doświadczenie
MOS Będzin - Energetyk Jaworzno 3-0 Będzin bedzie zabierał punkty najlepszyn, nie lylko średniakom
--------------------------------------------------------------------------------
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Typermania 7

Post autor: szyderca »

Cóż za prawdziwa intelektualna uczta... Z resztą i tak tu żaden z panów nie zajrzy, więc nie będę zadawała trudnych pytań, panowie mogliby sobie nie poradzić. Kiedy wchodzisz między wrony,

Avia Świdnik - GTPS Gorzów Wlkp .3:1
Avia to główny kandydat do gry w o czwórkę i niestety brutalnie zweryfikuje przypadkowe zwycięstwa gorzowian.

Trefl Gdańsk - BBTS Bielsko Biała 2:3
A w Bielsku po staremu, dalej będą kontynuować zwycięską passę.

Jadar Radom - Orzeł Międzyrzecz 1-3
W końcu wypadałoby by wygrać

SMS Spała - Stal Nysa 3:0
SMS to nasz narybek jest zdecydowanie zespołem lepszym, Nysa nie ma argumentów.

Pekpol Ostrołęka - Ślepsk Suwałki 3:1
Doświadczenie olsztynian pomoże zatrzymać świetnie spisujący się Ślepsk

MOS Będzin - Energetyk Jaworzno 0:3
Derby województwa śląskiego będą świetną okazją do przełamania się.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Typermania 7

Post autor: yfysk »

szyderca pisze:Cóż za prawdziwa intelektualna uczta... Z resztą i tak tu żaden z panów nie zajrzy, więc nie będę zadawała trudnych pytań, panowie mogliby sobie nie poradzić. Kiedy wchodzisz między wrony,
no wiesz..byłem tego samego zdania, bo po tych uzasadnieniach, które się tu czyta jestem jeszcze bardziej przekonany, że lepiej było zostawić typowanie bez komentarzy..ale jest jak jest i mamy to co mamy..jak to nazwałaś "intelektualną ucztę" :D

P.S. pewnie nasze wpisy i tak zostaną usunięte, tak jak moje poprzednie, ale może zdążysz przeczytać

btw
pit au-su pisze:Avia Świdnik - GTPS Gorzów Wlkp . 0-3 jak na razie to Gorzów obok Suwałk jest faworytem ligi
na prawdę piotrze uważasz, że ślepsk jest faworytem ligi??!!
Marcin Podwysocki na prezydenta!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Typermania 7

Post autor: szyderca »

Chodzi o to, że zachowujecie się jak dzieci, którym zabrano zabawki z piaskownicy. I nie dziwię się, że wywalają wam w kosmos post po poście, bo na zdrowy rozum w kosmos powinien polecieć cały sezon. Najśmieszniejsze jest to, że macie poważne problemy ze skonstruowaniem swojego zdania i za Chiny nie potraficie zmusić się do wysiłku. Myślenie boli prawda, a im właśnie chodzi, byście choć na chwilę ruszyli głową, nic więcej, bo w życiu może wam to tylko pomóc. Tyle ode mnie ;)
pit au-su
Posty: 14
Rejestracja: 9 paź 2009, o 12:00
Płeć: M

Re: Typermania 7

Post autor: pit au-su »

widzisz Mati, Suwałki wygrały kolejny mecz i są nie pokonane w lidze po 7 kolejkach także można zaliczać do faworytów ale rozumiem że ty tego nidy nie zaakceptujesz bo nie wierzysz że to możliwe...
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Typermania 7

Post autor: yfysk »

ja uważam, że Ślepsk należy do czołówki ligi, ale nie do faworytów. I nie chodzi tu o żadną wiarę, tylko po prostu dalej uważam, że na pierwsze takie oceny będzie czas po pierwszej rundzie, bo jak pójdzie nieszczęśliwie to juz po 10 kolejce możemy spaść na miejsce 5-6..a to już połowa tabeli. uznaje zasadę, że lepiej patrzyć trzeźwo na wszystko i przewidywać wszystko, a potem być miło zaskoczonym, niż...nie miło.



a co do szydercy, to chciałbym, żebyś wiedziała, że nie jestem zamknięty tylko tutaj w I lidze i śledzę większość tematów na tym forum. Przychodzisz tutaj i dajesz swoje płytkie wywody, a jak czytam twoje marne i często w ogóle nie na temat wstawki w innych działach to ręce opadają.

Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że forumowicze z "wyższych działów" niż I liga przychodzą tu..i że tak powiem uważają się za lepszych forumowiczów..
Marcin Podwysocki na prezydenta!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Typermania 7

Post autor: szyderca »

Niestety ładny panie ruszyłam ego i to aż promieniuje z twojego posta. Jednym słowem trafiony zatopiony moja wcześniejsza wypowiedz musiała dotyczyć i ciebie. Nie interesują mnie twoje wrażenia, a to z prostej przyczyny, że piętro wyżej jest z kim wymienić opinię, tutaj bardzo, bardzo rzadko, także wrażenie niczym kulą w płot. I nie sprowokujesz mnie, przynajmniej nie w ten sposób, za duża dziewczynka jestem ;) A żeby ci całkiem smutno nie było i nie żebyś nie czuł się całkiem rozgoryczony, to przyznam w jednym racje - Ślepsk nie jest faworytem I ligi, bo faworyci póki co zawodzą. Cieszy natomiast co innego. Suwalczanie dalej kontynuują to co zapoczątkowali w drugiej rundzie sezonu 2009-10. I dalej ta praca przynosi efekty. Raz, że prowadzą ten zespół goście, którzy niedawno byli jeszcze zawodnikami, a jeden z nich nawet po serii upokorzeń wyleciał z Trefla, dwa, że robią bardzo dobrą robotę, trzy, że Ślepsk nie był wymieniany przed sezonem jako faworyt I ligi, cztery, że nawet jakby nagle zaczęli obrywać, to i tak zostaną największym zaskoczeniem na in plus I ligi i nie trzeba z tym czekać do zakończenia I rundy, czy sezonu zasadniczego. W tej chwili mają 6 zwycięstw w rzędu plus mecze pucharowe plus mecze w okresie przygotowawczym. i czy się to tobie podoba, czy nie pozostaną pozytywnym zaskoczeniem pierwszej części sezonu zasadniczego.
Oczywiście kryzys musi przyjść wcześniej, czy później, ale nie zmienia to faktu, że w Suwałkach pokazują, że mimo braku wielkiej kasy, wielkich nazwisk zawodników i trenerów, potrafią zbudować ciekawą drużynę, będącą póki co dużą niespodzianką tego sezonu. Mam nadzieję, że mój wywód nie był dla ciebie zbyt głęboki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”