AZS Częstochowa

mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mateo9 »

ja mam jakies dziwne przeczucie ze jak Wika nie przedluzy kontraktu to Olsztyn go czeka... Tanik chyba nie zostanie na przyszly sezon a jak zostanie to ja juz nierozumiem polityki AZS wiec potrzebuja dobrego przyjmujacego bo Ruciak i Siezieniewski sa w jakies nielasce u trenerow a Wika to naprawde juz bardzo dobry gracz a przy rozegraniu Gumy moglby sie jeszcze bardziej rozwinac...chociaz niech zostanie w Czewie zle mu nie jest :PP a Kadziewicz to podobno tez kierunek Olsztyn obral wiec...
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

wątpię... jeśli już to Wika wyjedzie do Włoch albo Rosji... wątpię żeby chciał przechodzić do klubu który najprawdopodobniej nawet w Lidze Mistrzów grać nie będzie i to jeszcze na tym samym podwórku... wg. mnie Wika albo przedłuży kontrakt albo wyjedzie za granice, do silniejszej ligi, w innym wypadku zrobi błąd...

tak się zastanawiałem gdzie mógłby trafić Rybak albo Janczak jeśli Delecta albo Polibuda spadną z PLSu... jakby Billings jednak odszedł któryś z tych zawodników byłby dobrym następcą...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Z bardzo pewnych i wiarygodnych źródeł informacji usłyszałem, że na przyszły sezon dogadany jest już Dawid Murek :) W pierwszej chwili nie dowierzałem ale "źródło" było naprawdę pewne, powiem nawet że trudno o bardziej wiarygodne... :P
Poza tym AZS interesuje się też jakimś polskim atakującym, ale nie wiem o kogo chodzi :P Bardzo prawdopodobne że odejdzie Phill Eatherton, bo nie opłaca się żeby na ławce siedział zawodnik o jednym z największych kontraktów w zespole.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Maverick11
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2008, o 22:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Maverick11 »

lucass90 z jakich wiarygodnych zródeł wiesz o tym transferze mozesz powiedziec :P ???????????
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Przykro mi, ale nie mogę... :) Obietnica to obietnica... Musisz uwierzyć mi na słowo ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Pasila
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2008, o 22:19
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pasila »

właśnie... z jakego żródła ??? ??? ???
Maverick11
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2008, o 22:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Maverick11 »

ale juz napewno ??
caddie
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2008, o 22:50
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: caddie »

Czyli to oznacza, że jeden z przyjmujących odchodzi?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Jeśli nic się nie zmieni i Murek przyjdzie, to pewnie Wierzbowski zostanie gdzieś sprzedany albo wypożyczony...
AZS CZĘSTOCHOWA!
mateo9
Posty: 316
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mateo9 »

ale czy to oznacza ze Gierek albo Wika odchodza?? niewyobrazam sobie zeby ktorys z nich siedzial na lawce...
hajer
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2008, o 21:32
Płeć: M
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: AZS Częstochowa

Post autor: hajer »

O tym że Murek chce grac w Częstochowie (zakończyć kariere) wiadomo nie od dziś jak takze i o tym że tam mieszka co naturalnie powoduje że najlepiej by mu było grać w czestochowie.

U nas już słychać o potencjalnym kontrakcie zagranicznym

Koledzy z częstochowy proponuje najpierw zakończcie sezon

pozdr

Michał
JW
---------------------------------
pozdrawiam, Michał
>>>JASTRZĘBSKI WĘGIEL<<<
Maverick11
Posty: 8
Rejestracja: 14 mar 2008, o 22:41
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Maverick11 »

lucass90 a moze wiesz kto przyjdzie jeszcze i z kim podpisuja z obecnego skladu kontrakty na przyszły rok??
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Myślę że na 100% procent tego teraz nie wie nikt... :) Ta wiadomość z Murkiem jest wyjątkiem ale do końca sezonu jeszcze trochę czasu i nawet jeśli zaczęły się już jakieś ruchy transferowe, to zarządy klubów i agenci działają w konspiracji ;) Co do AZSu, to Radek Panas powiedział, że najważniejsze jest, aby zachować trzon zespołu, oraz dokonać wzmocnień na 2-3 pozycjach... Oprócz Murka (jeśli faktycznie przyjdzie), myślę, że przyjdzie do nas jeszcze jakiś nowy środkowy i atakujący (za Billingsa). Ten ostatni podobno ma być z Polski... Ale jakoś takiego nie widzę ;) Żaliński ??? Jest jeszcze za młody na LM.... Prygiel? Nie ma szans... Wlazły ??? Never!!! Szymański??? Hmm ciekawy pomysł, ale Panas powiedział że on już nie będzie z nim rozmawiał na temat transferu...
Także myślę że będzie to jakiś obcokrajowiec. ;)
Pojawiły się też plotki, że Kadziewicz który chce wrócić do Polski mógłby przyjść od AZSu ale to jest ta sama sytuacja do z Wlazłym, nikt go tu nie chce (łącznie z zarządem), a myślę że sam nie ma zamiaru się u nas pojawiać.

Tak czy inaczej karuzela transferowa jeszcze się rozpędzi, myślę że teraz zawodnicy bardziej skupiają się na meczach w rundzie Play-Off niż na nowych kontraktach... :)

Pozdrawiam.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Co do polskiego atakującego zapomniałeś rozważyć opcji Rybaka... jak na mnie chyba o niego chodziło mówiąc że atakujący ma być z Polski... ew. można jeszcze pomyśleć nad Janczakiem.. ale obaj to staruszki..
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Nie komentowałem tego bo myślałem, że żartujesz... Janczak ? Rybak ? Proszę Cię... ;) Ci zawodnicy już raczej będą przeżywali regres a nie progres formy. W takich klubach jak Warszawa czy Bydgoszcz radzą sobie dobrze, bo nie mają tyle grania, ile mieliby w silniejszych drużynach. Poza tym wybijają się na tle wyraźnie słabych zawodników. Jestem pewien że zarząd AZSu interesują zawodnicy stosunkowo młodzi i tacy, którzy wniosą bardzo dużo do gry zespołu. Ww. zawodnicy nie spełniają tych kryteriów. Nadal trzymam się zdania że sięgniemy po perspektywicznego zawodnika zza granicy.
AZS CZĘSTOCHOWA!
bystrzakus
Posty: 12
Rejestracja: 1 sty 2008, o 16:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: bystrzakus »

Hmmm za wczesnie aby móc mówic o transferach...Zobaczymy co pokaże liga. Jezli AZS bedzie w dwojce to trzeci zespol bedzie mial LM( o ile dostaniemy 3 miejsce). I siła rzeczy w tych zespolach bedzie JW(watpie w Olsztyn czy Rzeszów) a wtedy bedzie uzalezniona przyszlosc Dawida. Wiem ,ze chce on przyjsc do Częstochowy bo on nie ma prawa jazdy i żona musi go wozić z Czestochowy do Jastrzębia. Słyszałem takze pogloski ,ze juz po tym sezonie. Na pewno będziemy potrzebowali kogoś na wartościowego na młotku bo wątpie żeby Billings został. No i na środku bo chodzą pogłosy ,że Benek chce wrócić do Kędzierzyna. Ale trzon zespołu ponoć ma zostać bez zmian także musimy szukać środkowego i atakującego. Ale to już problem zarządu.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

bystrzakus pisze: No i na środku bo chodzą pogłosy ,że Benek chce wrócić do Kędzierzyna. Ale trzon zespołu ponoć ma zostać bez zmian także musimy szukać środkowego i atakującego. Ale to już problem zarządu.
Nie wiem gdzie to słyszałeś ale to jest kompletna bzdura... :| Benek na każdym kroku powtarza, że w Czewie jest mu dobrze i że bardzo się tu zmienił (na lepsze oczywiście). Zresztą to jest zawodnik, który jest stworzony do gry o wielkie cele, więc na pewno woli grać w drużynie, która zagra w przyszły sezonie w LM, a nie w drużynie która nic w tym sezonie nie osiągnęła i raczej już tego nie zrobi...
Powrót Szczerbaniuka do Kędzierzyna ? Może za parę lat...

Pozdrawiam.
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AZS Częstochowa

Post autor: PAWKENS »

Gdyby ściągnąć Murka to byłoby wielkie wzmocnienie :) Janczak, Rybak- absolutnie NIE, są starzy, za słabi, nie podołają takiemu wyzwaniu. Myślę że na atak trzeba poszukać kogoś z zagranicy ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Ted »

PAWKENS pisze:Janczak, Rybak- absolutnie NIE, są starzy, za słabi, nie podołają takiemu wyzwaniu
A to bardzo ciekawe co piszesz. Jestem ciekaw na czym opierasz swoją tezę. Zgodzę się, że zawodnicy mają za sobą kilka ładnych lat grania, ale jeśli 64% Rybaka (9 miejsce)i 62% (12 miejsce)Janczaka przy 56% Billingsa (29 miejsce) skuteczności ataku w rundzie zasadniczej to słaby wynik, to ja nie mam więcej pytań...

Wśród najlepiej punktujących sklasyfikowani są jeszcze wyżej - Rybak - 3 miejsce z 15,5 pkt na mecz, Janczak - 4 miejsce 15,00 pkt na mecz, dla porównania Billings 10,7 pkt na mecz. Obaj wymienieni siatkarze to starzy wyjadacze. Na nich opiera się gra AZS Politechniki i Delecty. Owszem można twierdzić, że grają w słabych zespołach ligi i piłki są grane głównie na nich, stąd taka ich wysoka skuteczność. Jednak posilając się przykładem Rybaka z sezonu 2004/2005, kapitalnie widać, że w silnym zespole równie dobrze punktował rywala.
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Ted pisze:
PAWKENS pisze:Janczak, Rybak- absolutnie NIE, są starzy, za słabi, nie podołają takiemu wyzwaniu
A to bardzo ciekawe co piszesz. Jestem ciekaw na czym opierasz swoją tezę. Zgodzę się, że zawodnicy mają za sobą kilka ładnych lat grania, ale jeśli 64% Rybaka (9 miejsce)i 62% (12 miejsce)Janczaka przy 56% Billingsa (29 miejsce) skuteczności ataku w rundzie zasadniczej to słaby wynik, to ja nie mam więcej pytań...

Wśród najlepiej punktujących sklasyfikowani są jeszcze wyżej - Rybak - 3 miejsce z 15,5 pkt na mecz, Janczak - 4 miejsce 15,00 pkt na mecz, dla porównania Billings 10,7 pkt na mecz. Obaj wymienieni siatkarze to starzy wyjadacze. Na nich opiera się gra AZS Politechniki i Delecty. Owszem można twierdzić, że grają w słabych zespołach ligi i piłki są grane głównie na nich, stąd taka ich wysoka skuteczność. Jednak posilając się przykładem Rybaka z sezonu 2004/2005, kapitalnie widać, że w silnym zespole równie dobrze punktował rywala.

Rybak i Janczak są tak wysoko w statystykach, bo to oni w swoich drużynach są w głównej mierze odpowiedzialni za zdobywanie punktów. Śmiem twierdzić, że w praktycznie każdym meczu zdobywają prawie połowę wszystkich punktów swojej drużyny. Trenerzy każą rozgrywającym grać do nich, ponieważ są to najlepsi zawodnicy swoich drużyn i jak coś nie idzie, to do nich gra się "w ciemno".
Billings ma takie a nie inne statystyki bo w Częstochowie gra drużyna, a nie indywidualności.
Pozwól Drogi Tedzie, że teraz ja przedstawię Ci garść statystyk :)

AZS Częstochowa - II miejsce po Rundzie zasadniczej, obecnie - jeden z półfinalistów MP. ---- Politechnika Wa-Wa i Delecta Chemik Bydgoszcz - Walka o utrzymanie.

Brook Billings - Najlepszy Atakujący Pucharu Polski ------------- Rybak i Janczak ? Oglądali go w telewizji... :)

To by było na tyle... Pozdrawiam ;)
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Chal »

Chcę zauważyć, że o ile statystyka punktów na mecz nie jest absolutnie obiektywna, to inaczej jest ze skutecznością - a tutaj to, że zawodnik dostaje więcej piłek, wcale nie pomaga, a wręcz przeciwnie, bo jak wiadomo w słabszych zespołach często atakujący muszą kończyć z niezbyt dobrych piłek. Dlatego też tym większe brawa dla obu "dziadków" :P
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

Rozbawiło mnie do łez Twoje porównanie Lucass. Co do formy Janczaka czy Rybaka ma fakt, że nie grali w finałach Pucharu Polski, a Billings z kraju hamburgerów został tam wybrany najlepszym atakującym turnieju (a kapituła do wyboru miała jego, Prygla i Janeczka)?

Fakt jest taki, że oba, jak to określił Chal :) "dziadki" prezentują stabilną formę. Wydaje mi się, że nie do końca kumasz cha-cha. Bo jeśli wezmiesz pod uwagę % ataku to nie ma znaczenia czy się ma zespół czy indywidualność. I znowu posiłkując się Chalem pragnę abyś rozpatrzył ile w meczu atakuje Billings a ile "dziadki" I kto ma większą skuteczność?

I nie ma się tak co zachwycać Amerykaninem, fakt jest taki, że pod wpływem Radzia bardzo się zmienił. Teraz coraz częściej piłki po jego atakach lądują w parkiecie przeciwnika a nie pod własnymi nogami czy na aucie. Arakujący z kraju hamburgerów wzmocnił zagrywkę - i co ciekawe ta mocna zagrywka zaczęła mu wychodzić. Do tego psychika, śmiem twierdzić, że "dziadki" mają ją mocniejszą. Dlatego, szacunek się im należy. ;)

PS: Jak wpadłeś na ten transfer z Pryglem do Częstochowy?
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Nie no oczywiście szyderco, to może jeszcze poprosimy żeby zagrali dla nas Bosek, Wójtowicz i Staszek Gościniak niech sypie w przyszłym sezonie, co Ty na to ? ;) To chyba Wy nie kumacie do końca o co chodzi... :| Chodzi mi o to, że w Częstochowie jest drużyna, grupa zgranych, lubiących i szanujących się nawzajem zawodników, co mnie obchodzi że jeden z drugim mają w tym sezonie jakieś swoje ostatnie podrygi skoro nie będą oni żadną inwestycją ??? :| Zagraliby 1-2 sezony w Czewie i co? Obaj mają już ponad 35 lat i jestem pewien że nie wytrzymaliby maratonu liga-puchar Polski- Liga Mistrzów. Zresztą wystarczy popatrzeć na Krzyśka Gierczyńskiego, który, mimo że jest wspaniałym zawodnikiem, po dodatkowych meczach w kadrze sprawia wrażenie przemęczonego. Także temat Rybakowy i Janczakowy nie wchodzi w grę, mogę was zapewnić... :-] W Częstochowie od zawsze kupuje się zawodników perspektywicznych i daje im się szansę rozwoju. AZS Częstochowa nigdy nie był i nie będzie domem spokojnej starości, więc dajcie już sobie spokój bo ta dyskusja jest po prostu śmieszna :]


P.S.: Transfer Prygla do Częstochowy ??? Nic nie pisałem na ten temat... :] Zaznaczyłem tylko, że to jest raczej nierealne, to wszystko.
AZS CZĘSTOCHOWA!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

No tak i koniecznie trzeba zaznaczyć, że jest to najlepszy zespół w Polsce. Ma najlepszych zawodników, trenerów i kibiców na świecie. Zawsze dokonuje najlepszych transferów, świetnie wychowuje młodzież, która później podbija siatkarski świat.

PS: Transfer z Pryglem jest mocno nierealny, tym bardziej, że ma on ważny kontrakt z Ptokami. A jeśli Częstochowa nie jest domem spokojnej starości, to po co Dawid Murek? Złośliwie nazywany "inwalidą"? :]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

szyderca pisze:No tak i koniecznie trzeba zaznaczyć, że jest to najlepszy zespół w Polsce. Ma najlepszych zawodników, trenerów i kibiców na świecie. Zawsze dokonuje najlepszych transferów, świetnie wychowuje młodzież, która później podbija siatkarski świat.
Skoro tak myślisz to fajnie... ;) Ja tego nie powiedziałem. Szkoda, że nigdy nie masz innych, mocnych argumentów, oprócz swoich złośliwości ;)
P.S.:
szyderca pisze:"Częstochowska młodzież, która podbija siatkarski świat"
: Gruszka, Murek, Gołaś (*), Winiarski, oba Stelmachy... A napewno wkrótce wybijający się Nowakowski... Słyszałaś już gdzieś te nazwiska ? :> Nie ? To współczuje... Ten Twój "argument" jest jak kulą w płot.
szyderca pisze:PS: Transfer z Pryglem jest mocno nierealny, tym bardziej, że ma on ważny kontrakt z Ptokami. A jeśli Częstochowa nie jest domem spokojnej starości, to po co Dawid Murek? Złośliwie nazywany "inwalidą"? :]
Nikt przez Prygla nie będzie tutaj płakał, niech sobie siedzi tam gdzie jest. A Dawida Murka do Rybaka i Janczaka nawet nie porównuj bo ośmieszasz się w tym momencie. :-]
AZS CZĘSTOCHOWA!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Arff »

Nikt tu nie porównuje Murka do Janczaka czy Rybaka... tylko Szyderca dała jasno do zrozumienia że Murek nie jest zawodnikiem perspektywicznym ani tym bardziej nie przychodzi do Czewy się rozwijać tylko dograć do emerytury... więc twoja teoria że Czewa nie jest domem spokojnej starości została obalona... zgodzę się że Czewa kupuje zawodników perspektywicznych... ale sadza ich na ławie i czeka... a grają starsi tacy jak Gierczyński, Benek czy w przyszłym sezonie Murek...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Tak tak, jasne... Nie załapałeś chyba tego co miałem na myśli do końca... :] W moich poprzednich postach padło też takie zdanie jak inwestycja. Myślę że nie muszę dalej tłumaczyć co miałem na myśli... :-]
AZS CZĘSTOCHOWA!
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Może tym "polskim atakującym" miałby być Marcel Gromadowski...? Zapomniałem jakoś o nim :>
AZS CZĘSTOCHOWA!
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: szyderca »

lucass90 pisze: Szkoda, że nigdy nie masz innych, mocnych argumentów, oprócz swoich złośliwości ;)
Jaki Pan, taki kram :] Póki co czekam na Twoje argumenty o wyższości Billingsa nad Rybakiem. Ja swoje przedstawiłam wyżej, Ty stwierdziłeś jedynie, że Rybak i Janczak nie byli na finałach Pucharu Polski ... troche kiepski to argument, jesli w ogóle to argumeny :]
Awatar użytkownika
lucass90
Korespondent
Korespondent
Posty: 7799
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 16:42
Płeć: M
Lokalizacja: Częstochowa / Gdańsk
Kontakt:

Re: AZS Częstochowa

Post autor: lucass90 »

Ależ proszę bardzo... :) Billings ma charakter typowego fighter'a, a to podoba się trenerom i kibicom, ma wspaniały atak, który jeśli zacznie mu wchodzić jest nie do powstrzymania (zgodzę się że czapy na nim są równie widowiskowe ;) ), jest młodszy od Rybaka, jest zgrany i zaprzyjaźniony z zawodnikami i trenerami, jest ambitny, a obecnie jego zagrywka na pewno jest jedną z najtrudniejszych do przyjęcia w Polsce. Moim zdaniem Brook już utożsamił się z Częstochową, a Częstochowa utożsamiła się z nim; nie wyobrażam już sobie AZSu bez niego i jego okrzyku "buuuuuuuuuum" po każdym mocnym ataku :D Mam nadzieję, że zostanie, zresztą obecnie namawia go to tego cała Częstochowa (oprócz Ciebie jak widać). ;) Nie potrzebne nam są żadne Rybaki, czy Janczaki, to co mamy jest wspaniałe, a jak wiadomo "lepsze jest wrogiem dobrego", więc wg. mnie zmiany na przyszły sezon powinny być kosmetyczne (czyli wzmocnienie ławki rezerwowych - przyjęcie, środek, rozegranie).

Zresztą Wojciech Drzyzga wymienił go [Billingsa] ostatnio w czwórce najlepszych obcokrajowców w naszej lidze, więc jak widzisz prawdziwi eksperci, tacy jak ww., mają trochę odmienne zdanie od Ciebie... ;) No ale prawda jest jak "nasza-tylnia-część-ciała" - każdy ma swoją... ;)

Pozdrawiam.
AZS CZĘSTOCHOWA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”