AZS Częstochowa

Awatar użytkownika
leeon
Posty: 6839
Rejestracja: 2 sty 2011, o 19:16
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: AZS Częstochowa

Post autor: leeon »

Ryszardzie zaprawdę powiadam Ci. Częstochowa nie spełnia warunków występowania w Plus lidze.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... ign=profil czyli Czewie nic nie pomoże i dobrze
MrBronx
Posty: 293
Rejestracja: 16 maja 2010, o 11:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: MrBronx »

Pyk i protest odrzucony.
kondzio
Posty: 100
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 12:58
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kondzio »

chyba nie będą już z tym biegać do sądu? już się wystarczająco skompromitowali
Awatar użytkownika
Pawel_RZ
Posty: 870
Rejestracja: 17 maja 2011, o 18:33
Płeć: M
Lokalizacja: Rzeszów

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pawel_RZ »

Dwa tysie drogą nie chodzi...

Współczuje Wam kibice AZS-u, mimo wszystko to musi boleć.
drukjul
Posty: 8444
Rejestracja: 2 lip 2015, o 16:23
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: drukjul »

MrBronx pisze:Pyk i protest odrzucony.
Dodatkowo, maksymalnie za dziesięć dni spotka się rada nadzorcza PLPS, która podejmie uchwałę w sprawie tego, które drużyny będą występowały w PlusLidze sezonu 2017/18. Zarząd PLPS będzie rekomendował do udziału w rozgrywkach ekipę Aluronu Virtu Warty Zawiercie – mówi nam rzecznik
Zarząd PLPS to w tym momencie tylko jedna osoba - pan Wojciech Czayka. Więc jest de facto na razie jego jednoosobowa decyzja, czy nawet wręcz tylko rekomendacja zarządu dla rady nadzorczej PLPS. Rada nadzorcza PLPS, która ma podjąć uchwałę które drużyny będą występować w Pluslidze w sezonie 2017/2018 liczy 7 osób, a w jej składzie widzimy zarówno aktualnego, jak i byłego prezesa AZS Częstochowa.

Więc z wnioskami jakie były losy protestu działaczy AZS Częstochowa lepiej może poczekajmy do tej uchwały rady nadzorczej PLPS.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

Ale jest 2 na 5 więc wiesz - powiem Ci ze jak by ich zostawiono to PLPS miałby przerąbane i to bardzo i nikt by ich powaznie nie traktował - chociaz w sumie nikt nie traktuje , tylko jako krowę dojną
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Pele »

krzysiu pisze:Ale jest 2 na 5 więc wiesz - powiem Ci ze jak by ich zostawiono to PLPS miałby przerąbane i to bardzo i nikt by ich powaznie nie traktował - chociaz w sumie nikt nie traktuje , tylko jako krowę dojną
2 na 5 czyli wystarczy jednego przekonać/skorumpować i jest git :D
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

Mi się coś zdaje,że Czayka czy coś jest cięty na Czewe i będzie chciał ich spuścić i umocnić swoją pozycję po ostatnim sezonie i kapitalnym systemie rozgrywek ze złotym setem ..
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

W sumie to trochę szkoda mi tego Boska. On sprawia wrażenie, jakby serio myślał, że to co robił, robił dla dobra klubu. Nie wiem, albo jest tak perfidny w kłamaniu i wykręcaniu się od odpowiedzialności, albo może to po prostu biedny, starszy, schorowany człowiek.

Szkoda AZS'u, pamiętam jak z Woickim, Wiką, Billingsem, Nowakowskim, Gierczyńskim tworzyli drużynę, której Częstochowie zazdrościłem. Pamiętam młodziutkiego wówczas Krzyśka Wierzbowskiego, który wszedł i zrobił asa na Gibie, piękną grę w LM. Aż w głowie się nie mieści, że tak nisko upadł ten klub. Piękna hala, na której miałem okazję gościć podczas Superpucharu, takie możliwości... Jednak Bosek, Pakosz i Lisowski rozkradli wszystko. Zostały zgliszcza, niczym na Maracanie po Igrzyskach w Rio.

Bosek, niegdyś również legenda, razem z klubem legendą poszedł na dno. Przykre to, bardzo to przykre...

Pozostaje mieć nadzieję, że jak już pasożytujące w klubie osobniki odejdą, bo przestaną czuć w klubie piniądz, pojawią się osoby, którym zależy na siatkówce w Częstochowie i odbudują AZS, albo że wymyślą coś wspólnie z Norwidem.
ldz
Posty: 3082
Rejestracja: 18 lut 2015, o 10:35
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: ldz »

jak tak czytam te żale Boska to mam wrażenie, że on jest z innej planety. Nikt do nich nie zadzwonił, że się kluby zgłosiły do potencjalnego awansu, nie wiedzieli, że może będą grać w barażach, bo by sobie zakontraktowali nowego atakującego, a tak to kasę oszczędzali już na kolejny sezon (WTF?), 3 lata Ryszard biegał za sponsorem i nic ( :]), może AZS Częstochowa w ogóle teraz nigdzie nie wystartuje... przypomina to trochę te wszystkie wymówki, które ludzie robią, jak ich kanar złapie "nie wiedziałem, że muszę skasować", "mam tu taką kartkę i myślałem, że mnie uprawnia do ulgi", "przecież przejechałem tylko jeden przystanek" itd :]
StanLee "Problem polega na tym że koncepcja gry Skry i budowania zespołu jest jeszcze bardziej mglista oraz przypadkowa.[..] Nie ma to za bardzo sensu."
compact "Sens odszedł razem z Zatorskim, teraz to jest chaos i łatanie składu."
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

Bińczyk mówi,że kilka tyg.temu od PLPS dostał wiadomość ,że nie będzie baraży hehe :D jajca
Awatar użytkownika
mikser
Posty: 2298
Rejestracja: 13 cze 2012, o 08:47
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mikser »

No dobra, przyjmijmy że o barażach cudem dowiedzieli się później niż szybciej. No i co? Nagle niemoc dopadła profesjonalny klub, a przeciwnik okazał się Zenitem Kazań I ligi i nie szło wygrać? Psychicznie się chłopaki nie nastawili, że to siatkówka i czasami trzeba grać? Oczywiście to czysta teoria bo sorry bardzo, ale nikogo te Boskowe bajdurzenie nie bierze. Mieć tyle wtyk w PLPS i nie wiedzieć co się święci, taaaa.
Obojętnie jak nisko człowiek upadnie, to i tak jeszcze jak od dołu puka RB.
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Camillo Marcotti pisze:
Szkoda AZS'u, pamiętam jak z Woickim, Wiką, Billingsem, Nowakowskim, Gierczyńskim tworzyli drużynę, której Częstochowie zazdrościłem. Pamiętam młodziutkiego wówczas Krzyśka Wierzbowskiego, który wszedł i zrobił asa na Gibie, piękną grę w LM.
Ech, a potem jeszcze wygrana z Piacenzą Złatanowa.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rysio z Klanu »

Szewiński (dziś wiceprezydent) rusza na ratunek AZS-owi. Coś mam przeczucie, że w nim cała nadzieja Częstochowy
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

nie był w Norwidzie z Panasem?
Awatar użytkownika
Noworoczny
Posty: 8666
Rejestracja: 29 gru 2013, o 14:52

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Noworoczny »

Wgógle całe środowisko częstochowskie jest ciekawe. Siatkarz roku kandydował z ramienia czerwonych. Radzio też był jakimś kandydatem złodziei do jakiegoś ciała. Główny sponsor częstochowskiej władzi paradował z pumą na smyczy po ulicy. Kto wie? Może to zaprocentuje utrzymaniem zasłużonego klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.
#muremzaheynenem

Odpowiadam tylko za to, co napisałem, a nie za to, co sobie pomyślałeś, czytając.
Camillo Marcotti

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Camillo Marcotti »

Ratunek tu nic nie da, jak zostaną osoby z zarządu. To tak jak drzewo owocowe pełne jakichś robaków. Że mu damy podpórkę nic nie da. Trzeba albo wyplenić to dziadostwo, albo ściąć drzewo i posadzić nowe. Podobnie z AZS'em.
pewniak
Posty: 5015
Rejestracja: 2 wrz 2012, o 11:28
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: pewniak »

Noworoczny pisze:Kto wie? Może to zaprocentuje utrzymaniem zasłużonego klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Moim zdaniem pozostanie w Plus Lidze wcale nie będzie tym najlepszym rozwiązaniem. Nie wiem czy nie lepszym byłoby wrócić do tradycji wygrywania w I lidze, z uśmiechem na ustach wygrać te rozgrywki, przez rok zjednać sobie ponownie kibiców i jako zwycięzca za rok awansować do +L.
[URL=https://matchnow.info]Prime Сasual Dating[/URL]
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

Jeśli Szewiński chce pomóc utrzymać AZS w PlusLidze, to jest to działanie, którego celem jest utrzymać tą patologie przy władzy. Wszyscy w tym mieście to wiedzą.
Nie wiem skąd to info. Ja widziałem już Szewińskiego w tym sezonie na meczach Norwida. Nie wiem o co chodzi?
Rysio z Klanu
Posty: 667
Rejestracja: 9 maja 2009, o 18:11
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Rysio z Klanu »

Raczej chce odbudować klub od I ligi. Na jego post na prywatnym FB (załączam) zareagowali m.in. Gierczyński i Kwieciński
Może to zalążek "konsolidacji środkowiska AZS-u", coś jak w Widzewie 2 lata temu.

"10 medali które wywalczyłem z #AZS Częstochowa upoważniają mnie do tego, aby w imieniu swoim, kolegów z klubu, tysięcy wiernych kibiców zabrać głos i podjąć odpowiednie działania w sprawie kompromitacji klubu, kompromitacji która jest następstwem złej polityki prowadzonej przez włodarzy przez ostatnie lata.
Błędne decyzje, brak szacunku dla kibiców, utytułowanych zawodników, brak porozumienia z klubami młodzieżowym w mieście, tragiczna polityka transferowa doprowadziła do sportowego dna!

W następnym tygodniu jako Przewodniczący Rady Sportu zwołuję w trybie pilnym posiedzenie Rady.
Szczegóły w następnym wpisie! 3majcie kciuki!"
Ostatnio zmieniony 11 maja 2017, o 08:48 przez Rysio z Klanu, łącznie zmieniany 1 raz.
JacekAZS
Posty: 199
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 20:36
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: JacekAZS »

Świetna wiadomość!!!
Awatar użytkownika
KentuckiFan
Posty: 390
Rejestracja: 29 maja 2011, o 21:33
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Re: AZS Częstochowa

Post autor: KentuckiFan »

Zawsze z wielką radością, taką podniosłością i wielka dawką endorfin czekałem na "świętą wojnę" czyli pojedynek tytanów ligi Mostostal Azoty Kędzierzyn-Koźle - AZS Częstochowa. Ilość tych emocji, nie tylko meczowych, ale i około meczowych (może przede wszystkim tych) była do rozdzielenia na kilka meczy. Po wielu latach okresu "po sławie" nam udało się przetrzymał "chude lata" kiedy jak dobrze pamiętam za a'la trenera Drzyzgi byliśmy przy dole tabeli. Później krok po kroku, po mału, do przodu - odbudowa. Zmiany w zarządzie, na ławce trenerskiej, dopuszczeniu młodych menadżerów, znanych w środowisku siatkarskim i nie wypalonych na stołkach, rzuconych na głęboką wodę, ale mogących właśnie pokazać uzasadnienie dla swojej funkcji. Naturalnie to podparte finansowaniem sponsora. Niestety uważam, że coś musi najpierw gruchnąć, musi nastąpić duże przetasowanie we władzach klubu w kadrze trenerskiej, bo takie kosmetyczne reanimowanie trupa nie ma żadnego sensu. Lepiej iść w I ligę, skonsolidować środowisko, zbudować coś od nowa, wejść znowu do Plusligi i tam grać o coś a nie grac żeby grać i fajnie bo mamy zespół ileś tam lat. Zbudować ze zgliszczy, rozbudzić nadzieje, odbudować głód walki i rywalizacji i będzie dobrze.
Dyskutować zawsze warto.
tomko69
Posty: 32
Rejestracja: 9 paź 2012, o 19:35
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: tomko69 »

Chciałbym w tym miejscu przypomnieć ostatnią próbę zmiany na lepsze:
http://www.czestochowa.sport.pl/sport-c ... S_ie_.html
Co poszło nie tak, bo plany były ambitne. To było 3 lata temu. Rozumiem że pan Górski nie posiada już tych udziałów bo już nie jest wymieniany w kontekście AZS Częstochowa. Wydaję mi się że trzeba zacząć od zera pod szyldem KU Politechnika Częstochowska, Norwid ? wrócić do żródeł z nowymi pomysłami i z nowymi ludźmi bo sprawy własnościowe w AZS SSA mogą być trudne do przeskoczenia w kontekście zmian osobowych w AZS.
Awatar użytkownika
kanonier
Posty: 1045
Rejestracja: 18 lis 2008, o 20:44
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: kanonier »

https://youtu.be/_QcekNz_HXo tutaj wywiad z Szewińskim m.in. na temat AZSu.
Szkoda, że tak późno to wszystko.
15.03.87 - 7.05.17 30 lat w elicie.
Papilot
Posty: 223
Rejestracja: 25 lip 2015, o 22:00
Płeć: K

Re: AZS Częstochowa

Post autor: Papilot »

kanonier pisze:https://youtu.be/_QcekNz_HXo tutaj wywiad z Szewińskim m.in. na temat AZSu.
Szkoda, że tak późno to wszystko.
No, właśnie. Ciekawe, gdzie Szewiński był wcześniej jak publiczną kasę pompowali w studnię bez dna.
mmb
Posty: 1762
Rejestracja: 23 lut 2015, o 13:20
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: mmb »

Teraz jak już dotknęli dna, to warto stanąć po stronie większości i zostać tym walczącym ze złem, dobry PR ;)
estril1992
Posty: 709
Rejestracja: 12 maja 2015, o 16:51
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: estril1992 »

Już to pisałem ale może połączenie Norwida z AZS ..... jeden klub stworzyć , może to by coś pomogło.
Awatar użytkownika
madlark
Posty: 13544
Rejestracja: 15 maja 2009, o 23:07
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: madlark »

Czayka
'Zażalenia @AZS_Czwa są bezzasadne. Wymogi dotyczące hali,oświetlenia,czy zaplecza młodzieżowego dotyczą tylko ligi a nie meczów barażowych'
:D
Niech się sępy z polsatu udławią. Wróg publiczny polskiej siatkówki: polsat
Łańcuch pęka tam, gdzie jest najsłabsze ogniwo
Ostatnie sekundy są najważniejsze
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: AZS Częstochowa

Post autor: krzysiu »

Jutro w programie Polska 2017 będzie Bosek,Igła,Mazur - ma być temat baraży :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”