[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

AZS Częstochowa

Re: AZS Częstochowa

Postprzez leeon » 30 maja 2017, o 19:39

Cisza w PLPS wymowna.
RnS Skra Bełchatów
leeon

Postprzez JacekAZS » 30 maja 2017, o 20:36

leeon napisał(a):Cisza w PLPS wymowna.

Jak tą ciszę interpretować? Spadli, a mieli zostać. Czy inaczej?
JacekAZS

Postprzez Camillo Marcotti » 30 maja 2017, o 20:46

Rysiek jest w trakcie poszukiwania smoczych kul, które cofną czas i Go odmłodzą tak, by mógł wejść i sam wygrać Play-Out. Niestety póki co ma trzy, a potrzebuje sześciu.
Potwierdzone ruchy na rynku transferowym:

https://onedrive.live.com/view.aspx?res ... AVzsG5UR1U
Camillo Marcotti

Postprzez tomko69 » 30 maja 2017, o 20:50

http://www.tvorion.pl/?action=show_news&idNews=22992
Wczoraj odbył się okrągły stół częstochowskiej siatkówki. Coś to wszystko chyba się rozejdzie po kościach. Bosek uważa że jeszcze jest duża szansa na Plusligę.
tomko69

Postprzez JacekAZS » 30 maja 2017, o 21:53

Obejrzałem. Jeśli tym dziadom uda się numer z PlusLigą, to ja już nie mam pytań. Chcą więcej kasy od miasta. Masakra. Ciekawe co teraz Szewiński zrobi. Czy dobije grabarzy i odetnie pieniądze od Miasta? Chyba czeka na końcowe rozstrzygnięcie. Na fb azs czestochowa - reaktywacja, brak info, a miało juz cos być. Ale numer z kibicami nie przejdzie, nie ma opcji żeby ktoś chciał chodzić na mecze firmowane przez właścicieli boska, pakosza, lisowskiego, tobjańskiego.
Dla mnie utrzymanie się AZS, to byłby coś niebywałego, aż nie chcę w to wierzyć. To byłby dramat.
JacekAZS

Postprzez leeon » 31 maja 2017, o 06:40

To wygląda na to, że zielony stolik jest rozgrzany do czerwoności. Jak tu ludziom uzasadnić pozostanie AZS mimo całego cyrku z regulaminem i z barażami?
RnS Skra Bełchatów
leeon

Postprzez barti522 » 31 maja 2017, o 06:48

Nie uda im się , proponuję przenieść wątek do 1 ligi :)
barti522

Postprzez krzysiu » 31 maja 2017, o 10:28

http://siatka.org/pokaz/azs-czestochowa ... czym-pzps/ czyli Zawiercie robi drużynę a Ci walczą w Sądzie i znowu odroczenia i znowu ludzie ..
krzysiu

Postprzez Didek » 31 maja 2017, o 11:13

krzysiu napisał(a):http://siatka.org/pokaz/azs-czestochowa-walczy-w-sadzie-odwolawczym-pzps/ czyli Zawiercie robi drużynę a Ci walczą w Sądzie i znowu odroczenia i znowu ludzie ..

Oni bronią swoich miejsc jak pracownicy upadających firm. Będą walczyć do końca. Za dużo do stracenia mają. W pierwszej lidze nawet 1/3 kwoty co mają teraz nie zobaczą .

Jak nie polecą za baraże, to mogą ich też wyrzucić za kilka innych warunków. Brak wygrania 5 meczów w rundzie zasadniczej, brak budżetu (ktoś pamięta, iż min. to 3 mln PLN), niespełnienie warunku 1,5 tys na każdym meczu czy w końcu nie są w stanie pokazać składu, który by gwarantował dobry poziom sportowy. Z tym co jest na rynku po prostu nie da się takiego stworzyć. Bogatsi mają kłopoty.
Didek

Postprzez Papilot » 31 maja 2017, o 11:52

krzysiu napisał(a):http://siatka.org/pokaz/azs-czestochowa-walczy-w-sadzie-odwolawczym-pzps/ czyli Zawiercie robi drużynę a Ci walczą w Sądzie i znowu odroczenia i znowu ludzie ..

Żenada. Mam wrażenie, że PLPS się pogubił kompletnie w tym wszystkim. Brak szacunku do kibiców, brak szacunku do innych drużyn, brak szacunku do sponsorów - a z PLPS-u sygnału jak nie było tak nie ma. Żenada. Oni się działaczami mianują?
Papilot

Postprzez krzysiu » 31 maja 2017, o 11:57

Czego ty wymagasz od takich ludzi ;) Bajzel był jest i będzie - tak jak mówią w sporcie poważnym są regulaminy,terminarze itd. ustawione prędzej i nikt tego nie zmienia,nikt nie podskoczy a u Nas - ciągle cos
krzysiu

Postprzez Papilot » 31 maja 2017, o 12:04

krzysiu napisał(a):Czego ty wymagasz od takich ludzi ;) Bajzel był jest i będzie - tak jak mówią w sporcie poważnym są regulaminy,terminarze itd. ustawione prędzej i nikt tego nie zmienia,nikt nie podskoczy a u Nas - ciągle cos

Taaa, tylko się reklamują z właściwym sobie zadęciem - Liga Mistrzów Świata :D

A swoją drogą, ciekawe, czy Rzeszów się ucieszył, że Bosek w wywiadzie opowiada, że w Rzeszowie miasto dało sponsorowi ulgi i sponsor uratował klub :D
Papilot

Postprzez Kolcz_ps » 31 maja 2017, o 12:47

Papilot napisał(a):A swoją drogą, ciekawe, czy Rzeszów się ucieszył, że Bosek w wywiadzie opowiada, że w Rzeszowie miasto dało sponsorowi ulgi i sponsor uratował klub :D

Nie wiem o jakich ulgach gada Bosek, ale nie jest jakaś wielka tajemnica, że miasto jest jednym z sponsorów klubu i m.in dla tego ma obniżone koszty wynajęcia hali miejskiej. Takie działanie jest normalne i jakoś wątpię aby miasto Częstochowa nic nie dawała na AZS. To jest takie gadanie aby siebie wybielić.
Kolcz_ps

Postprzez Papilot » 31 maja 2017, o 12:54

Kolcz_ps napisał(a):Nie wiem o jakich ulgach gada Bosek, ale nie jest jakaś wielka tajemnica, że miasto jest jednym z sponsorów klubu i m.in dla tego ma obniżone koszty wynajęcia hali miejskiej. Takie działanie jest normalne i jakoś wątpię aby miasto Częstochowa nic nie dawała na AZS. To jest takie gadanie aby siebie wybielić.

Nie wiem, czy o to chodziło. Z tańszej hali korzysta wiele klubów i oprócz Rzeszowa na pewno można wymienić Bydgoszcz, Bielsko (i to zarówno siatkarze, jak i siatkarki), Gdańsk etc. Przypadek wcale nie rzadki, ale myślę, że Ryśkowi o grubszą forsę chodzi.
Po jego poprzedniej wypowiedzi myśmy kminili tak:
Jestem deweloperem. Ty jesteś AZS-em. Przychodzisz do mnie po kasę, a ja mówię: OK, dam ci tyle, ile potrzebujesz, jak miasto pchnie mi taniej działkę pod nowe osiedle. No, i wygląda na to, że Miasto nie chciało tego zrobić, co mnie zresztą nie dziwi. Oczywiście, Bosek wprost tego nie mówi, tylko jakimiś ogródkami, że przyprowadzał potencjalnych sponsorów do urzędu, a miasto nic im nie chciało dać.
Papilot

Postprzez Karola111 » 31 maja 2017, o 13:10

Didek napisał(a):
Jak nie polecą za baraże, to mogą ich też wyrzucić za kilka innych warunków. Brak wygrania 5 meczów w rundzie zasadniczej, brak budżetu (ktoś pamięta, iż min. to 3 mln PLN), niespełnienie warunku 1,5 tys na każdym meczu czy w końcu nie są w stanie pokazać składu, który by gwarantował dobry poziom sportowy. Z tym co jest na rynku po prostu nie da się takiego stworzyć. Bogatsi mają kłopoty.

Ten regulamin jest uznaniowy. Jeśli by go ściśle przestrzegać, to kilka drużyn z PL i OL w kilku poprzednich sezonach by się musiało pożegnać z ekstraklasą. Choćby z powodu zaległości finansowych.
Karola111

Postprzez Michal5 » 31 maja 2017, o 14:41

Resovia dostaje od miasta sporo mniejszą kasę niż AZS.
Michal5

Postprzez reeman » 31 maja 2017, o 14:51

"Podczas finałów pucharu Polski we Wrocławiu ówczesny prezes PLPS Artura Popko mówił, że żaden klub się nie zgłosił do gry w PlusLidze – wyjaśnia Roman Lisowski."
ustna umowa :D
reeman

Postprzez Oxygen » 31 maja 2017, o 15:03

reeman napisał(a):"Podczas finałów pucharu Polski we Wrocławiu ówczesny prezes PLPS Artura Popko mówił, że żaden klub się nie zgłosił do gry w PlusLidze – wyjaśnia Roman Lisowski."
ustna umowa :D

Zadziwia mnie, że oni nie mają poczucia obciachu. Jeździł trzy lata za sponsorami, do miasta przyprowadzał, nie było pomocy sponsorowi, nikt im nie pomaga, liga nie pomaga... Nosz, kurde, same chęci nigdy nie były wystarczające, a Bosek zachowuje się jakby datki zbierał, a wkoło same ludzie nieżyczliwe. Proszę was o wsparcie mojego klubu... #dej #dej
To ja też wolę dać na jakaś fundację.
Oxygen

Postprzez dezerter » 31 maja 2017, o 18:10

Papilot napisał(a): Brak szacunku do kibiców, brak szacunku do innych drużyn, brak szacunku do sponsorów - a z PLPS-u sygnału jak nie było tak nie ma

Czytałeś artykuł??? "Chcemy ogłosić skład ligi do końca czerwca – zapowiada Wojciech Czayka"

Didek napisał(a): niespełnienie warunku 1,5 tys na każdym meczu

Przepis mówi o hali na 1,5 K widzów, a nie o frekwentacji, popraw mnie jak się mylę.
dezerter

Postprzez krzysiu » 31 maja 2017, o 18:19

No tak czyli do końca czerwca jakby miało Zawiercie czekać to kto by im został? To nie jest fair , bo za rok jest jeszcze trudniej walczyć,żeby się utrzymać
krzysiu

Postprzez drukjul » 31 maja 2017, o 18:26

dezerter napisał(a):Czytałeś artykuł??? "Chcemy ogłosić skład ligi do końca czerwca – zapowiada Wojciech Czayka"
.

"Chcemy" to jeszcze nie znaczy, że na pewno do końca czerwca ogłosimy.

Tym bardziej, że nie można powiedzieć, że jakiekolwiek fakty świadczą do tej pory, że u pracowników PLPS słowo jest rzeczywiście droższe od pieniędzy.

Przypominam, że 10 maja pan rzecznik PLPS Składkowski w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego" 11 maja publicznie obiecał - dokładny cytat:

"maksymalnie za dziesięć dni spotka się rada nadzorcza PLPS, która podejmie uchwałę w sprawie tego, które drużyny będą występowały w PlusLidze sezonu 2017/18. Zarząd PLPS będzie rekomendował do udziału w rozgrywkach ekipę Aluronu Virtu Warty Zawiercie". http://www.przegladsportowy.pl/siatkowk ... 1,902.html

Którego dziś mamy? 31 maja. Aha 10 dni.... :]
drukjul

Postprzez krzysiu » 31 maja 2017, o 18:31

drukjul - wakacje mają ,daj im spokój :]
krzysiu

Postprzez Michal5 » 31 maja 2017, o 18:34

A czy czasem gdzieś na początku czerwca nie miało być spotkania prezesów, którzy będą decydować o kształcie i formule rozgrywek w przyszłym sezonie? W takim wypadku kto będzie jako przedstawiciel 16 drużyny? Prezes Warty czy AZSu?
Michal5

Postprzez Camillo Marcotti » 31 maja 2017, o 18:35

@drukjul

Może oni liczą dni w przeliczeniu na roboczogodziny :] to by się zgadzało, 1 dzień kalendarzowy to 8 roboczogodzin, więc 1 "roboczodzień" to 3 dni rzeczywiste. Odliczając weekendy to dzisiaj minął dopiero piąty dzień :D

Camillo Marcotti

Postprzez mewa » 31 maja 2017, o 18:39

Rada Nadzorcza zgodnie ze słowami się spotkała i odrzuciła protest AZS. Ten wniósł sprawę do Sądu Odwoławczego przy PZPS.

PLPS nie tylko chce, ale musi ogłosić skład ligi do 30 czerwca - zarząd jest zobligowany tym terminem przez przepisy.
mewa
Redaktor   Redaktor

Postprzez dezerter » 31 maja 2017, o 18:57

mewa napisał(a):Rada Nadzorcza zgodnie ze słowami się spotkała i odrzuciła protest AZS. Ten wniósł sprawę do Sądu Odwoławczego przy PZPS.

PLPS nie tylko chce, ale musi ogłosić skład ligi do 30 czerwca - zarząd jest zobligowany tym terminem przez przepisy.

Nie wiem kiedy rada odrzuciła wniosek, ale termin na werdykt sądu to chyba dwa tygodnie, wiec powinniśmy wszystko wiedzieć w okolicy 10 czerwca, czy nie? 8-)
dezerter

Postprzez drukjul » 31 maja 2017, o 19:15

Przyznam, że zupełnie nie rozumiem dlaczego te dwie sprawy - wniosek Zawiercia o przyjęciu do Plusligi, oraz decyzja o niedopuszczeniu Częstochowy do rozgrywek Plusligi w sezonie 2017-2018 są teraz łączone. Z § 14 i 15 " Regulaminu Profesjonalnego Współzawodnictwa w Piłce Siatkowej Mężczyzn" wynikałoby, że decyzja w jednej i w drugiej sprawie, to dwie oddzielne uchwały rady nadzorczej PLPS. Dlaczego więc nie można było ogłosić i upublicznić przynajmniej tej pierwszej decyzji rady nadzorczej PLPS o przyjęciu Warty do Plusligi, skoro już zapadła???
drukjul

Postprzez rocky » 31 maja 2017, o 19:27

Camillo Marcotti napisał(a):Rysiek jest w trakcie poszukiwania smoczych kul, które cofną czas i Go odmłodzą tak, by mógł wejść i sam wygrać Play-Out. Niestety póki co ma trzy, a potrzebuje sześciu.

Kul jest siedem...

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka
rocky

Postprzez Camillo Marcotti » 31 maja 2017, o 19:51

rocky napisał(a):
Camillo Marcotti napisał(a):Rysiek jest w trakcie poszukiwania smoczych kul, które cofną czas i Go odmłodzą tak, by mógł wejść i sam wygrać Play-Out. Niestety póki co ma trzy, a potrzebuje sześciu.

Kul jest siedem...

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Nie będziesz mówił Ryśkowi jak ma żyć :D

Camillo Marcotti

Postprzez Papilot » 31 maja 2017, o 20:06

dezerter napisał(a):Czytałeś artykuł??? "Chcemy ogłosić skład ligi do końca czerwca – zapowiada Wojciech Czayka"

A, i owszem, ale to nie jest żaden sygnał. Ponadto ktoś coś już wyżej o 10 dniach wspomniał.
Papilot

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do I liga mężczyzn