Gorzów out

Awatar użytkownika
Pasjonat
Posty: 171
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 06:43
Płeć: M

Gorzów out

Post autor: Pasjonat »

Awatar użytkownika
rufin
Posty: 99
Rejestracja: 9 cze 2009, o 20:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Gorzów out

Post autor: rufin »

Fake news z perspektywy polskich dziennikarzy ;p
Junior
Posty: 47
Rejestracja: 28 lip 2008, o 07:13
Płeć: M

Re: Gorzów out

Post autor: Junior »

Żal jak tak zasłużony dla siatkówki klub musi się wycofać z rozgrywek. Życzę całemu klubowi, zawodnikom i kibicom szybkiego powrotu do ligi.
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Gorzów out

Post autor: Artek »

No i została jedna drużyna z lubuskiego, która być może przygarnie część siatkarzy z Gorzowa, bo im też nie najlepiej idzie na razie.
Awatar użytkownika
nikt wazny
Moderator
Moderator
Posty: 1530
Rejestracja: 17 kwie 2008, o 10:16
Płeć: M
Lokalizacja: Opole

Re: Gorzów out

Post autor: nikt wazny »

Mam wrażenie, że to dopiero początek...
Zamknięcie +ligi nie daje możliwości awansu, więc nie ma sensu inwestować w klub, który gra o pietruszkę.
Mam złe przeczucie, że kluby pierwszoligowe zaczną teraz padać jeden po drugim, przez to nie będzie gdzie się miała ogrywa młodzież. To się odbije na reprezentacji.

Gratuluję pomysłu zamykania ligi.
NBA się zachciało :x
Ale jedno wiem po latach,
prawdę musisz znać i Ty.
Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy...
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Gorzów out

Post autor: yfysk »

Ja bym poczekał jeszcze na ostateczną decyzję. Klub już kilkakrotne w ten sposób "pertraktował" z miastem. Tyle, że tym razem nie bronią się wynikami niestety.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
rufin
Posty: 99
Rejestracja: 9 cze 2009, o 20:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Gorzów out

Post autor: rufin »

Fake news z perspektywy polskich dziennikarzy ;p
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Gorzów out

Post autor: Pele »

nikt wazny pisze:Mam wrażenie, że to dopiero początek...
Zamknięcie +ligi nie daje możliwości awansu, więc nie ma sensu inwestować w klub, który gra o pietruszkę.
Mam złe przeczucie, że kluby pierwszoligowe zaczną teraz padać jeden po drugim, przez to nie będzie gdzie się miała ogrywa młodzież. To się odbije na reprezentacji.

Gratuluję pomysłu zamykania ligi.
NBA się zachciało :x
Jest sporo racji w tym co piszesz ale z tą młodzieżą to nie do końca, moim zdaniem. Jest Młoda Plusliga, więc teraz tam będzie "parcie" na młodych. I nieststy w tej walce trochę młodych chłopaków zniknie. I to jest niedobry aspekt tego zamknięcia.
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Gorzów out

Post autor: yfysk »

Czyli tak jak przypuszczałem. Nudne już to.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
siwy91
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 22:57

Re: Gorzów out

Post autor: siwy91 »

Gorzów ponownie "zagrał" w kulki z zawodnikami. Mają dać odpowiedź na 3 dni przed zamknięciem okna transferowego, czyli wiadomo że dostali zwyczajnie propozycje nie do odrzucenia. Nie chce mi się wierzyć że włodarze dopiero teraz dowiedzieli się jaką kasą będą dysponować tym bardziej że w zeszłym sezonie sytuacja była bardzo podobna do dzisiejszej z tym że teraz w porę się ubezpieczyli i nie stracą. Stracą natomiast ci, którzy im zaufali czyli zawodnicy. Kilku przed sezonem podziękowało bo czuli że może ich spotkać de-javu. Ciekawi mnie tylko ew podejscie zawodników tzn czy będą się angażować w to co robią czy tylko odbębnić do końca sezonu i uciekać. Z taką polityką Gorzów jeżeli nie spadnie do 2 ligii to za rok z pewnością będzie grał tylko juniorami.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Gorzów out

Post autor: Pele »

siwy91 - uwierz, że jest to możliwe że włodarze (Rada Miasta) zwodzili klub aż do teraz z tą informacją, jaka będzie dotacja z miasta. To jest kwestia rozstrzygnięć politycznych niestety, gdzie handluje się coś za coś i przeważnie sport cierpi
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Gorzów out

Post autor: Ejt »

Szulik w zespole II ligi - Camper Wyszków :) Kto następny??
Oragif
Posty: 12
Rejestracja: 30 gru 2011, o 12:09

Re: Gorzów out

Post autor: Oragif »

Jeśli zostanie w Gorzowie tylko spomniana w aktualnościach ósemka, to i tak GPTS będzie tylko dostarczał punkty pozostałym drużynom. To nie wygląda na ratowanie ligi tylko przedłużanie agonii. Jedynie zatrzymanie Błońskiego daje cień nadziei na utrzymanie w play-off. Wygląda na to, że 07 stycznia Lubin poprawi swoje morale wywalczając upragnine 3 punkty :o
siwy91
Posty: 21
Rejestracja: 1 wrz 2011, o 22:57

Re: Gorzów out

Post autor: siwy91 »

http://www.gorzow24.pl/news/12144/gtps- ... sible.html
Gorzów gra dalej w 11 osobowym składzie.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Gorzów out

Post autor: Ejt »

Czyli nie jest tak źle ;) Spodziewałem się kilku odejść a tu niespodzianka.Tylko Szulik.
Z drugiej strony zobaczymy jaka będzie motywacja zawodników do gry na wiosnę w Gorzowie i czy będą płacić :)
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Gorzów out

Post autor: Ted »

Troszkę odświeżam temat. Radio Zachód donosi o prawdopodobnym scenariuszu dla GTPS-u.
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... u-upadlosc
Pisałem o tym w wątku poświęconym AZS Politechnika Warszawska. W sporcie, poza ekstraklasą, coraz trudniej pozyskuje się dobrodzieja.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Gorzów out

Post autor: Kali BBTS »

Pytanie tylko z czego wynikają te trudności.
W obu przypadkach zarządzający klubami liczą na pomoc miasta, oba kluby dość pretensjonalnie do tego podchodzą. Nie wiem skąd wzięła się taka postawa, że miasto POWINNO wspomagać kluby sportowe, ale podejrzewam, że ze zwyczajnego nieróbstwa i jak najmniejszego wysiłku. W Bielsku miasto poprzez spółki, w których udziałowcami jest gmina, wspomaga kluby - czy to BKS, TSP czy też BBTS. Oprócz tego zawodnicy występujący na szczeblach ogólnopolskich otrzymują stypendia. Dzięki takiej właśnie pomocy BBTS wyszedł z ogromnych tarapatów finansowych i powoli będzie odbudowywał swoją pozycję (mam taką nadzieję). Ale cóż począć gdy nie ma takiej woli wśród urzędników? W GTPS od kilku sezonów było coraz gorzej, ale mimo to kontraktowano zawodników, którzy nie byli tani. BBTS w sezonie 2006/07 mając długi postawił na młodych zawodników. Podobnie było w Jaworznie gdzie po kilku tłustych latach przyszły chude i również zatrudniono zawodników no-name. Efekty widać teraz. Życie na kredyt jest spoko, ale do momentu, kiedy nie tracisz wypłacalności. Dlatego działacze w Gorzowie powinni wdrożyć plan naprawczy już dawno a nie liczyć na pieniadze z miasta - owszem, łatwe, ale gdy w końcu przykręcono kurek to chcieli wycofać się z ligi (grudzień 2011) i postawili miasto i zawodników w szachu. Kto wygra tę batalię? Nie wiadomo, ale straci klub, bo nie będzie się rozwijał a tylko łatał dziury.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”