Play Off 2011/2012

Azmo
Posty: 37
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 14:35
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: Azmo »

Gratuluje obsługi painta :]
Jak nie konfetti to teraz megafony :(
Ja tu sie spodziewałem ciekawych rozmów na temat 1 ligowej siatkówki (nadal czekam), a głównie odpieram ataki kibiców z Nysy. Lubimy megafony, korzystamy, nie ma sensu jakoś rozwijać tego tematu. Kibicujemy jak chcemy.
Może lepiej dyskusje nakierować bardziej w strone sportową?
Awatar użytkownika
qwertyX
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 15:13
Płeć: K

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: qwertyX »

rstachu74
Posty: 33
Rejestracja: 3 paź 2011, o 18:07
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: rstachu74 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 4 maja 2012, o 12:55 przez mewa, łącznie zmieniany 4 razy.
Powód: przeczytaj Regulamin, wyłącz Caps Lock, napisz raz jeszcze
Awatar użytkownika
ZKSMotor
Posty: 11
Rejestracja: 26 sie 2011, o 12:12
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: ZKSMotor »

Gratulacje dla Nysy. Należał się triumf Stali. Coś mi się wydaje jednak, że jeśli PlusLiga poszerzy się do 14 zespołów, to pierwsza czwórka I ligi może mieć problemy z awansem: budżet, licencja, hala. Co sądzicie o tym ?
Azmo
Posty: 37
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 14:35
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: Azmo »

Żaden zespół z TOP4 nie spelnia wymagan, wiec raczej nie awansuje nikt. Chyba, ze ktos z +L sie posypie (Warszawa, Olsztyn).
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: ortalion »

gratulacje dla NYsy niezły zespół zbudowali ....... i co z tego?? dalej I sza liga
Awatar użytkownika
ZKSMotor
Posty: 11
Rejestracja: 26 sie 2011, o 12:12
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: ZKSMotor »

Wydaje mi się, że najgorszą sytuację ma Nysa. Kocioł nyski kompletnie nie spełnia wymagań ekstraklasy. Hala mała, wąska, niska. Około 1500 miejsc trzeba mieć, by grać w Pluslidze. Nie wiem jak jest z budżetem Stali. Co do Wielunia: hala niezła, z ilością miejsc nie powinno być problemu. Gorzej z budżetem. Około 3 milionów zł trzeba, by grać w ekstraklasie, gmina raczej tyle nie da, do tego sponsor tytularny i przedłużenie licencji, makabra. MKS MOS Będzin: będzińska Łagisza, hala również niezła, co do budżetu i reszty, to nie wiem, mam nadzieję, że będę miał więcej informacji. Jeśli chodzi o MKS Cuprum Lubin, to największym mankamentem będzie hala, bo nie pozwolą im grać w sali szkoły podstawowej. Nie wiem jak tam sytuacja finansowa w Lubinie, więc jak widać całej czwórce będzie bardzo trudno awansować, jeśli PlusLiga się poszerzy. Słyszałem o dużych problemach AZS-u Olsztyn, ciekaw jestem jak to się wszystko skończy.
Padziu
Posty: 19
Rejestracja: 2 kwie 2008, o 19:07
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: Padziu »

najgorzej ma Będzin własnie przez halę- Łagisza mieści ledwie 200-300 os, niska, (optycznie nawet na 1 ligę) ma słabe oświetlenie, właściwie brak zaplecza. Dość powiedzieć że cudem odbył się tam mecz z Bełchatowem w PP w tym sezonie. Fakt, katem dostawili wtedy ogromną ilośc krzesełek i ławek, ale wtedy ograniczyli do minimum pole gry ;) a co do finansów to się nie wypowiadam, choć wiem że w 1 lidze żadnych kłopotów nie było.

EDIT:
Każdy z zespołów, który na koniec sezonu zajmie miejsce w najlepszej „czwórce” może składać wnioski o dołączenie do grona PlusLigi, jednak owej aplikacji nie wystosują działacze z królewskiego miasta. - Z wiadomych powodów w tym roku na pewno nie będziemy ubiegać się o PlusLigę - podkreślił Jacek Sitarek, wiceprezes klubu.
źródło: http://www.mks-mos.bedzin.pl/index.php? ... &Itemid=48
Awatar użytkownika
ZKSMotor
Posty: 11
Rejestracja: 26 sie 2011, o 12:12
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: ZKSMotor »

Wydaje mi się, że w najlepszej sytuacji jest Wieluń. Hala niezła, w miarę wysoka, oświetlenie też okej, natomiast, nie wiem jak tam u Siatkarza z budżetem. Jeśli Wieluń będzie się ubiegał o PlusLigę, to też sponsor tytularny jest potrzebny. Nie wiem która firma będzie mogła współpracować z klubem. Pamapol raczej nie wróci, nie wiem, może Wielton znów pomoże. Z czasem się okaże.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: lipton »

A czy czasem w Wieluniu nie mają ogromnej dziury w budżecie i nie zalegają z wypłatami za parę miesięcy?
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: adii95 »

Zalegają, i to ile, w tym roku jeszcze wypłaty nie było!!!
Jedyne o co walczą w Wieluniu to utrzymanie I ligi na przyszły sezon. Może kiedyś o coś więcej ;)

Są podobno prowadzone zaawansowane rozmowy odnośnie transmisji I ligi z TVP.
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
Ingenting
Posty: 124
Rejestracja: 22 mar 2012, o 14:22
Płeć: M

Re: Play Off 2011/2012

Post autor: Ingenting »

Czyli PZPS zaczyna spełniać obietnicę. Znając jednak skąpstwo TVP i sytuację z piłkarską I ligą sprzed 2 czy 3 lat, to kluby powinny liczyć jedynie na większe zainteresowanie ze strony sponsorów, a nie na kasę za transmisje.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”