Transfery 2012/2013

Azmo
Posty: 37
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 14:35
Płeć: M

Transfery 2012/2013

Post autor: Azmo »

Sezon już się kończy, więc można rozpocząć temat transferów.
damianho
Posty: 748
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: damianho »

z Wielunia odchodzi Siewiorek, to było pewne już po 1 meczu w sezonie :P
adii95
Posty: 84
Rejestracja: 25 maja 2010, o 19:30
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: adii95 »

Z Wielunia to pewnie odejdą wszyscy, skoro ostatnią wypłatę widzieli jeszcze w zeszłym rok.Mam nadzieję że znajdą jakieś dobre kluby. A Buchowski chyba wraca do Jastrzębia.
Dumni po zwycięstwie - Wierni po porażce
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ejt »

Dominik Kwapisiewicz 1 trenerem KPS Jadar Siedlce ;)
erwin
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 10:05
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: erwin »

Ciąg dalszy wykupowania najlepszych graczy Pronaru: Pruski prawdopodobnie również będzie zawodnikiem Campera.

Na stronie Pekpolu już w kwietniu ogłoszono, że Woroniecki zostaje w drużynie, jednak chodzą słuchy, że on także dołączy do wyszkowskiej drużyny. W tym samym kierunku ma podążyć jeden ze środkowych.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

tak chodzą słuchy że Sacharewicz rusza do Wyszkowa
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: andrevb »

lipton pisze:Więc pewnie już są dogadani, ale oficjalnego info jeszcze na stronie Campera nie było, co może oznaczać że jeszcze nie wszystkie formalności są dograne (?).

Jak Radom wejdzie to się szykują w przyszłym roku 4 kluby z mazowieckiego w I lidze.
Nie byłbym taki pewny co do 4 klubów z mazowieckiego:( Radom jeszcze nie wywalczył awansu. Choć mam nadzieje i wszystko na to wskazuje że będzie w pierwszej lidze.
Ostrołęka finansowo nie jest jeszcze pewna gry na zapleczu +Ligi i wydaje mi się że może "awansować" do II ligi:(
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Pekpol »

Andrevb, nie siej paniki. Startujemy w I lidze, nie mamy złożonego całego budżetu na dzień dzisiejszy ale praktycznie żaden zespół nie ma, trwa zbieranie kasy wszędzie.

To nie nasza wina, że handlarze oferują stawki, których nikt nigdy nie zaoferuje zawodnikom w tej lidze, oni są w stanie rozbić każdy zespół. Honor schować do kieszeni i się sprzedać, ot cała filozofia.

Mam nadzieję, że kibice w I lidze przywitają tych sprzedawców odpowiednio ;)
andrevb
Posty: 112
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 16:29
Płeć: M
Lokalizacja: Krakow/Bialystok

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: andrevb »

Pekpol, mam nadzieje że masz racje i wszystko skończy się szczęśliwie.
Co do "handlarzy", niestety bez pieniędzy sport nie istnieje. Moim skromnym zdaniem zaplecze finansowe to podstawa. Ile to już było klubów na słowo honoru i wszystkie skończyły tak samo. Nigdy nie będzie silnej i znaczącej ligi bez pieniędzy i marketingu.
Pozdrawiam!
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Pekpol »

andrevb pisze:Pekpol, mam nadzieje że masz racje i wszystko skończy się szczęśliwie.!
Ale przecież nie dzieje się nic złego, żeby miało się kończyć szczęśliwie. Skończy się normalnie, jak co sezon. Trwają rozmowy ze sponsorami i tak samo można powiedzieć, że na przykład Ślepsk albo Bielsko-Biała nie wystartuje. Bo też pewnie nie mają budżetu ze wzgledu na to, że rozmowy trwają a sezon się skończył niedawno. Bez sensu. Trwają rozmowy ze sponsorami i zawodnikami, zarówno tymi co u nas grali jak i nowymi.

Pójdzie taka plota i później konsekwencje ponosimy. A warto przy tym zamieszaniu dodać, że klub nie robił żadnych problemów Konradowi w odejściu, chciał zagrać w Wyszkowie - zagra w Wyszkowie. Nie będziemy nikogo trzymać na siłę, tam dostał więcej więc życzymy powodzenia. Dużo mu zawdzięczamy za poprzedni sezon, jest to bardzo dobry zawodnik, profesjonalista w każdym calu i nie będziemy blokować jego decyzji a niejeden klub na naszym miejscu nie puściłby takiego zawodnika, argumentując to tak, że jak podpisał to niech siedzi albo płaci odszkodowanie za zerwanie umowy.

Co nie zmienia faktu, że ja osobiście uważam Camper za niepoważny klub, a na pewno nie jest to klub sportowy. Ze sportem mają niewiele wspólnego, kupując sobie dwa awanse. Mam nadzieję, że sprawiedliwość jakaś będzie i wysoko w tabeli ich nie zobaczymy. A na dłuższą metę życzę im tego co spotyka teraz piłkarska Polonię Warszawa. Awans kupiony, ceny wyśrubowane do granic możliwości a teraz Józek się zwija i klub skazany jest na biedę z nędzą. Wiem, nie jest to kulturalne ale granice zostały przekroczone, więc to jedyne życzenia jakie mogę złożyć Wyszkowowi. Szkoda mi tylko ich kibiców, mi by było wstyd kibicować klubowi, który nie gra czysto.
Ostatnio zmieniony 15 maja 2012, o 13:27 przez Pekpol, łącznie zmieniany 1 raz.
erwin
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 10:05
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: erwin »

Pekpol pisze: Pójdzie taka plota i później konsekwencje ponosimy. A warto przy tym zamieszaniu dodać, że klub nie robił żadnych problemów Konradowi w odejściu, chciał zagrać w Wyszkowie - zagra w Wyszkowie. Nie będziemy nikogo trzymać na siłę, tam dostał więcej więc życzymy powodzenia. Dużo mu zawdzięczamy za poprzedni sezon, jest to bardzo dobry zawodnik, profesjonalista w każdym calu i nie będziemy blokować jego decyzji a niejeden klub na naszym miejscu nie puściłby takiego zawodnika, argumentując to tak, że jak podpisał to niech siedzi albo płaci odszkodowanie za zerwanie umowy.

Co nie zmienia faktu, że ja osobiście uważam Camper za niepoważny klub, a na pewno nie jest to klub sportowy. Ze sportem mają niewiele wspólnego, kupując sobie dwa awanse. Mam nadzieję, że sprawiedliwość jakaś będzie i wysoko w tabeli ich nie zobaczymy. A na dłuższą metę życzę im tego co spotyka teraz piłkarska Polonię Warszawa. Awans kupiony, ceny wyśrubowane do granic możliwości a teraz Józek się zwija i klub skazany jest na biedę z nędzą. Wiem, nie jest to kulturalne ale granice zostały przekroczone, więc to jedyne życzenia jakie mogę złożyć Wyszkowowi. Szkoda mi tylko ich kibiców, mi by było wstyd kibicować klubowi, który nie gra czysto.

Mimo, że życzę dobrze praktycznie każdemu klubowie z Mazowsza, to nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Chociaż z drugiej strony sam najlepiej wiesz, że Pekpol nie zawsze grał/gra czysto i też z traktowaniem graczy bywało różnie. Nie powiesz mi, że każdy dostał to co miał obiecane ;) Siedlce też nie awansowały jeszcze ani razu sportowo i jakoś o tym nikt tak często nie wspomina. Camper gra nieczysto, ale czy to będzie miało jakiś wpływ na wyniki to wątpię.


I liga będzie w Wyszkowie, nie wiem o co chodzi w tych gorzowskich gierkach, ale może to jakaś próba wyciągnięcia jakichkolwiek środków od miasta.
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Pekpol »

Mimo, że życzę dobrze praktycznie każdemu klubowie z Mazowsza, to nie mogę się z Tobą nie zgodzić. Chociaż z drugiej strony sam najlepiej wiesz, że Pekpol nie zawsze grał/gra czysto i też z traktowaniem graczy bywało różnie. Nie powiesz mi, że każdy dostał to co miał obiecane ;)
Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Jeżeli chodzi o pieniądze to każdy dostał tyle ile trzeba. Nie wszystko było w terminie z powodu opóźnień z przelewami od niektórych instytucji - to fakt - ale każdy na koniec otrzymał taką kwotę jaką miał w kontrakcie. I w tym sezonie też tak będzie, to jasne. Nie jest tak, że robimy w balona, bo nikt by nie chciał u nas grać. A nam zależy na utrzymaniu I ligi, bo to wizytówka miasta.

Siedlce to inny temat. Oni nie awansowali sportowo, też tego nie pochwalam bo awanse trzeba sobie wywalczać na boisku. Nie po to inne kluby tyrały na awans cały sezon żeby być w jednej lidze z klubami, których wysiłek polegał na położeniu kasy na stół. Ale Siedlce w przeciwieństwie do Wyszkowa nie zachowują się jak #@#$^&$^ na rynku transferowym, sztucznie zawyżając ceny i wyciągając zawodników zakontraktowanych. Chociaż teraz chyba kto ma pieniądze ten ma władzę. Muszę się z tym pogodzić, chociaż ciężko mi to przychodzi bo zawsze uważałem że sport jest uczciwy. Pożyjemy, zobaczymy...
erwin
Posty: 35
Rejestracja: 15 wrz 2011, o 10:05
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: erwin »

Pekpol pisze: Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem. Jeżeli chodzi o pieniądze to każdy dostał tyle ile trzeba. Nie wszystko było w terminie z powodu opóźnień z przelewami od niektórych instytucji - to fakt - ale każdy na koniec otrzymał taką kwotę jaką miał w kontrakcie. I w tym sezonie też tak będzie, to jasne. Nie jest tak, że robimy w balona, bo nikt by nie chciał u nas grać. A nam zależy na utrzymaniu I ligi, bo to wizytówka miasta.

Siedlce to inny temat. Oni nie awansowali sportowo, też tego nie pochwalam bo awanse trzeba sobie wywalczać na boisku. Nie po to inne kluby tyrały na awans cały sezon żeby być w jednej lidze z klubami, których wysiłek polegał na położeniu kasy na stół. Ale Siedlce w przeciwieństwie do Wyszkowa nie zachowują się jak #@#$^&$^ na rynku transferowym, sztucznie zawyżając ceny i wyciągając zawodników zakontraktowanych. Chociaż teraz chyba kto ma pieniądze ten ma władzę. Muszę się z tym pogodzić, chociaż ciężko mi to przychodzi bo zawsze uważałem że sport jest uczciwy. Pożyjemy, zobaczymy...

Prawdopodobnie jesteś osobą zatrudnioną w klubie, więc pozostaje mi tylko wierzyć, że w ostatnim sezonie faktycznie tak było. Z tym, że mam wątpliwości, czy w poprzednich również wywiązano się z każdej umowy.

Podoba mi się Twoje podejście, ale musisz to zaakceptować, że zawodnik jest warty tyle, ile chcą za niego zapłacić. Siedlce nie zachowują się, jak Camper, bo być może nie mają takich możliwości. Też nie jestem zwolennikiem przepłacania za zawodników, czy tym bardziej wyciągania graczy z ważnymi kontraktami, ale jeśli interesujesz się sportem dłużej niż pół roku to wiesz, że niestety takie zagrywki zdarzają się bardzo często.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

kasa kasa ;) zobaczymy tylko czy Camper zagra w pierwszej lidze bo GTPS też coś kombinuje ale pewno jak nie uda się z GTPS to kupią miejsce od Wielunia. Ale jak mają kasę to niech skupują WSZYSTKICH najlepszych i AWANSUJĄ do PLS. ;) Powodzenia. Spokojnie poczekajmy w tym sezonie też mieli być najlepsi w swojej grupie, a nie udało im się nawet awansować do finału . poczekamy zobaczymy
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: baca98 »

Czyżby Wieluń wracał do 2 ligi?
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Streeter »

#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ted »

A wcześniej to nie był? :) Pisaliśmy o tym transferze kilka dni temu.
Trochę dziwi mnie informacja odnośnie Jana Sucha. Z tego co wiem to ma być trenerem koordynatorem w drugoligowym zespole z Rzeszowa (II liga K)
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Streeter »

Ted pisze:A wcześniej to nie był? :) Pisaliśmy o tym transferze kilka dni temu.
Trochę dziwi mnie informacja odnośnie Jana Sucha. Z tego co wiem to ma być trenerem koordynatorem w drugoligowym zespole z Rzeszowa (II liga K)
Wkleiłem link, bo wcześniej było mówione, że jest blisko, a potwierdzenia nie spotkałem ;)
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Streeter »

Ted pisze:To co, dobre posunięcie Campera na rozegraniu czy nie? ;)
Myślę, że tak, doświadczony rozgrywający z pierwszej ligi na pewno będzie wzmocnieniem. Wiadomo coś o celach Campera na ten sezon? Planują się utrzymać, czy chcą walczyć o coś więcej?
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Ted »

Pewnie jak każdy beniaminek, będą chcieli się utrzymać, ale tutaj już zbaczamy z tematu ;)
Awatar użytkownika
MWi
Posty: 1071
Rejestracja: 12 maja 2012, o 22:12
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: MWi »

Ted pisze:A wcześniej to nie był? :) Pisaliśmy o tym transferze kilka dni temu.
Trochę dziwi mnie informacja odnośnie Jana Sucha. Z tego co wiem to ma być trenerem koordynatorem w drugoligowym zespole z Rzeszowa (II liga K)
Dżona Sacza chyba całkiem w Camperze lubią :). Ciekawe, czy w klubie z Wyszkowa postawią na nowy skład, czy raczej dalej zobaczyć będzie można na boisku np. braci Kaczorowskich (z czego bardzo byłbym rad)
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ortalion »

Camper nastawia się na coś więcej niż utrzymanie oczywiście jeśli wystąpi w Iszej lidze ;)
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: baca98 »

w tej powodzi postów to trzebaby co drugą odpowiedź wykasować
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, o 22:44 przez baca98, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: ark »

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 20 maja 2012, o 15:12 przez Arff, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie na temat
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Jacek »

Ted pisze:To co, dobre posunięcie Campera na rozegraniu czy nie? ;)
Bardzo dobre, choć moim zdanie Wrona powinien grać w I a nie w II lidze.
Ted pisze:Trochę dziwi mnie to całe zamieszanie w Gorzowie Wlkp. W mojej ocenie to trochę taka zasłona dymna. Być może mówią tak, ponieważ starają się o jakieś dofinansowanie z miasta - powiatu. I gdyby wyszło to na jaw, z pieniążków zostałyby nici. Ale to tylko moje przypuszczenia wynikłe z tej sytuacji. Z moim informacji kluby dogadały się już jakiś czas temu.
Sytuacja w Gorzowie jest identyczna już od paru lat. Zawsze przed sezonem fochy w stronę miasta, potem głośne ogłoszenie milionowego budżetu, mega - jak na I lgę - transfery a następnie brak kasy od października i obniżanie kontraktów od grudnia. Myślę, że w tym roku będzie to samo, może poza głośnymi transferami.
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: baca98 »

Gorzów co najwyżej wybiorą ci młodzi, którzy mogliby mieć w Cv-ce grę w utytuowanym klubie, bo starych "ligowych wyjadaczy" już nie skuszą wirtualne kontrakty.
marekkrych
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2012, o 16:53
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: marekkrych »

Jaworzno upuściło 8 graczy... ciekawe gdzie znajdą teraz nowych pracodawców? Macie jakieś info kto ma ich zastąpić ?
Mikasaa
Posty: 50
Rejestracja: 25 lip 2009, o 19:18
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Mikasaa »

Podobno przychodzi Kantor z Będzina i jakiś środkowy z Ostrołęki
marekkrych
Posty: 12
Rejestracja: 26 maja 2012, o 16:53
Płeć: M

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: marekkrych »

O proszę... ktoś odchodzi z Będzina :) do tej pory to była stała ekipa :) rzadko ktoś odchodził i przychodził :)
Streeter
Posty: 7268
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transfery 2012/2013

Post autor: Streeter »

Kibice Czarnych Radom mogą odetchnąć z ulgą - Grzegorz Wagner nie dogadał się z zarządem i nie będzie trenerem radomskiego klubu:
Dziś juz jednak wiadomo, że póki co Wagner nie obejmie funkcji opiekuna radomian. Nie przyjął bowiem warunków zaproponowanych przez włodarzy RCS-u. Wydawało się, że obie strony są bardzo blisko osiągnięcia porozumienia. Trener poczynił nawet pierwsze przymiarki personalne, lecz rozmowy zakończyły się fiaskiem.
Nazwisko nowego szkoleniowca ma być znane w niedalekiej przyszłości. Negocjacje z kolejnymi kandydatami odbędą się w najbliższym tygodniu. Niewykluczone, że zasiądzie do nich Jacek Skrok, powadzący ostatnio siatkarki Politechniki Radomskiej, członek Stowarzyszenia Czarni. Wszak niejednokrotnie zaznaczał, że nie chciałby się ruszać zbyt daleko od rodzinnego miasta.
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”