Sezon 2012/2013

Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mckinser »

Kacprzak w Wyszkowie.

Cóż, handlarze mają kasę i szaleją.
Kogucik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:37
Płeć: K

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Kogucik »

No Camper bawi sie na calego. Najpierw Swirydowicz teraz Kacprzak. Ale pytanie po co ? Wyszkow ma spokojnie ekipe na utrzymanie , stoja w tabeli calkiem dobrze. No ale "pakowanie" pieniedzy w Camper ciag dalszy... Za dwoch wymienionyc graczy powyzej Camper bedzie pakowal ok 10tys msc . Dodajac do tego inne wysokie kontrakty jakie daja , bedzie spora sumka. a na koniec bedzie jakies 6-8 miejsce. Chociaz chlopaki sobie kase zarobia w czasach kryzysu a sie nie narobia.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Ejt »

A atakujący dalej jeden :D Panie prezesie jeszcze chyba Gruszka w Olsztynie nie podpisał więc śmiało :)
Kogucik
Posty: 2
Rejestracja: 20 lis 2012, o 22:37
Płeć: K

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Kogucik »

Dobra wiadomosc dla dziaczy Campera : Yosleyder Cala odszedl ze Skry . Brac go !
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mckinser »

Hahaha :] cieszę się, że nie tylko ja uważam ten wiejski klubik za pośmiewisko :)

"Są rzeczy, których kupić nie można. Za wszystkie inne zapłaci Camper Wyszków".
baca98
Posty: 94
Rejestracja: 27 kwie 2012, o 21:41
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: baca98 »

Jak ktoś się połakomił w pod koniec pierwszej rundy zmienić klub na 1 ligowego beniaminka to raczej nie chodzi mu o podnoszenie umiejętności tylko odcinanie kuponów. Jak Wyszków taki bogaty to niech zgłasza się do PLS-u, teraz koniunktura aby się załapać wszak wszędzie tylko mamona się liczy.
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Kali BBTS »

"w miarę ok" powiedział D. Żmuda na pytanie jak się zachował Camper w stosunku do niego po kontuzji.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Artek »

Śląskie przoduje nadal, ale niżej wciąż ciasno :)

Nysa coś nie radzi sobie w tie-breakach. 5 meczy i 5 porażek.
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: dziq »

Co by nie mówić faktem jest , że rywalizacja w I lidze jest dużo ciekawsza niż w PLS . Wczorajsze cztery tie breaki świadczą o zaciętości spotkań . Oby tak dalej .
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mckinser »

W Nysie spory problem. Z jednej strony ekipa ma całkiem niezły skład jak na 1 ligę ale z drugiej...za dużo tu indywidualności i gwiazdorów. Łuka, Stancelewski, Andrzejewski, Matejczyk, Pietkiewicz. Jeden gwiazdor świeci bardziej od drugiego a nie zapominajmy, że niektórzy z nich zostali wyrzuceni ze swoich poprzednich klubów za swoje zachowanie. Moim zdaniem panowie powinni przestać gadać a zacząć grać bo siatkarz nie jest od uprawiania filozofii. Na plus tylko niezły Biniek jak na rocznik 1995 oraz Karpiewski, który poniżej pewnego poziomu nie schodzi. Reszta gra jak gra i mamy taki bilans: 2 zwycięstwa, 7 porażek. Może wreszcie też Jarek zauważy, że niektórzy się nadają do pchania karuzeli co najwyżej i da szansę np. Biernatowi na długim okresie czasu, Bińkowi tak samo. W takiej formie gwiazdorka się nie nadaje do grania a młodzi zasługują na szansę. Poza tym brakuje tam trenera. Jarek jakby panował nad sytuacją to towarzystwo nie byłoby rozpuszczone jak dziadowski bicz. Wystarczy spojrzeć na Łukę, chłop niezłą masę zrobił - jeszcze za Bułkowskiego jakoś wyglądał a teraz to załamać się można. Jak nic się nie zmieni to awansują do play-off ale z 7-8 miejsca. Jeszcze jest czas na zmiany - trenera przede wszystkim!

Z pozostałych: nie skreślałbym Poznania:) lepsi są od Jaworzna a ugrają jeszcze niejedne punkty z lepszymi a w play-out wszystko będzie możliwe!
Awatar użytkownika
Chal
Posty: 6315
Rejestracja: 7 wrz 2007, o 12:38
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Chal »

Jest szansa, żeby któraś z ekip w przyszłym sezonie zagrała w PlusLidze?
"To jest Olsztyn. Moje miasto. Mój klub."
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: dziq »

Finansowo chyba tylko Cuprum coś tam mógłby zadziałać . A sportowo BBTS i Czarni . Podejrzewam , że skład pls zostanie bez zmian.
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mckinser »

Na miejscu klubu Jadar Siedlce wstydziłbym się za takie bydło na trybunach. Nie wiem czy u nich to normalne by na meczu śpiewać "ssij pałę ssij" ale skoro uważają, że to ok to cóż...co kraj to obyczaj. Pierwszy i ostatni raz sie wybrałem tam na I ligę, wolę już oglądać sobie II ligę w Warszawie.

Poza tym mecz Jadaru z Pekpolem raczej słaby, sporo błędów z obu stron i skandalicznie słabi sędziowie. Kręcili wały w obie strony, choć Pekpol może bardziej narzekać.

No i gdyby Żakieta nie doznał kontuzji to by się 3:0 dla gospodarzy skończyło.
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 2316
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 15:53
Płeć: M
Lokalizacja: Łask
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: lipton »

A co się stało Arkowi?

A w Siedlcach to chyba dobry doping ostatnio widzieli jak tam zajechaliśmy z Legią ze 2 sezony temu. Fakt faktem że trochę piłkarski, ale takiego dopingu jak w Siedlcach - na "obcej" hali - nie mieliśmy nawet w Warszawie.

http://youtu.be/BMnlymejIHM?t=1m13s
II liga siatkówki kobiet - treningi dla dzieci i młodzieży - Miejska Amatorska Liga Siatkówki - http://laskovia.pl/
Awatar użytkownika
Skalar121
Posty: 384
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:17
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Skalar121 »

Chal pisze:Jest szansa, żeby któraś z ekip w przyszłym sezonie zagrała w PlusLidze?
dziq pisze:Finansowo chyba tylko Cuprum coś tam mógłby zadziałać . A sportowo BBTS i Czarni . Podejrzewam , że skład pls zostanie bez zmian.
Obiło mi się o uszy, że dla Czarnych pierwszy sezon ma być bardziej "zapoznawczy" z 1 ligą, łącznie ze zbudowaniem sobie pozycji pod walkę o awans w drugim sezonie. Nie wiem na ile te ustalenia są aktualne.
Nawet w drugiej lidze Czarnych Radom się nie wstydzę!
dziq
Posty: 359
Rejestracja: 6 maja 2008, o 21:07

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: dziq »

Może jakieś podsumowanie po pierwszej rundzie ?
Lider -BBTS zasłużenie
miejsca 2-9 czołówka wyrównane drużyny ale jedna nie zmieści się w 8 (Jadar ? lub Ślepsk ? )
10-12 walka o utrzymanie (najbardziej zagrożone Poznań i Energetyk )
Runda rewanżowa zapowiada się ciekawie .
AdamsonsAdam
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2012, o 16:12
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: AdamsonsAdam »

http://www.cozadzien.pl/sport/siatkowka ... 14307.html

Podsumowanie meczu Cuprum Lubin - Czarni Radom oraz obszerna galeria foto ;)
Awatar użytkownika
Tatko
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2012, o 01:23
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Tatko »

KPS powoli wypływa spod fali kontuzji - Bucki i Bułkowski są już na chodzie, Żakieta i Rejowski też dochodzą do siebie. Teraz czeka ich arcytrudny wyjazd do Bielska, ale potem powinno być z górki - względnie niewymagający wyjazd do Poznania i słabe na wyjeździe Suwałki u siebie. Potem Camper i Czarni - niby też trudno, ale te lokalne derby to zawsze "na noże" od czasów drugiej ligi, więc trudno przewidywać... Myślę, że tu się może jeszcze co nieco namieszać :)
"Pasja. Emocje. Na końcu - pieniądze."
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mckinser »

Sędziowie Rek i Adamczyk znów zabłysnęli. Po popisie jaki dali w Siedlcach na meczu Jadar-Pekpol, tym razem nie przyjechali na mecz do Radomia, mimo tego, że zostali powiadomieni o terminie meczu. Gratulacje, pełna profeska.
Awatar użytkownika
Tatko
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2012, o 01:23
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Tatko »

Jestem chory i nie mogłem podjechać do Radomia, jak słyszę - ominął mnie niezły cyrk. Dobrze, że Zajc zachował zimną krew i szybko podjął decyzję.

Widzę, że Janusz Gałązka wreszcie wywalczył sobie miejsce w szóstce!
"Pasja. Emocje. Na końcu - pieniądze."
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Pekpol »

Artur Jacyszyn po 10 miesiącach wrócił do gry w Energa Pekpol Ostrołęka. Wrócił i zagrał prawie cały mecz, to jest właśnie piękno siatkówki ;)

Energa Pekpol Ostrołęka - KS Camper Wyszków 3:2
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mckinser »

Obrazek

Oto kultura 15-letnich kibiców z Wyszkowa. Przegrali na boisku to zrobili wieś na Facebooku.
CAMPERFAN
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2012, o 17:41
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: CAMPERFAN »

Witam jako czałonek klubu kibica z Wyszkowa chciałbym poinformować mimo, iż robiłem to wielokrotnie, że chłopaki zostali juz odpowiednio ukarani za to co zrobili. Przypomnieliśmy im, że kozak w necie piz..a w świecie. Chciałbym tylko wspomnieć o tym kto zaczął napinkę na naszych portalach po prezencie jaki sprawił nam zarząd czy w tygodniu poprzednim. Mam nadzieję, zę temat raz na zawsze zostanie skończy. Czemu tylko ludzie z Ostrołęki szerzą napinkę na nas??? Z tego co widzę reszcie to nie przeszkadza. Macie coś do nas, trzeba było nam to powiedzieć po meczu ostatnim a nie wychodzić z hali z prędkoscią światła.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ortalion »

witam Camperfan
byłem na meczu i muszę obiektywnie stwierdzić że Wasz klub kibica wypadł bardzo fajnie doping był głośny i kulturalny ,ale to co tu czytam bardzo niemile mnie zaskakuje. To faktyczne żenujące , kibice siatkówki znani są z tego że " nie ma chamstwa". I warto żeby tak dalej było. Tym bardziej że obie drużyny prezentują przyzwoity poziom.Do wszystkiego trzeba dorosnąć do kibicowania również. Kluby z tego samego rejonu ,podobnie jak kibice powinni się raczej wspierać ,a nie ubliżać sobie. A co do działań władz Waszego klubu - macie forsę - macie zawodników -taki jest obecnie sport,ale to nie zawsze idzie w parze z sukcesem sportowym oby u Was było inaczej.Powodzenia ;) .
Awatar użytkownika
Tatko
Posty: 13
Rejestracja: 17 gru 2012, o 01:23
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Tatko »

Mnie już nic nie zdziwi w temacie tej grupy...

BTW, wpada ktoś z KK z Ostrołęki/Wyszkowa/Międzyrzeca (bo mają!) na turniej do Siedlec 5-go stycznia?
"Pasja. Emocje. Na końcu - pieniądze."
AdamsonsAdam
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2012, o 16:12
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: AdamsonsAdam »

Podsumowanie pierwszej części sezonu Czarnych Radom - VIDEO :)

http://www.cozadzien.pl/sport/siatkowka ... 14598.html
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Artek »

AdamsonsAdam pisze:Podsumowanie pierwszej części sezonu Czarnych Radom - VIDEO :)

http://www.cozadzien.pl/sport/siatkowka ... 14598.html
Mogłeś to wrzucić do wątku o Czarnych ;)
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ark »

Galeria z meczu Kęczanin Kęty - Banimex Będzin: http://www.sportowe-kety.pl/index.php?o ... a&Itemid=1

Wypowiedzi pomeczowe: http://www.sportowe-kety.pl/index.php?o ... a&Itemid=1

------

w uzupełnieniu - galeria z meczu Cuprum Lubin - Kęczanin Kęty (22.12.2012): http://www.sportowe-kety.pl/index.php?o ... a&Itemid=1
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ortalion »

Kęty się rozpędzają ;) .
AdamsonsAdam
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2012, o 16:12
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: AdamsonsAdam »

Czarni Radom - BBTS Bielsko-Biała :D

Mecz na szczycie I ligi! Zparaszam do oglądania VIDEO! ;)

http://www.cozadzien.pl/sport/siatkowka ... 14957.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”