Sezon 2012/2013

2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: 2liga »

Poznań - Suwałki 3:1
KibicSuwalki
Posty: 1
Rejestracja: 5 lut 2013, o 20:01
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: KibicSuwalki »

Zostałem poproszony o usunięcie screena jakie tu pierwotnie widniało i zgodziłem się to zrobić. Edytowałem post by nie łamać praw autorskich. Ale takie zachowania nie będą tak "puszczane płazem" przez niczemu niewinnych kibiców Ślepska bo takowym jestem.
O to co pisali "kibice" wyszkowskiego Campera: "Co ja widze co sie dzieje slepsk suwalki same geje!!!" oraz "Całą dobę robi laski, to jest właśnie Ślepsk suwalski!". Komentarze zamieścili panowie kolejno Kacper H. oraz Mateusz R.
Nie jest to pierwsza obraźliwa treść tej grupy pod adresem któregoś z klubów naszej ligi. Siatkówka dla prawdziwych kulturalnych kibiców, a nie potocznie zwanych "hejterów" na dodatek młodzieży, która wystawia sobie opinię jaką wystawia...Zapraszam do poczytania, i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami na ten temat. Z góry dzięki i pozdrawiam resztę prawdziwych kibiców!!
Ostatnio zmieniony 7 lut 2013, o 16:25 przez KibicSuwalki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mckinser »

EDIT: Hhhahahhahaahhahahaha, ktoś tu się oburzył patrzę po postach niżej tylko szkoda że wlasnego braku kultury nie da sie ogarnac...

Warto zająć się ligą, bo tu jest bardzo ciekawie. Najbliższa kolejka zapowiada się emocjonująco. Test przed Poznaniem bo o Wyszkowie można mówić źle poza boiskiem ale to mocny zespoł na boisku. Zobaczymy czy te dwa zwycięstwa zostaną poparte dobra grą w tym meczu a na tej hali cieżko się gra, szczególnie sypaczom. Poza tym superciekawy mecz w Siedlcach, jak Kęty wygrają to chyba po ptokach dla gospodarzy ;o)

Ważny też mecz dla trenera Stancelewskiego, kto wie czy nie ostatni . . .
Ostatnio zmieniony 7 lut 2013, o 16:30 przez mckinser, łącznie zmieniany 2 razy.
mpongo
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2013, o 13:01
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mpongo »

Szczerze mówiąc to nie wiem kto tutaj bawi się w DETEKTYWA ale sprawa jest bardzo podejrzana. KibicSuwalki - konto istnieje od wczoraj, od 20:01 - o 20:22 - dodał post o tym co to nie robią kibice Campera. Co ciekawe żeby zobaczyć te komentarze pod zdjęciem trzeba było wejść na profil użytkownika, który je wstawił. Ponieważ zdjęcie udostępnione przez fan page KS Camper Wyszków nie ujawnia komentarzy z profilu właściciela. Szczerze mówiąc to nie wiem po co TEN KTOŚ wchodził do tego kogoś na profil? Aż tak TEGO KOGOŚ interesują kibice z Wyszkowa?! NIE ROZUMIEM TEGO! Poza tym gdzie w tych komentarzach widać, że to kibice Campera? Jeden ma szalik Legii na profilowym, a drugi ma Warszawską Syrenkę... ZNOWU NIE ROZUMIEM. Ale to w końcu nie ja jestem detektywem. Może TEN KTOŚ jakąś bazę danych prowadzi kibiców Campera? Jednoosobowy zespół do walki z przestępczością internetową kibiców Campera?! :o Chamstwem należy nazwać zachowanie właśnie PANA SPIKERA podczas meczu w Ostrołęce pomiędzy Pekpolem, a Camperem ( I BRAKIEM ODWAGI). Kiedy już kibice Campera opuścili w większości halę PAN puszcza "Wyszków tonie". Zamiast cieszyć się zwycięstwem PAN puszcza coś takiego... ŻENADA ;) . Widać, że KTOŚ chciałby za wszelką cenę wycofać sponsorów z Campera. Niestety prawdopodobnie się TEMU KOMUŚ. Każdy sponsor woli kiedy hala jest kolorowa, pełna i głośna. Zapotrzebowanie na siatkówkę w Wyszkowie jest duże i prędzej będzie w nim PlusLiga ;)

(POST ZEDYTOWANY ZE WZGLĘDU NA ZAGROŻENIE SPRAWĄ SĄDOWĄ - na wagę póki co mi nie śpieszno :)
Ostatnio zmieniony 8 lut 2013, o 00:21 przez mpongo, łącznie zmieniany 1 raz.
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Ejt »

Nie pierwszy taki incydent z "kibicami" Wyszkowa! To po pierwsze.
Z kibicami a raczej frekwencją nie przesadzaj.Daleko Wam do Ostrołęki.Ale skoro Wasz prezes przed kamerami mówi że na meczu w Wyszkowie potrafi być 2 tyś kibiców...Ją się pytam gdzie? Bo chyba nie w tym kurniku na którym gracie ;)
mpongo
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2013, o 13:01
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: mpongo »

Niestety nie zgodzę się z tobą. Już w II lidze na meczu z Czarnymi Radom w jak to nazwałeś "Kurniku" zgromadziło się około 1500 osób. 2000 to może przesada ale podejrzewam, że na meczach z Pekpolem i Czarnymi (w II lidze) było spokojnie 1500 kibiców. Z halą jest duży problem ponieważ w założeniu miała wyglądać zupełnie inaczej. Sprawa jest chyba nawet w sądzie. Wracając do kibiców z Wyszkowa to nie rozumiem po co sugerujecie się komentarzami na facebooku. Po każdym meczu raczej klub kibica Campera zbiera pochwały. W trakcie spotkań skupiają się tylko na swojej drużynie w przeciwieństwie do np. Ślepska, w sobotę śpiewał "CO JA WIDZĘ, CO SIĘ DZIEJE, CAMPER DZISIAJ NIE ISTNIEJE" i w przeciwieństwie do spikera Pekpolu, który po meczu puszcza "WYSZKÓW TONIE". Nie dziwicie się więc, że później w sieci ktoś pisze różne rzeczy... Polecam obejrzeć ten materiał i zobaczyć samych kibiców w akcji, a nie wzorować się trzema komentarzami...
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... -L8bPWRrU8
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Pekpol »

mpongo pisze:Szczerze mówiąc to nie wiem kto tutaj bawi się w DETEKTYWA ale sprawa jest bardzo podejrzana. KibicSuwalki - konto istnieje od wczoraj, od 20:01 - o 20:22 - dodał post o tym co to nie robią kibice Campera. Sprawa jest prosta jest to Szanowny Pan Spiker z Ostrołęki, który ma jakiś kompleks kibiców z Wyszkowa. Straszny KOMPLEKS.
Jesteś pewny, że to ja? Bo coś mi się nie przypomina, żebym ten obrazek tu wrzucał, ale może wiesz lepiej? Zresztą wysłałem PW z wyjaśnieniem, myślę, że nie warto teraz ciągnąć tego tematu publicznie. Przecież co by się teraz negatywnego w stronę Campera pojawiło w internecie to i tak ja będę winny bo puściłem piosenkę Elektrycznych Gitar na meczu ;) Wszystko rozegra się sportowo, chociaż...a dobra, już nie będę dalej tego tematu nakręcał :)

Natomiast co do frekwencji to mogę podać oficjalne dane mojego klubu - średnio na meczu w Ostrołęce pojawia się około 600 osób (przed meczem z Lubinem było 570, po meczu ta średnia prawdopodobnie wzrosła, czekamy na oficjalny raport z biletów). Jest to oczywiście uśredniona liczba, bywało sporo więcej ale i również mniejsze liczby osób się zdarzały, choć tendencja jest wzrostowa i mam nadzieję, że ostatnie trzy mecze rundy zasadniczej wyraźnie podniosą tę średnią. Pozdrawiam.

PS i tak w temacie kompleksów, skoro już został temat poruszony. Taki oto kompleks sportowy, którego głównym elementem będzie hala sportowa ma powstać w Ostrołęce: http://www.eostroleka.pl/tylko-u-nas-zo ... 33398.html - rozpoczęcie budowy: 2014 :)
AdamsonsAdam
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2012, o 16:12
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: AdamsonsAdam »

RELACJA LIVE z meczu Camper Wyszków - RCS Czarni Radom

LINK: http://www.cozadzien.pl/sport/siatkowka ... 15445.html
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: 2liga »

Co można powiedzieć o drużynie, która przegrywa mecz prowadząc w tiebracku 10:5?
AdamsonsAdam
Posty: 25
Rejestracja: 16 gru 2012, o 16:12
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: AdamsonsAdam »

http://www.cozadzien.pl/sport/siatkowka ... 15451.html

Relacja z meczu oraz galeria. Camper Wyszków - RCS Czarni Radom.
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ark »

galeria i wypowiedzi po meczu Ślepsk Suwałki - Kęczanin Kęty (3:2)

http://www.sportowe-kety.pl/index.php?o ... :siatkowka
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ark »

Kęczanin Kęty - Camper Wyszków 3:1

galeria: http://www.sportowe-kety.pl/index.php?o ... :siatkowka
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Artek »

Symulacja dla 3 ostatnich kolejek.
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc ... sp=sharing

Może się powtórzyć sytuacja podobna co rok temu, gdzie ostatnia kolejka była decydująca.
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ark »

§ 43 Przepisy sportowo-organizacyjne
Godziny rozpoczęcia dwóch ostatnich meczów fazy zasadniczej w I oraz II lidze ustala się nie później niż na 17:00 w terminach określonych w komunikacie.

http://www.pzps.pl/Godziny-spotkan-osta ... ,p,10.html


Mecz Stali Nysa z Czarnymi Radom rozpoczął się o godz. 18.
Ciekawe co na to PZPS?
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Artek »

Jak związek się zgodził, to sami złamali przepisy, a nie klub. W ostatniej kolejce już wszystkie mecze powinny być o 17.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: himen »

Meczu nie powtórzą bo protesty nic nie dadzą ale to trochę śmieszne bo albo bawimy się wszyscy i respektujemy PZPS albo walimy w chu-ya...
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Ejt »

Wydaje mi się, że znam wynik meczu ostatniej kolejki pomiędzy drużynami Ślepsk Suwałki-Pekpol Ostrołęka :D
Po analizie tabeli i potrzeb zainteresowanych klubów stawiam na wynik 2-3 ;)
W necie Tobet przyjmuje zakłady na 1 ligę siatki :D
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: himen »

1 ptk dla Suwałk nic nie daje, żeby grać w playoff Ślepsk musi wygrać za 3 ptk.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Ted »

Krążą informacje, że w Nysie zmienił się trener. Ma nim zostać/został Krzysztof Wójcik.
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ark »

Ted pisze:Krążą informacje, że w Nysie zmienił się trener. Ma nim zostać/został Krzysztof Wójcik.
krążą, krążą ... od rana
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Pekpol »

Ejt pisze:Wydaje mi się, że znam wynik meczu ostatniej kolejki pomiędzy drużynami Ślepsk Suwałki-Pekpol Ostrołęka :D
Po analizie tabeli i potrzeb zainteresowanych klubów stawiam na wynik 2-3 ;)
W necie Tobet przyjmuje zakłady na 1 ligę siatki :D
Już sporo teorii spiskowych się pojawiło na ten temat ;-)

Ale nic z tego, gramy normalnie bo w zasadzie to nam jest wszystko jedno z kim zagramy w play-off, czy to będzie Będzin, Lubin czy Wyszków to już nie jest ważne, każdy rywal jest trudny. Pod względem tego jak nam się z kim grało to chcielibyśmy trafić na Lubin, bo z nimi już dwa razy wygrywaliśmy. Z drugiej strony, najsłabszy według mnie z tej trójki kadrowo jest Wyszków - do tego aplikacja do Plus Ligi, takim drużynom można spokojnie podkręcać presję przed ćwierćfinałowymi meczami. Natomiast Będzin jest najsilniejszy kadrowo według mnie z tej trójki i granie z nimi nam najmniej pasuje, mimo tego, że nie bylibyśmy bez szans oczywiście. Tylko tak naprawdę kombinowanie nic nie daje, jeżeli na siłę byśmy chcieli uniknąć Będzina to znając nasze szczęście - właśnie na nich byśmy trafili. A tak to pełen luz, co będzie to będzie.

Druga sprawa to nasz ostatni mecz z Jadarem. Na stronie Ślepska i KPS pojawiły się głosy, że mecz był ustawiony. Trzeba być naprawdę kompletnym idiotą, żeby tak sądzić. Nie wiem czy powinienem ale powiem jaki był plan: stuknąć Jadar za 3, jechać do Suwałk dzień lub dwa przed meczem i ich stuknąć za 3 a wtedy grać np. z Kętami. Nie wyszło, więc do Suwałk jedziemy w dniu meczu. Gospodarze grają o życie, pod presją - my gramy na luzie a taki absolutny plan minimum to 1 pkt - wtedy rozpoczynamy playoff u siebie na 100%, chociaż chcielibyśmy utrzymać się na trzecim a do tego potrzebne będzie zwycięstwo.

Chociaż tak naprawdę co by się nie stało to i tak teorie spiskowe będą krążyć jeszcze długo, bo takiej sytuacji dawno w lidze nie było - ostatnia kolejka przed nami a tu nic nie wiadomo! ;)
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ark »

Kęczanin - Nysa 3:2

galeria: http://www.sportowe-kety.pl/index.php?o ... :siatkowka

Kęczanin Kęty w play-off!
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: ark »

luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: luck191 »

Może mi ktoś powiedzieć,nie orientuję się w temacie za bardzo,ale jakie szanse mają zespoły z miejsc 1-4 na występ w Pluslidze w sezonie 2013/14
Mateusz1993
Posty: 1682
Rejestracja: 11 kwie 2009, o 19:32
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Mateusz1993 »

Też mnie to ciekawi, bo jednak 4 kluby skłądały wnioski. Teraz 3 z nich były w półfinale. Radom już w finale moze jakieś szanse ma, choć w artykule na strefie o Panasie, napisano, że Olsztyn nie spadnie.

Swoją drogą, ma ktoś jakieś video z meczów z grą Wachnika, bo też dużo dobrego słyszałem, a i teraz dużo osób pisze o tym, że jedna z najaśniejszych postaci ligi. Swoją drogą nasza I liga bardzo mało medialna, żadnych materiałów video, statystyk czy nawet strony internetowej jak chociaż by Serie A2 na jednej z A1, u nas mogłoby coś być pod stroną plusligi, a jak nie to osobno.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: luck191 »

Masz rację,nie ma strony internetowej,ale stronę Plusligi też można dopracować,dużo lepsza od niej jest http://www.legavolley.it,dorzucić kilkadziesiąt tysięcy złotych i znajdą się osoby,które to lepiej opracują. Poza tym z ligi nikt nie spadnie,liga ma się powiększyć,taki jest cel reformy,ale czy to się uda w przyszłym roku?
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Artek »

http://www.mecz.o6.pl/ Tu masz mecz Czarnych z Kętami :)

O I lidze piszą głównie na stronie pzps, ale i tam słabo im to idzie. Ciekawe czy zrobią chociaż transmisję z finału jak rok temu.
luck191
Posty: 1176
Rejestracja: 19 kwie 2011, o 14:38
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: luck191 »

PZPS powinien półfinały i finały I ligi pokazywać,przecież nie jest to aż tak duży koszt dla nich
Streeter
Posty: 7276
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 20:49
Płeć: M
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: Streeter »

luck191 pisze:PZPS powinien półfinały i finały I ligi pokazywać,przecież nie jest to aż tak duży koszt dla nich
Pojawiła się informacja, że finały będą transmitowane: http://www.pzps.pl/Atrakcyjny-final-I-l ... ps.pl.html
#ŁączyNasSiatka

Aktualne składy wielu lig siatkarskich:

http://laczynassiatka.pl
contra
Posty: 52
Rejestracja: 19 sty 2013, o 13:54
Płeć: M

Re: Sezon 2012/2013

Post autor: contra »

Witamy po przerwie w 1 lidze Avię Świdnik oraz beniaminka KS Milicz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”