Transfery 2014/15

Manolo
Posty: 34
Rejestracja: 21 mar 2009, o 23:52
Płeć: M

Re: Transfery 2014/15

Post autor: Manolo »

Oswieć nas 8-)
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2014/15

Post autor: ortalion »

Swirydowicz odchodzi z campera
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Transfery 2014/15

Post autor: Elgarten »

Kolejce ciekawe wieści z I ligi:
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... ku-suwalki
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... nowy-sezon

Zaskoczyła mnie informacja o przejściu Jasińskiego do Wrześni. Z kolei było dla mnie pewne, że Sęk znajdzie zespół w I lidze, ale nie spodziewałem się Wrześni, gdzie Pawłowi będzie trudno wywalczyć plac w rywalizacji z Iglewskim. Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie składu KPSu na przyszły sezon. Ślepsk znowu szykuje niezłą ekipę, Urbanowicz to solidne wzmocnienie. Jeśłi zostanie Winnik, to Suwałki będą pewnie w czubie tabeli ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Transfery 2014/15

Post autor: dia30 »

Elgarten pisze:Zaskoczyła mnie informacja o przejściu Jasińskiego do Wrześni. Z kolei było dla mnie pewne, że Sęk znajdzie zespół w I lidze, ale nie spodziewałem się Wrześni, gdzie Pawłowi będzie trudno wywalczyć plac w rywalizacji z Iglewskim. Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie składu KPSu na przyszły sezon. Ślepsk znowu szykuje niezłą ekipę, Urbanowicz to solidne wzmocnienie. Jeśłi zostanie Winnik, to Suwałki będą pewnie w czubie tabeli ;)
Przy powiększonej lidze i 35 już wiosnach Iglewskiego Sęk na pewno będzie miał okazje do gry i na pewno będzie wzmocnieniem Krispolu. Akurat to może być dla niego dobry ruch, lepszy niż jakiś Wyszków i siedzenie cały sezon.
Z Urbanowiczem to troche przesadziłeś. Solidne wzmocnienie to by było jakby doszedł do jakiegoś 2ligowca. Jest to zawodnik, który nie umie przyjmować, a chyba poszedl tam na przyjecie (pewnie można sprawdzić staty na mlodaliga.pl). Jako atakujący jest w stanie skończyć piłke tylko z 1 linii, z drugiej na tym poziomie juz niekoniecznie. Jedyny plus to zagrywka, ktora poprawil w Wyszkowie, ale w zasadzie nie robil nic innego wiec trudno sie dziwic.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Transfery 2014/15

Post autor: Elgarten »

dia30 pisze:
Elgarten pisze:Zaskoczyła mnie informacja o przejściu Jasińskiego do Wrześni. Z kolei było dla mnie pewne, że Sęk znajdzie zespół w I lidze, ale nie spodziewałem się Wrześni, gdzie Pawłowi będzie trudno wywalczyć plac w rywalizacji z Iglewskim. Czekam z niecierpliwością na ogłoszenie składu KPSu na przyszły sezon. Ślepsk znowu szykuje niezłą ekipę, Urbanowicz to solidne wzmocnienie. Jeśłi zostanie Winnik, to Suwałki będą pewnie w czubie tabeli ;)
Przy powiększonej lidze i 35 już wiosnach Iglewskiego Sęk na pewno będzie miał okazje do gry i na pewno będzie wzmocnieniem Krispolu. Akurat to może być dla niego dobry ruch, lepszy niż jakiś Wyszków i siedzenie cały sezon.
Z Urbanowiczem to troche przesadziłeś. Solidne wzmocnienie to by było jakby doszedł do jakiegoś 2ligowca. Jest to zawodnik, który nie umie przyjmować, a chyba poszedl tam na przyjecie (pewnie można sprawdzić staty na mlodaliga.pl). Jako atakujący jest w stanie skończyć piłke tylko z 1 linii, z drugiej na tym poziomie juz niekoniecznie. Jedyny plus to zagrywka, ktora poprawil w Wyszkowie, ale w zasadzie nie robil nic innego wiec trudno sie dziwic.

Myślę, że Kuba ma potencjał i stać go na systematyczny progres. Liczę, że w Ślepsku pokaże na co go stać. Jakby co, to może też zagrać na środku ;)

Sęk może faktycznie będzie miał okazję pokazania na co go stać. Dla mnie to był najlepszy atakujący grupy IV i szkoda, jakby przesiedział sezon w kwadracie.

Swoją drogą, szykuje się "trzęsienie ziemi" w Mosie. Odszedł już Cichocki i Sęk, a słychać głosy o zmianie otoczenia przez Obermelera czy Kańczoka. Myślę, że Siedlce też mogą zabrać kogoś ze stołecznej ekipy(może Sobolewski ??? ).
Ciekawe czy znajdą się godni następcy w Warszawie ;)
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Transfery 2014/15

Post autor: Ejt »

Nazwisk nie podam bo chcemy ogłaszać stopniowo ;) Bez "gwiazd" , średnia wieku 22, średnia wzrostu 197 cm.Ponownie będziemy najmłodsi w lidze poza centralnym ze Spały ;)
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 2014/15

Post autor: dezerter »

Ejt pisze:Nazwisk nie podam bo chcemy ogłaszać stopniowo ;) Bez "gwiazd" , średnia wieku 22, średnia wzrostu 197 cm.Ponownie będziemy najmłodsi w lidze poza centralnym ze Spały ;)
Zabierz te swoje tajemnice, najlepiej do grobu... :D
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2014/15

Post autor: MrArtist »

No to witamy w Siedlcach nowego przyjmującego, którym będzie Jan Fornal http://kps.siedlce.pl/index.php/aktualn ... ornal.html.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Transfery 2014/15

Post autor: dezerter »

Oto trzy nowe nabytki Stali Nysa

Mateusz Zarankiewicz- atakujący (Kęczaninie Kęty)
Tomasz Kalembka- środkowy (BBTS Bielsko-Biała)
Michał Makowski- przyjmujący (Caro Rzeczyca)
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Transfery 2014/15

Post autor: MrArtist »

Formacje przyjęcia w Siedlcach uzupełniają Jakub Guz, wcześniej Avia Świdnik, a także Piotr Łukasik (AZS Olsztyn). Do KPS dołącza także 2 zawodników z Kęczanina Kęty, mianowicie rozgrywający Kacper Popik, oraz środkowy Paweł Pietraszko.
ortalion
Posty: 121
Rejestracja: 23 kwie 2012, o 17:48

Re: Transfery 2014/15

Post autor: ortalion »

rafal obermeler zasilił pekpol ostrołęka
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Transfery 2014/15

Post autor: Pekpol »

Kamil Obrębski, Przemysław Smoliński i Kacper Gonciarz w Ślepsku Suwałki.
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Transfery 2014/15

Post autor: yfysk »

Trwają negocjacje z Łukaszem Rudzewiczem i 22-letnim atakującym z Młodej Ekstraklasy, zawodnikiem o rzadko spotykanym wzroście i zasięgu zarówno w ataku, jak i bloku
Ktoś wie o kogo chodzi?
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Awatar użytkownika
PvK
Posty: 1008
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 21:06
Płeć: M
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Transfery 2014/15

Post autor: PvK »

yfysk pisze:
Trwają negocjacje z Łukaszem Rudzewiczem i 22-letnim atakującym z Młodej Ekstraklasy, zawodnikiem o rzadko spotykanym wzroście i zasięgu zarówno w ataku, jak i bloku
Ktoś wie o kogo chodzi?
Kluth?
Awatar użytkownika
ark
Posty: 408
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 11:22
Płeć: M
Lokalizacja: Kęty

Re: Transfery 2014/15

Post autor: ark »

Nowe twarze w Kęczaninie Kęty

Łukasz Ciupa i Wiktor Macek: http://www.keczanin.info/news.php?readmore=743
Bartosz Mariański: http://www.keczanin.info/news.php?readmore=747
Bartosz Pietruczuk, Karol Behrendt, Kordian Szpyrka i Wojciech Gandyk: http://www.keczanin.info/news.php?readmore=750
Pawcio9221
Posty: 35
Rejestracja: 17 maja 2012, o 13:36
Płeć: M

Re: Transfery 2014/15

Post autor: Pawcio9221 »

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... i-do-stali

Kamil Rajski ? Szczerze 1 raz słysze to nazwisko a tutaj takie porównania , może ktos cos wiecej o tym zawodniku powiedziec, gdzie gral wczesniej , rocznik itp ? Google milczy na jego temat
baryla799
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2014, o 09:55
Płeć: M

Re: Transfery 2014/15

Post autor: baryla799 »

Pawcio9221 pisze:http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/201 ... i-do-stali

Kamil Rajski ? Szczerze 1 raz słysze to nazwisko a tutaj takie porównania , może ktos cos wiecej o tym zawodniku powiedziec, gdzie gral wczesniej , rocznik itp ? Google milczy na jego temat
Zrobili błąd,bo to Adam Rajski przychodzi do Stali.
Chłopak jest z rocznika 98', czyli jeszcze kadet.Wcześniej z tego co wiem grał w KK w młodzikach,a teraz będzie także zawodnikiem juniorów :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”