Chemik Bydgoszcz

Chemik Bydgoszcz

Postby chalmi94 » 30 Nov 2007, o 16:41

Chemik Bydgoszcz powstał w 1949 roku, przez ten czas nie zdobyli medalu Mistrzostw Polski. Natomiast nauki gry w siatkówce pobierał tam Michał Winiarski jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy zawodnik reprezentacji Polski.

Skład na sezon 2007/2008:
1.Waldemar Kaczmarek 1,96 Polska (rozgrywający)
3 Marcin Kozioł 1,95 Polska (przyjmujący)
5 Andrew Grant 2,07 Australia (środkowy )
7 Artur Hoffman 1,82 Polska (rozgrywający)
8 Michal Cerven 2,05 Słowacja (środkowy )
9 Wojciech Kozłowski 1,95 Polska (przyjmujący)
10 Łukasz Owczarz 1,95 Polska (środkowy )
11 Kamil Kacprzak 1,96 Polska (przyjmujący)
12 Michał Dębiec 1,83 Polska (libero )
13 Martin Sopko 1,95 Słowacja (przyjmujący)
15 Michał Stępień 2,00 Polska (środkowy )
16 Krzysztof Janczak 2,02 Polska (atakujący)
00 Paweł Siezieniewski 1,99 Polska (przyjmujący) ?

To skład na sezon 07/08 jest tu paru ciekawych młodych zawodników tj. Waldemar Kaczmarek, Michał Stępień, Michał Dębiec, Łukasz Owczarz czy Wojciech Kozłowski. Paru z nich już zadebiutowało w PLS (Dębiec szóstkowy gracz). Chemik sprawił w tym roku kilka niespodzianek, sensacji szczególnie w 1 fazie rozgrywek, ostatnio jakoś im nie idzie. A co do gry bydgoszczan wiele się nie można przyczepić. Ich gra bazuje na dynamicznej, szybkiej grze. Moim zdaniem w "szóstce" powinien grać Kaczmarek a nie Hoffman. Kaczamrek to gracz młody, który napewno lubi grać szybką piłką, jest bardzo perspektywicznym zawodnikiem, czego nie można powiedzieć o rezerwowym rozgrywaczu (raczej wystawiaczu) Mlekpolu. To jest moje jedyne zastrzeżenia co do wyjściowego składu bydgoszczan. I jeszcze dodam coś o Siezieniewskim. Najprawdopodobniej przejdzie w tym oknie transferowym do Chemika, byłby to napewno światny transfer bydgoszczan. Moim zdaniem Paweł to najlepszy gracz fazy play-off tamtego roku. Trener Santilli robi błąd nie wystawiając go w 1 sładzie i w rewanżowej rundzie o tym się przekona jak Chemik wygra z jego drużyną, a zawodnikiem meczu zostanie Siezieniewski. I to na tyle. Pozdrawiam kibiców z Bydgoszcza :D .
AZS Olsztyn
User avatar
chalmi94
 
Posts: 353
Joined: 1 Sep 2007, o 19:07
Location: Olsztyn
Płeć: M


Re: Chemik Bydgoszcz

Postby mewa » 30 Nov 2007, o 17:49

i od przyszłego tygodnia Rafał Matusiak, który powraca z Gorzowa.
User avatar
mewa
Redaktor   Redaktor
 
Posts: 2120
Joined: 21 Aug 2007, o 07:40
Location: Łódź
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby dreamer » 2 Dec 2007, o 03:07

Zgadzam się, że w Chemiku jest sporo utalentowanych, młodych graczy. Ja z największym zainteresowaniem śledzę grę Michała Dębca na pozycji libero. "Orzech" (to jego pseudo - jeszcze z Poznania, sprzed PLS-u) jest moim zdaniem najlepszym polskim libero młodego pokolenia.
Jest znakomity w przyjęciu i w obronie. Ma do tego jedną zaletę, jakiej nie ma nikt inny z naszych libero... ma za sobą spore doświadczenie na pozycji rozgrywającego. Nikt tak jak on nie potrafi (gdy musi to zrobić ktoś inny, a nie rozgrywający) dograć piłki do ataku. Samo przez siebie się rozumie, że jako były rozgrywający, ma znakomite (najlepsze z naszych libero) przyjęcie piłki palcami.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
User avatar
dreamer
 
Posts: 7280
Joined: 21 Aug 2007, o 11:57
Location: Poznań
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby Ted » 2 Dec 2007, o 10:24

dreamer wrote:Ma do tego jedną zaletę, jakiej nie ma nikt inny z naszych libero...


No, nie do konca tak jest. Jako rozgrywajacy zaczynal rowniez Pawel Rusek z Jastrzebskiego Wegla. Jesli by sie tak przypatrzec, to zalezlibysmy wiecej cech wspolnych miedzy tymi panami.
User avatar
Ted
Redaktor naczelny   Redaktor naczelny
 
Posts: 2099
Joined: 21 Aug 2007, o 10:39
Location: Wodzisław Śląski
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby swarovski » 2 Dec 2007, o 17:54

dreamer wrote:Zgadzam się, że w Chemiku jest sporo utalentowanych, młodych graczy. Ja z największym zainteresowaniem śledzę grę Michała Dębca na pozycji libero. "Orzech" (to jego pseudo - jeszcze z Poznania, sprzed PLS-u) jest moim zdaniem najlepszym polskim libero młodego pokolenia.
A którego jeszcze libero młodego pokolenia miałeś okazję widzieć na boisku?
swarovski
 
Posts: 30
Joined: 9 Sep 2007, o 18:38
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby chalmi94 » 2 Dec 2007, o 18:01

Paweł Siezieniewski nie jest już zawodnikiem Jastrzębskiego, więc niedługo będzie oficjalnie w składzie Delecty.
AZS Olsztyn
User avatar
chalmi94
 
Posts: 353
Joined: 1 Sep 2007, o 19:07
Location: Olsztyn
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby evija » 2 Dec 2007, o 18:56

chalmi94 wrote:Pozdrawiam kibiców z Bydgoszcza :D .


Z BydgoszczY, z TEJ BydgoszczY !!! Rodzaj żeński!!!

Mam nadzieję, że Paweł do nas dojdzie. A Rafała uważam za potrzebne uzupełnienie. Nie mniej utrzymać się będzie bardzo ciężko, bo praca zrobiona w pierwszych 4 meczach została zaprzepaszczona w meczach z Politechniką, Płomieniem czy Czarnymi. I tak jesteśmy w punkcie wyjścia do rundy rewanżowej - jak w zeszłym sezonie. Z 4pt. A na kim wywalczone to nie ma różnicy 4pt to 4pt i tyle. Czeka chłopaków kolejna ciężka batalia o pozostanie w PLS.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
User avatar
evija
 
Posts: 1140
Joined: 1 Sep 2007, o 09:26
Location: Bydgoszcz
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby Evsien » 2 Dec 2007, o 19:12

chalmi94 wrote:Paweł Siezieniewski nie jest już zawodnikiem Jastrzębskiego, więc niedługo będzie oficjalnie w składzie Delecty.Nie będzie w składzie żadnej Delecty bo takowa drużyna w PLS nie istnieje. Sieź w sumie źle nie zrobił, chociaż będzie grał a nie siedział na ławie... Bo są zawodnicy, którzy chcą GRAĆ i wygrać, i są tacy, którzy chcą tylko wygrać... Zupełnie nie rozumiem i nie pogodzę się z przejściem Michała B. do Skry Bełchatów. Ale to stary temat...
Evsien
 
Posts: 5
Joined: 2 Dec 2007, o 18:46
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby chalmi94 » 8 Dec 2007, o 14:26

Siatka.org podaje że Bydgoszcz chce ściągnąć Niemca, albo Chorwata. Delecta musi zdążyć do 15 grudnia, bo wtedy zamyka się okno transferowe. Korzystniejszy finansowo jest Chorwat. Czy ktoś zna nazwiska tych graczy?
AZS Olsztyn
User avatar
chalmi94
 
Posts: 353
Joined: 1 Sep 2007, o 19:07
Location: Olsztyn
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby evija » 10 Dec 2007, o 13:27

Chcieć to sobie może, znając życie i "możliwości" menedżerskie pana Kaźmierczaka nie ściągniemy nikogo i wiosną pewnie będzie wielka rozpacz w klubie z ulicy Glinki. Ilu to już zawodników miało być w Chemiku? Oszczędzę Wam tych obiecanek z przed sezonu, a skupię się na tym co ostatnio, tak więc: Siebeck, Kuligowski, Siezieniewski, mógł być kolejny Słowak - rozgrywający Bronislav Skladany, ale oczywiście zawalili sprawę, a Eithuna sprzątnął nam Płomień (trzeba było go brać przed sezonem). Jeśli nie wiadomo o co chodzi to pewnie o pieniądze. Była możliwość pozyskania drugiego strategicznego sponsora, ale Delecta nie chciała być druga w nazwie (ogólnie jest spółka z klubem i miastem) i kicha. Mamy budżet taki jaki mamy i wielce prawdopodobne, że za rok o tej porze będziemy się emocjonować I ligą, ciekawe czy z szyldem Delecty? "HaHaHa" - nikogo taka perspektywa w Bydgoszczy nie bawi.
Warszawa się nie podda, a Płomień daje radę - nie jest wesoło. Chętnych do spadku nie widać, jedyne światełko w tunelu to to, że w rundzie rewanżowej z Płomieniem i Polibudą spotkamy się w Łuczniczce. Trzeba będzie liczyć też na urwanie punktów (również u siebie) Resovii, Mosto lub AZS Cz-wie. Będzie piekielnie trudno powtórzyć dobry finisz z zeszłego sezonu gdy po pierwszej rundzie Chemicy również mieli tylko 4pt, ale w drugiej zdobyli 12. Zabrakło im chyba seta lub 2 setów do Play-Off.
Jedyny transfer Chemika to po półrocznym pobycie w Gorzowie Wlkp. powrót Rafała Matusiaka.
Trzeba wierzyć w cud i P-O, ale bardzo obawiam się, że czeka nas znowu baraż.


EDIT

I co? ukazało się tuż po północy wtorkowe wydanie Gazety Pomorskiej, które głoszą, że Niemiec i Chorwat oczywiście do nas nie trafią. Przyzwyczaiłam się, naprawdę absolutne zero zaskoczenia.

Ale co mnie bardziej zaintrygowało - pozwolę sobie zacytować z artykułu:

"Inną opcją był rozgrywający kadry Niemiec, Frank Dehne (202 cm), który występuje w Serie A1 w Volley Citta Di Corigliano. To doświadczny 31-letni zawodnik, mający na swoim koncie Puchar CEV w 2005 roku, a na tegorocznych ME zajął z reprezentacją 5. miejsce. Jego kandydatura nie bardzo jednak odpowiadała trenerowi Rostislavowi Chudikowi.

- Ta opcja wchodziłaby jednak w grę, gdybyśmy mieli tylko jednego rozgrywającego - dodaje dyrektor Kaźmierczak.

W zespole jest dwóch: Artur Hoffmann i Waldemar Kaczmarek. O tym ostatnim, pozyskanym ze Skry Bełchatów w portalu tego klubu można było znaleźć przed niedzielnym meczem informację, że wraca do macierzystego klubu.

- Waldek zagrał cały mecz i z naszych wyliczeń wynika, że przekroczył dopuszczalny limit gry w naszym zespole. W Skrze nie mógłby już więc wystąpić w tym sezonie - wyjaśnia Kaźmierczak.

Nie jest jednak wykluczone, że mimo dwóch rozgrywających w klubie pojawi się na testach polski zawodnik na tej pozycji."

źródło: Gazeta Pomorska


Mój Boże drogi, mógłby mi to ktoś racjonalnie wytłumaczyć, ktoś kto się zna na takich sprawach i może mieć pojęcie o co tu kaman, bo ja potocznie mówiąc " nie ogarniam ".

Dziękuję.
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
User avatar
evija
 
Posts: 1140
Joined: 1 Sep 2007, o 09:26
Location: Bydgoszcz
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby chalmi94 » 11 Dec 2007, o 17:51

Wiadomo już że nie ściągną ani Chorwata, ani Niemca (Sikirić i Dehne). Dehne to rozgrywacz reprezentacji Niemiec a Sikirić to przyjmujący reprezentacji Chorwacji.
AZS Olsztyn
User avatar
chalmi94
 
Posts: 353
Joined: 1 Sep 2007, o 19:07
Location: Olsztyn
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby dreamer » 12 Dec 2007, o 23:02

Jeżeli dobrze kojarzę, to w okresie transferowym pomiedzy poprzednim a obecnym sezonem, Todor Aleksiew, pytany, czy zagrałby w PLS-ie, odpowiadał, że bardzo chetnie.
Dzisiaj zbiegają nam sie dwie elektryzujace informacje.
Jedna z nich na 100% dotyczy Todora - jego włoskie Famigliulo przestało mu płacić, bo ma problemy finansowe, dlatego wrócił do Bułgarii.
Druga zaś jest taka, że Delecta ma podobno "na oku" Bułgara, który gral jeszcze niedawno w serie A. Ewentualny transfer ma się rozstrzygnąć być może już jutro.
Czyżby bohaterem tej drugiej informacji byl także Todor?
Dla mnie jest to bardzo prawdopodobne.
Tutaj linki do tekstów w Strefie Siatkówki:
- o odejściu Todora z Famigliulo
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.22252
- o zainteresowaniach jakimś Bułgarem Delecty
http://www.siatka.org/?kibic.aktualnosc ... tkie.22273


dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
User avatar
dreamer
 
Posts: 7280
Joined: 21 Aug 2007, o 11:57
Location: Poznań
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby chalmi94 » 12 Dec 2007, o 23:35

Jestem pewien że chodzi o Todora Aleksiewa :) . Do Chemika ma przyjść Jakub Oczko ;) .
AZS Olsztyn
User avatar
chalmi94
 
Posts: 353
Joined: 1 Sep 2007, o 19:07
Location: Olsztyn
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby HejdaChemik » 13 Dec 2007, o 17:00

Jestem pewien, ze to dobry pomysl ale wydaje mi sie ze skonczy sie na "Niestety nie moglismy spelnic wymagan zawodnika"
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
HejdaChemik
 
Posts: 270
Joined: 1 Sep 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby evija » 14 Dec 2007, o 10:10

Byłeś blisko Hejda ;)

(...)Przypomnijmy, że Delecta chciała też wzmocnić się pozyskując nowego przyjmującego. Kandydatem był Bułgar Todor Aleksiew. To świetny siatkarz, o którego bydgoska drużyna starała się już przed rozpoczęciem sezonu. Aleksiew występujący w pierwszej szóstce reprezentacji Bułgarii w ostatnim Pucharze Świata trafił do włoskiej drużyny serii A Famigliulo Corigliano.

- Niestety, załatwienie tego zawodnika do naszego zespołu okazało się niemożliwe. Na Jakubie Oczko i wcześniej załatwionym, Rafale Matusiaku, kończymy więc nowe transfery - zapowiada Kaźmierczak.

Źródło: Gazeta Wyborcza Bydgoszcz


Czyli skończyło się jak zawsze! "BRAWO" Kaźmierzczak!!!
Mam nadzieję, że Kuba da radę i poprawi jakość rozegrania w naszym zespole...
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
User avatar
evija
 
Posts: 1140
Joined: 1 Sep 2007, o 09:26
Location: Bydgoszcz
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby szyderca » 12 Feb 2008, o 17:24

Radzio Chudik zwierzył się Gazecie Michnikowej, że wierzy w zajęcie 8. miejsca w tabeli dającego bezpośredni awans do play-off. No i nie wykluczone, że po raz kolejny sprawdzi się powowiedzenie, mówiące o tym, że wiara przenosi góry. Nie dość, że Kucharze mają teoretycznie "łatwą" końcówkę rundy zasadniczej w porównaniu do reszty zespołów z dołu ligi, to jeszcze popierając to formą. Przekonały się o tym Ptaszki, gdzie mało brakowało a mielibyśmy jaka jakich mało i to właśnie Delecta a nie Jastrzębski pojechałby na kilka dni do Poznania. W sobotę Żaki nie zostały zbyt gościnnie potraktowane w Bydgoszczy i do domu pojechały szybciej niż przyjechały w dodatku z bagażem trzech straconych setów.
Teraz pierwszy krok już w piątek z Budowlańcami z Warszawy.
szyderca
 
Posts: 944
Joined: 4 Nov 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby maksik » 31 Mar 2008, o 20:40

No i prosze...taka cisza na temat Chemika..a z tego co zauważyłem to naprawde chłopaki mentalnie i psychicznie się bardzo zmienili..dziś byłem na Ursynowie i jutro tez się tam wybieram i z moich obserwacji "gwiazdki" osramoskie przygasają.. BRAWO CHEMIK !! jeśli się utrzymają w PLSie to w następnym sezonie na 99% będa "8".
To the world you may be one person, but to one person you may be the world
User avatar
maksik
 
Posts: 2481
Joined: 24 Feb 2008, o 12:37
Location: Polandia
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby Arff » 1 Apr 2008, o 07:32

BRAWO CHEMIK !! jeśli się utrzymają w PLSie to w następnym sezonie na 99% będa "8".


oj tam takie gadanie.. w tym roku też mieli być w 8, bo sezon rozpoczęli bardzo dobrze... i co z tego wyszło ?? tym bardziej że najprawdopodobniej dochodzi Trefl ze sporym kapitałem i konkurencja w 8 będzie jeszcze silniejsza niż w tym roku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Arff
 
Posts: 7145
Joined: 1 Sep 2007, o 08:15
Location: lublin
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby PAWKENS » 1 Apr 2008, o 10:43

Niby czemu mieliby na 99% się utrzymać w PLS ??? Przychodzi jakiś wielki sponsor, czy jacys wielcy zawodnicy zgłosili chęć gry ??? W następnym sezonie będzie jeszcze większa walka o utrzymanie- poziom PLS rośnie :D
Brawo dla Chemików za mecz z Warszawą, trochę przewagi tracili, ale potrafili zwyciężać w końcówkach. Szkoda Michała Chaberka :< :< Dzisiejszy typ: 3:0 dla Bydgoszczy, mają wg mnie silniejszy skład
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
User avatar
PAWKENS
 
Posts: 1095
Joined: 15 Feb 2008, o 14:38
Location: Olsztyn
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby Arff » 1 Apr 2008, o 17:17

ja obstawiam dzisiaj 3:1 dla żarówek... nie można ich póki co lekceważyć bo grają u sibie, tym bardziej że doskonałą motywacją będzie perspektywa spadku...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Arff
 
Posts: 7145
Joined: 1 Sep 2007, o 08:15
Location: lublin
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby PAWKENS » 2 Apr 2008, o 07:09

To się nieco przeliczyłem :] Warszawa rozgromiła Chemika 3:0, głównie za sprawą trudnych zagrywek Polozhewetza i dobrej gry. Stan rywalizacji to 2:2, wszystko zaczyna się od nowa, zobaczymy co będzie w Bydgoszczy ;)
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
User avatar
PAWKENS
 
Posts: 1095
Joined: 15 Feb 2008, o 14:38
Location: Olsztyn
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby szyderca » 15 May 2008, o 20:14

Ciekawe wieści napływają od Kucharzy. Widać, że inwestują w "młodzież", która pozwoliła awansować do Ligi z Plusem Treflowi. Troche mi szkoda Serafina Wojtka, od kiedy sięgam pamięcią, w każdym zespole był delikatnie mówiąc poniewierany, czytaj wiecznym rezerwowym. Ciekawe czy kontrakty z Kucharzami przedłużą Janczak i Kacprzak ???
szyderca
 
Posts: 944
Joined: 4 Nov 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby PAWKENS » 16 May 2008, o 21:33

szyderca wrote:Ciekawe wieści napływają od Kucharzy. Widać, że inwestują w "młodzież", która pozwoliła awansować do Ligi z Plusem Treflowi.

Mogłabyś rozwinąć tę myśl ??? Jakich młodych ma Chemik ściągać ???
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
User avatar
PAWKENS
 
Posts: 1095
Joined: 15 Feb 2008, o 14:38
Location: Olsztyn
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby Arff » 16 May 2008, o 21:47

PAWKENS wrote:
szyderca wrote:Ciekawe wieści napływają od Kucharzy. Widać, że inwestują w "młodzież", która pozwoliła awansować do Ligi z Plusem Treflowi.

Mogłabyś rozwinąć tę myśl ??? Jakich młodych ma Chemik ściągać ???


Iście młodych wilczków: Drabkowskiego, Stancelewskiego, Serafina, Pieczonke... średnia wieku... prawie 32 =]
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Arff
 
Posts: 7145
Joined: 1 Sep 2007, o 08:15
Location: lublin
Płeć: M

Re: Chemik Bydgoszcz

Postby evija » 16 May 2008, o 21:50

Ja tam widzę wyraźnie cudzysłów przy słowie młodzież :D , więc to tak ironicznie w związku właśnie ze średnią wiekową wspomnianych panów siatkarzy :P
Błękit nieba, czerwień krwi
w każdym sercu naszym tkwi...

Pałac Bydgoszcz
User avatar
evija
 
Posts: 1140
Joined: 1 Sep 2007, o 09:26
Location: Bydgoszcz
Płeć: K

Delecta Bydgoszcz 2008/09

Postby matrix » 16 Sep 2008, o 08:46

Chemik powraca tam gdzie jego miejsce!!!
matrix
 
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2008, o 08:40

Re: Delecta Bydgoszcz

Postby vii » 16 Sep 2008, o 08:51

Ciesze sie :)
vii
 
Posts: 444
Joined: 25 May 2008, o 17:13
Płeć: M

Re: Delecta Bydgoszcz

Postby matrix » 16 Sep 2008, o 08:53

Skład na sezon 2008/2009


Zawodnicy:

Rozegranie:

Kaczmarek Waldemar, Lipiński Piotr

Przyjęcie:

Krzywiecki Michał, Kozłowski Wojciech, Pieczonka Stanisław, Sopko Martin

Środkowi:

Augustyn Artur, Borucki Mateusz, Cerven Michał, Kokociński Grzegorz

Atakujący:

Janczak Krzysztof, Konarski Dawid

Libero:

Dębiec Michał, Tylicki Sebastian
matrix
 
Posts: 11
Joined: 16 Sep 2008, o 08:40

Re: Delecta Bydgoszcz 2008/09

Postby HejdaChemik » 16 Sep 2008, o 09:46

Jest juz temat o Chemiku :)

viewtopic.php?f=18&t=512
CHEMIK BYDGOSZCZ!!
HejdaChemik
 
Posts: 270
Joined: 1 Sep 2007, o 17:03
Płeć: M

Re: Delecta Bydgoszcz 2008/09

Postby Mate » 16 Sep 2008, o 13:48

HejdaChemik wrote:Jest juz temat o Chemiku :)

viewtopic.php?f=18&t=512Ten sam temat??

Bardzo ciekawi mnie jak wypadnie MVP LE - Sopko. Wraz z Pieczonką i Janczakiem będą mogli namieszać w lidze. Chociaż pewnie Janczak nie pociągnie całego sezonu, więc za niego będzie wchodził młody Konarski(19 lat) :D .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
User avatar
Mate
 
Posts: 3656
Joined: 1 Sep 2007, o 12:54
Location: Tomaszów Mazowiecki
Płeć: M

Next

Return to I liga mężczyzn

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest