Sezon 2007/08 - prognozy, opinie i uwagi

Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

dziwne by było gdyby dla mnie kibica z Gdańska faworytem rozgrywek był ktoś inny niż Trefl. i ty kolego BBTS widziałeś tę walizkę pieniędzy hehe opierasz sie na jakis domysłach, czemu nikt się nie czepia Poznania kltóry "kupił" sobie miejsce w I lidze przejmując Piłę to jest ok???a chcąc grać za rok w PLs musiałby wymienic 70 % składu bo po roku spadnie. u nas jest juz trzon zespołu wystarczy porządnie wzmocnić 2-3 chlopakami i będzie ok!!!Lepiej raz porządnie zapłacic i wygrać niż przez 3-4 sezony meczyc sie i wydawać kasę a w koncu i tak trzeba dokupić 2-3 klasowych graczy żeby w koncu awansowac więc rachunek jest prosty .Klub ma pieniadze za nie kupił zawodników, oni jednak musza grać i wygrywać bo pieniądze nie grają co pokazały nasze mecze z Avia i np Bielskiem.
Play-off to dwa trzy din i może cały sezon iść psu na budę...Ale ja wierzę w Trefl i wiem że wygramy awans!!!
pozdrawiam
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: maggie »

Kali BBTS pisze:
A poza tym trefl wcale faworytem nie jest :) bynajmniej dla mnie
patrząc na tabele 1 ligi trzeba przyznać ze troche smieszne jest Twoje stwierdzenie :]
Gdansk pisze: Play-off to dwa trzy din i może cały sezon iść psu na budę...A
dlatego dla mnie ten cały system z play-offami nie trzyma sie kupy. Można obijać się cały sezon, zagrać dobrze w play-offach i wylądować z medalem. Można też na odwrót.... grać dobrze sezonie, słabiej w play-offach i papa złoty medalu/awansie.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
Katerina
Posty: 17
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:08
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Katerina »

dla Gdanska faworytem jest Trefl, dla maggie pewnie też, a dla mnie tylko BBTS! 8-)
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Kali BBTS »

Walizki nie widziałem,ale wiem że była taka propozycja.
To,że ktoś prowadzi,nie musi oznaczać,że jest faworytem. Macie rozegrany mecz więcej (z Sms) więc czym tu się podpalać.
Ed: poza tym nie chcialbym być na waszym miejscu przed meczem z BBTS bo jak do tej pory liderzy mieli ciężko z nami ;)
Naprzód małymi łyżeczkami :)
szyderca
Posty: 944
Rejestracja: 4 lis 2007, o 17:52
Płeć: K

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: szyderca »

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. A tak poza tematem, uwielbiam takie dyskusje posiadające mega argumenty. To, że w pierwszej części rundy zasadniczej było 3:0 dla Bielska-Białej i to po setach kończących się do 23, 23, 22 (o ile dobrze pamiętam) nie oznacza, że tak samo będzie w Gdańsku. Wpadka, wpadka, bo pewnie chłopcy liczyli, że mecz sam wygra się za trzy punkty, jednak za tydzien na cud bym nie liczyła i pewnie trzy punkty będą dla Trefla.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: maggie »

Kali BBTS pisze:
To,że ktoś prowadzi,nie musi oznaczać,że jest faworytem.

no nie, rzeczywiście nie. Nawet jeśli prowadzi cały sezon to i tak nie jest faworytem... Przynajmniej co kolejkę zaskakuje ;)
Kali BBTS pisze:
Macie rozegrany mecz więcej (z Sms) więc czym tu się podpalać.
nawet jeśli wszystkim podopisujesz po 3 punkty to i tak Trefl bedzie prowadził... poza tym nikt sie nie podpala tylko podajemy fakty. Może za 2,3 kolejki Trefl straci punkty i spadnie z 1 miejsca.. Kto wie?
Kali BBTS pisze:
Ed: poza tym nie chcialbym być na waszym miejscu przed meczem z BBTS bo jak do tej pory liderzy mieli ciężko z nami ;)
Ja też bym nie chciała ebyś był na naszym miejscu . Odpowiada mi fotel lidera 8-) :]

Poczekajmy na play offy. One wszystko zweryfikują i nóż widelec uda się nam (nie-faworytom) awansować.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
nysanin
Posty: 1
Rejestracja: 9 wrz 2007, o 11:41
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: nysanin »

Witam kolego z Bielska.Widzę że zaciekłe dyskusje toczysz z kibicami beniaminka I ligi hehe.Widzę ostre słowa się pojawiają.Kibice z Gdańska rosną w siłę,szkoda tylko,że z kulturą niemrawo a i cwaniactwo bierze górę.Pierwszy sezon na siatkarskiej mapie Polski i już takie zapowiedzi,że po przeczytaniu myślałem że Trufle już o medale w PLS grają.Panowie,szanowni gdańszczanie nie dzielcie skóry na niedźwiedziu bo paru przeciwników po drodze macie-jak widzę po tabeli - nie lichych.Wrócimy do tematu w play offach,gdzie najprawdopodobniej zmierzycie się z Nysą,która w tym sezonie dala łupnia niejednym.Pozdrowienia dla pierzących się kibiców Trefla :]
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 64
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

Poczekajmy na play offy. One wszystko zweryfikują i nóż widelec uda się nam (nie-faworytom) awansować.
Jak nie na boisku to pojedziemy z dziengami do Sosnowca i nóż widelec się uda.
Jednak nie o tym.
Na początek do szanownych moderów.
Pragnę zapytać o nieobiektywność. Ja za poniższego cytowanego posta dostałbym ze 2 ostrzeżenia nie mówiąc o wykasowaniu:
Kibice są i to mimo krótkiej historii klubu.Nysa ma tradycje siatkarskie i co i nic poza tym. zresztą szkoda czasu na rozmowę, jeśli jesteś niewiadomo dlaczego złośliwy,za rok My kibice z Gdańska będziemy prowadzić na forum rozmowy w temacie PLS i oglądać mecze ze Skrą, Resovia, Olsztynem itp itd a Wy z Jaworznem, Bielskiem itd w tej I lidze ;) taka jest między nami różnica oj i wcale Nam nie będzie smutno.
pozdrawiam i gratuluję dobrej gry w lidze.Trefl - Nysa w sezonie 2007/2008 3-2, 3-2, 3-2, 3-1 bez komentarza.
Więc odpowiem CI na Twoje zaczepki, ktore mam nadzieję nie zostaną usunięte:
1.
Nysa ma tradycje siatkarskie i co i nic poza tym
Mamy vice lidera składem 2 razy młodszym od waszych emerytów.

2.
chcąc grać za rok w PLs musiałby wymienic 70 % składu bo po roku spadnie. u nas jest juz trzon zespołu wystarczy porządnie wzmocnić 2-3 chlopakami i będzie ok
Ty to piszesz poważnie??
Z zamkniętymi oczyma zamieniłbym skład trufli na Poznańskie kociaki ...
3.
Piszesz m in. o glorii w meczach PP.
Daj Boziu dużo zdrowia emerytom w jednoczesnym zmaganiu w play-offs i PP z drużynami z PLS :)
4.
Czy "kibice" z Gdańska zaliczyli w tym sezonie jakiś wyjazd??

Nie mniej życzę sukcesu spełnienia marzeń...tylko po co?
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, o 08:45 przez x-man, łącznie zmieniany 1 raz.
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: maggie »

co do składu to ja ci przyznaje racje bo z takim jaki Trefl ma teraz to w PLS ma szanse jedynie zastąpić miejsce Chemika tudzież Politechniki a wątpie że taki jest cel klubu...
Trefl bardzo szybko chcciał/chce awansować do extraklasy dlatego sie nie piesci i bierze doświadczonych graczy (hmm może nie dziadków a raczej wujków ;) ). Chcialabym zobaczyc na boisku samych "naszych", młodych graczy ale cel klubu na chwile obecną jest inny . Zycie. Myśle że nadejdzie czas i na tych młodych ale - jeśli uda się awansować - będą mieli przetratą droge.
Będe się cieszyć jeśli wejdziemy do PLS ale z drugiej strony bac ze możemy skończyć jak AZS Białystok biorąc do zespołu same "gwiazdy" bo jesli awansujemy to na bank Trefl wybierze się na zakupy i wymieni część składu.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 64
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

Wiesz co życzę wam dobrze.
Ja się wychowałem siatkarsko w tłustych latach '90 nyskiej siatkówki, w walce o medale i zdobycze PP.
Szanujemy każdego rywala, czy jest to Orzel z Miedzyrzecza, czy zasłużony Stilon, bielsko, czy Bzura Ozorków.
Ciarki po mnie jednak przechodzą jak widzę piknikowe klony kibiców Ligi Światowej, którzy myślą, ze baloniki, koronki i kartoniki są kwintesencją kibicowania i oni nadają jako kibice ton ligowym zmaganiom.
Takim kibicom jak wcześniej cytowany kolega wydaje się, że jedyne prawo bytu na ligowych parkietach mają tuzy z wielkich miast.
To może od razu zorganizujmy drafty jak w NBA, przyznajmy zaocznie miejsca w PLS Gdańskowi, Poznaniowi, Lublinowi, Katowicom, może jeszcze Kraków dołączymy i Worcław.
Wszakże tam jest kasa i tam POWINNA być siatkówka na wysokim poziomie, pomińmy dziury a'la Nysa sięgającym historycznemu założeniu klubu do lat '47-48 (dlatego drogi Gdańszczaninie nie jestem kibicem klubu od początku jego istnienia jak Ty ;) ).
Wszak za pieniążki można zrobić wszystko ;) - oprócz serca do walki na parkiecie i kibicowania ;)

Pozdrawiam życząc sukcesu w walce o PLS
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

pierzących się...?ciekawe jestem oazą spokoju to Nasz zespół prowadzi w lidze, wygrywa z Wami 4 mecze w sezonie wiec czemu mam sie denerwować, to Wam do nas sportowo daleko!!!przed wami Świdnik a przed nami Bielsko więc

1.a więc ciesze się że temat Trefla wzbudza takie zainteresowanie.
2. wygraliśmy z Wami (Nysą) 2 mecze w lidze i 2 w Pucharze więc nie pisz tylko o Pucharze!!!
3. ja nie obrażam Ciebie pisząc złośliwie nazwy klubu więc uszanuj to również w stosunku do naszego klubu.
4. zaden klub w Polsce nei odniósł sukcesów ze średnią wieku 22-24 lata !!!
5 o nas kibicach pisałem wyraźnie że nei równamy się z Wami, Orłem czy innymi starszymi ekipami bo dopiero zaczynamy czytaj uwaznie.
6 rozumiem że jakby do Nysy przyszedł bogaty sponsor typu Trefl, PGE, czy jakiś inny to byś zrobił manifestacje i był przeciwny dopływowi pieniędzy do klubu!!!rozumiem że My kibice z Gdańska powinniśmy być smutni że znalazł sie ktoś w Gdańsku i po 20 latach posuchy siatkarskiej pozwlaa nam odwiedzac mecze siatkówki na wysokim poziomie???bo nie rozumiem w czym problem.uwierz mi jest w Gdańsku zespoł nazywa się GTS gra w II lidze i jak do tej pory wszystko przegrał(1 wygrana )dlaczego...bo nie mają kasy i odpowiednich zaradnych działaczy jak wiele klubów z historią, tradycją i super kibicami!!!a wiesz gdzie Ci działacze maja Was kibiców...???oni robią swoje interesy i im dobrze. Ja kibicuję chlopakom na boisku i tyle
7 jęsli się znasz na siatkówce ( mam wątpliwości) to zobaczyłbyś naszą ławkę mamy 14 wyrównanych chłopaków gdzie nie było problemu jak kontuzji doznał libero, gdy był problem ze srodkowymi a takie sytuacje maja miejsce w innych zespołach (Avia przed meczem w Poznaniu, Poznań ma 7, 8 zawodników na I ligę i reszta t jakieś wióry (Walendzik grał rok temu w Legii i był cienki a teraz jest 2gim rozgrywającym wq KS pPoznań)wymień ich sobie nasze szanse wtedy rosną!!!
8 wyniki nie kłamią!!! mamy lidera 2 pkt (teoria) nad Nysą i dalej coraz więcej ale fakt play-off to play-off ja wierzę !!!
9 Daj Boziu dużo zdrowia emerytom w jednoczesnym zmaganiu w play-offs i PP z drużynami z PLS -Puchar kończy się w ostatni weekend lutego (jesli awansujemy) więc potem mamy daleko do play-off tym się nie martw,
Emeryci kontra młodzież z Nysy 4-0 ;) kiepska ta młodzież
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: maggie »

x-max nie rozumiem Twojej ironii... przecież nie twierdze ze jestem szczęśliwa z tego powodu Trefl obrał sobie taką droge tym bardziej że przez to własnie cała Polska ma to do nas pretensje. tylko czekac na moment gdy trefl przegra i wszyscy zaczną wydawać okrzyki radości (identycznie jak ze Skrą). Szkoda tylko że wy patrzycie na wszystko przez pryzmat kasy a nie nas, kibicówu bo mimo wszystko w tych chłopakach widzimy naszą drużynę bo to jest nasza drużyna! wolałabym żeby wszystko szło "po bożemu" ale jest inaczej. Na pewno nie będe z tego powodu płakać! Bede sie cieszyć jak uda się nam awansować.

Poza tymw wierzysz w to że gdyby Twoj zespoł awansował to by w PLS grał w tym samym skladzie???
Gdansk pisze: o nas kibicach pisałem wyraźnie że nei równamy się z Wami, Orłem czy innymi starszymi ekipami bo dopiero zaczynamy
dokładnie!
Gdansk pisze: rozumiem że jakby do Nysy przyszedł bogaty sponsor typu Trefl, PGE, czy jakiś inny to byś zrobił manifestacje i był przeciwny dopływowi pieniędzy do klubu!!!rozumiem że My kibice z Gdańska powinniśmy być smutni że znalazł sie ktoś w Gdańsku i po 20 latach posuchy siatkarskiej pozwlaa nam odwiedzac mecze siatkówki na wysokim poziomie???bo nie rozumiem w czym problem

ja jestem wrecz załamana ze mamy w Gdańsku takich działaczy którzy potrafi znaleść takich sponsorów, a Ty Gdańsk?? ;)

Ps. ja sie wychowałam na niekoniecznie grubych latach polskiej siatkówki, kiedy nie byla ona jeszcze tak "trendi" jak (niestety) jest teraz i kiedy na meczach spotykało się tylko kibiców a nie ludzi ktorzy przyszli na rodzinny spacer bo nie mieli gdzie zjesc hamburgera. Niestety musimy przeczekac ten okres. .. trzeba jednak pamietac ze nie mozna wrzucac wszystkich do jednego worka tak jak jest to na przykład w znienawidzonym "piknikowym" Bełchatowie...bo na trybunach są i Ci "właściwi" kibice.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Awatar użytkownika
Katerina
Posty: 17
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:08
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Katerina »

x-man jesteś moim idolem 8-)
maggie X-MAN nie X-MAX ;)
Gdansk pisze: 7 jęsli się znasz na siatkówce ( mam wątpliwości)
ja nie mam żadnych, że się zna.
maggie pisze:x-max Na pewno nie będe z tego powodu płakać! Bede sie cieszyć jak uda się nam awansować.
Ja też gdyż takie dyskusje będą zawracać **** kibicom PLS'u a nie nam. Choć z drugiej strony żal będzie kończyć to dzieło. Tak wiem, w następnym poście przeczytam, że wolicie toczyć takie dyskusje w temacie PLS ale przynajmniej tam będziecie. A bądźcie - macie warunki, nie zmarnujcie ich. W każdym razie do zobaczenia w PLS (kiedyś) hehe
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: maggie »

X-man, X-man .. Sorry... ;)

zapomnialam dodać:
x-man pisze:
To może od razu zorganizujmy drafty jak w NBA, przyznajmy zaocznie miejsca w PLS Gdańskowi (...) Wszakże tam jest kasa i tam POWINNA być siatkówka na wysokim poziomie, pomińmy dziury a'la Nysa sięgającym historycznemu założeniu klubu do lat '47-48 (dlatego drogi Gdańszczaninie nie jestem kibicem klubu od początku jego istnienia jak Ty ;) ).
Wszak za pieniążki można zrobić wszystko ;) - oprócz serca do walki na parkiecie i kibicowania ;)

Pozdrawiam życząc sukcesu w walce o PLS
To może od razu zorganizujmy drafty jak w NBA, przyznajmy zaocznie miejsca w PLS dla Nysy, Wszakże tam jest TRADYCJA i tam POWINNA być siatkówka na wysokim poziomie. Pominmy "miasta" a'la Gdańsk w którym ludzie byli zamkniecie na świat i piłke do siatki zobaczyli wczoraj . Niech poczekają do roku 2048 i docenią piękno siatkówki bo serce do gry maja tylko piękni i młodzi a do kibicowania tylko Ci co znaja tradyjce i są za swoim zespołem 10 lat.
Ja też gdyż takie dyskusje będą zawracać **** kibicom PLS'u a nie nam. Choć z drugiej strony żal będzie kończyć to dzieło. Tak wiem, w następnym poście przeczytam, że wolicie toczyć takie dyskusje w temacie PLS ale przynajmniej tam będziecie. A bądźcie - macie warunki, nie zmarnujcie ich. W każdym razie do zobaczenia w PLS (kiedyś) hehe
Ot wierny kibic druzyny z tradycjami. Szkoda że zapominasz o tym że awansowac mogą 2 drużyny.
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Kali BBTS »

Obrazek

A jak X-manie widzisz chęci w awansie do PLS wujków z Gdańska?
Był kiedyś taki lider:
KP Polska Energia Sosnowiec pewnie zmierza do Polskiej Ligi Siatkówki. Zespół ten zajął w tabeli po rundzie zasadniczej serii B pierwsze miejsca. Przegrał tylko dwa mecze.
Tabela:
1. Polska Energia 18-2 38 57:14
2. Stilon 17-3 37 54:15
3. AZS Politechnika 14-6 34 47:32
4. Górnik 12-8 32 46:35
5. Avia 11-9 31 39:32
6. AZS Opole 11-9 31 42:35
7. Chemik 9-11 29 35:41
8. BBTS 9-11 29 35:42
9. SMS I PZPS 5-15 25 24:49
10. AKS mPunkt 4-16 24 23:51
11. SKS 0-20 20 4:60
Informacja po 4 spotkaniach play-off
Po zwycięstwie w sobotę 3:1, w niedzielę BBTS wygrał również 3:1 (21:25, 25:20, 25:13, 25:21). "Rywale w pierwszej części rozgrywek serii B naprawdę grali bardzo dobrze - powiedział trener BBTS Wiesław Popik. - Myśleli chyba, że inne zespoły poddadzą się bez walki. Okazało się, że nie tworzyli oni, w przeciwieństwie do nas, zespołu. My byliśmy walczącą z determinacją grupą.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, o 07:30 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Moderator wie co ma robić, nie musisz robić tego za niego
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

uwierz mi że udzielam sie na tym forum tylko z jednego powodu, żeby bronić dobre imię kiibiców, zawodników i klubu Trefl Gdańsk, jesli zauwazysz w żadnej innej rozmowie nei brałem udziału i brać nei będę!!!w PLS również!!!korzystam z tego portalu bo jest najlepszy w kwestii siatkówki nic poza tym. Kolega z Nysy uważa że jego wierni zawodnicy będą grac w jego klubie w zamian za tradsycję i historię-grubo się mylisz!!! jesli zabrakknie kasy to szybko odedą do innych klubów aTy nadal zostaniesz bo tak jest w każdym klubie. W Treflu i Nysie również!!!zawodnik dobry któremu nie płaca odchodzi gdzie indziej no chyba że ma 40 lat i jes II trenerem może to do Ciebie dotrze.Czy gra Kruk, Stancelewski czy Bedzie grał jakiś x bede mu kibicował i wierzył w awans!!!
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 64
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

Ehhh miałem się nie wypowiadać już w tym temacie ale drażni mnie jak wsadza mi się w usta (w klawiaturę w zasadzie) własne przemyślenia.
Kolega z Nysy uważa że jego wierni zawodnicy będą grac w jego klubie w zamian za tradycję i historię-grubo się mylisz!!!
1. Od kiedy to jesteśmy kolegami ;)
2. Przytocz mi proszę, gdzie napisałem cokolwiek o graniu za darmo?? Poczytaj uważnie moje posty i wyciagnij ponownie wnioski, jak Ci się nie uda to służę pomocą na PW :)
korzystam z tego portalu bo jest najlepszy w kwestii siatkówki nic poza tym
Z całym szacunkiem do szanownych redaktorów portalu strefa siatkówki, adminów i moderatorów tegoż forum wg mojej subiektywnej bądź co bądź opinii grubo sie mylisz :-)
Nie będę robił kryptoreklamy, ale poszukaj sobie w googlach ;)
Pozdrawiam

@maggie:
To może od razu zorganizujmy drafty jak w NBA, przyznajmy zaocznie miejsca w PLS dla Nysy, Wszakże tam jest TRADYCJA i tam POWINNA być siatkówka na wysokim poziomie.
Poczytaj sobie o strukturach, historii i funkcjonowaniu NBA, bo właśnie sama sobie zaprzeczyłaś :-)

Jedno wam zostawię - śliczne macie dziewczyny w KK :-) i tym pięknym akcentem może zakończmy waśnie :D

P.S.
Kali masz więcej fotek ?? :D:D
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

Przepraszam za zwrot kolego!!!faktycznie nimi nie jesteśmy, wybacz błąd.
i tym sie róznimy, że dla Ciebie to są waśnie, ale dla mnie poprostu dialog. Miałem nadzieję że rozmawiam z ludźmi do których dotarła już cywilizacja i zrozumieli, że bez dużej kasy w sporcie nie ma wyników(-nie mam na mysli wygranej z 5 ligowcem w sparingu), Tradycja i historia jest ważna dla wiernego kibica. jak Ty , kali,katerina ale nie dla większości Waszych czy naszych zawodników.Nasz klub tradycji nie ma , ale ma już jakieś wyniki, aspirację i pozycję lidera w tym sezonie w lidze.Przyszłość mam należy do nas kibiców Trefla, My ją w Gdańsku tworzymy nie zawodnicy, oni się rozejda a My zostaniemy.
Pytanie jest proste:czy nie wolałbyś żeby znalazł sie duży sponsor dał kasę kupił 3-4 klasowych graczy i awansowalibyście do PLs, zamiast za średnie pieniądze grać co rok o awans i nie wywalczać go?Macie kibiców, tradycje brakuje awansu i byłoby wszystko super-rozumiem że tego nie chcesz?prosze odpowiedz???tak lub nie
My tradycję budujemy(kibice), Klub ma się zając awansem, My dopinigiem a zawodnicy wygrywają i koniec.
Co złego jest w tym że klub ma kasę???Zeby grac cały sezon i jezdzić po całej Polsce potrzeba duzo kasy!!!mieszkamy na północy najbliżej mamy do Poznania 300 km, przykład prosty trasa Gdańsk-Bydgoszcz-Gdańsk-Jaworzno-Gdańsk-Kędzierzyn Koźle-Gdańsk km sam sobie policz!!! bez dużej kasy nie ma szans ogarnąc to wszystko.a to tylko jeden z elementów uytrzymania drużyny.

lubie czytać próby zdyskredytownia na mapie polskiej siatkówki Trefla Gdańsk.Czy chcecie czy nie Trefl istnieje i ma wielu kibiców!!!
ORZEL
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:09
Płeć: M
Lokalizacja: Miedzyrzecz

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: ORZEL »

http://c.wrzuta.pl/wi5251/f8efafe600166 ... qrvpe&ft=f

ej dobrze maja ci chlopcy w KK w Gdansku ;) zarcik oczywiscie :P
male zaproszenie do M-cz na 16.02 :D wkoncu przyszlosc nalezy do was a tradycje czas zaczac budowac :)
Ostatnio zmieniony 29 sty 2008, o 23:18 przez ORZEL, łącznie zmieniany 2 razy.
... kibicowski szlak , taka obralismy droge ...
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: maggie »

coś Ci ten link nie wyszedł ...
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
SENIOR
Posty: 114
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:46
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: SENIOR »

Oglądając zdięcie klubu kibica Trefla wydaje mi się że jest on jakiś mały. Jeżeli to jest gówna trybuna to chyba kibiców zbyt wielu także nie ma. Proponuję wejść na stronę Szóstki Biłgoraj grającej w II lidze kobiet. Małe miasto, niższa liga a klub kibica i ilość kibiców większa niż w Gdańsku.
Awatar użytkownika
Katerina
Posty: 17
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 13:08
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Katerina »

Obejrzyj sobie inne foty. Jak dla mnie to jest ich sporo. Chociaż jak na tak duże miasto to mogło by być więcej. Ale tam męska siatkówka dopiero się zaczyna więc pewnie będzie ich przybywać (albo i nie hehe).
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Pele »

Oj spokojnie, nie podniecajcie się. Pozostały jeszcze play offy, póxniej baraże. A Treflowi życze najlepszego, ale tym składem w PLS-ie to niewiele zwojuje. Nysa - mam nadzueję że awansuje ale też będzie miała bardzo ciężko zeby nie spaść. To jest spory przeskok. Umiejetnościowy ale i finansowy . A na rynku coraz mniej dobrych i tanich graczy!!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
PaStKa
Posty: 174
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:19
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: PaStKa »

GTPS Gorzów - Gwardia Wrocław 3:1 (25:21, 26:28, 25:22, 25:22)

Zaczyna robić się nieciekawie. Gwardia jest 6 w tabeli. Oznacza to, że dokładnie 5 drużyn jest za nami. I z tymi 5 drużynami oraz Gdańskiem będziemy grać. Trzeba po prostu wygrać wszystko, choć o ile strata punktów z Treflem na wyjeździe jest dopuszczalna, to w pozostałych meczach ma być co najmniej 12 punktów. U siebie podejmiemy Spałę oraz Orła i Skrę II, więc najtrudniejszych rywali. Trudnym wyjazdem będzie na pewno Bielsko-Biała. Jaworzno? Też nie łatwo, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Wygrywać trzeba. Jako, że o awansie wciąż marzymy, to tak musi się stać. Bo w play-offach wszystko możliwe, ale lepiej podejść do nich z wyższej lokaty.
„Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.” - Albert Einstein
iscariot
Posty: 29
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 08:33
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: iscariot »

AVIA Świdnik - AZS PWSZ Nysa 3:1 (19:25,29:27,25:23,29:27)

Pierwszy set bez historii, co widac po wyniku.
A kolejne trzy to horrory do konca, ale z happy endem dla Świdnika.

Ale teraz AVIA bedzie grala z dolna czescia tabeli, co oznacza ze mecze beda.... trudniejsze.
Awatar użytkownika
maggie
Posty: 232
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 22:12
Płeć: K
Lokalizacja: Rumia

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: maggie »

ojej, Trefl wygrał, za 3 punkty :o

:] :] :]
" My dobrze gramy tylko czasami nam nie wychodzi " :]
Daniel Pliński
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

cała siatkarska brać się smuci bo Trefl zapewnił sobie play-offy 1-4!!!oj na przekór !!!gładkie 3-0 w rewanżu za mecz w Bielsku, a Poznań no cóż kolega z Nysy wolał zawodników "Tygrysów" od chłopaków Trefla, prosze bardzo w plecy 3-0 ze SKrą też gładko!!!Gwardia hmmmm czyżby 3-1 w plecy, no a Nysa ojejku tez w plecy no jak mi przykro!!!bravo Avia, i brawo Gorzów Wasza pomoc jest nieoceniona!!!!
moim skromnym zdaniem, Kibica z Gdańska uważam że Avia jest jedynym zespołem który może zagrozić Treflowi w walce o PLS!!!
czy chcecie czy nie!!!Gdańsk miasto lidera!!!
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: mewa »

wbrew kibicom z Gdańska postawię tezę, że Trefl nie awansuje do PLS. Zapewne po play-off zajmie drugie miejsce i przegra w barażu. Dalczego? Dlatego, że zawodnicy potrafią liczyć. Ilu z obecnych zawodników Trefla ma szansę grać w PLS, biorąc pod uwagę, że klub jest dość bogaty? Jeden, dwóch? Może trzech... Reszta zaraz po wywalczonym awansie będzie musiała sobie poszukać innych, mniej zamożnych klubow, za mniejszą kasę grać w I lidze. Bo to, że w PLS Trefl musiałby wymienić przynajmniej 7-8 zawodników jest oczywiste. Komu więc będzie prócz działaczy zależeć na awansie?

Oczywiście to czarny scenariusz i nikomu nie życzę, ale już w kilku klubach sprawdzony. Naprawdę ciężko awansować, gdy ma się w składzie starych wyjadaczy, dla których dobry kontrakt jest więcej wart niż awans, po którym wylecą ze składu.
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

jesli wg Ciebie Trefl musi wymienić 7-8 zawodników w składzie to ilu musi wymienić reszta klubów???które są w tabeli daleko za Treflem???rozumiem ze 12tu!!!im sie dopiero nie będzie chciało (idąc Twoim tokiem rozumowania)
ile meczów tefla widziałeś że wysnuwasz wnioski o konieczności wymiany 7-8 zawodników???ja wszystkie w Gdańsku!!!i uważam że max 3-4 zawodników z PLS i spokojna walka o utrzymanie w 1 sezonie PLS. spójrz na skład Radomia, Delecty czy Płomienia, o Politechnice nie wspomnę (aczkolwiek Rybak, Michalczyk hmm)???bez szaleństw. Mostostal i Resovia są daleko poza zasięgiem (jak daleko Mostostal zobaczymy w srode w Pucharze)
co Wy piszecie???
noga się moze w play-off powinąc każdemu,nawet Treflowi ale argumenty takie jak w poscie powyżej są irracjonalne
pozdrawiam
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Kali BBTS »

mewa pisze:wbrew kibicom z Gdańska postawię tezę, że Trefl nie awansuje do PLS. Zapewne po play-off zajmie drugie miejsce i przegra w barażu. Dalczego? Dlatego, że zawodnicy potrafią liczyć. Ilu z obecnych zawodników Trefla ma szansę grać w PLS, biorąc pod uwagę, że klub jest dość bogaty? Jeden, dwóch? Może trzech... Reszta zaraz po wywalczonym awansie będzie musiała sobie poszukać innych, mniej zamożnych klubow, za mniejszą kasę grać w I lidze. Bo to, że w PLS Trefl musiałby wymienić przynajmniej 7-8 zawodników jest oczywiste. Komu więc będzie prócz działaczy zależeć na awansie?

Oczywiście to czarny scenariusz i nikomu nie życzę, ale już w kilku klubach sprawdzony. Naprawdę ciężko awansować, gdy ma się w składzie starych wyjadaczy, dla których dobry kontrakt jest więcej wart niż awans, po którym wylecą ze składu.
święta prawda.
Naprzód małymi łyżeczkami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”