Sezon 2007/08 - prognozy, opinie i uwagi

Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

sam jestes za burta, narazie to swidnik gra o utrzymanie jak przegra z orłem,
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

gdzie mozna sledzic mecz orła ze swidnikiem?
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

Gdansk pisze:gdzie mozna sledzic mecz orła ze swidnikiem?
Chyba nigdzie ;) Ja to wiem od dobrze poinformowanych źródeł ;) orzeł 18:18 avia
Ostatnio zmieniony 15 mar 2008, o 19:13 przez KS_Poznan, łącznie zmieniany 1 raz.
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

ok rozumiem, energetyk-skra II 24-26, 16-18, noto spotkamy się z Poznaniem za 2 tyg w 1 i 2 meczu play-off,orzeł avia 3-0
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

Orzeł 3:0 Avia !!! KS Poznań w Play-off a Avia bedzie walczyć o utrzymanie ;)

No czyli Play-off bedzie wyglądać tak:
Trefl Gdańsk - Nysa
Gwardia Wrocław - KS Poznań

Skra II Bełchatów się nie liczy gdyż nawet jak wygra to i tak nie mogą grać w play-offach bo do Pls-u nie mogą wejść :)
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

kolega z Poznania, nie dokonca zna przepisy i ustalenia, całe szczęscie Skra nie weszła bo ..gdyby weszła Nysa spadłaby na 5 a Wy(Poznań) na 4 miejsce i gralibyście z nami. i Gwardia miala by wolny los, gdyż Skra II nie moze awansować ale nikt jej nie moze odebrac prawa do gry w play off.poza tym ta informacja jest równiez na Waszej stronie!!!
pozdrawiam
ps. Skra przegrała z Energetykiem i tabela wróciłą do przed sezonowych zapowiedzi czyli w 4ce Trefl, Poznań, Wrocław i Nysa.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Arekprees »

a hto ma wolny los w takim razie??
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

w takim razie nikt bo Skra nie awansowała do 4ki walczacej o awans do PLS
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

[quote="Gdansk"]kolega z Poznania, nie dokonca zna przepisy i ustalenia, całe szczęscie Skra nie weszła bo ..gdyby weszła Nysa spadłaby na 5 a Wy(Poznań) na 4 miejsce i gralibyście z nami. i Gwardia miala by wolny los, gdyż Skra II nie moze awansować ale nikt jej nie moze odebrac prawa do gry w play off.poza tym ta informacja jest równiez na Waszej stronie!!!
pozdrawiam

No fakt , masz racje bo słyszałem inną opcje , ze nawet jak bełchatów wejdzie do 4 to i tak zostanie "zepchnięte" na 5 miejsce , ale to były złe informacje ;P;)
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Kali BBTS »

jakby weszła to play off to ktoś z jej pary miałby wolny los a nie ze zostałaby zepchnięta czy cos
Naprzód małymi łyżeczkami :)
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Sojek »

wie ktos moze jak teraz beda wygladac baraze o utrzymanie w I lidze???jaka druzyna z ktora bedzie grac (ktos mi niedawno powiedzial ze zasady barazy sa podane na stronie pzps a tam nic nie ma napisane)
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: yfysk »

a jednak:

http://pzps.pl/news.php?id=3254&backpat ... group%3D79


dla skrócenia wyjasnie że spadają przegrani w rywalizacji druzyn 7-10 i 8-9
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Arff
Posty: 7145
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:15
Płeć: M
Lokalizacja: lublin

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Arff »

trener Sławomir Czarnecki zrezygnował z funkcji trenera Avii Świdnik... nowy trener ma przyjechać jutro do Świdnika ale nie udało mi się dowiedzieć kto nim jest... swoją drogą... Lemieszek zły, Lemieszek zły, a przez 10 lat nie było walki o utrzymanie...
"Dyskusja nie szkodzi, jeśli jest prowadzona fair, bez założeń wstępnych i z góry przygotowanej tezy, bo wtedy kończy się dyskusja i zaczyna się ideologia."
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 64
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

No i Nysa bez trenera Palacza. Ciekawe, czy to ruch w myśl zasady, że łatwiej zwolnić jednego trenera, niż kilku zawodników, czy też rzeczywiście facet już wyczerpał swoje możliwości?
A miał jakieś??
Finał Gwardia Trefl :)
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
Erika1987
Posty: 47
Rejestracja: 2 lis 2007, o 15:16
Płeć: K
Lokalizacja: Lublin

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Erika1987 »

No ale znowu też niewiele brakowało żeby Avia z samej gry weszła do 'czwórki' (a nie jak rok temu bo Skry nie dopuścili...) A teraz jeszcze zagrają o utrzymanie z Orłem, w tym momencie to nie jest chyba zbyt wygodny przeciwnik...
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Pele »

Trefl - Nysa ciekawe to mogą być mecze bo bułkowski jako zawodnik był walczakiem więc może jako trener potrafic będzie zmobilizować swój zespół
Chciałbym żeby Nysa weszła ale z drugiej strony - co później??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
x-man
Posty: 64
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:50
Płeć: M
Lokalizacja: Nysa/Cieszyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: x-man »

Nie wejdzie nie martw się :)
Co później...odsprzedajemy miejsce Treflowi o ile wcześniej nie kupią od Płomienia :D:D:D:D /taka dygresja lol /
Pzdr
Na zawsze wierni, na zawsze STAL!!
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

Gwardia Wrocław 1:3 KS Poznań !!!

Trefl Gdańsk 3:0 Nysa
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: PAWKENS »

Już wczoraj rozpoczęły się mecze o awans do PLS. Faworyt z Gdańska pewnie ograł Nysę, a Gwardia przegrała z Poznaniem w dodatku u siebie !!! Czyżby nie w tym roku powrót do elity ??? Oczywiście za wcześnie na takie spekulacje, myślę że w tej parze ujrzymy jeszcze wiele walki.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

W drugim meczu I rundy fazy playoff KS Poznań pokonał Gwardię Wrocław 3-0 (25-11,25-19,25-18)!!!
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Arekprees »

hehe ja przed play off mowilem ze moze byc psikus czasami z 8 miejsca awansowac w ostatniej kolejce i grac o pls no no poczekajmy ale moze byc wesolo brawo chlopaki
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: PAWKENS »

KS_Poznan pisze:W drugim meczu I rundy fazy playoff KS Poznań pokonał Gwardię Wrocław 3-0 (25-11,25-19,25-18)!!!
Ja nie mogę !!! Ale się Gwardia dała roznieść, tego chyba prawie nikt nie podejrzewał !!!
W drugim meczu Nysa postawiła się faworyzowanemu Treflowi i poległa dopiero w tiebreaku.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

a wystarczyło puknąć Poznań w ostatniej kolejce i teraz bysmy odpoczywali czekając na rywala z pary Gwardia Nysa(sKra II byłaby 4ta). a tak Poznań juz 2-0 prowadzi z Wrocławiem, co się w tej lidze w tym roku wyprawia to szok!!!mam nadzieje na wygraną w sobotę w Nysie i to że w meczach Gwardia Poznań dojdzie do 5 spotkania (ale czy to realne???).
pozdrowienia z Gdańska
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: el_joaquin »

Gwardia przegrała przez głupie błędy i brak doświadczenia nie których zawodników.
Szczególnie chodzi mi o pierwszy mecz bo jak można przegrać seta wygrywając 21-17(3 set), natomiast w następnym
już wygrywali 16-12 i ponownie nie utrzymali wyniku.

Co mogę powiedzieć, brak Michała Chadały był aż nadto widoczny, szkoda że cały sezon łapały go jakieś kontuzje
bo teraz widać że pozostali przyjmujący nie potrafią wziąśc na siebie odpowiedzialności w decydujących momentach.

Teraz trzeba liczyć na cud, czyli dwa zwycięstwa w Poznaniu, raczej niemożliwe, chociaż cały ten sezon
obfituje w niespodzianki i dziwne wyniki.
...
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

el_joaquin pisze:Gwardia przegrała przez głupie błędy i brak doświadczenia nie których zawodników.
Szczególnie chodzi mi o pierwszy mecz bo jak można przegrać seta wygrywając 21-17(3 set), natomiast w następnym
już wygrywali 16-12 i ponownie nie utrzymali wyniku.
No można przegrać seta przy wyniku 21:17 - przykład to mecz sisleya treviso z skrą bełchatów , sisley takze wygrywal 21:17 a przegral do 21 a tam są doświadczeni przecież siatkarze ;) Można powiedzieć że w siatkówce nie ma takiej przewagi której nie można by odrobic ;]
Awatar użytkownika
el_joaquin
Posty: 56
Rejestracja: 7 sty 2008, o 18:24
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: el_joaquin »

Niespodziewanie Trefl przegrywa w Nysie 3-2, no i AZS może trochę postraszyć faworyta z Gdańska.
Tak po ostatnich wynikach, widać że nie taki straszny ten Treflowy diabeł, jak go niektórzy malują :P
...
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Kali BBTS »

wynika tyle z tego meczu,ze na meczach w nysie można zarobić. dzisiaj sie ta rywalizacja zakończy
Naprzód małymi łyżeczkami :)
KS_Poznan
Posty: 84
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:18
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: KS_Poznan »

Trefl po dzisiejszym gładkim zwycięstwie 3-0 nad AZSem Nysą awansował do finału playoff.
Gdansk
Posty: 100
Rejestracja: 20 sty 2008, o 00:23
Płeć: M

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: Gdansk »

szkoda wczorajszej przegranej,ale w końcu 1 zwycięstwo w 8 meczach pomiędzy Treflem a Nysą Azsowi sie nalezało, choćby za ambitną walkę!!! ale mam inne pytanie?czy w sytuacji 2 zwycięstw Gwardii w Poznaniu(mało realne ale możliwe) mecz nr 5 we Wrocławiu odbędzie sie 9.04???czyli zgodnie z termianarzem? kombinacje z terminarzem w tym sezonie I ligi nie maja końca!!!
co niektórym pewnie nie na rękę zwycięstwo i awans do finału Trefla co???nie odpadliśmy w I rundzie play-off jak kiedyś Płomień (co niektórzy przypominali tę sytuację).wiek zawodników (że niby starzy czy coś) póki co nie ma żadnego znaczenia (no chyba że na plus-doświadczenie), gdzie jesteście przeciwnicy Trefla i gdzie są Wasze druzyny z tak bogatą historią, które zajęły miejsce w tym sezonie!!!
miałem tego nie pisać i poczekac do awansu, ale co mi tam, obudże co niektórych do dyskusji, chyba że Wam argumentów zabrakło!!!
pozdrowienia znad morza
Awatar użytkownika
PAWKENS
Posty: 1095
Rejestracja: 15 lut 2008, o 14:38
Płeć: M
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sezon 2007/08 - relacje, opinie i uwagi

Post autor: PAWKENS »

Trefl przegrał pierwszy mecz bo odwrotnie typowałem w typermanii :] No ale na drugi dzień zdecydowanie pokazał kto rządzi w rywalizacji o PLS i gładko wygrał 3:0 ;) Jutro grają Poznań i Wrocław, ciekawa rywalizacja, nie mam pojęcia czy Gwardia po dwóch porażkach u siebie zdoła powalczyć, czy jednak Poznań postawi kropkę nad i.
''W siatkówce, przy wyrównanym poziomie drużyn nie decyduje dyspozycja dnia, lecz dyspozycja godziny''.
Pawkens 24.05.2008.

Za rok będzie lepiej!
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”