Sezon 2016/2017

kanimo

Sezon 2016/2017

Post autor: kanimo »

Juz jutro inauguracja a watku jeszcze nie ma.
Wiec zaczynam, moze to zacheci kibicow.

Mecze I kolejki:
I kolejka - 1.10.2016
godz. 16.00 MKS Ślepsk Suwałki - SMS PZPS Spała
godz. 18.00 APP Krispol Września - SKS Hajnówka
godz. 18.00 Aluron Virtu Warta Zawiercie - TSV Sanok
godz. 18.00 KPS Siedlce - Exact System Norwid Częstochowa
godz. 18.00 Stal AZS PWSZ Nysa - TS Victoria PWSZ Wałbrzych
AGH Kraków - pauzuje

Czy sa szanse na jakies transmisje? Szczegolnie interesuje mnie Spala.
Ciekawe jak wyjda. Rajchelt-Domagala/Stysiak. Busch+ Rybicki czy ktorys z mlodych (Kosiba? Stolc?). Huber i znak zapytania, starszy czy ktorys z 2 klasy np Baran.
Chlopcy z rocznika podstawowego powinni dostac juz sporo gry, Stysiak podobnie.

I licze na sprawozdania osob ogladajacych.
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: 2liga »

Moje typy: wszystkie zwycięstwa gospodarzy
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: dezerter »

Liczę na transmisję z Zawiercia, jak coś to wkleję.
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: szatow »

Ślepsk: Lipiński, Winnik, Skrzypkowski, Rawiak, Rudzewicz, Hunek - Andrzejewski (libero)
SMS PZPS Spała: Adamczyk, Jezierski, Domagała, Szymański, Miniak, Janikowski - Jaskuła (libero)

Chociaż, z tego co widzę, to w drugim secie już gra Busch. Powyższe informacje jak i cała relacja znajdują się na stronie Ślepska Suwałki.
kanimo

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: kanimo »

Czyli starsi w wiekszosci. I potwierdzone info o dojsciu do Spaly Janikowskiego i Fiszta.
Brak Hubera w skladzie.

Sadzac po relacji to Spale troche brakuje atakiera z parametrami Ziobrowskiego.
To nie jest docelowe miejsce Domagaly :( . Co ze Stysiakiem? tez nie bylo go w skladzie. Kontuzjowany?
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: MrArtist »

KPS Siedlce - Exact Systems Norwid Częstochowa 3:0 (25:22, 34:32, 25:10)

MVP Jakub Bucki - dziś był jak Robocop, nie do zatrzymania :D
MIKE
Posty: 2
Rejestracja: 3 cze 2016, o 14:03
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: MIKE »

2. kolejka: 08-10-2016
SMS PZPS Spała - Victoria Wałbrzych: Spała przegrała w Suwałkach, zobaczymy co pokaże u siebie z Wałbrzychem, który miło mnie zaskoczył wygrywając dwa sety w nyskim kotle.
Norwid Częstochowa - Stal AZS Nysa: Myślę, że Częstochowianie po porażce 3:0 w Siedlcach, zagrają dobry mecz u siebie i będzie zacięty mecz.
TSV Sanok - AGH Kraków: Sanok walczył w Zawierciu ale nie dał rady ugrać seta faworytom, u siebie z AGH powalczą o pierwsze punkty w lidze.
SKS Hajnówka - Warta Zawiercie: Hajnówka na pewno powalczy u siebie ale żeby zdobyć jakiś punkt musi zagrać bardzo dobry mecz.
Ślepsk Suwałki - APP Krispol Września: Na pewno najciekawsze spotkanie tej kolejki, kandydaci do czwórki, kto rozpocznie sezon od dwóch zwycięstw?
KPS Siedlce - pauzuje
kanimo

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: kanimo »

I mamy pierwsze zwyciestwo Spaly 3:2 19:25, 25:20, 25:16, 29:31, 15:11
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: dezerter »

Sobotni mecz Zawiercia z Suwałkami do obejrzenie pod linkiem:

https://m.youtube.com/watch?v=7T1p2iQjAOU
pabel94
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2016, o 12:56
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: pabel94 »

Wie ktoś czy najbliższy mecz AGH gra u siebie czy w Hajnówce? Na siatka.org jest napisane, że u siebie, natomiast na FB Hajnówki, że graja w Hajnówce. Dzięki za odpowiedź ;)
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: dezerter »

Mecz w Hajnówce.
MrArtist
Posty: 225
Rejestracja: 23 wrz 2010, o 14:08
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: MrArtist »

KPS Siedlce - TSV Sanok 3:0 (25:23, 25:18, 25:19) - Siedlczanie wygrywają kolejny mecz w 3 setach i kolejny świetny mecz Buckiego :D

Na youtube jest cały mecz:
https://www.youtube.com/watch?v=Yqcm1zf ... e=youtu.be
Aranger
Posty: 4218
Rejestracja: 15 sty 2015, o 09:07
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: Aranger »

SMS Spała wygrywa 3:0 z Norwidem Częstochowa. Pytanie do dobrze zorientowanych w tematach juniorów - są w tym roczniku Spały jacyś naprawdę ciekawi i godni obserwowania gracze ?
kanimo

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: kanimo »

Trudno powiedziec.
Ze starszych zostal niezly Huber i Buschu. Ten ostatni fajny ale niski.
Z Rajchelta moze byc lepszy /inny Kozub. Wzrost ten sam, predkosc odbicia i parabola wystaw podobna. Troche niedokladnosci ale bez dramatu. Silniejszy i chyba skoczniejszy, atakujaca zagrywka, agresywny na siatce, dobry w improwizacji. Pipow chyba za duzo nie gral w Wifamie, duzo przez srodek ale glownie na krotszych dystansach. Tez sporo wrzutek na srodek z 3metra. Wydaje sie mocno nakrecony, bardzo waleczny.
Pisze na podstawie meczy z YT.
Z przymujacych z 2 klasy: wszyscy wysocy (ok 198) i wydaja sie miec troche mniejsza kulture siatkarska i gorszy odbior od Fornala.
Doszli Metrowcy:leworeczny Janikowski i Firszt. Od roku sa juz Stolc i Kosiba. Raczej ofensywni. Metrowcy maja na koncie kilka frajerskich przegranych w roczniku ale moze byli nie w formie (byly jakies doniesienia o grypach itp)

Bardzo fajny i nietypowy nabor do I Klasy. Od dawna krytykowalam nabor z 1 lub w ogole bez rozgrywajacych i podobnie z atakierami. W obecnej 1szej 3 sypaczy, wszyscy ponad 1,90 i 3 atakierow kolo 2 metrow.
Nic o chlopakach nie wiem, katowalam sie meczami z kadeta w tym tygodniu, moze obejrze mlodzika to cos zobacze.

A i uaktualnili strone, sa wszystkie dane, pozycje, zasiegi, zdjecia.
Tutaj: http://smsspala.net/o-szkole/uczniowie- ... -2016-2017
Mozna pochwalic.
A i nabor prawie w calosci z mniejszych osrodkow. Jeden Warszawiak, jeden grajek z Zaksy, reszta to Piasty Bzury, Maratony itp.
Naprawde fajnie.

Szkoda ze przy wynikach nie podaja kto ile punktowal.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: dezerter »

Ciekawe, kiedy w Walbrzychu pójdą po rozum do głowy z trenerem?
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: krzysiu »

szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: szatow »

Przynajmniej wygrali ten mecz..

Ciekawe co ci przyjezdni zrobili, bo coś musieli. Coś te nasze młode pokolenia "charakterne"
kibolec
Posty: 16
Rejestracja: 27 lis 2016, o 17:35
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: kibolec »

Chyba w głowach się pop....oliło, a nie charakterne chłopaki. Ciekawe czy będą tacy cwani jak pójdą grać do klubów min. z zawodnikami przeciw którym grają.

Nie pozdrawiam
szatow
Posty: 547
Rejestracja: 9 sty 2016, o 21:25
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: szatow »

Nie pozdrawiasz mnie czy ich? ;) Ja użyłem cudzysłowu, oni nie. I jakkolwiek źle wygląda to zachowanie i oczywiście jako takie jest nieakceptowalne, to mimo wszystko poczekam na jakiekolwiek wyjaśnienie ze strony Spały(choćby było w stylu "bo obraził moją mamę").

a, że lubię czarny humor, to jak już pisałem, przynajmniej dobrze, że zapanowali jak emocjami i jednak mecz wygrali(jakby jeszcze pyskowali a potem uciekli..). Ale przecież i tak to nie cały zespół ze Spały- w protokole byli wspomniani tylko dwaj zawodnicy i kibice- więc gratuluję reszcie dobrego, zdaje się, meczu. Zdaje się, bo nie wiem czy Hajnówka prezentuje jakikolwiek poziom. A zatem jeśli byli w zespole na boisku zawodnicy którzy grali dobrze, nie pyskowali i utrzymali ciśnienie, a Hajnówka grała dobrze, to gratuluję im dobrej gry. Zwłaszcza, że to zdaje się byli młodsi chłopcy(Stolc, Kosiba itp).

ps. a czy jak, hipotetycznie(podkreślam- nic nie wiem), byśmy się dowiedzieli, że jakiś doświadczony trzydziestoletni pierwszoligowiec zaczął celowo wykorzystywać buzujące hormony młodzika z naprzeciwka i go podjudzać, podpuszczać, obrażać, to czy nie zasługuje na taką samo(lub nawet gorszą) ocenę niż ten, który dał się podpuścić i zachował się nieładnie?
Nie twierdzę, że gracze z Hajnówki tak robili, piszę hipotetycznie.

Pozdrawiam
kibolec
Posty: 16
Rejestracja: 27 lis 2016, o 17:35
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: kibolec »

Nie pozdrawiam oczywiście zespołu ze Spały, który w ostatnich latach często miewał problemy z zachowaniem podczas spotkań. Ciężko mi uwierzyć, że chłopaki są ciągle prowokowani, ale kto tam wie, nie byłem nie widziałem tylko słyszałem. Trash talking w obecnym sporcie to codzienność, więc młodzi powinni się przyzywczaić, że czasem ktoś coś szepnie im pod siatką, w końcu gro z nich będzie reprezentantami naszego kraju.
mariusz1000
Posty: 121
Rejestracja: 16 sty 2013, o 18:11
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: mariusz1000 »

Co do akcji to cytat z komentarza na fb
Zapomnieli dodać tylko że zawodnik z Hajnówki nr 8 OPLUŁ zawodników SMS-u !!!!! Wiec co mieli stać i nastawić drugi policzek???
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: Elgarten »

Szersza relacja zdarzenia ze strony Hajnówki: http://www.bha24.pl/index.php/component ... ndalu.html
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: Pele »

KIedyś w wojsku poborowym dawano brom do kawy czy herbaty. Może chłopakom ze Spały też by się przydało coś na obniżenie agresji??
Dla mnie jest niedopuszczalne, że (sprowokowany czy tez nie) gracz przechodzi na drugą stronę siatki i uderza przeciwnika w twarz. A gdzie reakcja trenera ze Spały??? Kibice wbiegli na boisko?? Przecież to też uczniowie szkoły więc inne zespoły też tak będą grywały i biły przeciwników.
Młodzi radzą i to widać. Jeden rozgrywający nie chce grać w reprezentacji, niby go dyskwalifikują a gra sobie dalej. Teraz kolejni młodzi boją przeciwnika. Co będzie dalej?? Może pobiją władze PZPS- jak ich kolegów zawiesza??
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: dezerter »

Jestem za surowym ukaraniem tych zawodników, to nie pierwszy raz, a przeczekanie i zamiatanie sprawy pod dywan nie pomogło i jest jak jest, a będzie tylko coraz gorzej! Jak zauważył przedmówca, ci "kibice" to po prostu reszta zawodników z innych roczników SMS-u. Za każdym razem im się upiekało, więc pozwalają sobie na więcej. PZPS powinien również przyjrzeć się pracy trenerów! Ślepi są? Nie widzą z jakimi charakterami pracują na co dzień? Ciepły chów, chuchanie i dmuchanie na te "gwiazdeczki" doprowadziło do tego, co mamy teraz. Problem jest ogromny i pora skończyć z udawaniem. Ban na kilka spotkań i jeden z drugim zastanowi się dwa razy, czy warto.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: krzysiu »

Leon Bartman zwalił winę na drużynę przeciwną , także nie liczcie ,że coś zrobią Spałowiczom
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: dezerter »

krzysiu pisze:Leon Bartman zwalił winę na drużynę przeciwną , także nie liczcie ,że coś zrobią Spałowiczom
Nie zrozum mnie źle. Jestem za ukaraniem zawodnika Hajnówki również, oczywiście o ile potwierdzą się plotki o opluciu. Takie zachowania są skandaliczne i niedopuszczalne! Trzeba reagować stanowczo i zdecydowanie.
krzysiu
Posty: 5481
Rejestracja: 5 cze 2009, o 20:04
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: krzysiu »

Ja też jestem,żeby ukarać zawodnika Hajnówki ,ale takie umywanie rąk stwierdzając,że tylko Hajnówka jest winna nie przystoi takiej osobistości niezależnie jakie są o nim opinie
Kamil92
Posty: 2252
Rejestracja: 1 lut 2014, o 11:48
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: Kamil92 »

Pele pisze:Jeden rozgrywający nie chce grać w reprezentacji, niby go dyskwalifikują a gra sobie dalej.
Odwołał się i te odwołanie zostało rozpatrzone pozytywnie, więc jest czysty i może grać.
dezerter
Posty: 1266
Rejestracja: 29 cze 2012, o 00:34
Płeć: M
Lokalizacja: Stalowa Nysa/ Around Cork

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: dezerter »

Nie ochłonąl i nie przemyślał....

http://siatka.org/pokaz/leon-bartman-wy ... a-trybuny/

Jeszcze ktoś się dziwi?
SerCos
Posty: 3014
Rejestracja: 13 cze 2011, o 17:34
Płeć: M

Re: Sezon 2016/2017

Post autor: SerCos »

http://www.pzps.pl/Dyrekcja-NLO-SMS-PZP ... zniow.html

Norbert Huber pozbawiony został funkcji kapitana zespołu. Jakub Szymański do końca sezonu został odsunięty od zespołu występującego w rozgrywkach I ligi. Z wszystkimi uczniami szkoły przeprowadzone zostały rozmowy wychowawcze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”