MKS Orzeł Międzyrzecz

gonzales
Posty: 260
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:03
Płeć: M

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: gonzales »

podobno na meczu energetyka z treflem , który jaworzno przegrało 3-1 tego pierwszego zastąpił ten młody i od razu zrobił rewolucyjne zmiany i ..... ugrali seta z liderem o czym to świadczy? a ten pierszy to chyba ze wstydu nie pokazał sie na meczu bo bał sie wygwizdania??????? :] :] :] :]
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Kali BBTS »

Post skasowany
Ostatnio zmieniony 27 sty 2008, o 09:45 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Złamany zostal punkt 13 i 23 Regulaminu Forum
Naprzód małymi łyżeczkami :)
ORZEL
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:09
Płeć: M
Lokalizacja: Miedzyrzecz

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: ORZEL »

http://pl.youtube.com/watch?v=vaHeRrqK1Hw --- http://pl.youtube.com/watch?v=AVYMofwWTmk

kilka fotek z wyjazdow i meczy u nas ;) chlopcy i dziewczeta szykujcie sie na mecz z Gdanskiem :D :P
... kibicowski szlak , taka obralismy droge ...
krycha_mks_orzel
Posty: 7
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:18

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: krycha_mks_orzel »

No cóż... przegrana ze Spałą.. mam nadzieje że siatkarze już się szykują na baraże z Bielskiem.. ale jeszcze trzy mecze ! (wyjazd Wrocław i Poznań) i Avia u siebie. Ciekawy jestem czy coś z nimi ugramy..
TYLKO ORZEŁ MKS !
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

ej Krycha nie jedziemy do Wrocka bo juz byłyby zapisy jedziemy tylko do Poznania...
Awatar użytkownika
Booli
Posty: 23
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 08:37
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Booli »

można prosić o jakiś aktualny link do strony orla bo ten co jest podany na stronie strefy nie działa.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Jacek »

Booli pisze:można prosić o jakiś aktualny link do strony orla bo ten co jest podany na stronie strefy nie działa.
Ta: http://www.orzel-miedzyrzecz.pl/ jest aktualna :)
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

Do wszystkich kibiców którzy wybierają się na mecz Orła w Międzyrzeczu!!!!!!Otóż bilety na na mecz będą kosztować 10 zł tak jak zwykle tylko, że nie będą sprzedawane bilety ulgowe. Jak zapewne wiecie na meczu nie może być więcej niż 300 osób, dlaczego? przeczytajcie tutaj( http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/200 ... -pwsz-nysa)
Pozdrawiam.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

Nowo pozyskanym zawodnikiem Orła Międzyrzecz na pozycji środkowego zastał Rafał Streich wychowanek Błyskawicy Szczecin .
kaczor373
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2009, o 11:00
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: kaczor373 »

Nie Streich tylko Rafał Kordaś wychowanek Morza Bałtyk Szczecin.Przestań pisać jak nie wiesz kto.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

przepraszam bardzo za pomyłkę, ale ktoś mi powiedzial ze to Rafał Streich, dlatego tak napisałem i nie bulwersuj sie tak bo każdy moze sie pomylić.

ps dzieki za poprawke
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: basia »

Nie sadze zeby MKS Orzeł Międzyrzecz mial cos do powiedzenia w 1 Lidze,a wogole to dziwne ze jest w 1-szj Lidze.
Pozdrawiam kibicow MKS Orzeł Międzyrzecza :]
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

Orzeł ma jeden z lepszych składów w I lidze, a ze nie powiodlo sie im w meczu ....trudno to jest sport i nie rob wielkiego hallo z jednego przegranego, wyrównanego meczu, ktorym główną role odegrał sedzia, a jak kazdy wie sport jest nieobliczalny, a derby rzadza sie swoimi prawami. A dlaczego sadziesz, ze dziwne jest to ze Orzeł jest w I lidze?? zasłuzył sobie na to. Nie mow hop Orzeł prawdopodobnie przegrał bo brakowało "sypacza", który niedługo wróci.

ps nie zapomnij ze jest jeszcze druga kolejka, a zemsta bedzie słodka

pozdrawiam
basia
Posty: 171
Rejestracja: 15 paź 2009, o 20:34
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: basia »

Sojek !!! wyluzuj :P zaczynasz od zemsty !!! zemsta nigdy nie poplacala,a ja nic nie mam do MKS Orzeł Międzyrzecz tylko stwierdzam na forum ze nic z tego zespolu nie bedzie w tym sezonie,caluski Sojek-Basia
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

a możesz napisać dlaczego nic z zespołu Orła nie będzie? podaj kilka przykładów :)
kaczor373
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2009, o 11:00
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: kaczor373 »

Sojek "sypacz" to inaczej rozgrywający a nie atakujący jakim jest Krzysztof Hajbowicz.Poza tym w poprzednim meczu sędzia mylił się na niekorzyść obu zespołów, więc nie ma co winy zrzucać na sędziego.W następnym meczu będzie lepiej.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

wiem ze sypacz to rozgrywajacy nie musisz mnie uczyc, Hajba wroci i bedzie dobrze, a ta nazwe przypisac do obu tych pozycji, ja przypisalem to do ataku bo tez mozna sypac atakami :P
mateo
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2009, o 20:52
Płeć: M

Post autor: mateo »

Relacja live ze spotkania Joker Piła - Orzeł Międzyrzecz dostępna będzie pod adresem http://sportowa.pila.pl/news.php?readmore=301
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

Paweł Szabelski z Burzy Wrocław zasili od poniedziałku tzn.4 stycznia szeregi Orła Międzyrzecz, miejmy nadzieje ze Paweł wzmocni naszą drużynę, oraz pokaże się z jak najlepszej strony.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

nowy zawodnik zasilił Orła Międzyrzecz, a jest nim rozgrywający z Burzy Wrocław niegdyś grający w AZS Nysa Konrad Nieboj !!
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”