MKS Orzeł Międzyrzecz

Awatar użytkownika
gejsza_ta
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: K
Lokalizacja: k. Zielonej Góry

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: gejsza_ta »

Orzeł juz zrobił niespodzianke podczas ostatniego sezonu ciekawe co zrobi w tym ;)
Ivanotta
Posty: 1
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:20
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Ivanotta »

Ludzie kiedy jest mecz z Jsw w Międzyrzeczu??
Awatar użytkownika
gejsza_ta
Posty: 10
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:18
Płeć: K
Lokalizacja: k. Zielonej Góry

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: gejsza_ta »

albo w ten weekend albo w nastepny :)
Awatar użytkownika
borek
Redaktor
Redaktor
Posty: 28
Rejestracja: 21 sie 2007, o 20:50
Lokalizacja: Międzyrzecz/Zielona Góra

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: borek »

Rzeczywiście mecz z Jastrzębskim Węglem został odwołany i mimo wcześniejszych zapowiedzi póki co się nie odbędzie. Z tego co wiem Jastrzębianie obiecali, że "postarają się" przyjechać w innym terminie, ale jak już się zacznie sezon to moim skromnym zdaniem szanse na ich występ w Międzyrzeczu są jeszcze mniejsze niż teraz.
anusia
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:08
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: anusia »

Czy ktoś coś wie na temat turnieju, który ma się odbyć w przyszły weekend w Międzyrzeczu?
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

Jeśli chodzi o mecz (a nie turniej)z Jastrzębskim Węglem to mecz ten sie nie odbedzie bedzie.MIała być prezentacja zespolu Orła ,a następnie mecz charytatywny.Być moze zarząd klubu zrobi jakas niespodziankę kibicom i zaprosi jakas inna druzyne(po cichu na to liczę)??to sa tylko moje przypuszczenia.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: zielony »

No wlasnie byly wielkie nadzieje, ze przyjedzie Jastrzebie ale przyjechal glowny trener Jastrzebia popatrzyl w grafik i sie nie zgodzil. Szkoda, bo bysmy popatrzyli na kawal swietnej siatkowki ....
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

juz wiadomo z kim zagra Orzeł beniaminek I ligii w ten weeckend!!jego rywalem bedzie Olimpia Sulęcin odwieczny rywal Orzełka
anusia
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:08
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: anusia »

Kiedy dokładnie te meczyki z Olimpią Sulęcin? :)
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

dokładnie to bedzeie 8 wrzesnia :)
Awatar użytkownika
Matthias
Posty: 16
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 21:21
Płeć: M
Lokalizacja: Gorzów Wlkp./Poland
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Matthias »

A 15-16 września Memoriał R. Świątkiewicza w Gorzowie.
--
Ze sportowym pozdrowieniem,
Maciej
anusia
Posty: 5
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 17:08
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: anusia »

Czy już wiadomo o której jest w Międzyrzeczu sobotni sparing z Olimpią Sulęcin?
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

tak wiadomo w sobote o godzinie 11;00 Orzeł zmierzy sie w hali MOSiW z Olimpia Sulecin ,a pol godzimy po zakonczeniu meczu z Orionem Sulechów!
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: zielony »

Czy ktos moglby mi powiedziec jak wygladala gra Orzelkow w starciu z Sulecinem? Z gory dzieki ;)
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
kibicka03
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2007, o 18:45
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: kibicka03 »

A czy ktos wie dlaczego nie gra Marcin Karbowiak?
ORZEL
Posty: 46
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 13:09
Płeć: M
Lokalizacja: Miedzyrzecz

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: ORZEL »

Marcin nie zalapal sie do 12 i zarzad zaproponowal mu gre w rezerwach w 3 lidze , Marcin sie nie zgodzil i postanowil zajac sie juz na stale praca zawodowa :( szkoda bo marci to dla nas kibicow 100% ORZEŁ!!! i jak by nie bylo wywalczyl awans .....
szkoda :(
... kibicowski szlak , taka obralismy droge ...
kibicka03
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2007, o 18:45
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: kibicka03 »

Ja na jego miejscu tez nie zgodziłabym się na taką propozycję więc w pełni popieram taką decyzję. Ktoś kto mu to zaproponował moim zdaniem nie ma godności i poszanowania dla drugiego człowieka. Nie rozumiem jak można usunąć z drużyny czołowego zawodnika który zresztą wywalczył awans do I ligii.
kibicka03
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2007, o 18:45
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: kibicka03 »

A tak poza tym zastanawia mnie to czy pozostali zawodnicy środkowi są lepsi od niego? Z tego co zaobserwowałam w poprzednim sezonie Marcin był pierwszym środkowym biorąc pod uwagę doświadczenie i skuteczność gry. Więc nie rozumiem czemu usunięto Marcina a pozostawiono drugiego słabszego środkowego.
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

Ja mam inne wiadomości Co do Kargula(Marcina), to nie prawda ze sie nie zalapał do czołowej 12 ,lecz sam zerygnowal ,ale zeby go nie stracic mial prowadzic druga druzzyne Orła(ktora powstaje,nie wime czy juz nie powstała)ale tez zrezygnował z tej funkcji.Kiedy stwierdzil ze jeszcz echce sobie pograc bylo juz za pozno bo rynek transferwoy sie zakonczyl i Kargul zostal bez druzyny.Z tego co mi wiadomo zajał sie praca zawodowa.
kibicka03
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2007, o 18:45
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: kibicka03 »

Jakos mało logiczne to jest jak dla mnie. Jakby sam zrezygnował nikt by mu nie proponował trenerki drugiego zespołu.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: zielony »

ja powiem tak nie mamy pewnych informacji co do jego odejscia to nie powinnismy na ten temat dyskutowac. A tym bardziej twierdzic ze Ci co sa srodkowymi sa slabsi od niego. Ja akurat z tym sie nei zgadzam. Zwlaszcza, ze bardzo wierze w Adriana nowego srodkowego, ktory przyszedl z Bielsko Biala. :)
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
ala
Posty: 5
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:17
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: ala »

No ja co nieco wiem i to nie był pomysł Marcina. Ta decyzja jaką przekazał mu zarząd spadła na niego jak grom z nieba. Najgorsze jest to ze usuneli Marcina (szóstkowego zawodnika, kapitana drużyny, który wywalczył awans do I ligii) z zespołu bezpośrednio po obozie w momencie kiedy nikt nie był w stanie ocenić jego formy. Więc tak naprawdę nikt nie wie co było powodem tak okrutnej decyzji i zastanawiam sie czy Ci ludzie nie maja wyrzutów sumienia wiedząc ze usuwając go w takim momencie z zespołu pozbawili go mozliwosci grania w innym klubie. Ale pewnie nie bo to ludzie bez honoru.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: zielony »

ale ja naprawde nie wiem po co te wszystkie dyskusje na temat Karbowiaka??? ok mozecie pisac ze to nie sprawiedliwe, ale to i tak nie zmienia decyzji, ze go nie ma w zespole a sa inni zawodnicy ktorzy mam nadzieje wywiaza sie ze swoich zadan. A po drugie gdyby on mial by zostac to nie bylby sciagany do Miedzyrzecza Adrian Hunek. A jak dla mnie on jest wielkim wzmocnieniem zespolu ...
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
ala
Posty: 5
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:17
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: ala »

No tak Zielony ale czy wziąłeś pod uwagę ze Hunek nie będzie grał sam. Rozumiem że jest on zawodnikiem pierwszoligowym i wiem że ma on duże umiejętnośći ale po za nim jest jeszcze dwóch środkowych.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: zielony »

i ja wlasnie w tych dwoch pozostalych wierze . Bo to na nich trzeba sie teraz skupic ..... Wiem ze trener wie co jest najlepsze dla tej druzyny i wie on najlepiej kto do jakiej koncepcji pasuje. Gdyby potrzebowal Karbowiaka to napewno by liczyl na niego od samego poczatku. A tak to trener postawil na innych zawodnikow i mam nadzieje ze sie nei pomylil ale to juz pokaze liga
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
ala
Posty: 5
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:17
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: ala »

Obyś się nie pomylił. Ale moim zdaniem Marcin Karbowiak powinien się załapać do dwunastki bez problemu. Nie raz go oglądałam na meczu i potrafię ocenić jego grę. A po za tym dośwaidczenie jest potrzebne w tym zespole.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: zielony »

spokojnie ! jeszcze sie sezon nie zaczal. To ze gral dobrze nie oznacza ze teraz jest w formie. Moze trener woli chuchac na zimne i nie chcial zawodnika ktory ma czesto kontuzje. Naprawde wierze w to ze trener podjal najlepsza decyzje.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2007, o 15:11 przez zielony, łącznie zmieniany 1 raz.
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
ala
Posty: 5
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 22:17
Płeć: K

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: ala »

Zielony a Ty myslisz ze jednemu psu Burek na imię? Już wcześniej pisałam że nikt nie był w stanie ocenić formy Marcina tuż po obozie bez gier kontrolnych. Jeżeli choć trochę interesujesz sie siatkówką to powinieneś wiedzieć że formę można ocenić około miesiąca po obozie kondycyjnym i nie wcześniej. A żeby ją ocenić trzeba zawodnika sprawdzić podczas turniejów kontrolnych. A Marcin takiej szansy nie dostał wiec nie wiem o czym Ty wogóle mówisz. A jeżeli chodzi o jego kontuzję - to miał tylko jedną a na dodatek się poświęcił bo uczestniczył w treningach i meczach juz kilka dni po operacji. A po za tym jak grał i robił awans to go wszyscy kochaliście a teraz macie go za nic!!! Własnie widac ile wszyscy maja wdzięczności.
zielony
Posty: 67
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 14:19
Płeć: M
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: zielony »

WOW ale nie wiem po co tyle emocji. My decyzji wladz nie zmienimy i nie mamy na to wplywu. Jesli napisze ze mi zal ze brakuje Karbowiaka nic nie zmieni. Ja mam swoje zdanie a ty swoje. Ja nie zmienie mojego a ty swojego. Ja mysle realnie i nie mam ochoty pisac ze jest mi bardzo smutno ze nie ma w naszej druzynie kogos z Miedzyrzecza ( Kabzinski tez nie jest pewny gry jako libero) . ALe to i tak nie zmieni sytuacji ze sklad jzu jest i taki jzu pozostanie,
zgadzaj się albo nie. To jest tylko moje zdanie....
Sojek
Posty: 224
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:47
Płeć: M
Lokalizacja: Międzyzrecz
Kontakt:

Re: MKS Orzeł Międzyrzecz

Post autor: Sojek »

byc moze ze Kabza nie jest pewny gry w 1 skaldze ale ja wiem jedno ze jesyt duzo lepszy od Pachalinskiego bo wiem na co go stac .Byłem w Gorzowie na Memoriale i z tego co widzialem Pachaliński mial duze zeby nie powiedziec ogromne problemy z odbiorem ,i byc moze dlatego prezegrali mecz z Gorzowem ,za to jak wszedl Kabza gra diametralnie sie zmienila i Orzeł zaczal wygrywac:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga mężczyzn”