MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Do rozpoczęcia rozgrywek ligowych pozostał jeszcze miesiąc, ale jako gorący sympatyk warszawskiego klubu odczuwam znaczny dyskomfort informacyjny ze strony redakcji tej branżowej strony w dziale "aktualności - I.liga kobiet" na temat Sparty Warszawa. Podczas, gdy o innych uczestniczkach I.ligi mnożą się "newsy", często o sprawach bez znaczenia, o Sparcie nie znalazłem żadnej informacji przeglądając zapisy do kwietnia 2011. Zero!
Za stroną MUKS Sparta poinformuję tu na forum wszystkich zainteresowanych, że w sierpniu Sparta trenowała w Mławie na obozie, a w dniach 3.-4. września weźmie udział w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Łęczyca. Będzie to dla Sparty pierwszy test meczowy w trakcie okresu przygotowawczego. W turnieju wezmą udział: MMKS Łęczyca, ŁKS Łódź, UKS Ozorków, Nike Ostrołęka, no i Sparta.
w.w.
PS Zarówno informacja o turnieju, jak i ilustracja fotograficzna wpisu pochodzą ze strony http://www.spartawarszawa.pl
Załączniki
mlawa0006.jpg
Kondorro
Posty: 37
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:18
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: Kondorro »

zapewne wynika to z tego, ze zaden redaktor, ktory wspolpracuje z zespolem nie chce sie podjac pracy dla portalu siatka.org :) Nic wiecej;)
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Jak to, nie rozumiem. Samego red.nacza. widuję jak pilnie notuje na meczach, z później zdaje sprawę na łamach.
w.w.
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: CATAN »

pewnie to się zmieni jak sie zaczną mecze ligowe.
Aha-nie znalazłem co prawda potwierdzenia na stronie Sparty gdzie się będą odbywały mecze, no ale skoro treningi są na nowym obiekcie to może i mecze też tam będą dziewczyny grać? Hala na Bielanach prezentuje się wyjątkowo pozytywnie: wreszcie porządne trybuny!
Z tego co słyszałem:) cały wrzesień dziewczyny będą jeździć po turniejach weekendowych: między innymi za za dwa tygodnie w Radomiu. A że mam tam nocleg więc pewnie na mecze zawitam to i napiszę parę słów co z formą.

Na zbliżający się sezon wszystkich kibicom Sparty proponuję przygotować poniższe okrzyki dopingujące (załączam filmiki prezentujące wykonanie, źródło 300 Spartan):
1. This is madness!: THIS IS SPARTA!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=-qR0Uke2XNI

2. SPARTAAAAANS! WHAT IS YOUR PROFFESSION?!!
Auuh!!! Auuh!!! Auuh!!!
http://www.youtube.com/watch?v=gI6sARmxEuc
pek
Posty: 307
Rejestracja: 10 maja 2008, o 23:00
Płeć: M
Kontakt:

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: pek »

Podstawowa skrzydłowa reprzentacji Polski kadetek, Paulina Głaz przeszła z Tomasovii do Sparty. Ciekawe, jak wypadnie w I lidze.
No i na pewno bardzo zyskała drużyna juniorska Sparty, a po odejściu Grzelak, Kutikow i dziewczyn z rocznika 92 wydawało się już, że będzie jej ciężko o medale.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Pożyjemy Zobaczymy!!!Nie wydaje mi się że zespół coś ugra w tym sezonie:(Choć życzę samych wygranych.
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: Ted »

Kondorro pisze:zapewne wynika to z tego, ze zaden redaktor, ktory wspolpracuje z zespolem nie chce sie podjac pracy dla portalu siatka.org :) Nic wiecej;)
a to z zespolem wspolpracuje jakis redaktor? mozesz cos wiecej w tym temacie napisac. Wg mojej wiedzy, klub dotad nie mial nawet czlowieka od PR, a poza skapymi informacjami w TV regionalnej na prozno szukac bylo informacji na temat zespolu z Warszawy.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

@komentator wpisu kolegi "Kondorro":
No to dociekliwi twórcy medium powinni ganiać za informacjami, a nie tylko czekać na przetwarzanie informacji z "biuletynu" drużyny, który ktoś z klubu zredaguje. To też, ale to głównie domena kibiców przekomarzających się na temat informacji o swym zespole, a nie podstawa pracy dziennikarskiej. Trochę "śledztwa" dziennikarskiego, skoro się za tę robotę wzięło! W Warszawie jest ledwie kilka drużyn na poziomach do II.ligi włącznie, więc nie jest to zagłębie siatkarskie, które nie byłoby do odsłużenia przez portal z ambicjami do liderowania w branży sita.
Z drugiej strony, absolutnie masz rację, że MUKS Sparta beznadziejnie działa na polu promocji/reklamy/informacji. Ostatnio trochę się to poprawiło na klubowej stronie, ale daleko jej jeszcze do wielu innych.
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

W zasadzie nic się nie dzieje w Sparcie, po za tym że odeszło 5-czy6 zawodniczek/to można wyczytać w transferach siatkówki/i przyszły 2 zawodniczki Marszałek i Głaz .Sparta będzia grała turniej z II-go ligowymi zespołami i tyle ,o czym piszą na stronce.O nowym trenerze pisano.Grać będą na nowym obiekcie .Plus ligę zamknięto ,Główny sponsor dał dyla! tyle zostało, grać o utrzymanie w I lidze lub nie:)oto jest pytanie? :(
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Czy ktoś wie o wynikach w Łęczycy?
justin
Posty: 13
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:18
Płeć: K
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: justin »

Sparta wygrała wszystkie cztery spotkania po 3:0.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

No to Spartanki ostro potraktowały mecze kontrolne nie dając rywalkom nic ugrać. Oby takie wyniki nadchodziły później z ligowych rozgrywek. Ale, to chyba raczej marzenia szalonego kibica.
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

EEEE! to było tylko naładowanie baterii ,do sukcesu,jaki ma odbyć się w Radmiu:) Osobiście jestem bardzo ciekawy, co tam Sparta ugra?Radom ostatnio się uzbroił a Sparta przezbroiła Hi hi ! Ciekawie oj ciekawie :] Powodzenia dziewczyny!!!
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Turniej w Radomiu: w zasadzie Sparta nie żle wypadła na tym turnieju, mimo że 3 miejsce, to 2:3 z Białymstokiem budzi respekt:) Radom się uzbroił ,ale między Spartą a Radomiem nic się nie zmieniło od lat.Widać Radom nie może znależć sposobu na Warszawianki:)
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

No i Radom znalazł sposób na Spartę-Turniej Silesia :((
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Prawdziwy sprawdzian sił Sparty i Jadaru przyjdzie, gdy oba zespoły zawalczą o ligowe punkty. w,w,
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: CATAN »

... i oto po pierwszym meczu! Eliteski Kraków pokonane! Co prawda dopiero w tie-breaku, ale i tak zwycięstwo cieszy! A może być lepiej bo niewiele brakowało do zwycięstwa 3-0! Gratulacje! Emocjonujący mecz! Przy pełnych trybunach!!!
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

‎3:2 (105:105) i 16:14 w tie breaku świadczą o jednakowej ilości błędów z obu stron, tylko, że ten ostatni popełniły krakowianki.Nie był to mecz marzeń dla kibica, choć emocjonujący z uwagi na wyrównanych poziom zespołów. Cieszy zwycięstwo Sparty (a mogło być 3:0), ale w meczu z KSZO chyba ten poziom nie wystarczy. Niestety, nie mogę być na sobotnim meczu.
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Gratulacje dla Sparty,ale po opisie wwwitek mam pewien niedosyt :|
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Tak to, "brunonz", widziałem jako kibic, który nie zna się na głębokich analizach ustawień, taktyki itp, jeno patrzy na piękno gry. Były to przysłowiowe pierwsze ligowe koty za płoty. Cieszyć się należy, że Spartanki wygrały, co nie było udziałem zespołu, gdy rozpoczynał się poprzedni sezon.
w.w.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Oczywiście należy się cieszyć,co właśnie czynimy :P Natomiast należy zwrócić uwagę, że zespół prowadzi nowy trener. Życzę mu sukcesów razem z zespołem.Co do tamtego sezonu, Witku znasz moje zdanie 8-)
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Coś mi się zdaje że Spartanki dostały lanie od Ostrowca :< meczu nie oglądałem ale wynik marny :<
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

W związku ze zobowiązaniami wobec piłkarzy ręcznych miałem wcale na Lindego nie być, ale wilka ciągnie do sita. Byłem na meczu do stanu 0:2 i 7:14 w trzecim. dramatyczne sprowadzenie Spartanek na ziemię przez KSZO.
Pan Michał Kamiński relacjonuje obszernie: http://www.warszawa.pl/

w.w.
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: CATAN »

cóż, pierwszy set przegrany do 13! Nasze dziewczyny zupełnie śpiące, nie wiem chyba poprzednia wygrana je lekko znieczuliła.
Drugi set.... cóż.... przegrany 25:23..
Niestety straciliśmy na jakiś czas Śliwkę bo jej kolano chyba ciut chrupnęło po ataku, mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze! Spodziewałem się problemów w tym secie po kontuzji ale dziewczyny zaczęły grać agresywniej, świetne wejście Gryko: od razu dziewczyny weszły na wyższe obroty (chociaż żal zepsutych zagrywek). Niestety w tym secie Spartanki straciły aż 4 oczka po... błędach w ustawieniu(!). No żal! Set oddany na tacy, szkoda że po pierwszym secie gdzie ładnie graliśmy środkiem a skrzydła straszyły i obijały, później jak już szła krótka to skrzydła stały i się patrzyły co będzie, w obronie też jakoś bez przekonania, do piłki trzeba się czasem ruszyć. Trzeci set to już bez wiary, po straconym drugim secie powietrze uszło i znowu do 13... Zadziwiające, że czasem po jednej przegranej piłce dziewczyny zwieszają głowy jakby nie wiadomo co się stało. Mi osobiście (nie licząc bez sensu oddanych punktów za błędy w ustawieniu), podoba się praca trenera: dobrze bierze czasy, całkiem trafnie kreuje grę zmianami. Jeszcze tylko więcej wiary w swoje siły dziewczyny! I razem! Samo się nie wygra! :)
Fajnie by było urwać przynajmniej punkt Legionowii w środę!
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Co to za wynik 2:1 z Pszczyną ???
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: wwwitek2006 »

Sparta wygrała z Pszczyną 3:1 (25:23, 19:25, 26:24, 25:18).
w.w.

PS W międzyczasie sprawdziłem skąd się wzięła Twoja uwaga, Brunonie, na temat wyniku 2:1. W dalszym ciągu tak jest w sekcji wyników. Może latającemu Egonowi Erwinowi Kischowi Strefy Siatkówki zerwała się łączność internetowa w hali?
Znów sporo błędów po stronie Sparty, chociaż tym razem ani jednego punktu nie straciły dziewczyny za błędy w ustawieniu (z KSZO było tego w jednym z setów aż 4).
Awatar użytkownika
Ted
Redaktor naczelny
Redaktor naczelny
Posty: 2099
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:39
Płeć: M
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: Ted »

Daruj sobie Kolego te personalne wycieczki, bo ani to śmieszne, tym bardziej zabawne. Zdumiony jestem faktem, że tych błędów nie byłeś łaskaw zauważyć w zespole z Pszczyny. Błędów było tyle, że spokojnie można by obdarzyć całą kolejkę. Nie wiem czy do końca zdajesz sobie sprawę czym spowodowane były błędy w ustawieniu przed tygodniem i dlaczego do nich doszło? Zakładam, że miał to być kolejny żart.
brunonz
Posty: 177
Rejestracja: 15 lis 2009, o 20:30
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: brunonz »

Przeczytajcie Panowie ten materiał:http://spartawarszawa.pl/pszczyna-pokon ... rym-stylu/
Czegoś tu nie rozumiem ???
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: CATAN »

hehe hłyyyt marketingowy:). "W dobrym stylu" tłumaczyłbym jako "za 3 punkty". Jakby wygrały 3-0 to tytuł brzmiałby: "Pszczyna na kolanach!" albo "Jatka na Bielanach!". No, to jest PR klubu, no przecież że nie będzie bezstronny. Przydałoby się trochę takiego podejścia temu spikerowi na meczu bo jest lekko mówiąc drętwy (tylko moja opinia). Dziewczyny zdobywają dwa punktu pod rząd (OK że troszke fuksem) a ten trąbi, że tym razem szczęście sie uśmiechnęło do Sparty. Może to ja inaczej rozumiem rolę takiego spikera, no ale jak Pszczyna prowadziła 2-0 a on powiedział że już dwa punkty dla przyjezdnych, aż chciałem krzyknąć: "i więcej nie będzie!". Mecz, cóż, mogło być lepiej ale mogło być też znacznie gorzej nieprawdaż? To co zagrały wystarczyło, spodziewałem się lepszej gry po Pszczynie, jakoś tak bez pomysłu grały. W Sparcie pozytywnie zaskoczyła mnie dobra zagrywka (pomimo braku Śliwińskiej) która napsuła sporo krwi przyjezdnym. No i tak fajnie było patrzeć jak sie dziewczyny cieszą! Dalej Sparta! Mam taki skromny pomysł: mianowicie planuję zaprosić na mecz z Radomiem prawdziwych SPARTAN! Napisałem do nich meila, ciekawe jak zareagują, biegłem z nimi maraton warszawski, i widok 23 dzielnych wojowników w pełnym rynsztunku był zaiście imponujący. Oj na meczu na trybunach zrobiliby furorę:)
CATAN
Posty: 16
Rejestracja: 10 lut 2011, o 10:20
Płeć: M

Re: MUKS Sparta Warszawa sezon 2011/2012

Post autor: CATAN »

Brawo!
Z Polic wywieziony punkcior! Tak trzymać! I to w niezłym stylu! Dawać laski! :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „I liga kobiet”