Sezon 2008/09 - grupa III

podwys
Posty: 13
Rejestracja: 7 kwie 2009, o 07:22
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: podwys »

sulajmin pisze:
podwys pisze: :o :o :o WIELKIE KSIĘSTWO HAJNOWSKIE, STRAŻNICY BIAŁORUSI śmieją się z Nas prosto w oczy co my teraz poczniemy ??!!
to także tylko w formie żartu :) na Wielkie derby o ile do nich dojdzie przyjeżdżamy z zapasem chusteczek żeby zacząć płakać już na Waszej "sali".Co do PZPSu na meczu z Siedlcami panowała atmosfera "taka jak zawsze" i obserwator ze związku miał największe zastrzeżenia do Ósemki..

Przynajmniej mają halę w swojej miejscowości w której mogą grać w I lidze i nie muszą dojeżdżać do wioski zwanej Raczkami.A jestem przekonany,że Ślepsk wynajmuje ją i nie ma jej za darmo :) A w Siedlach przesadziliście z pirotechniką.Nie mylcie stadionów z halami

A jeśli podwys chciałeś dogryźć,że Bielsk Podlaski nie awansował do II ligi to nie udało się to tobie :) Bo nie mają sponsora co pompuje kase w transfery.


Pozdrawiam i powodzenia
człeniu kim Ty jesteś?
Suwałki Grajewo Olecko Ełk?
ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
SEMPER FIDELIS 07
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 866
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Jacek »

podwys pisze:Człeniu kim Ty jesteś?
Suwałki Grajewo Olecko Ełk?
Szukam, szukania mi trzeba, domem, gitarą i piórem ...
Znowu moja wina Panie Podwys ?
podwys
Posty: 13
Rejestracja: 7 kwie 2009, o 07:22
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: podwys »

Panie Jacku broń Boże :)

po co te poruszenie?
oszczędźmy siwych włosów Mateusza :D
ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
SEMPER FIDELIS 07
sulajmin
Posty: 92
Rejestracja: 7 lut 2009, o 14:04

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: sulajmin »

podwys pisze: człeniu kim Ty jesteś?
Suwałki Grajewo Olecko Ełk?
Jeszcze dalej :)
doniebawziety
Posty: 13
Rejestracja: 25 gru 2008, o 12:15

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: doniebawziety »

Cudownie... Jak to Polak Polakowi okazuje życzliwość... Jak komuś coś się udało to teraz kibice ZKS źli, bo ktoś znalazł puszkę od piwa(bo przecież to niemożliwe, żeby ktoś głośno krzyczał trzeźwy), organizacja zła, bo hala w Raczkach, bo ochrona nie obwąchuje wnoszonych napoi, bo to czy tamto, cudownie jest wygrać w Polsce cokolwiek... Już nawet źle, że w ZKS są pieniądze. Zróbmy więc drużynę organizacyjnie na poziomie PLS, z własną halą i najlepiej za darmo i z wychowanków. Powiedzcie szczerze; kto ma lepszych kibiców niż ZKS i kto jest lepiej zorganizowany w tej naszej grupie, a mankamenty najpierw znajdźcie i wskażcie w klubach, które gorzej oceniacie, a potem sądźcie zwycięzców... I jeszcze jedno ZKS ma jeszcze daleką drogę do pierwszej ligi...
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: yfysk »

sulajmin pisze: Przynajmniej mają halę w swojej miejscowości w której mogą grać w I lidze i nie muszą dojeżdżać do wioski zwanej Raczkami.A jestem przekonany,że Ślepsk wynajmuje ją i nie ma jej za darmo :) A w Siedlach przesadziliście z pirotechniką.Nie mylcie stadionów z halami

A jeśli podwys chciałeś dogryźć,że Bielsk Podlaski nie awansował do II ligi to nie udało się to tobie :) Bo nie mają sponsora co pompuje kase w transfery.
następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz, bo potem takie głupoty wychodzą..
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Z innej beczki: jakby ktoś znał wynik meczu Pruszcz-Stoczniowiec to niech da znać jak to się zakończyło i kto spadł z ligi.
mAt
Posty: 486
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 21:13
Płeć: M
Lokalizacja: Osw

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: mAt »

Stoczniowiec Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 2:3

Czarni uciekli spod topora. Decydujące starcie w Pruszczu.
"Przede wszystkim dzięki sportowi poznałem urok zwykłego, bezinteresownego, fizycznego zmęczenia.
Ludzie, którzy tego stanu nigdy nie zaznali, nie wiedzą, co tracą." Zdzisław Ambroziak
Awatar użytkownika
krajak
Posty: 35
Rejestracja: 1 kwie 2008, o 10:40

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: krajak »

Bedziemy uzywac tyle pirotechniki ile chcemy, bedziemy dopingowac jak chcemy, i bedziemy mylic stadiony z halami jesli tego zechcemy. Mam szczerze powiedzawszy gdzies docinki wszystkich na temat naszego dopingu, pirotechniki czy czeg tam jeszcze. Jezeli podchodzi do mnie Adam Aleksandrowicz i mowi, ze bez nas nie byliby tak daleko, ze mamy najlepszych kibicow w lidze, i ze dla nas wart grac, to mi to wystarczy. A do wszystkich szukajacych dziury w calym KIJ WAM W OKO!

Do Zo Ba w Kielcach!
ZKS ŚLEPSK AUGUSTÓW
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: ADEK »

DO KRAJAK:
I słusznie,wasze oprawy nie jednokrotnie przerastają te z Plus Ligi :P ,a te słowa krytyki pisane do was przez nie które osoby że to nie stadion itd.moim zdaniem tworzą się z zazdrości.Szacunek dla was za to co robicie i powodzenia w kolejnych meczach.Szkoda ze my w Wałbrzychu nie możemy poszczycić się takim dopingiem jak u was :|.
Pozdrowienia
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: yfysk »

mAt pisze:Stoczniowiec Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański 2:3

Czarni uciekli spod topora. Decydujące starcie w Pruszczu.

Tak czy owak Gdańsk w naszej grupie zostaje. A Pruszcz zagra z Tomaszowem Mazowieckim, a to całkiem mocna drużyna także nie wróże nic dobrego Pruszczowi. Drugi MOS nie będzie mógł walczyć o naszą grupę. Do II ligi awansowało też UW, także 3 stołeczne kluby w naszej grupie.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: himen »

Tak czy owak Gdańsk w naszej grupie zostaje. A Pruszcz zagra z Tomaszowem Mazowieckim
ło a czemu nikt nie spada i od razu już że Pruszcz zagra baraż ? Przecież został trzeci decydujący mecz, a przypadkiem za MOS II nie wchodzi do barażu trzecia drużyna turnieju (Wisłok Strzyżów), tak?
Awatar użytkownika
yfysk
Posty: 562
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 07:52
Płeć: M
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: yfysk »

himen pisze:
Tak czy owak Gdańsk w naszej grupie zostaje. A Pruszcz zagra z Tomaszowem Mazowieckim
ło a czemu nikt nie spada i od razu już że Pruszcz zagra baraż ? Przecież został trzeci decydujący mecz, a przypadkiem za MOS II nie wchodzi do barażu trzecia drużyna turnieju (Wisłok Strzyżów), tak?

Faktycznie coś mi się pomyliło, bo myślałem, że to już ten właśnie decydujący mecz.. :) i nie chodziło mi, że nikt nie spada tylko o to, że Gdańsk tak czy owak zostaje, bo awansował Trefl. Tak Strzyżów wchodzi do barażu, ale to nie nasza grupa. Jakby nie patrzeć wydaje mi się, że w perspektywie gry którejś z tych drużyn w Tomaszowem, ciężko będzie się utrzymać.
Marcin Podwysocki na prezydenta!
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Pekpol »

A czy wiadomo że Trefl będzie grał w naszej grupie na pewno? Bo jeszcze awansował AZS UW Warszawa, więc nie wiem czy nie oni u nas będą grali...
I nie wiem też czy wygrany z trzeciego meczu Stoczniowca z Pruszczem nie będzie grał przypadkiem z Burzą Wrocław, bo turniej numer 3 był we Wrocławiu a często jest tak, że numer turnieju odpowiada numerowi grupy II ligi, z którą gra drugi zespół baraże. W każdym bądź razie jeżeli było jakieś losowanie to ja o tym nie wiem i to tylko moje przypuszczenia są ;).
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: marphi_Kalisz »

W zakładce ligi wojewódzki jest temat baraże o II ligę.. i tam wszystko czarno na białym :) Owszem ktoś z pary Pruszcz / Stoczniowiec zagra z Wrocławiem :) Tomaszów gra z MKS MDK Trzcianka :) Pozdro :)
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: ~simon »

marphi_Kalisz pisze:Tomaszów gra z MKS MDK Trzcianka :) Pozdro :)
Dokładnie!
Wczoraj rozstrzygnęło się, że to nasz MKS MDK a nie KRISPOL Września zagra w barażu,
a na hali byli i pojedynek oglądali już przedstawiciele z Tomaszowa.
Tak więc 18 kwietnia w Trzciance pojedynek MKS MDK Trzcianka - LECHIA Tomaszów Maz.
Emila
Posty: 10
Rejestracja: 3 paź 2008, o 10:11
Płeć: K

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: Emila »

Czarni Pruszcz Gdański - Stoczniowiec Gdańsk 3:0

Mecz trwał godzinke :)
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2008/09 - grupa III

Post autor: himen »

pako pisze:Jestem ciekaw panie himen z kąd wyssałeś taką nazwe na przyszłość jeżeli nikt w wawie o tym nie słyszał ale może w Siedlcach więcej wiedzą o przyszlosci innych klubów.
Nie macie sie do czego przyczepić to przyczepiacie sie do nazwy to takie polskie heh no cóż taki kraj taka kultura.
i co niedowiarku spójrz w komunikat PZPS, MOSu Wola już nie ma w II lidze jest AS Białołęka... he żal mi czasem takich napinaczy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”