Sezon 2008/09 - grupa I

sulajmin
Posty: 92
Rejestracja: 7 lut 2009, o 14:04

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: sulajmin »

Muzyka nie może lecieć w czasie meczu.W czasie przerw może
papaj
Posty: 12
Rejestracja: 2 mar 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: papaj »

kapitan reagował u sedziego głównego, zero reakcji, a jesli chodzi o " zazdrtościć " takiego speakera, to żal mi Ciebie kibicu z Victorii, to co on i jego kolesie wyprawiali, nie miało nic wspólnego z dopingiem sportowym i czytaj proszę co piszę, na początku napisałem,że przegraliśmy po sportowej walce na parkiecie, na trybunach nie przegraliśmy, tylko z sędziami, którzy nie reagowali, to tyle , skończmy już ten temat, żeby prowadzć mecz, trzeba znać przepisy, , więc albo ich Lubinianie nie znają, albo, sędziowie przymknęli oko, chyba to drugie...
papaj
Posty: 12
Rejestracja: 2 mar 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: papaj »

a już szczytem chamstwa było liczenie głośno przez mikrofon 1...2...3... podbić miejscowej drużyny , oczywiście po gwizdku, wiadomo w czasie gry, przez całyn mecz, smutne, ale to nic i tak wygramy 8-) :]
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

co do sedziow to sie nie wypowiadam bo to co wyczyniaja to jest szczyt i to nie chodzi juz o 2 lige tylko o cala siatkowke polska ale do poki bedzie tak ze sedziowie sa brani z ulicy i on w tygodniu jest sobie lekazem czy tam rolnikiem itd a w weekend se wpada po sedziowac jeszvcze jezdzi po 300km to taki bedzie poziom sedziowania w polsce jak juz robimy lige zawodowa gzie siatrze trenuja i nie chodza do pracy dodatkowo to niech wszystko co towazyszy temu yakie bedzie
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

papaj pisze:a już szczytem chamstwa było liczenie głośno przez mikrofon 1...2...3... podbić miejscowej drużyny , oczywiście po gwizdku, wiadomo w czasie gry, przez całyn mecz, smutne, ale to nic i tak wygramy 8-) :]
Gdy bylem na meczu w Lubinie to przy mikrofonie był tylko spiker ale nie odstawiał takich numerów jak z tym liczeniem :D zachęcał on tylko publiczność do dopingu (choć ta nie współpracowała z nim zbytnio :) ) ale starał się.Dlatego tez napisałem ze "takiego spikera można lubinianom tylko pozazdrościć".Ale o tym spikerze to niech się może jakiś kibic Cuprum wypowie.
Pozdrawiam 8-)
emdek
Posty: 60
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: emdek »

Dziwnym trafem nie pasuje spiker fanom druzyn, ktore przegraly... Ja nic nie chce mowic, ale trzeba bylo zobaczyc jak w I lidze "spiker" zachecal do dopingu na spotkaniu derbowym Stilon-Olimpia. (Na ten jeden dzien spikerem byl szef KK Stilonu)... sedziowie nie mieli nic przeciwko, a atmosfera wg gospodarzy przypominala im dawne czasy...

Jedyne rozwiazanie - przyjechac w mocnym kibicowskim skladzie i rozlozyc doping miejscowych tak zeby nawet spiker nie mial nic do powiedzenia.

Szkoda ze u nas doping sie posypal jak domek z kart... ;) Zycie ;)
;)
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Właśnie edmek-100% Racji ;).A swoja drogom to skoro "posypał wam się doping" to czemu go z powrotem nie reaktywujecie ???
magda11
Posty: 2
Rejestracja: 5 mar 2009, o 17:22

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: magda11 »

Widocznie nie ma kto dopingować.
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

magda11 pisze:Widocznie nie ma kto dopingować.
A jaki to problem zebrać kilka osób i zacząć wszystko od nowa ???
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

no ciekaw jestem pary pila sulechow bo to juz trzecia wygrana orina chlopaki maja chyba jakis patent na jokera a uwazam ze teraz bedzie latwiej orinowi tylko pytanie czy w dzisiejszych czasach sulechow bedzie stav jesli juz i czy z tego powodu chodziaz by nie pusci meczy jokerowi ktory bez wzgledu na czasy ma pieniadze tylko szkoda ze do polowy sezonu :P :P :P :P
sulajmin
Posty: 92
Rejestracja: 7 lut 2009, o 14:04

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: sulajmin »

Ciekawe czy w dzisiejszych czasach stać Krispol na utrzymanie :)
emdek
Posty: 60
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: emdek »

Jak do tej pory to Joker raczej bez wzgledu na czasy miał problemy z pieniedzmi :D:D:D spadek do IB, zamiana miejscami z Poznaniem i ladowanie z juniorkami w II lidze raczej nie wziela sie z niczego ;)

Co do dopingu u nas - ciezko sie wypowiadac, bo mnie oficjalnie w KK nigdy nie bylo ;) Ale sypnelo sie bo tak musialo byc... Euforia jest gdy sie wchodzi z III ligi do I (do 150 km - do 200 osob na wyjazdach). We wspomnianych wcześniej derbach w Gorzowie - w hali 1100 osob, 300 z Sulęcina. Młyn Gorzowski 50-60 osób z posiłkami z Piłki Nożnej. Spiker raz sie zapytał kto wygra mecz... :) Chyba innej odpowiedzi z hali sie spodziewał :D

Jezeli sie wtedy solidnych podstaw nie buduje, to nie ma co marzyc o odbudowywaniu dopoki pewne sprawy sie nie zmienia/pewne osoby. Została jedna zaangażowana osoba, która raczej z racji wieku dopingu nie pociagnie, a najważniejsze osoby wciagnely studia i wojsko.

Łatwo mówić o odbudowywaniu, trudniej budować na piasku i bez fundamentów :)

Play-outy obstawiam na 2:1 dla Olimpii (raczej dlatego ze kibicuje Olimpii;)
;)
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

juz niech was glowa nie boli utrzymamy sie napewno tylko kwestjia kiedy
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Moim zdaniem Krispol ma szanse się utrzymać i zrobi to :P
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

No i kolejne zwycięstwo naszej drużyny :P
Victoria PWSZ Wałbrzych-Morze Bałtyk Szczecin 3:0.
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

Gratki dla Wałbrzycha... Morze jak zwykle dużo mówiło a kasy nie starczyło ;-)
Joker walnął 3-0 Oriona na ich terenie a MKS MDK gładko 3-0 cuprum Lubin. Do tego Września (właśnie coś cicho z ich strony na forum) uległa Olimpii 2-3 i Sulęcin zakończyl juz rogrywki!!
papaj
Posty: 12
Rejestracja: 2 mar 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: papaj »

Cuprun Lubin zasłużenie popłynął z MKS MDK Trzcianka, krotko ; 0 do 3 w niecałe 1,5 godz z prysznicem, należało sie za popisy w speakera w Lubinie, Cienko widze Lubin we środę w ostatnim meczu, jak chłopaki z MKS MDK uwierza w siebie ,że są mocni, to niech Cuprun szykuje sie do walki z Krispolem 8-)
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Dzięki olow za gratulacje :D Kiedy sa kolejne mecze , za 2 tygodnie ??? Z kim zmierzy się Victoria i ile meczów trzeba jeszcze wygrać by awansować. Bardzo proszę o odpowiedz i z góry dziękuje :D
Pozdrowienia
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

dostałeś ADEK priva ode mnie, powinno coś być jaśniej.
Zaba_Orion
Posty: 6
Rejestracja: 25 sty 2009, o 22:47

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Zaba_Orion »

Dziś Orionek wygrał gładko, łatwo i szybko. No może poza drugim setem. Ale pokazał, że potrafi grać nawet z najlepszymi, kiedy wielu po wczorajszej porażce już nas skreśliło dziś pokazaliśmy, iż walka trwa do końca i Joker nie może być pewny awansu.
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: dreamer »

papaj pisze:Cuprun Lubin zasłużenie popłynął z MKS MDK Trzcianka, krotko ; 0 do 3 w niecałe 1,5 godz z prysznicem, należało sie za popisy w speakera w Lubinie, Cienko widze Lubin we środę w ostatnim meczu, jak chłopaki z MKS MDK uwierza w siebie ,że są mocni, to niech Cuprun szykuje sie do walki z Krispolem 8-)
Naprawdę było tak:

MDK Trzcianka - Cuprum Lubin 3:0 (25:22, 27:25, 25:21)

Nie był to więc jednostronny mecz z wyraźną przewagą gospodarzy.
Nikt chyba mnie - poznaniaka - nie posądza o to, że będe trzymał za awansem Cuprum, a nie MDK Trzcianka. Uczciwie chyba jednak trzeba powiedzieć, że faworyta ostatniego meczu naprawdę trudno wskazać.
W mojej ocenie MDK jest lepszym zespołem, ale po załamaniu jakie ta drużyna przeszła w drugiej rundzie fazy zasadniczej, uważam, że nie jest już pewniakiem, na którego można stawiać na podstawie dotychczas rozegranych spotkań. Prysnęła właśnie ta wiara w solidne umiejetności tego zespołu. Każdy mecz odbieram teraz jako wielką niewiadomą - nawet z teoretycznie słabszymi rywalami.

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
~simon
Posty: 40
Rejestracja: 4 paź 2008, o 18:49
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ~simon »

100% racji i obiektywizmu dreamer.
Problemem naszego zespołu jest "mijanie" się z formą zawodników - danego dnia dobrze gra 3 nich, zawodzi jeden z liderów alb libero, w następnym spotkaniu jest odwrotnie. W czasach, kiedy wszyscy grali na swoim poziomie, dawaliśy radę prawie wszystkim w naszej grupie.
Te 3:0, jak słusznie piszesz nie takie łatwe, jednak zachwiało Cuprumem. I oby ta "synchronizacja" w naszym zespole wreszcie trafiła na najbliższą środę, to będziemy mogli mówić o udanym, choć dość nerwowym sezonie.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

ja uwazam ze sa to dwa nieprzewidywalne zespoly niewiem czy to jest prawda ale tAk wynika z meczy cuprum ktore grali na wyjadach ze krzysiek niedziela gra tylko mecze w lubinie i tu upatruje wiekrzych szans lubina jadnak z tego ze jestem wielkopolaninem to chcial bym zeby trzcianka utrzymala sie bazposrednio
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: olow »

Stwierdzenie łatwy mecz w Trzciance odnosiło się do jego trwania, bo przypomnę, że poprzednie spotkanie trwało pięć setów, w tym dwa powyżej trzydziestu punktów, razem dokładnie 2 godziny i 30 minut!!!

Ale skoro już przy Trzciance jestem, mały cytat:
"Próba zablokowania treningu przez prezesa podającego się za kierownika hali i wymyślającego remont oświetlenia, puszczanie na zapowiedzi zespołu Cuprum "Jożina z Bażin" to dopiero wiocha. tendencyjna spikerka to była w Lubinie ale tylko w ocenie "trzciniaków" bo sędziowie twierdzili że takiej atmosfery jak na tym meczu, to w tej chwili rzadko można doświadczyć. Weźcie się do kibicowania a nie bójcie się dopingu"

Jak zwykle źdźbło prawdy jest pośrodku.

Ale co tam.
Cuprum 3:0 MKS MDK (25:21, reszty nie znam)
Joker - Orion (25:21, drugi dla Oriona, reszta dla pilan)
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

no to znamy rywala przynajmniej nie bedzie serce bolec ze ktos z wielkopolski spadnie chodziaz nas czeka wielka walka na wyjezdzie bo jak pokazala rywalizacjia z sulencinem mecz na wyjezdzie jest kluczowy w tym bez sesie tegorocznego play off
papaj
Posty: 12
Rejestracja: 2 mar 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: papaj »

olow pisze:Stwierdzenie łatwy mecz w Trzciance odnosiło się do jego trwania, bo przypomnę, że poprzednie spotkanie trwało pięć setów, w tym dwa powyżej trzydziestu punktów, razem dokładnie 2 godziny i 30 minut!!!

Ale skoro już przy Trzciance jestem, mały cytat:
"Próba zablokowania treningu przez prezesa podającego się za kierownika hali i wymyślającego remont oświetlenia, puszczanie na zapowiedzi zespołu Cuprum "Jożina z Bażin" to dopiero wiocha. tendencyjna spikerka to była w Lubinie ale tylko w ocenie "trzciniaków" bo sędziowie twierdzili że takiej atmosfery jak na tym meczu, to w tej chwili rzadko można doświadczyć. Weźcie się do kibicowania a nie bójcie się dopingu"

Jak zwykle źdźbło prawdy jest pośrodku.

Ale co tam.
Cuprum 3:0 MKS MDK (25:21, reszty nie znam)
Joker - Orion (25:21, drugi dla Oriona, reszta dla pilan)
wydaje mi się,że obiektywizm ,jest dla ciebie rzeczą obcą,mam do dyspozycji film z meczu Cuprum - MKS, i tam widać i słychać jak na dłoni to co wcześniej pisałem i skończmy temat, gratuluję wygranej dzisiejszej(swoją drogą jak była taka wspaniała atmosfera wtedy, to dlaczego dzisiaj jej nie było, wiesz dlaczego?, bo sędziowie Was ostrzegli i taka jest prawda) odnośnie naprawy oświetlenia to zapytaj trenera, czy tak nie było, a przeciez trening mieliście)jeśli chodzi o kibicowanie w Trzciance, to nikt nie puszczał muzy i nie używał mikrofonu po gwizdku ....bez komentarza
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: Arekprees »

sory zlr zobacztlem
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

olow pisze:dostałeś ADEK priva ode mnie, powinno coś być jaśniej.
Wielkie dzieki :P Sory ze wczesniej sie nie odezwalem ale mialem problem z sprzetem :| No a swoja droga kolejny mecz Wałbrzyskiej ekipy zapowiada sie dosc ciekawie
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: ADEK »

Słyszałem ze Joker ma podobno jakieś problemy z halą i przez to przesunie się termin meczu pomiędzy pilską drużyna a Victoria Wałbrzych. :| Może ktoś to potwierdzić, czy to tylko plotka ???
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon 2008/09 - grupa I

Post autor: fibus »

Nie ma problemu z halą tylko po prostu Farmutil ma pierwszeństwo w Pile (logiczne) i dlatego Joker gra niedziela-poniedziałek.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”