Testy dla zawodników

pavelho
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2009, o 16:13
Płeć: M

Testy dla zawodników

Post autor: pavelho »

Tutaj pisać informację o testach w klubach (kiedy i gdzie się odbywają, kto się wybiera itp.). Mnie szczególnie interesują testy w grupach 1 i 2. Temat dotyczy klubów wszystkich grup. Również spadkowicze oraz drużyny, które awansowały.
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: ADEK »

Z tego co mi wiadomo to testy w KG się niedawno odbywały i przebywało na nich dwóch zawodników z Wałbrzycha - P.Wierzbicki oraz Ł.Jurczyński
Awatar użytkownika
KKSudety
Posty: 98
Rejestracja: 3 kwie 2008, o 11:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kamienna Góra

Re: TESTY

Post autor: KKSudety »

Witam. Co do testów w Kamiennej Górze, no to już jest po. Trwają rozmowy z zawodnikami, którzy widzeni są w składzie na sezon 09/10. Na testach ogólnie było około 20 zawodników, w których byli także zawodnicy z Wałbrzycha. Do końca przyszłego tygodnia będzie znana cała ekipa na nowy sezon. Nowym trenerem będzie Jacek Kurzawiński.
Szacunek dla przeciwników i ich kibiców.
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: TESTY

Post autor: Losiek »

w Kaliszu tez juz raczej po.. przyszedl przyjmujacy, srodkowy i atakujacy. Niewiadma jest rozgrywajacy.. chyba nadal u nas potrzebny, ktos chetny? :P
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: ADEK »

KKSudety pisze: Nowym trenerem będzie Jacek Kurzawiński.
A to niespodzianka :P Swoja droga Kamienna buduje dobry team.
Pozdro i powodzenia w przyszłym sezonie
Awatar użytkownika
KKSudety
Posty: 98
Rejestracja: 3 kwie 2008, o 11:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kamienna Góra

Re: TESTY

Post autor: KKSudety »

Ale się dzieje. Przedwczoraj dowiedzieliśmy się o nie przystąpieniu do rozgrywek Warty Działoszyn, a wczoraj szok związany z Gwardią Wrocław. ADEK powiedz co w Wałbrzychu, bo tam też sytuacja ponoć nie wesoła? Zagracie w II lidze? Pozdrawiam.

PS. Nysa szykuje mocną ekipę.
Szacunek dla przeciwników i ich kibiców.
damianho
Posty: 746
Rejestracja: 29 gru 2007, o 15:05
Płeć: M

Re: TESTY

Post autor: damianho »

Ciekawe kto wskoczy za te 2 ekipy ?
Nysa będzie faworytem, Rząśnia może coś ugra( na przyjęciu będzie Zychla który trochę w I lidze złapał doświadczenia)
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: ADEK »

KKSudety pisze:Ale się dzieje. Przedwczoraj dowiedzieliśmy się o nie przystąpieniu do rozgrywek Warty Działoszyn, a wczoraj szok związany z Gwardią Wrocław. ADEK powiedz co w Wałbrzychu, bo tam też sytuacja ponoć nie wesoła? Zagracie w II lidze? Pozdrawiam.
U nas sytuacja nie za ciekawa :| Wycofał się gw.sponsor "victoria",odchodzą czołowi zawodnicy ,zarząd milczy.I niestety wisi nad nami widmo III ligi a co ciekawe w ubiegłym sezonie była szansa na awans do I.Co do Nysy to jak na moje oko jest ona pretendentem do awansu.
Pzdr. ;)
Awatar użytkownika
karol27
Posty: 28
Rejestracja: 28 cze 2009, o 21:43
Płeć: M
Lokalizacja: Biała k.Rząsnii
Kontakt:

rząśnia

Post autor: karol27 »

w rzasni buduje sie od kilku sezonow zgrany zespol wiadomo juz ze do zespolu dolacza Zychla (wieluń) i Strzała (syców)
niewiadomo co z sobierajem a odchodzi kapitan Blomberg
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: TESTY

Post autor: fibus »

W Walbrzychu nic nie wiadomo, jak zwykle zarząd sie obudzi w sierpniu i zaczna montować skład z odpadów albo z uziemionych wałbrzyskich zawodników. Myśle ze jednak w tym roku wycofaja sie z rozgrywek.
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: marphi_Kalisz »

http://www.rc.fm/sportowe/podpisuja-kontrakty.html pierwsze info od dawna o beniaminku z Kalisza
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Arekprees »

no to kalisz ma szczescie udalo wam sie zatrudnic igle jednego z najleprzych atakujacych w II lidze to juz macie 50% zespolu poszukajcie jemu tylko kogos kto mu dobra pila da i pewnie sie spotkamy na meczu ale przyjade tylko jako przyjacieligly i jego kibic a moze jako rywal wszystko sie okaze
marphi_Kalisz
Posty: 181
Rejestracja: 21 wrz 2007, o 09:12
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: marphi_Kalisz »

Heh nie liczyliśmy na takie szczęście żeby zyskać takiego kibica jak Ty :D Pozdro
Awatar użytkownika
czulek
Posty: 74
Rejestracja: 8 lis 2008, o 22:11
Płeć: M

Re: TESTY

Post autor: czulek »

błagam ! nie zaczynajcie od początku . . .
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Arekprees »

ja nie kibicuje wam tylko igle jak juz a ze tak wyszlo no to trudno patrzac ze strony igly to zadna kasa nie smierdzi a po za tym ppodpisuje sie obiema rekoma pod tym co powiedzial w wywiadzie o sobie co koniec kropka a po za tym nie jest powiedziane ze przyjade na jaki kolwiek mecz w pile nie bylem na zadnym meczu i nie biez tak wszystkiego do siebie k
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: TESTY

Post autor: fibus »

Arekprees pisze:no to kalisz ma szczescie udalo wam sie zatrudnic igle jednego z najleprzych atakujacych
najlepszego atakujacego? a przepraszam w którym lokalu? po kontuzji to juz nie ten sam facet, dodatkowo wiek na karku robi swoje...
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Arekprees »

no puki co co roku wchodzil do 1 ligi grajac w pierwszym skladzie wiek tu nie ma nic do zeczy wedla twojej teori prygiel i tym podobni juz emerytura?
Awatar użytkownika
fibus
Posty: 125
Rejestracja: 2 lut 2008, o 23:32
Płeć: M
Lokalizacja: Wrocław

Re: TESTY

Post autor: fibus »

Arekprees pisze:no puki co co roku wchodzil do 1 ligi grajac w pierwszym skladzie wiek tu nie ma nic do zeczy wedla twojej teori prygiel i tym podobni juz emerytura?
Nie porównuj Iglewskiego do Prygla, błagam... No tak, awansował - najpierw z Treflem, teraz z Pilą - takie IIligowe dream teamy. Podejrzewam że jak bedzie miał pociagnac zespół bedzie ciezko...
stefek
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: TESTY

Post autor: stefek »

Nie chce być niegrzeczny ,ale pisz po Polsku. Słownik nie gryzie kolego :)
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Arekprees »

ALE SKORO POSZEDL DO TAKICH ZESPOLOW TO CHYBA ZA NAZWISKO TAM NIE BIORA CO I NIE POROWNUJE PRYGLA POD WZGLENDEM SPORTOWYM TYLKO WIEKU A PRZYPOMINAM ZE W 2005 RAZEM Z DAMIANAM lisieckim wprowadzili młody zespół inotelu do pierwaszej ligi i tamte mrcze akurat wszystkie widzialem i nie raz igla coagnol sam zespol bo lisu nie mial sily
a po za tym nie ma sie co bac bo igla zawsze gral do konca w 2 lidze czli koniec kwietnia maj a tu mu to nie grozi no chyba ze na odwrotnym biegunie baraze zawsze koncza sie w maju
stefek
Posty: 61
Rejestracja: 28 kwie 2009, o 12:48
Płeć: M

Re: TESTY

Post autor: stefek »

netykieta kolego :)
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: TESTY

Post autor: himen »

pavelho pisze:Tutaj pisać informację o testach w klubach (kiedy i gdzie się odbywają, kto się wybiera itp.). Mnie szczególnie interesują testy w grupach 1 i 2. Temat dotyczy klubów wszystkich grup. Również spadkowicze oraz drużyny, które awansowały.
Testy: gr. 3 II ligi M, Ósemka Siedlce, czwartek 6 sierpnia, godz. 16:00, kontakt tel. w celu potwierdzenia 665534054.
beny
Posty: 170
Rejestracja: 22 mar 2009, o 13:14
Płeć: M
Lokalizacja: Wałcz

Re: TESTY

Post autor: beny »

fibus pisze:
Arekprees pisze:no puki co co roku wchodzil do 1 ligi grajac w pierwszym skladzie wiek tu nie ma nic do zeczy wedla twojej teori prygiel i tym podobni juz emerytura?
Nie porównuj Iglewskiego do Prygla, błagam... No tak, awansował - najpierw z Treflem, teraz z Pilą - takie IIligowe dream teamy. Podejrzewam że jak bedzie miał pociagnac zespół bedzie ciezko...
gdyby nie Iglewski kto wie czy Piła by awansowała do l ligi,
oglądając finałowy turniej w Kielcach, mogę śmiało powiedzieć, że Igła był liderem swojej drużyny.
więc panie "fibus" troche szacunku dla tego gracza! ; )
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Arekprees »

a ciekawe co w kaliszu w kaliszu słychac bo narazie cisza w necie??
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: TESTY

Post autor: Losiek »

daj mi maila to Cie bede informowal na biezaco jesli jestes ciekawy :)
Eugal
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2009, o 12:01
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Eugal »

był może jednym z najlepszych... a o Hachule zapomniałeś ?
o przyjmującym Oriona Borkowskim ?
to były są i będą armaty w najblizszych latach bynajmiej Borkowski bo Hachuła ma na karku juz 30 pare lat; )


Pozdrawiam ; )
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Arekprees »

no karol to jeszcze o ile mnie pamiec to jeszcze w 98 roku jak zaczynałem swoja przygode z siatkowka to ze stilonem gorzów zdobył braz mistrzostw polski zreszta ze swidrem i z waldkiem wspaniałym na ławce a juz wtedy był jednym z najstarszych w zespole a igla jeszcze wtedy mnie na barana nosił tak ze ma juz troche wiosen karol ma ale nie poruwnujmy tu goscia ktory ma 203 cm i atakuje prawie z miejsca a borkowski no coz pare razy w tym sezonie zlecial z boiska bo byl ugotowany
Eugal
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2009, o 12:01
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Eugal »

Karol zasięg ma. Ale kilka razy ze strony kibiców dostał kubeł zimnej wody na głowe ale trzeba przyznać że w najważniejszych momentach to on kończył decydujące piłki w Orionie; )



pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: TESTY

Post autor: Arekprees »

no mi nie musisz tego mówić sam u nas bylem światkiem u nas siedząc na stoliku za ławka orin przegrywal 2,0 i na czasie bylo maly dawaj do mnie i orin wygral mecz 3.2 a ja spóźniłem sie na wesele
Ostatnio zmieniony 12 paź 2009, o 09:42 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Proponuję zainwestować w słownik ortograficzny
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: TESTY

Post autor: ZKS1 »

(post skasowany)
Ostatnio zmieniony 12 paź 2009, o 09:41 przez Ted, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Pkt 23 Regulaminu Forum
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”