Sezon 2009/10 - grupa III

Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

dreamer pisze: Myślę, że trzeba sprostować tę informację.
Lechia z Armatem nie gra w barażach o utrzymanie się w II lidze, tylko w play-down.
Dopiero ta drużyna która przegra rywalizację w tej parze, będzie walczyla w barażach z jakimś zespolem z III ligi.

dreamer
Tak to jest jak się chce kogoś na siłę poprawiać... Drużyna, która przegra rywalizację w tej parze automatycznie spada do III ligi. Zespół, który wygra będzie walczyć w barażach z zespołem z III ligi. Następnym razem radzę sprawdzać dokładnie swoją wiedzę na dany temat, bo inaczej wychodzą takie kwiatki.
Co do mojego stwierdzenia, że to są baraże o utrzymanie, był to po prostu skrót myślowy. Myślę, że nie ma się co, tego stwierdzenia na siłę czepiać. Tym bardziej, że dwa posty wyżej jest mój tekst, w którym wyjaśniłem dokładnie, co będzie się dziać po, jak Ty to ładnie nazywasz play - downach.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: dreamer »

Elgarten pisze:...Tak to jest jak się chce kogoś na siłę poprawiać... Drużyna, która przegra rywalizację w tej parze automatycznie spada do III ligi. Zespół, który wygra będzie walczyć w barażach z zespołem z III ligi. Następnym razem radzę sprawdzać dokładnie swoją wiedzę na dany temat, bo inaczej wychodzą takie kwiatki.
Co do mojego stwierdzenia, że to są baraże o utrzymanie, był to po prostu skrót myślowy. Myślę, że nie ma się co, tego stwierdzenia na siłę czepiać. Tym bardziej, że dwa posty wyżej jest mój tekst, w którym wyjaśniłem dokładnie, co będzie się dziać po, jak Ty to ładnie nazywasz play - downach.
Nie rozumiem Twojego zacietrzewienia i "wycieczek" w stronę mojej wiedzy siatkarskiej.
W najbardziej normalny jak to tylko możliwe sposób zwrócilem uwagę, że to co grają teraz te dwa zespoly, to nie baraże, tylko play-down. Oczywiście przyznaję, że przy okazji do mojego posta wkradl się "czeski bląd" (tak, bląd, a nie brak wiedzy) bo w barażach zagra oczywiście zwycięzca z tej pary.
Czy naprawdę nie bylo Cię stać na to, żeby przyznać się, że Ty popelnileś bląd na jaki ja zwrócilem uwagę, z jednoczesnym "poprawieniem" mojej pomylki - ale bez personalnych "wycieczek"?
Naprawdę bardzo proszę opanuj się, bo nie jest to pierwszy przypadek takiej Twojej postawy wobec mnie.

dreamer
PS
Jeżeli zaś chodzi o "play-down" to nie ma tu nic z Twojej sugestii, że to ja sobie to tak ladnie nazywam. Po prostu jest to nazwa tej wlaśnie części rywalizacji jaka oficjalnie funkcjonuje w angielskojęzycznych przepisach, zresztą tak samo, jak play-off...
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

chopy chopy nie play-off, nie play-down tylko play-out :] i więcej luzu a świat będzie piękniejszy ;)
Awatar użytkownika
dreamer
Posty: 7290
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:57
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: dreamer »

himen pisze:chopy chopy nie play-off, nie play-down tylko play-out :] i więcej luzu a świat będzie piękniejszy ;)
Calkowicie się zgadzam, że więcej luzu, ale nie luzu kosztem nieścislości w faktach.
1.Mecze od których zaczęla się dyskusja w żadnym wypadku nie mogą być nazwane barażowymi
2. Można o nich powiedzieć, że są meczami rozgrywanymi w fazie play-out
3. Nie masz natomiast racji wierdząc, że należy mówić play-out a nie play-down. Obydwie formy funkcjonują w sporcie, w rozgrywkach mających na celu wylonienie drużyn spadających z ligi lub zawodników odpadających z rywalizacji.
Tutaj przyklad, ot pierwszy z brzegu z wyszukiwarki internetowej:
http://www.volleyball-verband.de/index. ... 9240&cid=1

dreamer
...you may say I'm a dreamer, but I'm not the only one...
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

i tak każdy wie o co chodzi czy to out czy down czy off, z drugiej strony warto używać poprawnych sformułowań tyle w temacie. Kolejna nowinka przyswojona. ;)
Mieciu
Posty: 23
Rejestracja: 27 lis 2009, o 16:43
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mieciu »

Panie dreamer .. jest pan redaktorem, a robi pan najwięcej szumu z byle powodu :D po co te pretensje ? .. Jak się to czyta to niech pan zgadnie czyje posty wydają się być żałośniejsze ? .. ludzi, kibiców, którzy komentują to co dzieję się w naszej grupie czy poprawiającego wszystkich wielkiego znawcę z zielonym nickiem :) .. Wyluzuj pan ;D pozdrawiam
"Każdy chce nas pokonać ... nikt nie potrafi"
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

Finał(III mecz):
Ósemka - Pekpol 0:3
stan rywalizacji: 0:3
Gratulacje dla Pekpolu, bo zasłużenie wygrali grupę III będąc najlepszym zespołem w przekroju całego sezonu.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”