Sezon 2009/10 - grupa III

Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Skład grupy:
1 AZS UW Warszawa
2 AS Białołęka
3 Ósemka Elmo Siedlce
4 Pekpol Ostrołęka
5 AZS UWM II Olsztyn
6 GTS Wilga Garwolin
7 KKS Armat Kozienice
8 SKF Legia Warszawa
9 Lechia Tomaszów Mazowiecki
10 RCS Czarni Radom

Początek sezonu 26 września.
Argoen
Posty: 8
Rejestracja: 14 paź 2008, o 17:49

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Argoen »

Patrzę, że bardzo silna grupa będzie. Ale to dobrze, będą ciekawsze mecze 8-)
Szkoda tylko, że nie podali od razu pełnego terminarza.
To co, typujemy faworytów do awansu i walki o utrzymanie?
Awatar użytkownika
mckinser
Posty: 54
Rejestracja: 16 maja 2009, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: mckinser »

też mi sie to podoba, super sezon się zapowiada :) mocne zespoły, ciekawe mecze, czego chcieć więcej? ;)

Wg mnie Garwolin, Białołęka, Ostrołęka, Tomaszów i Czarni Radom będą nadawać ton rozgrywkom, takie jest moje zdanie. Te 5 zespołów wydaje się być najmocniejsze, oczywiscie w losowej kolejnosci napisałem.
Kto bedzie walczyl o utrzymanie? Wydaje sie że Legia i Olsztyn będą słabszymi zespołami, podobnie Kozienice. Z Olsztyna odeszło 2 rozgrywajacych (szabla do białołeki i pietkiewicz do ostrołeki), Wawrzyniak poszedł do Augustowa. Tam bedzie problem bo pewnie bedzie trzeba juniorami grac np. na rozegraniu, chociaz moze kogos pozyskają.
Nie wiem na co stać uniwerek warszawski, wie ktos o tym co ten zespoł złożył na nowy sezon?
ciekawa paka może sie w Siedlcach zebrac, tam jeszcze nic nie wiadomo, presja awansu na nich nie ciąży i właśnie tacy mogą sprawić niespodzianki.
podsumowujac: ciezko wytypować jakiekolwiek rozstrzygniecia :)

ja sie aż nie moge doczekać ligi, super grupa sie zapowiada ;) jeszcze 46 dni :)
Sztarsburger
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2009, o 10:36
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Sztarsburger »

Według mnie pierwsza trójka pod koniec sezonu będzie przedstawiać się tak :

1.AS Białołęka
2. Pekpol Ostrołęka
3.Czarni Radom

A o utrzymanie w lidze będą walczyli : Olsztyn , Kozienice
Dimebag
Posty: 1
Rejestracja: 22 sie 2009, o 11:20

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Dimebag »

Nie będę oryginalny. Pierwsza trójka: Białołęka, Radom, Ostrołęka w kolejności losowej.
Natomiast dalej może być bardzo ciekawie, o play-off może walczyć Tomaszów, Garwolin i Siedlce, a kto wie, może ktoś jeszcze ;) Najciekawsze w tej lidze jest to że nie ma praktycznie słabych zespołów i ciężko wytypować kto spadnie. Wydawać by się mogło, że Legia ale rok temu też byli skazywani na spadek. Olsztyn? Słabszy skład niż rok temu ale oni mogą korzystać z zawodników pierwszej drużyny, a wtedy każdy mecz jest do wygrania.
Najciekawsza sezon jaki pamiętam się szykuje;)
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Elgarten »

mckinser pisze:też mi sie to podoba, super sezon się zapowiada :)
Nie wiem na co stać uniwerek warszawski, wie ktos o tym co ten zespoł złożył na nowy sezon?
Ostateczny skład zostanie ogłoszony dopiero na początku września. Tydzień temu zaczęły się pierwsze treningi. Za kilka dni drużyna wyjeżdża na obóz do Spały. Na pewno trenerem pozostanie Edward Skorek. Prawdopodobnie trzon zespołu zostanie ten sam, który z powodzeniem walczył w III lidze. Tam AZS grał bardzo dobrze, jednak w wyższej klasie rozgrywkowej na pewno nie będzie już tak łatwo o zwycięstwa.
Co do innych ekip, faworytów upatruję w Czarnych Radom. Jednak oczywiście jest kilka teamów, które także mają szanse na włączenie się do rywalizacji o awans. Nie wierzę, by mógł tego dokonać Tomaszów. Moim zdaniem ta drużyna będzie miała duże kłopoty w II lidze. No chyba, że dokonali jakichś ciekawych transferów ;) .
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mate »

Lechia pozyskała jakichś dwóch graczy. Nie pamiętam nazwisk, ale obydwaj otarli się o PLS czy coś takiego. Wiem, że pozyskali dwóch graczy, ale nie mogę sobie ich przypomnieć :) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
dario_azs
Posty: 13
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 18:03
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: dario_azs »

MOŻESZ oglądnąć mecz AZS UWM II OLSZTYN

W Krakowie od wczoraj trwają MP klubów AZS z udziałem
- AZS PWSZ NYSA (I LIGA)
- AZS ZIELONA GÓRA (II LIGA)
- AZS OPOLE (II LIGA)
- AZS UWM OLSZTYN (II LIGA)
- AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA (II LIGA)
- AZS POLITECHNIKA KRAKOWSKA II (III LIGA)

Na stronie http://www.azs.pk.edu.pl można oglądnąć w niedziele mecze finałowe wg poniższego grafika:

AZS Politechnika Krakowska zaprasza na relację na żywo z niedzielnych meczów finałowych Mistrzostw Polski AZS w siatkówce mężczyzn.

# Plan transmisji: godz. 10.00 mecz o V miejsce: AZS Opole (II liga) - AZS Dwunastka Politechnika Krakowska II (III liga)
# godz. 12.00 mecz o III miejsce: AZS PWSZ NYSA (I liga)/AZS ZIELONA GÓRA (II liga) - AZS Politechnika Krakowska (II liga)/AZS UWM Olsztyn II (II liga)
# godz. 14.00 mecz o I miejsce: AZS PWSZ NYSA (I liga)/AZS ZIELONA GÓRA (II liga) - AZS Politechnika Krakowska (II liga)/AZS UWM Olsztyn II (II liga)

Mecze będzie można oglądać w wysokiej rozdzielczości 640x480


Sobota

Grupa A:
AZS Opole - AZS Politechnika Krakowska 0:3 (28:30, 21:25, 18:25)

AZS Opole: Michalak, Szewczyk, Jankowski, Jutkiewicz, Jamrozowicz, Jeton - Szlendak (libero) oraz Kęsicki, Nalepka, Swodczyk, Siekański

AZS Politechnika Krakowska: Bławat, Galiński, Laskowski, Dzierwa, Golec, Szpyrka - Szymczak (libero) oraz Piórkowski, Błasiak, Typel, Łoza, J. Fornal

Tabela gr. A:
1. AZS Politechnika Krakowska 2.4 6:1
2. AZS PWSZ Nysa 2.3 4:3
3. AZS Opole 2.2 0:6

Grupa B:
AZS Zielona Góra - AZS Politechnika Krakowska 3:0 (25:18, 25:22, 25:18)

AZS Zielona Góra: Klucznik, Lis, Świerzewski, Lesiak, Borkowski, Przyborowski – Odwarzny (libero) oraz Marcinkiewicz, Matuszewski, Zasowski, Bitner, Mariaskin

AZS Dwunastka Politechnika Krakowska II: Fedorczak, Paluch, Kotala, Słonina, Czechowski, Muchajer – Sawiczyński (libero) oraz Kiniorski, Hebda, Gąsiorek, Fik

Tabela gr. B:
1. AZS Zielona Góra 2.4 6:2
2. AZS UWM Olsztyn II 2.3 5:4
3. AZS Dwunastka Politechnika Krakowska II 2.2 1:6
--------------------------------------------------------------------------------
Jeszcze dzisiaj mecz półfinałowe
# Godz. 16.00 półfinał nr 1: AZS Politechnika Krakowska – AZS UWM Olsztyn II
# Godz. 18.00 półfinał nr 2: AZS Zielona Góra – AZS PWSZ Nysa
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

W ostatni weekend sierpnia odbywa się również Turniej o Puchar Burmistrza Hajnówki. Biorą w nim udział dwa zespoły z naszej grupy: Pekpol Ostrołęka i AS Białołęka.

Wyniki 1 dnia turnieju:
Pronar Hajnówka - AS Białołęka 3:0
Avia Świdnik - Ślepsk Suwałki 2:1
Pekpol Ostrołęka - AS Białołęka 2:1
Pronar Hajnówka - Avia Świdnik 2:1
Ślepsk Suwałki - Pekpol Ostrołęka 0:3

Grane są 3 sety bez względu na wynik.
Argoen
Posty: 8
Rejestracja: 14 paź 2008, o 17:49

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Argoen »

Wyniki 2 dnia turnieju w Hajnówce:
AS Białołęka - Avia Świdnik 0:3
Pronar Hajnówka - Ślepsk Suwałki 2:1
Pekpol Ostrołęka - Avia Świdnik 1:2
AS Białołęka - Ślepsk Suwałki ?:?
Pronar Hajnówka - Pekpol Ostrołęka 1:2

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. Avia Świdnik
2. Pekpol Ostrołęka
3. Pronar Hajnówka
4. Ślepsk Suwałki
5. AS Białołęka

Pekpol Ostrołęka naprawdę dobrze poradził sobie w tym silnie obsadzonym turnieju zajmując drugie miejsce i przegrywając tylko z 1 ligową drużyną ze Świdnika która wygrała cały turniej. ;)
ZKS1
Posty: 22
Rejestracja: 10 maja 2009, o 08:02
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: ZKS1 »

No no brawo Ostrołęka.
Naprawdę niezły wynik jeżeli tak samo będzie wam szło podczas ligi to awans jak najbardziej w zasięgu !
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

Według mnie nie ma co się podniecać zawczasu. Każda z drużyn jest w innym toku przygotowań do sezonu i takie turnieje jak wiecie nie są dla wyniku tylko dla zgrania. Powiem tak, po grze Ostrołęki spodziewałem się czegoś więcej aczkolwiek z szerszą opinią poczekam do zakończenia sezonu ;)
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Pewnie, że się nie ma co podniecać, to tylko sparingi, chociaż postawa drużyny jak najbardziej cieszy. Moim zdaniem w tej lidze jest tyle mocnych zespołów, że wytypowanie faworyta jest bardzo trudne. Radom, Garwolin, Białołęka, Ostrołęka, Tomaszów...a przecież takie zespoły jak Ósemka, AZS UW też będą bardzo groźne, właśnie na nich nie ciąży żadna presja i to oni będą urywać punkty faworytom. W zasadzie w tej lidze nie ma outsiderów w tej chwili tak jak rok temu był Pruszcz czy Stoczniowiec i na pewno walka będzie zacięta.

A co do Pekpolu to chłopaki są na razie w ciężkim treningu i zobaczymy co z tego wyjdzie. Wszyscy u nas chcieliby awansować do finału i taki jest cel. A co z tego wyjdzie? Nie wiadomo, jest to młoda ekipa i mogą zdarzyć się wpadki, wreszcie jednak w Ostrołęce zagościł profesjonalizm, bo chłopaki trenują 2 razy dziennie w pełnym składzie. Wcześniej było tak, że trenowali w okresie przygotowawczym 2 razy dziennie, ale wielu chłopaków dojeżdżało z Olsztyna tylko 2 razy w tygodniu. Teraz dojazdy zostały wyeliminowane, cała paka na miejscu i mam nadzieję że to wpłynie na to, że wyniki będą dobre.

Jedno jest pewne: emocji w sezonie nie zabraknie bo liga jest najsilniejsza od lat :)
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

true true :) święte słowa.
Awatar użytkownika
KKSudety
Posty: 98
Rejestracja: 3 kwie 2008, o 11:41
Płeć: M
Lokalizacja: Kamienna Góra

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: KKSudety »

Na PZPS podano terminarz II ligi

http://www.pzps.pl/news.php?id=4764&backpath=%2F
Szacunek dla przeciwników i ich kibiców.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

Ciekaw jestem czemu IV kolejka wypadła w środę 14 października ???
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

pewnie dlatego, że jest tydzień dłużej wolnego po Sylwestrze ;) w poprzednim sezonie 3 stycznia już był mecz.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

Bardzo prawdopodobna teoria :)
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Pekpol Ostrołęka i Ósemka Siedlce wzięły udział w ten weekend w turniejach towarzyskich.

Pekpol zagrał w Suwałkach a rywalami ostrołęczan byli: Ślepsk Suwałki (I liga), Pronar Hajnówka (I liga), Trefl Gdańsk (I liga) i Flamingo Wilno (mistrz Litwy).

Wyniki:
Trefl Gdańsk - Pekpol Ostrołęka 3-0 (25:20, 25:20, 25:22)
Pekpol Ostrołęka - Flamingo Volley Wilno 3:1 (25:19, 25:11, 23:25, 25:18)
Ślepsk Suwałki - Pekpol Ostrołęka 1-3 (21:25, 25:27, 25:22, 21:25)
Pekpol Ostrołęka - Pronar Hajnówka 3:2 (25:27, 27:25, 20:25, 25:21, 15:11)
Ostatecznie Pekpol zajął trzecie miejsce w turnieju, mając gorszy bilans setów od Hajnówki (dokładnie o jednego seta poszło). Trzy zwycięstwa i porażka to jednak chyba dobry wynik jak na taką obsadę ;)

Ósemka zagrała natomiast w Wyszkowie z Legią Warszawa (II liga), Stolarką Wołomin (III liga) i Camperem Wyszków (III liga). W turnieju uczestniczyła również drużyna Zawkrza Mława (III liga).

Wyniki:
SKF Legia Warszawa - Ósemka Siedlce 0-3 (21:25, 12:25, 13:25)
Stolarka Wołomin - Ósemka Siedlce 0-2 (18:25, 14:25)
SKF Legia Warszawa - Ósemka Siedlce 1-2 (19:25, 25:18, 11:15)
Ósemka wygrała cały turniej.

Piątek-Sobota-Niedziela (18-20.09) turniej w Olsztynie z udziałem czterech drużyn naszej ligi: AZS II Olsztyn, Pekpol Ostrołęka, Ósemka SIedlce i Wilga Garwolin. A za dwa tygodnie zaczynamy ligę ;)
Raff
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:18
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Raff »

dla ewentualnie zainteresowanych: składy Legii z poszczególnych spotkań:

Legia 0-3 Ósemka Siedlce
Sety: 21-25, 12-25, 13-25
Legia: Godlewski, Kozłowski, Grunt, Kasprzyk, Karpiński, Tomkiewicz, Olenderek (libero) oraz Chmielewski, Rudnicki, Lipowski, Koźmian, Królikowski, Ołtuszewski.

Legia 2-1 Camper Wyszków
Sety: 26-24, 28-30, 15-13
Legia: Grobelny, Kasprzyk, Roberto Mogentale, Godlewski, Tomkiewicz, Grunt, Olenderek (libero) oraz Koźmian, Kozłowski, Chmielewski, Ołtuszewski.

Finał: Legia 1-2 Ósemka Siedlce
Sety: 19-25, 25-18, 11-15
Legia: Grobelny, Kozłowski, Karpiński, Grunt, Chmielewski, Tomkiewicz, Ołtuszewski (libero) oraz Rudnicki, Lipowski, Godlewski, Kasprzyk.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

dziś rewanżowy sparing, Wilga Garwolin - Ósemka Siedlce, w poprzednim meczu Ósemka Siedlce - Wilga Garwolin 3-2 (25:23, 18:25, 25:20, 28:26, dodatkowy set 34:36).
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

GTS Wilga Garwolin - Ósemka Siedlce 1-3 (18:25, 20:25, 22:25, 25:17)
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mate »

Było trochę zamieszania odnośnie Lechii oraz tego, gdzie będą rozgrywać swoje mecze. Hala na Nowowiejskiej ponoć nie spełnia wymogów II-ligowych. Przechodzę obok tej hali codziennie i praktycznie nie dziwię się, bo hala do dużych nie należy. Odjąć przebieralnie, składziki itd. to boisko pewnie jest małe. A co do miejsca rozgrywania spotkań to dostałem informację, że mają rozgrywać w ZSP 3("Samochodówka").
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

a właśnie Lechia miała kiedyś swoją stronę www prawda? Jakoś cisza nic nie wiadomo co w ich obozie słychać, jakiś skład sparingi...
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mate »

Tak, tak mieli stronę: kpslechia.pl. Z tego, co wiem to zakontraktowali Michała Jaszewskiego, Krzysztofa Kusztelaka i Przemysława Golca.

Dzisiaj w Ticie(Tomaszowski Informator Tygodniowy) jest artykuł o Lechii. Jeżeli będę miał dostęp do TIT-u to napiszę ważniejsze fragmenty o Lechii.
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: himen »

ostatnie wyniki potyczek klubowych z naszej grupy:
sparing: SKF Legia Warszawa - AZS UW Warszawa 3:2 (19:25, 18:25, 25:18, 25:22, 15:12)
1 runda PP: Wilga Garwolin - AS Białołeka 3:1 (25:22, 25:22, 19:25, 25:22)
Raff
Posty: 148
Rejestracja: 24 lis 2007, o 23:18
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Raff »

Jeszcze jeden turniej, jutro i pojutrze:
LegiaLive pisze: Siatkarze Legii wezmą udział w silnie obsadzonym Warszawskim Turnieju Siatkarskim Seniorów, który odbędzie się w najbliższy weekend na terenie Białołęckiego Ośrodka Sportowego. Legioniści rywalizować będą w grupie B z AS Białołęka, Avią Świdnik i Pronarem Hajnówka.

W grupie A wystąpią Trefl Gdańsk, Ślepsk Suwałki, AZS Nysa i Skra II Bełchatów.

Pierwsze sobotnie spotkanie Legia rozegra o 9:30 z Avią Świdnik, kolejne o 16:30 z Pronarem Hajnówka, a o 18 z AS Białołęka.

W niedzielę rozegrane zostaną mecze o miejsca 1-8. Początek rywalizacji o godzinie 9:30. Spotkanie o 3. miejsce zaplanowano na godzinę 15, a finał na 17.

Mecze rozgrywane będą do trzech setów bez względu na wynik. Natomiast mecze półfinałowe i o miejsca 1-8 do trzech wygranych setów.
Głównie grubsze strzelby (chociaż Pronar i Ślepsk to też starzy znajomi ;) ), ale też 2 z naszej grupy
Awatar użytkownika
Mate
Posty: 3656
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 12:54
Płeć: M
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Mate »

http://tomaszow-tit.pl/artykul,Ekipa_je ... a,885.html

Link do tego tekstu, o którym wspominałem. Z tekstu wynika, że celem jest utrzymanie się w lidze, a potem walka o I ligę. Dwóch rozgrywających odeszło z drużyny. Ogólnie odeszło 7 graczy.
Ciekaw jestem, jak będzie wyglądał doping podczas meczu Lechii z Legią w Tomaszowie :D . Szczególnie, że to będzie mecz w Samochodówce. Myślę, że wtedy trybuny pękną w szwach :D . Dla mniej zorientowanych Tomaszów jest za Widzewem, a każdy wie jak wygląda relacja Widzew-Legia. Chociaż myślę, że Lechia jako klub może podczas tego spotkania wiele stracić(nie chodzi o punkty, ale o kary finansowe itd.) ;) .
,,Kiedyś... kiedyś przed laty, kiedy pisałem taką analizę dla Gazety Wyborczej napisało mi się: Co by było, gdyby nie było Piotra Gruszki? Otóż trzeba byłoby go wymyślić!" - Zdzisław Ambroziak

Rozmowa z dr. Fabio Rizollini'm xD
Pekpol
Posty: 185
Rejestracja: 27 sty 2008, o 22:19
Płeć: M
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: Pekpol »

Od piątku w Olsztynie trwa turniej z udziałem czterech zespołów naszej grupy.
Dotychczasowe wyniki:
AZS II Olsztyn - Pekpol Ostrołęka 1:3
Ósemka Siedlce - Wilga Garwolin 3:1
Pekpol Ostrołęka - Wilga Garwolin 3:1
AZS II Olsztyn - Ósemka Siedlce 3:1

jutro mecze Pekpol-Ósemka i AZS-Wilga ;)
82mariusz
Posty: 48
Rejestracja: 29 mar 2008, o 21:02
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 - grupa III

Post autor: 82mariusz »

Strona www Lechii Tomaszów Maz.
http://www.lechiatm.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”