Sezon 2009/10 grupa IV

bonjek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 19:47

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: bonjek »

Panie admund "azeteesiaku" ( chyba dobrze). W tym roku ma ruszyć jeszcze żużel z tym że to nie jest jako KS Wanda tylko powstał osobny klub "Speedway Wanda Kraków" który będzie korzystał z obiektów Wandy, ale jest osobnym klubem. W jakim stopniu współpracują z KS Wanda nie wiem, nie pytaj. Taki mały offtop zrobię i zapraszam wszystkich was na żużel 5 kwietnia pierwszy mecz z Orłem Łódź "papierowym" faworytem drugiej ligi, także emocji nie powinno zabraknąć. Myślę że dominacja będzie właśnie żużel z tym, że to tak jak pisałem osobny klub. Co do KS Wanda to z tego co się orientuje to jeszcze piłka nożna od trampkarzy do seniorów oraz piłka nożna damska.
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

hihihi, źle. :D O jedno 'e' za dużo :P
Admund - pisałeś gdzieś tam, że klaszczesz. A może się dołączysz do wrzasków ? :D
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

dobra jak się tak już chwalicie ile chodzicie, to ja 2 sezon, o;p

nie przepadam za Wandą, nie podoba mi się zbytnio lokalizacja, mam dość daleko do NH i tak szczerze powiedziawszy to nawet jak ta 1 liga będzie w Krk, to i tak będę chadzać na mecze 2-ligowe;p dlatego też kibicuję Będzinowi;p prawdę powiedziawszy bliżej mi tam na halę na mecz 1 ligi niż do NH;]

co do Mrozowskiego - poczytaj sobie ostatnie wywiady z nim;]
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

Dobra ok moge sie zgodzic, niech nie wraca do nas :P

Ale ja go bede lubil zawsze bo w tamty sezonie u nas robil to samo co teraz w Wandzie. Rozkrecal doping, klaskal, krzyczl, skakal, biegal, gra mu troche nie szla ale i tak widac bylo ze byl bardzo zaangazowany w gre, a to sie chwali. Przypomina Laskowiskiego tylko 3razy bardziej ;p
jolja pisze:Admund - pisałeś gdzieś tam, że klaszczesz. A może się dołączysz do wrzasków ? :D
Krzycze tylko po pijaku ;p
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Dobra, to podziękujemy :D To Ty zostań przy klaskaniu :D Teraz Gali klaszcze, wolę żeby on klaskał niż Mrozowski;p
Oczywiście, że II liga ! Będzie swojsko :] :] :] :]
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, o 19:46 przez jolja, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

Tak, Mrozowski zawsze nakręcał wszystkich;] w sumie Poprawa też;] (co tak cicho, kibice co tak cicho :] teraz to się w sumie wydaje śmieszne,ale czasami na Kamiennej jest/było tak cicho...)
bądź co bądź, teraz też pomaga nam w dopingowaniu;p


szkoda, bo po 2 godzinach , 2 dni pod rząd nasze gardła umierają, kibicując w tak nielicznym gronie trzeba krzyczeć 2, 3 razy głośniej;p

no i szkoda,że straciliśmy bęben :P
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Może było, ale już nie będzie :P hihi pomaga, i to jak..! Pięknie zaczyna doping :D
no tak, tak. Ale jednak wolę, żeby krzyczeli z nami trzeźwi :p gardła umierają wcześniej ;p

Dzisiaj trzeba Kronikę oglądać..
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
mon3ll
Posty: 31
Rejestracja: 16 gru 2007, o 09:49
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: mon3ll »

Mogliśmy oglądać ciekawe pojedynki w sobotę i niedzielę pomiędzy Wandą i Politechniką.

Szkoda tylko, że zespół Politechniki tak łatwo oddawał punkty rywalom. W ciągu całego weekendu zepsuli minimum 40 zagrywek co skutkuje prawie 2 setami oddanymi za darmo. Gdy tylko chłopaki stanęli w miejscu i zaczęli serwować asekuracyjnie gra się odwracała.

W zespole Wandy na uznanie zasługuje Soroka za dobre ataki - zwłaszcza w kluczowych momentach niedzielnego pojedynku, Mrozowski - bezsprzecznie bezbłędny w obronie i Blachura - moim zdaniem najpewniejszy w drużynie - nie skończył może 2 ataków. Dobrą zmianę dał Siewiorek poprawiając przyjęcie.

Co do Politechniki - zdecydowanie najlepszy na boisku Dzierwa, który rzadko się mylił (szkoda tylko, że w kluczowych momentach tiebreaka niedzielnego Bławat nie grał do niego), dobrze młodzież - Błasiak i Golec - chociaż temu drugiemu za serwis autowy przy stanie 23-23 w sobotę powinni "palca uciąć' ;)) Błasiak jako jedyny prezentował dobrą i ciekawą zagrywkę. Trochę słabiej Szymczak. Szkoda tylko Szpyrki - początek sezonu kapitalny, teraz jakby się lekko wypalił..

Oglądając jednak te spotknia wydaje się - i obym się mylił - że Będzin nie będzie miał większych problemów z pokonaniem Wandy w finale.
Chłopakom szczerze życzę jednak sukcesu, a kolegom z Politechniki dużo, dużo treningu zagrywki ;)) to ogranie młodzieży na pewno zaprocentuje w przyszłości!
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

jolja pisze:
Dzisiaj trzeba Kronikę oglądać..
ehem, za dużo to nie było;] zdziwiło mnie tylko z deka podejście trenera Silczuka,że oni tylko mogą, a Będzin musi wygrać grupę - to dla mnie tak trochę niesilczukowo(przepraszam za neologizmy,ale nie wiem jak to inaczej ując ;) ) zabrzmiało;p
szkoda,że trener Fornal się nie wypowiadał, w ogóle tak coś bez echa to wszystko przeszło;] może będzie jakieś podsumowanie sezonu PK na stronie?z miłą chęcią bym coś przeczytała ;)
Oglądając jednak te spotkania wydaje się - i obym się mylił - że Będzin nie będzie miał większych problemów z pokonaniem Wandy w finale.
niestety w tej sprawie nie będą lokalną patriotką i mam wielką nadzieję,że Będzin wygra grupę;]

wybiera się ktoś z kibiców PK? :D

my będziemy incognito;p tzn. w cywilu;p
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

Wiem ze nie ten temat ale moze kogos zainteresuje ;p
EDIT od moderatora: masz rację, to nie miejsce na takie ogłoszenia, IV grupa ma swój temat. Zapraszam tam

[post usunięty]
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, o 13:32 przez mazia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Panie mają swój własny temat. Zostawy panom ich temat:)
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

MKS MOS Będzin - Wanda Kraków 1:3
( 22:25, 25:21, 23:25, 19:25)
stan rywalizacji: 0:1

no to ładnie. przyznam ,że zaskoczył mnie ten wynik bardzo, bo w ciemno stawiałam na Będzin;p
Znając Wandę ta wygrana da im niezłego powera jutro, a Mrozowski chyba będzie jeszcze bardziej nakręcony, także Będzin niech się lepiej pozbiera;]
patrząc na wynik Będzin głównie przegrywał końcówki.
Artek jak wyglądał cały mecz?
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: Artek »

Jutro napiszę relację.
A tak na gorąco to w Wandzie bardzo dobrze, z resztą jak zwykle grali Pić i Soroka, ale swoje także dołożył Poprawa zagrywką. I jeszcze bardzo dobrze grali w obronie co było chyba kluczem w tym meczu na Będzin. Już się prawie cieszyłem ze zdobycia punktu a tu jeszcze goście podbijali piłkę i kończyli :)

Statystyki z meczu:
http://www.mks-mos.bedzin.pl/strona-169-0.html
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

http://www.mks-mos.bedzin.pl/ pisze:MKS MOS Będzin - Wanda Kraków 3:0
(25:16, 25:16, 25:21)
Wanda zmłucona, sie Bedziniacy zdenerwowali za wczoraj :P Czyli w Krk beda 2 mecze, bardzo mnie sie to podoba :) Czekamy na relacje kogos kto byl :)
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

No i pozamiatane ;] Będzin sobie odbił za wczoraj, musieli być naprawdę nieźle wkurzeni;]
z niecierpliwością czekam na relację i na wypowiedź trenera Silczuka :D
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: Artek »

Wanda zrobiła swoje wczoraj i pewnie z tego są bardzo zadowoleni. Będzin może mieć tylko żal do siebie że wczoraj nie zagrał tak jak dzisiaj. Ale za 2 tygodnie będzie pewnie równie ciekawie.
agoge
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 21:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: agoge »

Wszystkich tych pseudo kibiców krakowskich którzy myślą że mają jakiekolwiek pojęcie o siatkówce wypowiadając się o zespole KS wanda życząc jej jak najgorzej - po prostu pozdrawiam " środkowym palcem w rogu" :)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Agoge - starszy kolego. Zanim napiszesz, to pomyśl, a jak Ci nie wyjdzie, to sprawdź sobie o czym piszesz. Bo chyba nie za bardzo wiesz, kim są pseudokibice [co z resztą pisze się razem, a nie osobno]. :) Poza tym - skoro jesteś tak genialny, to dlaczego nie wypowiadasz się na tym forum na temat siatkówki, tylko nadajesz na kibiców Politechniki ? Twierdzisz, że nie znamy się na siatkówce - Ty pewnie jesteś najlepszy ;) Ale jeśli jesteś naj- to możesz napisać coś o sporcie.. Bo o kibicach napisać może każdy i nie musi być ekspertem.
Hej, hej. Kibicujmy wszyscy Wandzie, bo jak można kibicować innemu zespołowi ?
Są dwa kluby, my kibicujemy jednemu, Ty drugiemu, my chcemy żeby Twój klub przegrał, bo wyeliminował nasz, Ty chcesz żeby wygrał, co jest normalne i nikt Cię nie objeżdża, nikt Ci nie przeszkadza..Kibicuj sobie Wandzie, mi to absolutnie nie przeszkadza.. A jeśli tak strasznie nie pasuje Ci nasze zdanie to po prostu tego nie czytaj, albo napisz to jakoś po ludzku.. Bo jak na razie wygląda na to, że zarejestrowałeś się na tym forum tylko po to, żeby komentować nasze rozmowy.

A, tak - myślę, że mam pojęcie o siatkówce.
Co do pozdrowień - nawzajem :)

Pierwszy mecz PO całkowicie mnie zaskoczył, nie myślałam, że skończy się na 3-0 dla Będzina, ale przez myśl mi nie przeszło, że przegrają u siebie.. ;) O spięciu w ich przypadku to chyba nie ma co mówić, bo pograli już sobie takie mecze.. ;) Drugi wynik też mnie zdziwił. Wiedziałam, że Będzin będzie chciał sobie odbić przegraną, ale nie przypuszczałam, że Wandzie tak się oberwie.. No cóż, musiały być super mecze :)
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
michal_bn
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2009, o 14:41
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: michal_bn »

BRAWO BĘDZIN!!!!!!!
3:1. Jeszcze jutro i awans do czwórki!!!!
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: Artek »

Myślałem że już będzie 3:0, ale Wanda się obudziła i prawie doprowadziła do 5 seta. Końcówka czwartego seta była fantastyczna w wykonaniu MKSu z 20:24 wyciągnęli na remis i potem mieli 3 piłki meczowe.
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

Wanda - Będzin 1-3

Dobry, wyrównany, ciekawy, zażarty mecz :) Szkoda że Wandzie nie udało sie doprowadzic do tiebreaka, bo by bylo jeszcze ciekawiej :)

W 3 secie zaskoczyl mnie libero wystawiajac z 8-9m przez cala szerokosc tyłem do Kantora, który elegancko skonczył po bloku :) A póżniej jescze pkt Mrozowskiego zdobyty twarzą :D

Gratulacje dla Będzia i gry i kibiców, bo było ich dzisiaj w krk naprawde dużo :) Powodzenia w turnieju finałowym :)

I jescze jedno:
Punkt Set Mecz apeluje: Nie bądź łoś! Nie trąb!

- Nasi siatkarze są rozpieszczeni. Kibice są wspaniali, nie ma żadnych aktów agresji, jak w moich czasach - mówi Wojciech Drzyzga komentując oburzenie zawodników Skry transparentem kibiców Resovii ?Game Over? odnoszącym się do wyeliminowania Bełchatowian z Pucharu Polski. - Nie powinny ich też dziwić gwizdy kibiców na wchodzących do pola zagrywki, bo to element dopingu. Mamy tylko jeden postulat: byle nie trąbić! Trąbki pasują do żużla, gdzie nic nie słychać, lepsze sa wspólne śpiewy. Przyłączamy się do akcji: ?Nie bądź łoś! Nie trąb!? - dodaje.
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie te trąbki to straszna porażka...
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: Artek »

Te trąbki były bardzo irytujące, a nagłośnienie też fatalne. Ale hala wypełniona ludźmi prawie po brzegi, w tym sporo kibiców z Zagłębia. Niedzielny mecz również bardzo wyrównany, a sędziowie dodatkowo podgrzali atmosferę popełniając bardzo duże błędy i już myślałem że sędzina znowu nam pecha przyniesie, ale zawodnicy pokazali na parkiecie kto jest lepszy i że nawet sędziowie tego nie zepsują.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”