Sezon 2009/10 grupa IV

Awatar użytkownika
koniu89
Posty: 111
Rejestracja: 21 gru 2007, o 22:00
Płeć: M
Lokalizacja: Krzywcza|Przemyśl|Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: koniu89 »

Pamiętasz mnie z meczu z Krosnem? To dlaczego ja ciebie w ogole nie kojarze? :)
Bardzo bym chciał, ale muszę wrócić w rodzinne strony na turniej :)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Hihi bo my się kryjemy :D Z Krosnem był pierwszy mecz kiedy nie było Pióra i wszedł Błasiak za Dzierwę, prawda ? Wszystko mi się miesza ostatnio, więc mogę się mylić, ale tak mi się zdaje :D Jeśli tak, to kiedy rozprawiałeś o PK jako Skrze ( :] ) to siedziałyśmy rząd pod Tobą :P

Kurczę szkoda.. Mam nadzieję, że zbierze się ktoś więcej i dołączy do nas jak będziemy się tam wydzierać :D
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
deryl
Posty: 60
Rejestracja: 15 lut 2008, o 19:15
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: deryl »

8-) Żeby tylko te krzyki nie ściągnęły cenzora ze stronki AZS-u :D :D :D
Awatar użytkownika
koniu89
Posty: 111
Rejestracja: 21 gru 2007, o 22:00
Płeć: M
Lokalizacja: Krzywcza|Przemyśl|Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: koniu89 »

jolja pisze:Hihi bo my się kryjemy :D Z Krosnem był pierwszy mecz kiedy nie było Pióra i wszedł Błasiak za Dzierwę, prawda ? Wszystko mi się miesza ostatnio, więc mogę się mylić, ale tak mi się zdaje :D Jeśli tak, to kiedy rozprawiałeś o PK jako Skrze ( :] ) to siedziałyśmy rząd pod Tobą :P
Haha, dokładnie tak było :)
PK jako Skra oczywiscie w sensie gry na 3 przyjmujacych - tylko i wylacznie, dla jasnosci
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

deryl pisze:8-) Żeby tylko te krzyki nie ściągnęły cenzora ze stronki AZS-u :D :D :D
Yyy ? o.o
Koniu, wiemy, wiemy :D Już nie musisz się tłumaczyć :D
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
bonjek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 19:47

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: bonjek »

Wanda - Politechnika 3-1 jutro znów do przodu i finał z Będzinem:)
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: Artek »

Karpaty Krosno - MKS MOS Będzin 0:3 :)
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

Gratulacje dla Będzina;]

co do meczu Wandy z PK.
nie rozumiem tego. Pierwszy set super, grają swoje, a potem nagle nie grają nic.
nie rozumiem też tego jak zespól ,który cały sezon prezentuje świetną zagrywkę, to z wyskoku, to flotem ,ale wzmocnioną, a teraz jest kompletne NIC. łatwiej by chyba było dzisiaj policzyć udane zagrywki niż te które poszły w aut. bez zagrywki nie ma grania. no nie ma. Wkurzały też te nieustanne kiwki w środek, które nie były podbijane, i dużo nieporozumień było.
ładna walka w końcówce i za to brawa Panowie.
Liczę na taki sam zryw jaki miał miejsce 2 tygodnie temu tylko może już lepiej gdyby zaczęli od pierwszego seta ;)

wygrał ktoś coś może w loterii?:p
jak się cheerleaders podobały? :D :P
Jakież było rozczarowanie kibiców Politechnik, gdy Golce psując zagrywkę dał Wandzie setbola, po którym blok Soroki na Szpyrce zakończył ten znakomity mecz zwycięstwem Wandy 25-23 w trzecim secie i 3-1 w całym meczu.
sportowetempo

powiedziałabym bardziej,że zdenerwowanie niż rozczarowanie;p
Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, o 21:52 przez kamol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Znowu zagrywka, psuli za dużo...! Po pierwszym secie zniknęła też obrona :/ Bardzo fajnie pokazał się Błasiak, zwłaszcza w 1 secie.. W ogóle, wtedy wszyscy zagrali bardzo ładnie. Potem coś siadło, wpadały banalne piłki [i nie powiem, że z perspektywy boiska to jest inaczej - były do obrony] - albo nieporozumienie, albo żaden się nie rusza... Ale przede wszystkim zagrywka - minimalne auty można wybaczyć, ale kiedy wchodzi np. Paluch na boisko, serwuje stacjonarną i aut jest półmetrowy to to lekkie nieporozumienie.. :/ Końcówka piękna, ze stanu 20-15 doprowadzili na 20-20. Jutro tak macie grać, tylko cały czas, a nie gonić !! Mam nadzieję, że jutro zagrają tak jak w pierwszym secie cały mecz :) Bo wtedy była super walka z jednej i drugiej strony :)

Według mnie na małej hali 4 wielkie kolumny to trochę za dużo, efekt był taki, że nie dało się nic zrozumieć i wyszłam stamtąd bardziej głucha niż po koncertach rockowych.. o.o
W ogóle, nie za dobre mam wrażenie stamtąd, siedzę sobie spokojnie w koszulce AZSu, przechodzą kibice Wandy, po czym słyszymy ''zabije was k****"... O.o

doszkrob:
zdenerwowanie, ta.
poza tym - nie było kompletu widzów, przykro.

e: Przepraszam ludzi, którzy wcześniej poczuli się urażeni zdaniem o kolumnach, już zmieniłam :)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, o 22:03 przez jolja, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

Dokładnie;] oby jak najwięcej setów jak ten 1;) bo było na prawdę dobrze;]
no i znowu we znaki się dał brak zastępcy dla Michała Dzierwy... tym razem Typel na ataku. nie lubię takiego eksperymentowania w takim jak ten dzisiejszy meczu;]
generalnie zagrywka zagrywka i jeszcze raz zagrywka.

jolja pisze: Według mnie na małej hali 4 wielkie kolumny to trochę za dużo, efekt był taki, że nie dało się nic zrozumieć i wyszłam stamtąd bardziej głucha niż po koncertach rockowych.. o.o
W ogóle, nie za dobre mam wrażenie stamtąd, siedzę sobie spokojnie w koszulce AZSu, przechodzą kibice Wandy, po czym słyszymy ''zabije was k****"... O.o
taaa, hala PK jest większa a nie wiem czy mają takie nagłośnienie...
co do miłych i gościnnych kibiców Wandy to na prawdę będę mieć niezapomniane przeżycia;p tak na serio było bardzo spokojnie;] ;) poza tym,że nas lustrowali stojąc za nami co jakiś czas;p
Ostatnio zmieniony 27 lut 2010, o 22:05 przez kamol, łącznie zmieniany 2 razy.
agoge
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 21:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: agoge »

joljia- czy jakos tam, nie wiem ile masz lat moze z 18 chociaż wątpie . Chodzi mi o to że komentujesz rzeczy o ktorych nie masz zadnego pojecia i to bardzo boli co do drugiej sprawy rozumiem że jestes kibicem pk i jestes całym sercem za tym zespołem ale uszanuj także przeciwnika
Co do następnej sprawy tak na przyszlość każdy może pisać na forum to co chce ale kluczem do wszystkiego jest to aby pisać mądrze !! więc nie komentuj decyzji trenera nie komentuj nagłośnienia nie komentuj oprawy meczu i najważniejsze skup się na kibicowaniu !!! a nie wylewaj swoich smutków :) to tak ode mnie troszkę starszego kolegi :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

agoge pisze:joljia- czy jakos tam, nie wiem ile masz lat moze z 18 chociaż wątpie . Chodzi mi o to że komentujesz rzeczy o ktorych nie masz zadnego pojecia i to bardzo boli co do drugiej sprawy rozumiem że jestes kibicem pk i jestes całym sercem za tym zespołem ale uszanuj także przeciwnika
Co do następnej sprawy tak na przyszlość każdy może pisać na forum to co chce ale kluczem do wszystkiego jest to aby pisać mądrze !! więc nie komentuj decyzji trenera nie komentuj nagłośnienia nie komentuj oprawy meczu i najważniejsze skup się na kibicowaniu !!! a nie wylewaj swoich smutków :) to tak ode mnie troszkę starszego kolegi :) pozdrawiam
Starszy kolego - o jakich rzeczach nie mam pojęcia ? Wiem co słyszę i wiem, że nie zrozumiałam połowy tego co mówił komentator [który z tego co zrozumiałam mówił bardzo fajnie], przez to, że było albo za dużo tych kolumn, albo były zbyt głośne. I to nie jest tylko moje zdanie. Nie słyszałam co mówiła do mnie siedząca obok koleżanka..Pisząc o małej hali nie miałam zamiaru się naśmiewać czy coś, tylko po prostu, na halę tej wielkości starczyłyby 2 kolumny :) U nas na PK są 2 małe głośniki które wystarczają, a halę mamy troszkę większą, chociaż nie dużo. MOJE ZDANIE.
Jaką decyzję trenera skomentowałam ? Bo nie za bardzo rozumiem.. Czytanie ze zrozumieniem, starszy kolego ? :) Każdy wyraża swoje zdanie i mam prawo powiedzieć co myślę o posunięciach trenerów, zawodników, czy kogokolwiek innego. Oprawę macie fajną, nie skomentowałam oprawy. Skomentowałam to, że kibice Wandy pojechali do nas takim tekstem, miłe i przyjemne to nie było.
Akurat mi nie musisz absolutnie mówić nic o skupianiu się na kibicowaniu. Przez cały mecz robię dwie najważniejsze na meczu rzeczy - oglądam i kibicuję. Więc naprawdę, nie musisz mi uświadamiać nic o kibicowaniu, bo ledwo mówię.
I mój wiek jest naprawdę mało istotny. Mogłabym mieć 10, 15, 20 czy 30 lat - i tak wyrażałabym swoje zdanie. I byłoby takie samo, na naszej hali też mogę skrytykować parę rzeczy jeśli przyniesie Ci to ulgę :)
A na koniec - fajnie by było, gdybyś traktował innych normalnie. Nie napisałam do Ciebie "Agoge - czy jakoś tak, chodzi mi o ..." itp.. Przepisanie nicka nie jest chyba tak trudne.

doszkrob:
tamto było zaraz po meczu, byłam rozczarowana itd, każdy kibic chyba wie co czułam, więc jest troszkę głupawo napisane to o kolumnach - przepraszam i zmieniam.
Agoge - co do głupiego/mądrego pisania - każdy pisze na miarę swoich możliwości, ja się nie czepiam, że napisałeś to mało stylistycznie :P Przykro mi, że nie wspięłam się na wyżyny intelektualne, do których najwyraźniej jesteś przyzwyczajony :)
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, o 12:19 przez jolja, łącznie zmieniany 1 raz.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
michal_bn
Posty: 7
Rejestracja: 20 gru 2009, o 14:41
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: michal_bn »

Brawo Będzin!!!
Brawo Justynka!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy złoto po 38 latach:):)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Prawie ten temat :D:D:D Ale brawa dla niej za walkę, ten finisz był piękny, cudowny, genialny !! Jest WIELKA :)
Żeby nie offtopować tak bardzo:
Czy wie ktoś jakie były te nagrody rozlosowywane w trakcie przerw [fajne to było :D ] nas minęło o 2 numerki :<
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
bonjek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 19:47

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: bonjek »

Wanda 3- 2 Politechnika, czyli finał z Będzinem :)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

No cóż.. Szkoda świetnego sezonu... :( 4 mecze zadecydowały :(
Po raz. Zagrywka, po dwa - doświadczenie Wandy. Wydaje mi się, że te dwa elementy zaważyły..
Szkoda, szkoda. Wanda była w tych PlayOffach lepsza - gratulacje dla was.
Jak przestali psuć zagrywkę, od razu gra się wyrównała.. Lala i Paweł Golec nie mieli dziś swojego dnia chyba... Były świetne momenty, były i gorsze.

Orientuje się ktoś, co teraz ? Nie chodzi mi o Wandę, bo tam wiem wszystko jak ma być, ale o PK.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
bonjek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 19:47

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: bonjek »

jolja mozesz mi napisac jak wyglada teraz sprawa z Wanda? graja z Bedzinem ale tez do 3 zwyciestw? i wiesz moze gdzie zaczynaja grac i kiedy?
Ostatnio zmieniony 28 lut 2010, o 18:18 przez bonjek, łącznie zmieniany 1 raz.
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

Niesamowity mecz, widowisko. Na prawdę, pod koniec już moje płuca się buntowały,ale warto było:)
Zgodzę się z Jolją,że o wyniku zaważyła głównie zagrywka i na pewno w dużym stopniu doświadczenie zawodników Wandy.
Politechnika źle zaczęła tie-break i potem już trzeba było odrabiać 2-punktową stratę, a w tie-breaku 2 punkty to jednak już poważna strata.
szkoda,że nie udało się wyrównać.

Pozostaje nam chyba tylko podziękować chłopakom za ten sezon:) co prawda nie wiem czy to już koniec czy coś jeszcze grają,ja nie będę już mogła być na żadnym meczu więc: DZIĘKI! za emocje, za piękną grę jaką mogliśmy oglądać na Kamiennej, warto było być na każdym meczu na prawdę:) Myślę,że teraz bogatsi o nowe doświadczenie będziecie jeszcze bardziej walczyć w przyszłym sezonie;) Powodzenia ;) i do zobaczenia w przyszłym sezonie;)

Pozdrowienia od niebieskich dziewczyn dla całej drużyny;)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

bonjek pisze:lolja mozesz mi napisac jak wyglada teraz sprawa z Wanda? graja z Bedzinem ale tez do 3 zwyciestw? i wiesz moze gdzie zaczynaja grac i kiedy?
Nie, skoro nawet nie umiesz przepisać mojego nicka. Trudne, naprawdę.

Dołączam się do pozdrowień :) No właśnie nie wiem czy coś grają, ale i tak trzeba podziękować za sezon tej świetnej drużynie :)
[dla mnie zawsze najlepszej :) ]

Kamol - były przejścia na ultradźwięki :) Było warto, nie żałuję ani trochę zdartego gardła.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
bonjek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 19:47

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: bonjek »

przepraszam poprawiłem, ale jesteś troszku nie miła a wczoraj miałaś pretensje do kibiców WAndy, że byli nie mili:] Pozdrawiam
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Wiesz, chodzi mi o to, że przepisanie nicka nie jest raczej wybitnie trudne i zastanawiam się czy nie robicie tego specjalnie ; )
Proszę, nie porównuj tego, że wkurzam o takie coś do tego, że ktoś mówi do nas na dzieńdobry że nas zabije, dodając sobie do tego kurę.
Powiedz mi jeszcze - co wy śpiewacie na melodię 'Literki' ? Bo nie rozróżniałam słów za bardzo :<

Do 3 zwycięstw grają, a kiedy to nie wiem. Pewnie za dwa tygodnie, tak jak pierwsza runda.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

Uwaga szykuje sie duzy post, nie myslic z Wielkim Postem ;p

Co do meczu to strasznie nierowny. Albo gral dobrze AZS albo Wanda. Nawet nie mam za bardzo ochoty go komentowac. Po czwartym wygranym secie myslem, ze musi byc dobrze bo do tiebreakow to my mamy szczecie :) Zauwazcie ze przez caly sezon wygralismy je wszsytkie a bylo ich 5 (z dzisiejszym 6).

Jedyne co mnie boli to trzy wystawy na Golca na podwojny/potrojny chyba nawet blok, przy stanie 13-12 dla Wandy, gdzie po drugiej stronie stal Dzierwa, ktory moim skromnym zdaniem najlepiej atakowal w calym meczu, pomylil sie naprawde znikoma ilosc razy... Wtedy moglo by byc 13-13 i wszystko by moglo sie stac... :/ Ale sie stalo ja sie stalo. Zdecydowanie najlepszy na boisku wg mnie Dzierwa, szkoda ze Blawat zauwazyl to dopiero w 4 secie...

Standardowo sedziowie musza w koncowkah podgrzac atmosfere, gdy przy 7-6 dla Wandy zagwizdali aut Dzierwie, ktorego moim skromnym zdaniem (i rownie skromnym zdanie polowy zgromadzonej widownie) nie bylo :) Fornal to myslem ze zje tego drugiego sedziego, pozniej jescze cos wrzucal liniowemu ;p to akurat nie bylo ladne ;p

Co do dalszego grania to PK konczy swoja przygode w oficjalnych rozgrywkach na 3 miejscu ;p nie gra sie o 3 miejsce, zajmujemy je my bo bylismy wyzej w rundzie zasadniczej.

Co do Finalu to jest rozgrywany (wg siatka.org) 13 i 14.03 w Bedzinie, bo Bedzin byl wyzej w rundzie zasadniczej.

Co do nowego sezonu to jesli uda nam sie utrzymac ten sklad co mamy, dokupic zmiennika dla Dzierwy na atak, ja osobiscie bym sie ucieszyl jakby Bławat przeszedl na emeryture najlepiej (przykro mi bardzo ale jakos go nie lubie ;p). Ten Paluch mi sie podoba, znalesc jeszcze jednego bardziej doswiadczonego rozgrywaka i mozemy byc faworytami do awansu.
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
bonjek
Posty: 6
Rejestracja: 27 lut 2010, o 19:47

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: bonjek »

jolja nie wiem dlaczego się wcześniej pomyliłem celowo na pewno tego nie zrobiłem:) wiesz co nie wiem co śpiewają,bo dzisiaj mnie nie było a i ogólnie ja nie jestem z tych śpiewaczy tam:)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

admund pisze:Uwaga szykuje sie duzy post, nie myslic z Wielkim Postem ;p
Uwielbiam Cię za to zdanie - lekka poprawa humoru, dzięki :D
admund pisze:Co do nowego sezonu to jesli uda nam sie utrzymac ten sklad co mamy, dokupic zmiennika dla Dzierwy na atak, ja osobiscie bym sie ucieszyl jakby Bławat przeszedl na emeryture najlepiej (przykro mi bardzo ale jakos go nie lubie ;p). Ten Paluch mi sie podoba, znalesc jeszcze jednego bardziej doswiadczonego rozgrywaka i mozemy byc faworytami do awansu
Tak, tak, tak. Bławat może nie na emeryturę, bo doświadczenie się przyda, ale jako drugi. Mi też się podoba nie tyle co Paluch, ale jego sposób gry ; )
Chyba każdy się ciska o te 3 piłki do Pawła.. No trudno, było minęło. Ja pisałam już - wg mnie obaj nie mieli swojego dnia, w kwadracie byli Gali i Paluch, nie wiem czemu nie weszli, szkoda, może by się coś odmieniło.. Ale teraz to jest na zasadzie 'gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem' [co swoją drogą jest nieprawdą - są babcie z wąsami ;p ]
Sędziowie popełnili parę błędów i w jedną i w drugą. Fajnie by było gdyby wszystko było czysto, ale sędzia też człowiek.. Już bardziej wkurzyła mnie akcja, kiedy wahał się dłuugo nad przyznaniem punktu którejś drużynie [nie widział - albo konsultuje, albo powtarza!], a on ni - punkt przyznaje Wandzie.
Ale mecz był ładny - walka na całego.

bonjek - oks, w takim razie sorry za naskok.. ; ) kurczę szkoda, bo mnie to intryguje. jesteście KS, więc nie ma jak z literką tam nic zrobić ; )
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

Admund, jak możesz w ogóle takie rzeczy pisać. zaraz Cie ktoś objedzie,że się wypowiadasz a nic nie wiesz na ten temat;p

Wystawy do Golca były strasznie rażące i już trochę na siłę, w takich momentach jak koniec tie-breaka pewniej by było zagrać do Michała, no bądź co bądź to jest atakujący i jeden z najmocniejszych punktów tego zespołu;] więc decyzja dla mnie także kompletnie niezrozumiała;]
co do samego Bławata. szkoda,że trener nie zaryzykował tak jak w meczu u nas, kiedy w 2 meczu wszedł Paluch i poprowadził drużynę do zwycięstwa;] a nóż widelec , taka zmiana by coś dała;]

pociesza fakt,że w przyszłym sezonie wreszcie będzie komplet zawodników;p
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

kamol pisze:Admund, jak możesz w ogóle takie rzeczy pisać. zaraz Cie ktoś objedzie,że się wypowiadasz a nic nie wiesz na ten temat;p
pociesza fakt,że w przyszłym sezonie wreszcie będzie komplet zawodników;p
ee nie, ja jestem małą dziewczynką która się nie zna, sorry, to jest moje. : p
no tak. Wreszcie.. kurczę, nie chciałabym, żeby kadra się zmieniała.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

ja na razie zostawiam dyskusje na temat składu.
Przeżywam dalej ten sezon. ;)

i zapomniałabym;D
Trzymam kciuki za MOS! ;]
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Dzisiaj przeżywam mecz, za parę dni zacznę sezon.
; ) Ja też za MOS !
Byłoby patriotycznie za Wandę, ale hmmm jakoś nie przypadła mi do gustu. hm hm hm
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

No własnie, ja sobie wypraszam ;p juz kilka latek chadzam na azs popklaskac (eh jak jescze gral Fornal, to byly czasy... calkiem niedawne ;p) :)
kamol pisze:pociesza fakt,że w przyszłym sezonie wreszcie będzie komplet zawodników;p
A tego wlasnie nie wiadomo. Z tego co wiem to np Galinski jest tylko wypozyczony z Raciborza, dlatego nie mogl grac przeciwko nim. Trzeba byc na biezaco ze strona azs mysle ze beda nam przekazywane na biezaco ruchy transferowe :)
Apropo tych transferow to niech wroci Mrozowski i gra u nas tak jak teraz w Wandzie, to by bylo piekne :D

Jedno pytanie do pana "Wandziarza" (nie wiem czy mozna tak mowic ? :P ), jakie dyscypliny jeszcze uorawiacie w waszym KS, bo slyszlem ze macie mam zuzel ? I jaka jest, ze tak powiem ta dominujaca ?

Nie nie nie :p kciuki trzymamy za Wande :) to moze bedzie mozna pochodzic na 1 ligowa siatkowke :) :) :) do zobaczenia na Wandzie jak przyjedzie do was Bedzin :D
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

admund pisze:No własnie, ja sobie wypraszam ;p juz kilka latek chadzam na azs popklaskac (eh jak jescze gral Fornal, to byly czasy... calkiem niedawne ;p) :)
kamol pisze:pociesza fakt,że w przyszłym sezonie wreszcie będzie komplet zawodników;p
A tego wlasnie nie wiadomo. Z tego co wiem to np Galinski jest tylko wypozyczony z Raciborza, dlatego nie mogl grac przeciwko nim. Trzeba byc na biezaco ze strona azs mysle ze beda nam przekazywane na biezaco ruchy transferowe :)
Apropo tych transferow to niech wroci Mrozowski i gra u nas tak jak teraz w Wandzie, to by bylo piekne :D
Ad.1 - ja chodzę pierwszy sezon, ale nie czuję się głupia i niedoinformowana..
Ad.2 - jest wypożyczony. mam nadzieję, że zmienią umowę.. ;p poza tym póki co to on studiuje w Krk, więc chyba w Krakowie będzie grał..
Ad.3 - NIE. NIE. NIE. czytałeś, co on mówił o PK ? Poza tym za bardzo lubię Radka, mam nadzieję, że zostanie :)
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”