Sezon 2009/10 grupa IV

admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

PK - Wanda
1:3 23:25, 22:25, 25:19, 18:25
Bylem tylko na 3 i 4 secie. Co moge powiedziec ?3 set set pociagnal nam Galinski, zrobilo sie 4-0 dla nas. Pozniej i tak stracilismy ta przewage, odrobilismy i skoczylismy elegancko ten set. 4 set szlismy leb w leb, wszystko zaczelo sie psuc po pieknym pojedynczym bloku Soroki na Galinskim... pozniej jescze Galinski w aut i sie wszsytko posypalo. Na koniec cisnienie podniosl sedzia, przy 18-22 dla wandy, gwizdniety blad Blawata, conajmniej kontrowersyjny. Blawat jak to Blawat sie troszke zdenerwowal i siup... zolta kartka :/ I zrobilp sie 18-24. Wiadomo ze set i mecz byl raczej przegrany, ale przegrywanie w takim stylu boli...
Zapraszamy jutro o 11, ja bede, chocuiaz szczerze to nie spodziewam sie wygranej :) ale klaskac bede :D
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Dzisiaj o wiele lepszy mecz niż wczoraj.. Pierwsze set był wygrany, nie wiem co oni zaczęli robić, że wszystko nagle siadło.. Drugi przespali całkiem, a w trzecim się obudzili :) I tak pociągnęli do końca :) Najbardziej niepokojące jest to, że wypracowują sobie 5 a nawet 6 punktową przewagę, żeby za chwilę mieć przestój na kilka punktów..
Ale ogólnie wrażenie super, cały czas mam banana na twarzy ! :D Atmosfera genialna, nie mogę mówić, ale warto było :D

Admund - gratuluję, nie ma to jak być 'kibicem'..
jak klaskasz, to spoczko, ale to, że nie wierzysz w wygraną swojej drużyny jest jednak całkiem dziwne o.o
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

Wejscie Golca i Palucha uratowalo nam mecz. Jak przestaje sie kleic Blawat zle wystawia Dzierwie, za bardzo go przyspiesz, a Dzierwa nie jest takim super zawodnikiem, zeby dobrze zaatakowac z kazdej pilki (jakos nie lubie tego Blawata ;p ). Paluch dawal mu spokojne wysokie pilki i Dzierwa elegencko sobie je wbijal jak chcial. Problem jest jeszcze w tym ze mamy tylko 1 atakujacego no i poprostu nie ma kto wejsc za Dzierwe jak mu nie idze :/

Mamy bardzo ciekawy mlody zespol, ktory moze duzo wygrac. Ale dlatego ze jest mlody to gra czesto nierowno. W wandzie chlopaki sa starsi i bardziej doswiadczeni. Slyszalem ze Soroka mial jakies epizody w PLSie. Ale w tym meczu sie nie popisal i wydaje mi sie ze dlatego Wanda przegrala.

Powiedzialem, ze nie licze na wygrana, bo tak podpowiadaly mi moje zimne kalkulacje. Gdybym mial stawiac pieniadze na ten mecz postawil bym na Wande, bardzo sie ciesze ze bym przegral, chociaz bylo blisko ;p Zeby byc prawdziwym kibicem to trzeba zawsze mowic, ze wygramy ? Imo lepiej sie pozytywnie zdziwic niz gorzko rozczarowac :)

jolja - ze tak spytam :) masz cos wspolnego z trzema "niebieskimi" dziewczynami na gorze ? :D
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

admund pisze:Wejscie Golca i Palucha uratowalo nam mecz. Jak przestaje sie kleic Blawat zle wystawia Dzierwie, za bardzo go przyspiesz, a Dzierwa nie jest takim super zawodnikiem, zeby dobrze zaatakowac z kazdej pilki (jakos nie lubie tego Blawata ;p ). Paluch dawal mu spokojne wysokie pilki i Dzierwa elegencko sobie je wbijal jak chcial. Problem jest jeszcze w tym ze mamy tylko 1 atakujacego no i poprostu nie ma kto wejsc za Dzierwe jak mu nie idze :/

Mamy bardzo ciekawy mlody zespol, ktory moze duzo wygrac. Ale dlatego ze jest mlody to gra czesto nierowno. W wandzie chlopaki sa starsi i bardziej doswiadczeni. Slyszalem ze Soroka mial jakies epizody w PLSie. Ale w tym meczu sie nie popisal i wydaje mi sie ze dlatego Wanda przegrala.

Powiedzialem, ze nie licze na wygrana, bo tak podpowiadaly mi moje zimne kalkulacje. Gdybym mial stawiac pieniadze na ten mecz postawil bym na Wande, bardzo sie ciesze ze bym przegral, chociaz bylo blisko ;p Zeby byc prawdziwym kibicem to trzeba zawsze mowic, ze wygramy ? Imo lepiej sie pozytywnie zdziwic niz gorzko rozczarowac :)

jolja - ze tak spytam :) masz cos wspolnego z trzema "niebieskimi" dziewczynami na gorze ? :D
Golec miał dzisiaj świetną zagrywkę ! :) Paluch super, mi się wydaje, że on o wiele lepiej współpracuje ze środkiem i z Golcem, Paweł atakuje w tempie i w ogóle jakoś tak ładniej :D Największą różnicę widać we współpracy z Grotem, na rozgrzewce było widać :D Modliłam się normalnie, żeby wszedł Paluch, chociaż szczerze mówiąc na to nie liczyłam ;)
Z jednym atakującym to jest nieporozumienie jakieś, w 2 secie Majk miał momenty kiedy wyglądał jakby mu się odechciało wszystkiego, wtedy powinna być zmiana.. Powinna, hoho.
U nas jest większy potencjał ;)

Niby tak, ale osobiście w życiu nie powiem, że nie liczę na wygraną mojej drużyny, zawsze liczę na wygraną ! Olać zimne kalkulacje ;p
Ano mam, a jak zgadłeś ? :D:D:D:D
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
Awatar użytkownika
koniu89
Posty: 111
Rejestracja: 21 gru 2007, o 22:00
Płeć: M
Lokalizacja: Krzywcza|Przemyśl|Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: koniu89 »

Soroka w pewnym okresie był podstawowym zawodnikiem Mostostalu
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: Artek »

A ile było tak w ogóle dzisiaj?
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

3-2 dla Politechniki,22:25, 20:25, 25:22, 25:22, 15:10
:)
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

A Bedzin widze bez niespodzianek 2:0. Chociaz co sie stalo w 1 secie ? Liczylem na 9:0 :P
Ano mam, a jak zgadłeś ? :D:D:D:D
Zawsz mowilas na forum o dopingu i że "dwie dziewczyny dopingu nie pociągną jak nikt niechce pomoc" :) A dzisiaj wam bardzo ładnie to wychodziło, moze dlatego ze bylyscie trzy :) Fajne koszulki, własny projekt ? I co tam jest napisane w ogole ? :)

To co za 2tyg widzimy sie na Wandzie ? wezcie ze soba portfele, bo wstep na Wande 5zl (tyle bylo w rundzie zasadniczej moze nie podrozeje), ale za to bardzo ladne wlepki daja do biletu :P

Mam wrazenie, ze ten dzial na forum przegladaja tylko 4 osoby :)
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

No bez niespodzianek, a szkoda... ja liczyłam na to, że Karpaty coś ugrają, może u siebie coś wyciągną ? ;)

Ano mówiłam, bo taka jest prawda ;)Teraz znalazłyśmy jeszcze 2 dziewczyny, tylko jedna nie mogła być więc byłyśmy 3 ;) Zawsze lepiej niż we dwie, poza tym dołączali się ci z młodej Politechniki ;) Dzięki :) Może na Wandzie się dołączysz ? ;p
Własny projekt, fajnie że się podobają :D Mamy AZS PK! A pod spodem 'co się dziwisz ? Kibica nie widziałeś ? ;)'
Wyszło to od tego, że kiedyś jak zwykle byłyśmy we dwie, ja zaczęłam 'Politechnika'.. Cała hala nagle straciła zainteresowanie meczem i z wieeelkim zdziwkiem na twarzy patrzyła się kto kibicuje :D

My jesteśmy na Wandzie na pewno ;] wolałabym zapłacić u nas niż dla nich, ale trudno, przeżyję :D
też mam takie wrażenie :D ale chyba ktoś się dołączy, hihi :D
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
mon3ll
Posty: 31
Rejestracja: 16 gru 2007, o 09:49
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: mon3ll »

AZS Politechnika Krakowska - Wanda Instal Kraków 3-2 (22-25, 20-25, 25-22, 25-22, 15-10)

Oglądając poczynania krakowskich drużyn trzeba przyznać, że faworyta tego pojedynku nie ma i pewnie do ostatnich piłek nie bedzie. Dziesiejsze spotkanie pokazało, że drużyny stoczą jeszcze kilka dobrych i zaciętych pojedynków, zanim wyłoni się finałowy rywal dla (prawdopodobnie) będzinskiego MKS-u.
ArChi
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2009, o 11:01
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: ArChi »

będę 5, który przegląda ten temat :)

byłem w sobotę na meczu Będzina i powiem tak wygrali, choć swą grą nie zachwycali. W porównaniu z tym co grali w rundzie zasadniczej to było o wiele gorzej, ale myśle, że to kwestia rozegrania i na wyjeździe w Krosnie będzie lepiej i wygrają tam :)

a później już tylko Kraków :)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Nie mów hop :P
No to jak Kraków, to mam nadzieję, że z PK i że słabsza forma się wam utrzyma :]
Mi wystarczy, żeby PK przestała psuć zagrywkę. Mogą dołożyć więcej bloku, ale przede wszystkim zagrywka.
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
ArChi
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2009, o 11:01
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: ArChi »

myślę, że Będzin to jak Skra jak wejdzie w swój rytm to już nie będzie problemów z pokonaniem rywala :)
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

No zobaczymy, w każdym razie mecz będzie świetny ;) W rundzie zasadniczej jakoś się nam udało wygrać :P Jak raz się udało, to czemu by się miało nie udać w ewentualnym finale ?
No, ale nie będę mówić 'hop' - najpierw trzeba wygrać 1 fazę PO ;) 27,28.02 - odliczam godziny do tych dni :D
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
ArChi
Posty: 20
Rejestracja: 16 gru 2009, o 11:01
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: ArChi »

też mały minus, że te mecze po 2 tygodniach przerwy, a nie co tydzien
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

No ale grają po dwa pod rząd.. Dla nas na pewno minus, osobiście zdążę chyba znieść jajko przed meczami :]
Ale dla zawodników chyba lepiej.. Potrenują [zrobią coś z zagrywką mam nadzieję !], ochłodzą trochę głowy .. ;)

e:
Mecze numer lll i lV odbędą sie 27.02 sobota o godz.18 .00 i 28.02 niedziela o godz 15.00

Przypominamy że stan rywalizacji jest 1-1 ,gra sie do trzech wygranych meczy

Wszystkich kibiców siatkówki zapraszamy do gorącego dopingu i informujemy że,
cena biletów na mecze fazy play-off bedzie wynosić 7.00 zł
w cenie biletu naklejka okolicznościowa z meczu lub kalendarz z siatkarzami na rok 2010
ze strony Wandy.
Pfffff...
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

Jolu, spokojnie;p

1 mecz w wykonaniu PK nie najlepszy, widoczna przewaga Wandy właściwie w każdym elemencie;] w oczy rzucał się brak bloku i zagrywki,a kto chodził regularnie na mecze to wie,że zagrywka to atut PK.Laska, Galiński, Dzierwa,Typel, Błasiak, można tak wymieniać i wymieniać kto ma dobrą zagrywkę;], także nawet jak sam trener stwierdził, teraz tej zagrywki nie ma, jedynie Galiński w tym 1 meczu zaryzykował, to był 3 set bodajże;] ale ale, 2 mecz, poza pierwszymi dwoma setami dużo lepszy:) na prawdę chłopaki zagrali już potem swoje i brawa za ten mecz,że potrafili wygrać mimo takiej przewagi Wandy:) jednak zagrywka dalej nie ta, sory ,że tak narzekam,ale byłam na wielu meczach wiem jak serwują niektórzy zawodnicy,a teraz nie bardzo to widać;p i świetne wejście Palucha;] podobnie jak Jola i admund mam wrażenie,że Paluch lepiej współpracuje np. z Grotem, ale to takie moje odczucie, nie wiemy jak tam jest naprawdę;) bynajmniej fajnie,że ten zawodnik wreszcie zaistniał, dobrze by było, gdyby częściej pojawiał się na boisku, bo jak widać narazie to nie zaszkodziło a tylko pomogło;)

uhuhuh, no to wybulimy 7 złotych za bilet i za wlepkę, tudzież kalendarz. fantastyczna sprawa,ale chyba podziękuję za wlepkę, bo mam jeszcze z zeszłego meczu, nawet dwie;p starczy mi już.

widzimy się na Wandzie oczywiście;)
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

naklejka okolicznościowa z meczu
"okolicznosciowe" - to moze jakies inne beda, fajowsze :D
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

A ja wezmę :) Najwyżej trochę przerobię ;) Cześć Kamolu :D
Pierwszy raz w życiu widziałam Grota, który atakował tak fajnie, więc będę się upierać przy tym, że Paluch lepiej współpracuje z nim :)
[po polskiemu, hihi]
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

admund - pewnie będzie wielgachne logo wandy i maleńkie politechniki, że niby derbowy pojedynek;p osobiście jestem bardziej ciekawa tego kalendarza;p w ogóle to pewnie znowu będą piłki wyrzucane przez zawodników Wandy . Po prostu bogactwo i dobrobyt;p

Na rozgrzewce to super wyglądało, gwóźdź jak się patrzy;] tylko,że w sumie ze Szpyrką czy z Laską Bławat współpracuje dobrze ,więc ja już nie wiem;p

Tak tak Jola, uczmy się mówić i pisać po polsku bo u co poniektórych trenerów ten odruch zanika;p
Ostatnio zmieniony 20 lut 2010, o 13:00 przez kamol, łącznie zmieniany 1 raz.
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

Ja ostatnio zlapalem taka pilke. Ogolnie nie wiedzialem co sie dzieje, juz mialem odrzucac spowrotem :D
Pilka jeszcze nie byla testowana, ale napewno przyjdzie na nia pora :P
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

ja prawie złapałam;p ale jakieś dziewczyny przyszły na kilka minut przed rozpoczęciem meczu i niestety piłka akurat wylądowała w miejscu gdzie siedziały,a tak padłaby moim łupem;p
a i się zapytam - czy to jest taka czysta piłka czy coś na niej jest. nie wiem, jakieś podpisy drużyny czy cuś?;]

szkoda,że wszyscy komentujący na stronie Pk nie przenieśli się tutaj po zablokowaniu funkcji dodawania komentarzy;p byłoby tutaj o wiele ciekawiej;p :P

mam jeszcze takie pytanie, czy nie wie ktoś jakim wynikiem zakończył się sparing PK z BBTSem? bo my z Jolą musiałyśmy wyjść na początku ostatniego seta ,a później już nie było nigdzie info.
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Hihi, marzę o kalendarzu z zawodnikami Wandy, mam nadzieję, że na stronie tytułowej będzie Silczuk. :)
Eej, ja chciałam być fajna i naśladować wielkich ludzi, a Ty mnie gasisz :<

Bławat współpracuje z nimi dobrze, ale Paluch też. A Paluch lepiej współpracuje z Grotem i Golcem, z resztą na podobnym poziomie :) W każdym razie, dobrze, że mamy 2 fajnych rozgrywających...
Najgorzej, że Dzierwa jest cały czas sam, w pierwszych meczach widać było, że to lekki problem jest, bo były momenty kiedy trzeba było, żeby sobie odpoczął, popatrzył z boku, a tu buba - nie ma kogo dać za niego.. ;/ Pan koło nas bardzo się tym irytował. ;]

Właśnie, Admund, byłeś na sparingu może ?
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

brak drugiego atakującego na dłuższą metę nie jest dobrym rozwiązaniem, zresztą, kiedy jest... mam nadzieję,że jednak Michał da radę sam, bo PK to nie Skra;p trzema przyjmującymi nie zagramy;p w meczu z bodajże Krosnem trener wprowadził Mateusza Błasiaka za Dzierwę i wyszło jak wyszło;] potrzebny jest atakujący. ale skoro do tej pory ani widu ani słychu kogoś w miejsce Piórkowskiego to raczej się nie spodziewam,że się kogoś doczekamy w tym sezonie.

a i kolejne nurtujące mnie pytanie :D co jest z Łukaszem Łozą?


Jolja - wystarczy mi jedna osoba ,która mówi jak mówi, nie rób tego samego;p
admund
Posty: 33
Rejestracja: 2 lip 2009, o 11:26
Płeć: M

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: admund »

Na pilce na jednej "łatce" napisane jest WANDA KRAKÓW, bardzo mało widoczne, juz prawie sie starlo ;p

Nie bylem na tym sparingu.

Ten starszy pan dobry byl. Myslalem ze zejdzie na zawal. A co do Łozy to imo PAluch go poprostu wygryzł, i slusznie:)
Nie bądź łoś! Nie trąb!!!
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Phi, autografów nawet nie ma ? :D Szkoda, bo chciałoby się znać wynik..
Hehe.. "UDERZ !!!" "BARANIE JEDEN !!" :]
Ale i tak najlepszy moment był, kiedy Poprawa idąc do ataku wydał z siebie dźwięk brzmiący jak "YP" :D a potem chłopaki od bębna przy akcjach 'yp!' - efekt miażdżący :D

Ale Łoza poszedł do Dwunastki ? Czy ma kontuzję ? Bo tak nagle by im się uwidziało, że Paluch jest lepszy niż Łoza ?
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

jak sam znaczek jest, i to jeszcze do zdrapania, to będę łapać bez skrupułów;D przyda się na wypady do parku Jordana;D :D

'Baranem' już chyba wszystkich po kolei nazywał,ale zaczął od Dzierwy i ,że do zmiany;p :]
'YP' było świetne^^
Bo tak nagle by im się uwidziało, że Paluch jest lepszy niż Łoza ?
no właśnie...
chyba,że sprawa się ma podobnie jak z Piórkowskim który sam wystąpił o zmianę barw klubowych.
z ciekawości pytam;)


admund - dojeżdżałeś może tam na hale MPK?
Awatar użytkownika
koniu89
Posty: 111
Rejestracja: 21 gru 2007, o 22:00
Płeć: M
Lokalizacja: Krzywcza|Przemyśl|Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: koniu89 »

jolja pisze: Najgorzej, że Dzierwa jest cały czas sam, w pierwszych meczach widać było, że to lekki problem jest, bo były momenty kiedy trzeba było, żeby sobie odpoczął, popatrzył z boku, a tu buba - nie ma kogo dać za niego.. ;/ Pan koło nas bardzo się tym irytował. ;]
Haha, ten Pan to chyba ja :D to było podczas pierwszego meczu kiedy już nie było Piórkowskiego?
kamol
Posty: 30
Rejestracja: 19 lut 2010, o 22:34
Płeć: K

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: kamol »

nie nie to było chyba w drugim meczu z Wandą;)
a ja nie pamiętam, żeby w meczu z Krosnem ktokolwiek krzyczał w kierunku Dzierwy 'Baranie jeden!!!' :] :]
Awatar użytkownika
jolja
Posty: 49
Rejestracja: 12 gru 2009, o 21:22
Płeć: K
Kontakt:

Re: Sezon 2009/10 grupa IV

Post autor: jolja »

Ale z meczu z Krosnem też Cię pamiętam hihihi :D
Ten Pan o którego mi chodzi wrzeszczał co chwilę 'Baranie', 'Zdejmij go!' albo 'Uderz' :D Poza tym nie kojarzę chłopa z poprzednich meczów, a Ciebie tak :P
Ale trzeba przyznać, że to jest irytujące.. Gdybyśmy mieli takiego kogoś typu Kurek, kto mógłby sobie spokojnie grać na ataku, to dałoby się przeżyć, ale Błasiak Kurkiem nie jest..

Koniu - z Tobą też widzimy się na Wandzie ? :D Wybierasz się ? ;]
Dla nas zawsze jest najlepsza nasza PK, PK Krakowska!
W sercach naszych na zawsze jest ten nasz krakowski, kochany AZS !
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”