Kto za wycofanych??

Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Kto za wycofanych??

Post autor: Pele »

Powołano nowy twór czyli młoda +liga. Podobno Skra wycofuje rezerwy więc kto w to miejsce zagra????
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kto za wycofanych??

Post autor: mewa »

Myślę, że drużyn, których zabraknie w II lidze K i M będzie o wiele więcej. PZPS pierwszy raz w tym roku wprowadził restrykcyjne przepisy licencyjne - ciekawe, ile klubów nie da rady ich spełnić.

A kto za nich - dowiemy się pewnie po 20 lipca - do tego czasu można zgłaszać druzyny do rozgrywek.
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Kto za wycofanych??

Post autor: himen »

szkoda tylko że jak zawsze PZPS wymyśla wspaniałe pomysły na ostatnią chwile, mam wrażenie że związek jest tylko sam dla siebie, nic pomyślunku... mamy przecież sezon urlopowy, a kluby mają 2 tygodnie na załatwienie papierów i złożenie licencji do PZPS...Polska...
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Kto za wycofanych??

Post autor: malutki »

himen pisze:szkoda tylko że jak zawsze PZPS wymyśla wspaniałe pomysły na ostatnią chwile, mam wrażenie że związek jest tylko sam dla siebie, nic pomyślunku... mamy przecież sezon urlopowy, a kluby mają 2 tygodnie na załatwienie papierów i złożenie licencji do PZPS...Polska...
Himen to nie na ostatnia chwile pan Przedpelski juz na poczatku tego sezon co byl mowil ze tak bedzie!!nawet czytalem artykul na siatce.org wiec to nie na ostatnia chwile!!pozdro ale fakt ze to moze byc prroblem dla klubow!!ale przynajmniej jakies zabezpiecznie dla zawodnikow!!i nie bdzie mam nadzieje juz takich cyrkow jak w co niektorych klubach!!!beda beda a potem nie ma!!!!!
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Kto za wycofanych??

Post autor: himen »

Jak dla mnie w sprawach dotyczących klubu interesuje mnie tylko to co pojawi się na oficjalnej stronie PZPS a nie to co kiedyś ktoś coś gdzieś powiedział i napisał. "Malutki" nie chodziło mi o to że sam pomysł jest zły, wręcz przeciwnie licencje powinny być wprowadzone już duuużo wcześniej, martwił mnie fakt iż pzps dał tylko 2 tygodnie na załatwienie papierów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”