Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Arekprees »

spoko spoko jeszcze dluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuga droga ja myślę że większą radochę to będzie miał trener jak po drodze ogra Siedlce teraz czekają nas dwa ciężkie mecze w poznaniu ale jada chyba już 3 autokary na ten moment z bebniazami za co dziękujemy młodzieżowej orkiestrze dętej z wok za udostępnienie sprzętu bedzie ostro oby koniec był w niedziele
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Ejt »

Stan rywalizacji KPS-Camper 1-1
Jutro kolejne spotkanie :)

P.S.2 mecz w Siedlcach prowadzony był przez najgorszą parę sędziowską jaką to miasto chyba widziało :) Zarówno KPS jak i Camper obdzielone punktami z sufitu po równo ;) Więc pomimo żenujących decyzji wynik nie wypaczony i Camper był tego dnia lepszą drużyną.Gratulacje!
Warto dodać, że jednym z arbitrów był redaktor tego serwisu :D Żenada :|
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: mewa »

Ejt pisze: Warto dodać, że jednym z arbitrów był redaktor tego serwisu :D Żenada :|
Żenada dlatego, że odgwizdane zostały wszystkie błędy gospodarzy? Chcesz o tym merytorycznie podyskutować?
Awatar użytkownika
malutki
Posty: 60
Rejestracja: 1 mar 2008, o 19:20
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: malutki »

Za to MOS WOLA udanie zakończył sezon pokonując Avie Świdnik 3:2 :D szkoda ze nie zagralismy tak 2tygodnie wczesniej:) powodzonka dla KPS jutro i w niedziele!!
Ejt
Posty: 216
Rejestracja: 8 lis 2009, o 19:59
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Ejt »

mewa pisze:
Ejt pisze: Warto dodać, że jednym z arbitrów był redaktor tego serwisu :D Żenada :|
Żenada dlatego, że odgwizdane zostały wszystkie błędy gospodarzy? Chcesz o tym merytorycznie podyskutować?
Absolutnie nie, o czym już napisałem :) Może nawet wiecej właśnie na naszą korzyść ale czegoś takiego dawno nikt nie widział.
Myślę, że ktoś z Wyszkowa obecny na meczu i udzielający się tutaj potwierdzi moje słowa.
Tego dnia Camper był lepszy i dlatego wygrał ale mecz równie dobrze mógłby odbyć się bez sędziów.Miny Pana kwalifikatora po decyzjach sędziowskich bezcenne :D
Awatar użytkownika
Losiek
Posty: 164
Rejestracja: 17 wrz 2008, o 13:55
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Losiek »

Ejt pisze:
mewa pisze:
Ejt pisze: Warto dodać, że jednym z arbitrów był redaktor tego serwisu :D Żenada :|
Żenada dlatego, że odgwizdane zostały wszystkie błędy gospodarzy? Chcesz o tym merytorycznie podyskutować?
Absolutnie nie, o czym już napisałem :) Może nawet wiecej właśnie na naszą korzyść ale czegoś takiego dawno nikt nie widział.
Myślę, że ktoś z Wyszkowa obecny na meczu i udzielający się tutaj potwierdzi moje słowa.
Tego dnia Camper był lepszy i dlatego wygrał ale mecz równie dobrze mógłby odbyć się bez sędziów.Miny Pana kwalifikatora po decyzjach sędziowskich bezcenne :D
hmm... analogiczna sytuacja z zeszlego roku w meczu Kalisz - Poznan (play-off), tez pewien siatka.org-owski redaktor mial troche co najmniej "dziwnych" decyzji po ktorych wszyscy przecierali oczy i.. mokre palce od gwizdania. Ale jestesmy tylko ludzmi :)
s.k.
Posty: 15
Rejestracja: 20 lut 2011, o 19:46
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: s.k. »

Poznań - Września 3 : 1. Stan 2 : 1.
dakuul
Posty: 477
Rejestracja: 4 gru 2010, o 20:23
Płeć: K

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: dakuul »

Gwardia Wrocław przegrała dziś z Lubinem 1:3. W ten sposób o I ligę zagrają lubinianie. Dzisiejszy mecz nadspodziewanie zacięty, bo gospodarze wystąpili w mocno okrojonym składzie: dwóch weteranów - Jaszewski i Dutkiewicz (pełen szacunek) i grupa młodzików, w tym trzech w wieku okołomaturalnym :P. Dwa sety na przewagi mocno wyczerpały gości, mam nadzieję, że w decydującym turnieju opanują emocje i pokażą znacząco lepszą kondycję.

Pozdrawiam.
Def
Posty: 26
Rejestracja: 14 mar 2009, o 19:54
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Def »

Po pierwsze Piotr Deszcz jest już dawno po maturze. Po drugie Libero, Przyjmujący i Atakujący Lubina idąc Twoim tropem też są w wieku okołomaturalnym. Po trzecie ciekaw jestem kogo nie było wczoraj z pierwszej szóstki Gwardii, chyba że mówisz o zawodnikach sprzed dwóch lat. A po czwartę proponuję Ci zjechać na jeden dzień do kopalni i może wtedy opanujesz emocje i pokażesz znacząco lepszą inteligencję.
dakuul
Posty: 477
Rejestracja: 4 gru 2010, o 20:23
Płeć: K

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: dakuul »

Krzysztof Rejno rocznik 1993, lat 18
Łukasz Lubaczewski rocznik 1992, lat 19
Bartosz Kaczmarek rocznik 1991, lat 20

Pozdrawiam.
Def
Posty: 26
Rejestracja: 14 mar 2009, o 19:54
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Def »

Sebastian Tylicki 20 lat
Szymon Piórkowski 21 lat
Jeśli chodzi o weteranów to Jurek Zwierko 46 lat!
Proszę jeszcze o info kogo brakowało z pierwszej szóstki??
Rozumiem frustrację ale komentując spotkanie użyłaś słabych argumentów.
Również pozdrawiam i wciąż namawiam do zjazdu 700 metrów pod ziemię... Nabierzesz wówczas szacunku do górników, którzy po pracy idą na trening i tworzą najlepszy zespół na Dolnym Śląsku.
dakuul
Posty: 477
Rejestracja: 4 gru 2010, o 20:23
Płeć: K

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: dakuul »

Proszę Cię, nie epatuj mnie górniczym trudem, bo to argumenty z zamierzchłej przeszłości. I wybacz, ale nie interesuje mnie, jakie zawody uprawiają zawodnicy - skoro wychodzą na parkiet to znaczy, że połączenie pracy z hobby (????) jest możliwe.
Przypisujesz mi też płomienne uczucia i emocje, które są mi całkowicie obce - nie ma we mnie krzty żalu z powodu braku awansu Gwardii do kolejnej fazy walki o I ligę, ani też cienia zawiści z powodu sukcesu Lubina. Wybacz, emocji rozgrywki II ligi nie powodują w mej duszy żadnych, generalnie dobrze się bawię :). Niestety, znakomicie pamiętam lepsze czasy mojej drużyny, pogodziłam się ze stanem faktycznym. Nadziei na lepsze jutro nie mam, całosezonowych porażek 3:0 oglądać już nie chcę. Upadek jednak boli.

Skład Gwardii? Proszę: pierwsza szóstka: Dutkiewicz, Lubaczewski, Chmiela, Wajdowicz, Deszcz, Jaszewski, Kaczmarek. Po ekspresowych zmianach: Dutkiewicz, Lubaczewski, Chmiela, Rejno, Kordylas (rocznik 89), Jaszewski, Kaczmarek. Gospodarze zagrali w dziewięcioosobowym składzie, bo reszta zawodników kontuzjowana. Ale i tak nie rozumiem, dlaczego tak zabolała Cię moja uwaga dotycząca wieku siatkarzy... która - zupełnie niepotrzebnie - zdominowała tę dyskusję.

Gdybyś mnie lepiej znał (ot, choćby z śp. forów siatkarskich) to wiedziałbyś, że mam wielu ulubionych graczy w drużynach innych, niż Gwardia i ich rozwój oraz karierę śledzę z życzliwym zainteresowaniem. Znaleźli się oni również w Twoim zespole, ale przecież Ciebie to nie interesuje...

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Arekprees »

ludzie o czym wy tu piszecie i sie błotem obrzucacie jutro mecz we wrześni zapraszam ktoś musi paść niestety od 18
prezio
Posty: 21
Rejestracja: 29 lis 2009, o 08:24
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: prezio »

Kondycji to chyba brakło gwardzistom, rzeczywiście oddychali rękawami, a ratowało ich jedynie granie na fatalnym obiekcie, gdzie zespołom przyjezdnym pod filarami ciężko się gra, nie ma gdzie bronić piłek - trybuny są na liniach boiska. Na normalnej hali zostali rozbici w puch przez lubinian. Poza tym zacięty mecz to głównie był zasługa fatalnie gwiżdżących sędziów, którzy tylko w pierwszym secie dwa razy nie skończyli seta wtedy kiedy skończyli go goście czyli najpierw przy 25 widzieli antenkę po ataku a potem 26 dotknięcie górnej taśmy. Ogólnie sędzia drugi miał ciągle wykwit złośliwego uśmieszku gwiżdżąc przeciwko lubinianom.
Wracając do tematu młodych zawodników na parkiecie dorzuciłbym jeszcze do młodzieży lubińskiej Mateusza Kucharskiego - 21 lat.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: wwwitek2006 »

Znany jest skład "Turnieju Mistrzów II.ligi":

Krispol Września
MKS Cuprum MUNDO Lubin
KS Camper Wyszków
KS Wanda Instal Kraków

Teraz już tylko finałowy turniej -15.-17.04.2011 r. - i dwa zespoły otrzymają nazwę pierwszoligowców. Miejsce rozegrania finału nie jest jeszcze znane, a przynajmniej ja się jeszcze na nie nie natknąłem.

w.w.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Arekprees »

organizator finału bedzie znany w poniedziałek o finał aplikują wanda karków krispol września i cuprum lubin
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: wwwitek2006 »

Małopolskie forum siatkarskie już dziś donosi klawiaturę jednego z uczestników, że Wanda Kraków otrzymała prawo organizacji tego turnieju. Przyjąłem tę informację za dobrą monetę, choć źródłowej decyzji na stronie PZPS nie znajduję.( ??? ).

w.w.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Arekprees »

hehehe czyż by koledzy z krakowa wysłali razem z wnioskiem coś jeszcze dla delegatów PZPS
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: wwwitek2006 »

A chyba jednak Kraków. Camper Wyszków potwierdza informacje krakowian:
"PZPS przyznał organizację turnieju finałowego zespołowi Wandy Kraków, należy dodać, że nasz klub złożył bardzo podobną ofertę organizacyjną. Szkoda, mamy nadzieję, że gospodarze turnieju staną na wysokości zadania i turniej krakowski będzie miał oprawę taką na jaką powinna zasługiwać tego typu impreza."

w.w.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Arekprees »

tak potwierdzam działacze krispolu tez dostali informacje już ze finał w Krakowie tylko na cholerę te konkursy są
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: mazia »

Masz może dostęp do ofert jakie złożyły kluby? Z chęcią porównałabym je i zobaczyła z czego wynika oburzenie. W zeszłym roku, w przypadku turnieju pań, o ile pamięć mnie nei myli, o wygranej Gośliny zadecydował fakt, że zapewniła dostęp do hali wszystkim drużynom dzień wcześniej niż pozostałe kluby. Wtedy też było sporo nerwów ze strony innych klubów, ale według PZPS to była najlepsza oferta i turniej odbył się w Murowanej Goślinie.
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
Def
Posty: 26
Rejestracja: 14 mar 2009, o 19:54
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Def »

Mnie tylko zastanawia na jakiej hali odbędzie się turniej bo wszyscy wiemy, że Wanda gra w małej i niskiej niepsełniającej wymogów. Słyszałem jednak, że wymiary hali w ich ofercie były znacznie większe. Wynika to podobno z faktu, że nie zgłosili swojej hali do turnieju lecz halę "Hutnika". Dużo tych znaków zapytania. Proponuję, żebyśmy porównali oferty na forum. Wiem, że zarówno Camper, Krispol i Cuprum dysponują dużo lepszymi halami. Więc co decydowało? Oferta Lubina zapewniała ponadto zasponsorowanie noclegów i wyżywienia dla wszystkich uczestników turnieju. Jeśli więc w Krakowie będziemy musieli za coś płacic to mamy do czynienia ze skandaliczną decyzją. To są jedynie narazie moje spekulacje, bo może się okazac, że finał odbędzie się na dużej i ładnej hali, ze wspaniałą oprawą, uczestnicy spac będą w komfortowym hotelu z bogatym wyżywieniem i nikt za to nie zapłaci. Wówczas czapeczka z głowy i pełna akceptacja decyzji PZPS.
Pozdrawiam.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: wwwitek2006 »

@ "Def":
Twoje postulaty zostały chyba przez prezydenta Krakowa i Wandę spełnione. Oto cytat z przedłożonej w PZPS-ie propozycji:

"PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA
Nocleg i wyżywienie dla 15 osób dla każdej drużyny od 14-17 kwietnia w http://www.hotelalf.pl
Nagrody,puchary będzie wręczał Pan Prezydent .
Dostęp do hali wyremontowanej w 2010 roku od piątku,..siłowni ,sauny.
Animację prowadzi DJ Marcin,
nagrody dla kibiców, i przede wszystkich wykładzina hali tylko do siatkówki ,bez zbędnych lini
no i spragnieni siatkówki Kibice w Krakowie.
Dodać trzeba sędziów ,cennik I ligowy".

Myślę, że nie są to złe warunki.

w.w.
Ostatnio zmieniony 9 kwie 2011, o 20:17 przez mazia, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ale pogrubiać tekstu nie musisz :)
Def
Posty: 26
Rejestracja: 14 mar 2009, o 19:54
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Def »

Panie WWWWitku jest Pan w błędzie.
Turniej miał zgodnie z ofertą odbyc się w pięknej wyremontowanej hali. A prawda jest taka, że zagramy w malutkiej halce Wandy. Działacze z Krakowa mieli świadomośc, że jeśli w ofercie będzie ta hala to nie mają szans na organizacje finału. Dziwnym trafem dzień po zwycięstwie oferty okazało się, że wyremontowana hala "Hutnika" jest już nieaktualna. Mam nadzieję, że PZPS nie dopuści, aby tak gospodarzem tak ważnego turnieju był klub, który już na wstępie oszukuje. Wanda jest napewno zdecydowanym faworytem, ale niech swoją wielkośc udowodni na boisku a nie przy "zielonym stoliku".
Co Pan na to.
wwwitek2006
Posty: 73
Rejestracja: 15 lis 2010, o 21:28
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: wwwitek2006 »

Stawiasz mocne zarzuty - oszustwo - więc ja się zmywam, bo mam dość codziennego wylewania się z mediów różnych dziwnych zarzutów.

Jeśli o mnie, kibica, chodzi, to organizowałbym taki turniej na neutralnym terenie, tylko nikt, z całym szacunkiem dla uczestników Turnieju Mistrzów II.ligi, nie zechciałby tej organizacji z uwagi na niską rangę turnieju i pewne jak w banku straty finansowe.

A jako były zawodnik uważam, że lepiej skupić się na przygotowaniu sportowym do turnieju niż dywagowaniu o wyższości świąt Wielkiej Nocy nad świętami Bożego Narodzenia, jak "prof." Stanisławski. Nigdy tam nie byłem, ale czytam, że hala spełnia określone przepisami wymogi, więc... tylko grać i zlać kuper Wandzie i po ptokach.

Ze sportowym pozdrowieniem!
w.w.
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Arekprees »

[Post usunięty]
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2011, o 15:51 przez mazia, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: 17. i 23. punkt regulaminu forum
Def
Posty: 26
Rejestracja: 14 mar 2009, o 19:54
Płeć: M

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Def »

Ostatni raz o decyzji PZPS o wyborze gospodarza finału.
W ofercie Wandy jest informacja, że sufit znajduje się na przepisowej wysokości 10 m.
Okazuje się jednak, że w najwyższym punkcie hala ma 8,7 metra (sufit jest skośny).
Wobec tego faktu PZPS stwierdza, że nałoży karę finansową na Wandę ale na zmianę gospodarza jest już za późno.
Proste?
I co na to kibice, działacze i sportowcy z pozostałych klubów?
Musimy się chyba przyzwyczaic, że im dalej w las tym więcej będzie takich nieczystości.
Jeszcze cytat ze strony internetowej Wandy:
"Uczta siatkarska czeka na kibiców w Krakowie. PZPS wyznaczył nasz klub jako organizatora Turnieju Mistrzów ll ligi. Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomagali przy sporządzaniu oferty na organizację."
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
therion
Moderator
Moderator
Posty: 251
Rejestracja: 21 sie 2007, o 10:03
Płeć: M
Lokalizacja: już Łódź
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: therion »

Def pisze:W ofercie Wandy jest informacja, że sufit znajduje się na przepisowej wysokości 10 m.
Okazuje się jednak, że w najwyższym punkcie hala ma 8,7 metra (sufit jest skośny).
Ja tylko gwoli wyjaśnienia.

Przepis 1.1 Wolna przestrzeń jest przestrzenią nad polem gry wolną od jakichkolwiek przeszkód. Wysokość wolnej przestrzeni powinna wynosić minimum 7 m od podłoża.

Być może PZPS w warunkach organizacji turnieju określił inną wysokość wolnej przestrzeni, ale przepisową wysokością jest 7 m. To tak tylko w kwestii formalnej, bo całą sytuację z gospodarzem turnieju znam tylko z wpisów na forum, więc nie podejmuję się oceny zajścia :)
Dodo nie tuman! Nie da się wytępić!
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: Arekprees »

ciekawy jestem tez ilu kibiców będzie na meczach i czy znowu grupa z wrześni będzie najgłośniejsza
Awatar użytkownika
mazia
Redaktor
Redaktor
Posty: 372
Rejestracja: 21 sie 2007, o 11:07
Płeć: K
Lokalizacja: Podłopień/Kraków
Kontakt:

Re: Sezon 2010/2011 - play-off w II lidze mężczyzn

Post autor: mazia »

Hala na ostatnich meczach sezonu (nie wiem jak było wcześniej - nie byłam) hala była pełna, czyli około 400 osób. Trzeba jednak przyznać, że brakowało do tej pory zorganizowanego dopingu. Mam nadzieję, że na turniej przyjedzie wielu kibiców i będzie prawdziwe święto siatkarskie, także na trybunach:)
I kiedy czego gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”