II liga 2016/17

16bruder
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 14:33
Płeć: M

Re: II liga 2016/17

Post autor: 16bruder »

STARYWYGA pisze:
secik75 pisze:
STARYWYGA pisze:Chyba komuś nerwy wylatują
nikomu nerwy nie puściły, tylko jak widzę napisy Andrychów I liga z tym chlewikiem a nie halą to śmiech mnie ogarnia ,nie powinni być w ogóle dopuszczeni do rozgrywek z taką halą i pozostali którzy grają w takich chlewikach
Słuchaj gostek a znałeś taką drużynę Dick Black Andrychów
A wiesz że poprzednik MKS Andrychów
Beskid Andrychów zajął 4 miejsce w 1 lidze mężczyzn w latach 70
a wiesz ze mija drużna grała w 1 b i przez układy klubowe spadła
a wiesz co to jest za siatkarka pani Glinka
Każde miasto ma jakieś swoje tradycje, a Andrychów nie ma przede wszystkim sali. Jeżeli PZPS chciałby dobrze "opakować" te rozgrywki to dałby je zorgnizować w pięknej sali, gdzie nawet transmisje w internecie wyglądałyby porządnie i możnaby wnioskować że 2 liga to w miarę ciekawe rozgrywki. Poznań, Ostrołęka czy Tomaszów biją na głowę swoimi warunkami te andrychowskie, ale mogę się domy$lać co zadecydowało :)
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: II liga 2016/17

Post autor: STARYWYGA »

jesteś w błędzie
mamy 2 sale pełno wymiarowe

1 stara sala na 1 maja
druga w gimnazjum

A na ulicy dąbrowskiego ma powstać nowa super hala
na 3000 ludzi
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: II liga 2016/17

Post autor: mewa »

16bruder pisze:Każde miasto ma jakieś swoje tradycje, a Andrychów nie ma przede wszystkim sali. Jeżeli PZPS chciałby dobrze "opakować" te rozgrywki to dałby je zorgnizować w pięknej sali, gdzie nawet transmisje w internecie wyglądałyby porządnie i możnaby wnioskować że 2 liga to w miarę ciekawe rozgrywki. Poznań, Ostrołęka czy Tomaszów biją na głowę swoimi warunkami te andrychowskie, ale mogę się domy$lać co zadecydowało :)
Zaciekawiłeś mnie. Skoro się domyślasz, co zadecydowało, to może podziel się proszę z nami...

I w ogóle skąd to przekonanie, że hala to był jedyny wyznacznik tego, komu przyznać organizację?
borysek
Posty: 58
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:01
Płeć: M

Re: II liga 2016/17

Post autor: borysek »

mewa pisze:
16bruder pisze:I w ogóle skąd to przekonanie, że hala to był jedyny wyznacznik tego, komu przyznać organizację?
To nie jedyny wyznacznik ale chwila... najwazniejszy? Co z tego, ze zapewnia swietny hotel czy tam inne [cenzura]. Oni jada tam na wakacje czy walczyc o 1 lige? Jestem pewien ze pozostale zespoly wolalyby mieszkac w jakiejs bursie, ale na normalnej hali, ktora nie wypacza wyniku niz na tym kurniku i 5 gwiazdkowym hotelu. Przeciez obrona nad siebie ataku graniczy z cudem i trzeba bronic na druga strone. Przyjedzie Poznan, ktory ma hale 10-krotnie wieksza to chlopaki pomysla, ze to hala rozgrzewkowa a nie meczowa. O przyjeciu nie wspomne.

Powtorze jeszcze raz. Andrychow personalnie sklad ma bardzo dobry, zasluguje na awans i kibicuje im. Jednak przyznanie im tych finalow to absurd, tymbardziej ze nie byli jedynymi chetnymi. Jakbym decydowal o wyborze gospodarzy i taki Andrychow by mi wyslal swoja propozycje to bym im powiedzial "koncz wasc wstydu oszczedz".
Awatar użytkownika
mewa
Redaktor
Redaktor
Posty: 2252
Rejestracja: 21 sie 2007, o 07:40
Płeć: M
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: II liga 2016/17

Post autor: mewa »

borysek pisze:
mewa pisze:
16bruder pisze:I w ogóle skąd to przekonanie, że hala to był jedyny wyznacznik tego, komu przyznać organizację?
To nie jedyny wyznacznik ale chwila... najwazniejszy? Co z tego, ze zapewnia swietny hotel czy tam inne [cenzura].
Ale najważniejszy wg ciebie, czy wg ogłaszającego konkurs?
borysek
Posty: 58
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:01
Płeć: M

Re: II liga 2016/17

Post autor: borysek »

mewa pisze:Ale najważniejszy wg ciebie, czy wg ogłaszającego konkurs?
Najwazniejszy wedlug mnie i nie wyobrazam sobie, ze dla kogos cos innego jest priorytetem. Jesli roznice w warunkach hali bylyby minimalne typu porownanie Podpromia do Spodka to nie ma to znaczenia. Jednak jesli porownujemy Ostroleke do Andrychowa to chyba przyznasz, ze roznica jest ogromna?
82mariusz
Posty: 48
Rejestracja: 29 mar 2008, o 21:02
Płeć: M

Re: II liga 2016/17

Post autor: 82mariusz »

Zakwaterowanie z tego co wiem, do najlepszych również nie należy.
16bruder
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 14:33
Płeć: M

Re: II liga 2016/17

Post autor: 16bruder »

mewa pisze:
16bruder pisze:Każde miasto ma jakieś swoje tradycje, a Andrychów nie ma przede wszystkim sali. Jeżeli PZPS chciałby dobrze "opakować" te rozgrywki to dałby je zorgnizować w pięknej sali, gdzie nawet transmisje w internecie wyglądałyby porządnie i możnaby wnioskować że 2 liga to w miarę ciekawe rozgrywki. Poznań, Ostrołęka czy Tomaszów biją na głowę swoimi warunkami te andrychowskie, ale mogę się domy$lać co zadecydowało :)
Zaciekawiłeś mnie. Skoro się domyślasz, co zadecydowało, to może podziel się proszę z nami...

I w ogóle skąd to przekonanie, że hala to był jedyny wyznacznik tego, komu przyznać organizację?
Jak to co zadecydowało? Pieniądze. Oferta po prostu była najtańsza. Tak samo jak turniej półfinałowy w Wilczynie gdzie siatkarze na obiad jedli żurek z wody, soli, ziemniaków i parówek, które zostały po śniadaniu, a później poszli spać w domkach letniskowych. Nie chodzi o to zeby było najlepiej a najtaniej i najlepiej zeby gospodarz zapewnił wszystko za darmo. A hala owszem powinna być wyznacznikiem i to numer 1 bo jeżeli chcemy żeby traktowano finał II ligi jako rozgrywki drużyn aspirujacych do profesjonalnego poziomu to powinno im sie dać sprawdzić w profesjonalnych warunkach. Tu nie powinno być zrobione to wszystko na zasadzie kto taniej tylko kto najlepiej. Patrząc na hale innych zespołów wybrano najgorzej byleby taniej. Cóż, wszystkim życzę powodzenia w turnieju, niech wygra lepszy.
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: II liga 2016/17

Post autor: STARYWYGA »

Jedno jest pewne
jak MKS nie awansuje teraz to już długo nie awansuje
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: II liga 2016/17

Post autor: Elgarten »

Również wolałbym, żeby turniej odbył się w większej hali. Natomiast już nic nie zmienimy, przygotujmy się na duże emocje.
Dla mnie trzech głównych faworytów to: gospodarze, Lechia i Karpaty.
Program turnieju: http://www.mks-andrychow.pl/!data/newsy/news_1104.jpg
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: II liga 2016/17

Post autor: STARYWYGA »

Tutaj dyskutujemy o turnieju finałowym
http://www.forum.siatka.org/viewtopic.php?f=22&t=5894

Zobaczycie 3 i 4 druzynie też zaproponują grę w 1 lidze
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
Cooper
Posty: 1
Rejestracja: 4 lip 2017, o 22:40
Płeć: M

Re: II liga 2016/17

Post autor: Cooper »

Ktoś się orientuje , kiedy będzie wiadomo jak wyglądają poszczególne grupy ?
Kali BBTS
Posty: 460
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 14:29
Płeć: M

Re: II liga 2016/17

Post autor: Kali BBTS »

W grupie 5 na pewno zagra BBTS II Bielsko-Biała. Właśnie ogłoszono na stronie klubowej:

http://www.bbtsbielsko.pl/aktualnosci/n ... ialej.html
Naprzód małymi łyżeczkami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”