Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

kibicsiatkowki
Posty: 58
Rejestracja: 27 maja 2015, o 10:19
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: kibicsiatkowki »

Każdy będzie miał swoją rację. Myślę, ze większość trenerów by tak postąpiła. Dlaczego Andrychów w 3secie miał ryzykować kontuzję któregoś z zawodników? Jeden set więcej to kolejna strata sił a dzis przecież najważniejszy mecz w sezonie przed nimi. Tak jak wszyscy piszecie zawinił tylko i wyłącznie system rozgrywek... Można przegrać dosłownie jeden mecz w całym sezonie i nie awansować do 1ligi... Chore...
Druga sprawa to laczenie grup polfinalowych. Moim zdaniem powinno byc jakies losowanie.. Nie oszukujmy się..5 i 6 grupa byly zdecydowanie najmocniejesze. I tak jest od kilku lat. Jestem przekonany ze takie Jaworzno, Tychy, Rybnik, a z grupy 6 świetnie grający Lublin również by walczyly w turnieju finałowym. Oj duzo tu można dyskutować. Jestem arcyciekawy dzisiejszych rozwiązań. Generalnie udalo mi się wytypować trójkę zespołów które będą się bić o awans:) A co do Krosna, szkoda ze w meczu z Ostroleka nie bylo podstawowego rozgrywającego bo wtedy rozstrzygnęło by się to w 3 setach i nikt by nie miał do nikogo pretensji. Dalej uważam, ze Krosno powalczy dzis z Tomaszowem:)
82mariusz
Posty: 48
Rejestracja: 29 mar 2008, o 21:02
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: 82mariusz »

kibicsiatkowki pisze: A co do Krosna, szkoda ze w meczu z Ostroleka nie bylo podstawowego rozgrywającego bo wtedy rozstrzygnęło by się to w 3 setach i nikt by nie miał do nikogo pretensji.
Zaskakuje mnie ta pewność. Ja z kolei mogę napisać, że te pierwsze dwa sety dla Krosna były wynikiem gry innego rozgrywającego. Może Ostrołęka była taktycznie szykowana pod rywali z pierwszym sypaczem i potrzebowali 2 setów, żeby odczytać grę zmiennika?
Poza tym wczoraj Krosno z pierwszym rozgrywającym męczyło się w 4 i 5 secie z ławką Andrychowa.

Oczywiście nie zmienia to mojego zdania o klasie gry Karpat. Powstrzymałbym się jednak od jednoznacznych ocen.

A co do gry Andrychowa rezerwami... Nie trzeba było zmieniać całej siódemki. Zmęczenie? Brakowało im seta do wygranej w meczu.
kibicsiatkowki
Posty: 58
Rejestracja: 27 maja 2015, o 10:19
Płeć: M
Lokalizacja: Poznań

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: kibicsiatkowki »

Teraz rzeczywiście nie ma co gdybać. Krosno wczoraj było sparaliżowane strasznie. Oby dziś zagrali bez presji. Fakt Andrychów mógł wygrać również 3 seta, ale czy mieli pewność, że w tym 3 secie ktoś nie odniesie kontuzji ? Dziś jest dla nich najważniejszy mecz. Od 12 włączamy relację i oglądamy :)
Artek
Posty: 335
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 10:08
Płeć: M
Lokalizacja: Będzin
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: Artek »

Powinni zrobić małą ligę z mistrzów grup, jeden mecz więcej nie robi różnicy. Poza tym powinno być więcej zespołów żeby nie było przerw i takich śmiesznych play-offów.
Liczę na Andrychów gdzie gra stara gwardia z Będzina, którzy już wywalczyli awans kilka razy do I ligi.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: Elgarten »

Lechia - Karpaty 3:0 (13, 18, 19)
Przepaść w zaprezentowanym poziomie obu zespołów. Świetna gra blokiem Lechii, Karpaty bezradne.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

Lechia Tomaszów pokonała karpaty 3:0
Karpaty skompromitowały się

Jedne jest pewne Andrychów nie miał by żadnych szans z Tomaszowem
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: 2liga »

Sprawiedliwości stało się zadość. Wydaje mi się, że pierwsza szóstka z Andrychowa zagrała wczoraj o dwa sety za dużo :]
lub o jeden za mało
Ostatnio zmieniony 7 maja 2017, o 18:19 przez 2liga, łącznie zmieniany 1 raz.
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: Elgarten »

No i Olimpia Sulęcin w pierwszej lidze! :) Mało kto na nich stawiał, ale drużyna pokazała duże umiejętności. Zasłużone zwycięstwo i zasłużony awans.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
martino1992
Posty: 50
Rejestracja: 5 maja 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: martino1992 »

Oliwa jednak sprawiedliwa brawo dla MKS Andrychów :]
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 862
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 11:20
Płeć: M
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: Jacek »

STARYWYGA pisze:Powoli pora się przenosić na forum 1 ligi
Póki co tam nic się nie dzieje ale zaglądaj od października. Jak będziesz miał jakiś mecz w okolicy to i relację napisz.
82mariusz
Posty: 48
Rejestracja: 29 mar 2008, o 21:02
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: 82mariusz »

Brawo dla Lechii. Świetny turniej w wykonaniu zespołu z Tomaszowa. Chłopaki zagrali rewelacyjnie. Ogromne brawa dla statystyka zespołu. Genialnie rozpisał wszystkie drużyny.

A co do Andrychowa... Ciekawe co było wczoraj bardziej opłacalne: wygrać 3:0, czy pozwolić "odpocząć" pierwszej szóstce, która bez sensu musiała przez kolejne półtorej godziny stać i stygnąć w kwadracie.

Tomaszów pozdrawia Ostrołękę. Keep going.
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

W 2 meczu półfinałowym o wejście do 1 ligi
MKS przegrał zasłużenie z Sulęcinem
A wiec tomaszów i sulęcin w 1

czy ktos do nich dołaczy
czy drużyny bedą grać

A ja się dowiedziałem
że Sulęcin nie ma pięniedzy
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
borysek
Posty: 58
Rejestracja: 9 lis 2009, o 17:01
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: borysek »

Taka mala ciekawostka, ze MKS Andrychow nie liczac tego meczu z Krosnem na finalach, ktory odpuscili przy 2:0 to ostatni ligowy mecz u siebie przegrali 26.09.2015r wynikiem 2:3 z Plomieniem Sosnowiec :D

Jednak niemozliwe nie istnieje, gratulacje dla Sulecina. Osobiscie postawilbym wszystkie pieniadze na zwyciestwo Andrychowa jak wiekszosc ;) Podsumuje ten sezon w takim sposob, ze ten system awansu jest chory jak cala ta 2 liga. Grac tutaj moze kazdy byle mial pieniadze, podzial polfinalow jest rownie idiotyczny bo powinno byc jakies losowanie czy cos, bo polfinaly sa bardzo nierowne poziomem oraz jak ma np. Tomaszow w grupie to musisz z nimi sie jeszcze uzerac w polfinalach, a jak zle pojdzie to nawet w grupie na finalach. Finaly to juz bezsens totalny, pokazal to przyklad Ostroleki ze grajac "mecz o wyjscie" z Krosnem tak naprawde nic im to nie dalo przez harmonogram gier. Ten jeden mecz decydujacy czy awansujesz czy nie rowniez chyba jest nietrafiony, a pokazala to Rzasnia 2 lata temu nie przegrywajac meczu od grudnia no i teraz Andrychow nie przegrywajac od prawie 2 lat :D Naprawde, zeby wymyslic jakis sprawiedliwy system nie zajmie to miesiaca dlugiej i meczacej pracy tylko chwila zastanowienia kilku madrych osob.
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

Ta 1 liga to sztuczny wytwór Pana Nowakowskiego
Plus liga i 2 liga w 8 grupach proste

takie [ingerencja moderatora] jak sulęcin w 1lidze paranoja
oni nie mają pięniedzy na 1 lige
jaka ich jest sala pewnie w szkole

mówili mi na hali gramy za darmo
zaraz to zgłoszę do PZPS
Ostatnio zmieniony 8 maja 2017, o 18:08 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum.
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
secik75
Posty: 52
Rejestracja: 3 kwie 2017, o 22:01
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: secik75 »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 8 maja 2017, o 18:09 przez Guilder, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Punkt 8. Regulaminu Forum.
emdek
Posty: 60
Rejestracja: 6 kwie 2008, o 18:57
Płeć: M
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: emdek »

Aż mnie Wyga zmobilizowałeś do zalogowania po latach, czytam czytam i się uśmiecham ;)

Ten sezon to w sumie tak przebiega pod hasłem "Jakiś Sulęcin...." ... i dobrze :) Chłopacy ciężko pracowali w spokoju cały sezon i wypracowali mecz o awans... A podejrzewam, że z finalistów budżet w Olimpii najmniejszy.

Miny Andrychowian jak ten no jak mu tam Su... cośtam miał nie stawiać oporu, a bawił się siatkówką na całego na co gospodarze nie mieli żadnych argumentów... - bezcenne :)

Skoro wiesz że Sulęcin nie ma pieniędzy, to coś słyszałeś gdzieś, ale jednak nic nie wiesz. Dobrze. Niech to będzie dalej ten anonimowy Sulęcin.

A dla tych co jednak wolą się zorientować co się dzieje w Sulęcinie polecam prześledzić dokładnie facebook/instagram i youtube Olimpii

PS. Trybuny u nas po prostu można powiększyć by wrócić do stanu pojemnościowego z poprzedniej bytności w I lidze. Jest masa miejsca ;)
;)
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

secik75 gadać se może co chcesz wolność słowa
tylko ze ja siatkówką interesuje się od 1978 roku
takie porównanie to równa banowi zgłaszam moderacji

A moja informacja pochodzi z 2 źródeł
1 pisali o tym w siatka.org
2 wiadomość dostałem członka PZPS
i proszę nie szargać moim miastem
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
wladi
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2009, o 19:50
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: wladi »

STARYWYGA pisze:A ja stawiam takie półfinały

Tomaszów - Ostrołeka
Sulęcin - Karpaty

Obym się mylił !!!!!!!!!!!!!!
Śmieszy mnie ktoś kto nie wierzy w swoją drużynę a następnie obraża drużynę która grała lepiej na boisku .
To że interesujesz się siatkówką od 1978 roku to może chyba za długo , lepiej zacznij się interesować na przykład bilardem tam stół jest zielony i cisza podczas gry . :> :> :> :>
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

Stanisław Szablewski, dla którego awans Olimpii jest pewnym zaskoczeniem. – Wiedziałem, że chłopcy będą walczyć, ale awans jest dla mnie niespodzianką – dodał prezes sulęcińskiej drużyny.

Olimpia Sulęcin na zaplecze elity wraca po dwunastu latach przerwy. Jednak jeśli podopieczni Łukasza Chajca chcą, aby ich przygoda z I ligą trwała dłużej niż jeden sezon, to konieczne będzie wzmocnienie składu, a do tego potrzebne są pieniądze. Bez nich niemożliwe będzie wskoczenie sulęcińskiej siatkówki na wyższy poziom, tym bardziej że w I lidze waleczność i determinacja będą musiały być poparte umiejętnościami. Zatem teraz działaczy lubuskiego zespołu czeka gorący okres, w którym będą szukali sponsorów, by Olimpia mogła nawiązać wyrównaną walkę z innymi I-ligowcami. – Czeka nas olbrzymia praca, przede wszystkim w pozyskaniu środków. Z innymi kwestiami sobie poradzimy. Jedynie problem, który nas czeka, to znalezienie sponsora, który będzie w stanie zagwarantować nam taką budowę drużyny i odpowiednie przygotowanie do sezonu, żebyśmy utrzymali się w I lidze – zakończył Szablewski

http://siatka.org/pokaz/stanislaw-szabl ... podzianka/

Oni nie mają sponsora
nic nie mają
ale będzie klacha
jeszcze ktoś się wycofa
i spełni się przepowiednia
czyli 2 drużyny dojdą
MKS i karpaty
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
wladi
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2009, o 19:50
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: wladi »

STARYWYGA pisze:secik75 gadać se może co chcesz wolność słowa
tylko ze ja siatkówką interesuje się od 1978 roku
takie porównanie to równa banowi zgłaszam moderacji

A moja informacja pochodzi z 2 źródeł
1 pisali o tym w siatka.org
2 wiadomość dostałem członka PZPS
i proszę nie szargać moim miastem
Dostałeś członka z PZPS to musisz być zasłużony ale w czym ten członek ci pomaga może robi za ciebie w domu [ sprząta ,myje talerze , ścieli łóżko ? ]
Prosisz żeby nie szargać twoim miastem a ty co pisałeś o Sulęcinie
"takie [ingerencja moderatora] jak sulęcin w 1lidze paranoja " - usunięte przez Guilder !!!
Elgarten
Posty: 2190
Rejestracja: 2 lut 2008, o 19:43
Płeć: M
Lokalizacja: Wołomin

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: Elgarten »

Kolega z Andrychowa chyba nie może pogodzić się z ostatecznymi wynikami turnieju ;) Z wywiadu z prezesem wynika, że nie bierze takiej opcji pod uwagę, jak wycofanie się z rozgrywek I ligi. I bardzo dobrze. Olimpia zasłużyła na ten awans, zdecydowanie wygrywając z gospodarzami zawodów. Wcześniej zwyciężyli w półfinale, a jeszcze wcześniej triumfowali w rundzie zasadniczej w swojej grupie oraz w play-offach.
W ekstraklasie:
2000/2001 - 6 miejsce
2001/2002 - 6 miejsce
dia30
Posty: 256
Rejestracja: 28 kwie 2010, o 11:27
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: dia30 »

Olimpii nikt nic nie podarował. Grali bardzo fajną siatkówkę i zasłużenie weszli, a to czy mają kasę czy nie to już na pewno nie jest sprawa kibiców Andrychowa ;) Wasza hala mogła by być u nich sektorem ;) Was powinna bardziej obchodzić postawa trenera Legienia, który zamiast dokończyć mecz w godzinę z prysznicem wpuścił Krosno i na sprawiedliwość nie musiał długo czekać, niecałe 24 godziny. Dziwie sie tylko, że i tak mało się o tej postawie mówi w siatkarskich portalach.

System rozgrywek całkowicie do zmiany. Popieram opcję 4 grupy po 10 zespołów jak było kiedyś. I druga rzecz taka, że nie ma prawa istnieć system, w którym jedna porażka w sezonie może wykluczać z awansu. Aktualnie jest opcja, że z bilansem 31-1 nie wchodzisz do 1 ligi !!! A mistrzostwo Polski można wygrać przegrywając ostatni mecz sezonu !!! Coraz większa jest ta choroba PZPSu !!!
16bruder
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 14:33
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: 16bruder »

Olimpia w stu procentach zasłużyła na awans, bo nie tylko grała świetnie, ale również grała fair (patrz: oba turnieje - półfinałowy i finałowy). Nie kalkulowali, grali swoje i zostali za to nagrodzeni. Za to sprawiedliwość za mecz grupowy dopadła Karpaty i Andrychów. Ideą sportu jest wygrywanie a kombinatorstwo się zemściło, co cieszy mnie niezmiernie. Gratulacje dla Lechii i Olimpii.

Po drugie, czas na zmiany w systemie rozgrywek finałowych. To co teraz się dzieje sprawia, że pojawiają się właśnie takie kwiatki jak w grupie B w trzecim meczu, albo podany już przykład Rząśni, której powinęła się noga w ostatnim meczu i cały sezon na straty. A wystarczyłoby, żeby do finału weszli tylko zwycięzcy półfinałów + zespół z najlepszym bilansem z 2. miejsca (czyli Krosno). Wtedy w turnieju graliby Lechia, MKS, Karpaty i Olimpia. 3 dni, każdy z każdym i byłoby sprawiedliwiej jak teraz.
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: 2liga »

Ciekawe, kiedy STARYWYGA ustali z PZPS-em, kto ma grać w I lidze?
wladi
Posty: 11
Rejestracja: 21 paź 2009, o 19:50
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: wladi »

[post skasowany]
Ostatnio zmieniony 9 maja 2017, o 22:27 przez mewa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: użytkownik nie miał nic ciekawego do powiedzenia
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

2liga pisze:Ciekawe, kiedy STARYWYGA ustali z PZPS-em, kto ma grać w I lidze?
Kolego a jak byś się czuł jakby twoja druzyna nie awansowała

Mewa dzieki za wsparcie

Nie jestem działaczem sportowym
ba nie nalęze jeszcze do mks

Jestem kibicem
od 1979 roku
aktywnym współpracownikiem portalu siatka.org
o skrajnych poglądach
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
16bruder
Posty: 7
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 14:33
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: 16bruder »

STARYWYGA pisze:
2liga pisze:Ciekawe, kiedy STARYWYGA ustali z PZPS-em, kto ma grać w I lidze?
Kolego a jak byś się czuł jakby twoja druzyna nie awansowała

Mewa dzieki za wsparcie

Nie jestem działaczem sportowym
ba nie nalęze jeszcze do mks

Jestem kibicem
od 1979 roku
aktywnym współpracownikiem portalu siatka.org
o skrajnych poglądach
Nie awansowało także kilkadziesiąt innych drużyn z II ligi i nikt nie robi lamentu tylko pracuje już nad tym, by w przyszłym sezonie wyglądać jak najlepiej. Nawet pretensje ze strony Ostrołęki przycichły, choć ten zespół rozumiem: był najbardziej poszkodowany w turnieju finałowym, bo wygrał z Karpatami, a przez cwaniactwo innych drużyn nie zagrał w meczu finałowym. Dlatego radzę się pogodzić, budować kapelę na przyszły sezon i walczyć ponownie.
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

To nie moja sprawa
nie jestem działaczem
nadal myśle że wejdą kuchennymi dzwiami
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
2liga
Posty: 139
Rejestracja: 20 sie 2010, o 07:25
Płeć: M

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: 2liga »

Przypuszczam, że jakieś miejsce się zwolni i to nie po Olimpii.
STARYWYGA
Posty: 343
Rejestracja: 22 sie 2007, o 14:26
Płeć: M
Lokalizacja: Andrychów
Kontakt:

Re: Turniej finałowy o wejście do 1 ligi mężczyzn

Post autor: STARYWYGA »

Mam nadzieje
Na razie wiem tylko że
Krispol będzie grał na 100 % choć odchodzi trener i kilku zawodników
Jestem inwalidą 2 grupy , nie pracuje ,szukam pracy
utrzymuje się tylko z renty 1422
w grudniu na same opłaty muszę wydać 1300 zł
numer konta 70 1470 0002 2183 8652 9000 0001
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”