Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

drstein
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: drstein »

Jestem od zawsze kibicem Jokera, ale trzymam również kciuki za MKS MDK. Myślę, że nie powinno to nikogo dziwić. Ekipy z jednego regionu, a także kibice powinni się wspierać. Takie jest moje zdanie. Byłem w sobotę w Trzciance. I muszę przyznać, że jestem zawiedziony postawą trzcianeckich siatkarzy. Podejrzewam, że miejscowi kibice, którzy mają jako takie wyobrażenie o poziomie drugoligowej siatkówki, również czują niedosyt. Wałbrzych nic specjalnego nie pokazał, a jednak wygrał 3:0. W zespole Trzcianki zawiódł przede wszystkim kapitan, ex-Jokerowiec Maciej Kowalski. Z kolei bardzo mi się podobała gra Patryka Barana, który rozkręcał się z minuty na minutę. Mam nadzieję, że Joker już w sobotę pomści Trzciankę (w Pile mecz Joker - Juventur), a MKS-owi życzę przynajmniej punktu w spotkaniu z Olimpią Sulęcin. Łatwo nie będzie. Pozdro.
olo
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:03
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olo »

Kapitanem naszego zespołu jest "Galis", czyli Krzysztof Galant, a nie Maciej. :)
A z resztą Twoich wrażeń się zgadzam - zawodnicy przegrali mecz w szatni, a nie na boisku.
Odbiór, odbiór, odbiór - tego nie było. Co ciekawe - przy stacjonarnej zagrywce zawodników Wałbrzycha. Ale to była szybująca, trudna zagrywka, podawana spod ściany hali, kilkanaście metrów poza linią boiska. I temu nasi nie dali rady...
drstein
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: drstein »

olo pisze:Kapitanem naszego zespołu jest "Galis", czyli Krzysztof Galant, a nie Maciej. :)
Wydawało mi się, że spiker przedstawiał Kowala jako kapitana. Być może się pomylił albo ja czegoś nie dosłyszałem. Do "Galisa" (także byłego jokerowca) trudno mieć pretensje. Przy słabym przyjęciu nie miał wielkiego pola manewru.
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olow »

W porażce zespołu pomógł także trener.
Nie rozumiem, dlaczego Fryga zagrał na libero a boruś na ławie.W zasadzie słabego kowala nie było kim zastąpić.
Z drugiej strony, są pewne teorie "pozasportowe" odnośnie Kowala i Sokoła, kiedyś grali w jednej drużynie... miejmy nadzieję że to tylko "nagły" spadek formy, choć w sparingach był liderem.
Szkoda też Tobiasza, kontuzja wykluczyła go z meczu a na pewno by się przydał, bo Buczma rewelacji na środku nie zagrał.
Dobry mecz rozegrał Pankau, wcześniej miał problemy z formą, ale co zagrał było godne uwagi.
Zgadzam sie też, że Juventur zagrał przeciętny mecz. W tym zespole drzemią jeszcze duże możliwości, więc Jokerze uważaj...
olo
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:03
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olo »

olow pisze:W porażce zespołu pomógł także trener.
Nie rozumiem, dlaczego Fryga zagrał na libero a boruś na ławie.W zasadzie słabego kowala nie było kim zastąpić.
Decyzje dot. libero podejmuje się przed meczem, a nie po. Zahorski w roli libero jest znakomity, trzymanie go "na rezerwę" byłoby marnowaniem pozycji. Tym bardziej że nic nie zapowiadało katastrofy na przyjęciu.

olow pisze:Z drugiej strony, są pewne teorie "pozasportowe" odnośnie Kowala i Sokoła, kiedyś grali w jednej drużynie...
??? Nie przeginaj, nie szukaj i nie buduj niepotrzebnych sensacji tam, gdzie ich nie ma
olow pisze: Szkoda też Tobiasza, kontuzja wykluczyła go z meczu a na pewno by się przydał, bo Buczma rewelacji na środku nie zagrał.
A z czego miał grać, jak Galis wystawił w meczu 3 środki? Tobiasza oczywiście szkoda, ale podobno już wraca do gry
olow pisze: Dobry mecz rozegrał Pankau, wcześniej miał problemy z formą, ale co zagrał było godne uwagi.
Chyba oglądaliśmy różne mecze - dla mnie Pankau jest drugim przegranym meczu obok Kowalskiego

Z resztą się zgadzam - potencjał i ochota jest, zobaczymy jak będzie w sobotę z Sulęcinem. Oby lepiej!
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olow »

Trochę racji masz. O Frydze pisałem, że byłby dobrym zmiennikiem do ataku, bo Boruś mógł jedynie wzmocnić obronę. Zwłaszcza że wcześniej w sparingach Fryga grał w 6-ce a Boruś na libero. Co by bardziej tu pasowało.
Faktycznie środka nie było z czego grać, lecz blok Juventuru trochę wystraszył chyba Galisa, bo raczej nie dążył do tego wariantu gry nawet po dobrym odbiorze.
A nie wypominając, to kto kończy 2 piłki pod rząd w końcówce meczu w siatkę? Z całym szacunkiem do zawodników (zawodowców), juniorzy z tym nie mają problemów. Była retransmisja tego meczu i sobie dobrze przeanalizowałem. Pierwszy serw w meczu Sokoła poszedł na Kowala, który posłał piłeczkę za swoje plecki. Pewno, można powiedzieć, przypadek. Niech tak będzie.
Na pewno po meczu z faworytem nie ma co się załamywać trzeba tylko brać się porządnie za robotę i odbierać punkty kolejnym rywalom!! Na koniec sezonu będzie można sobie powspominać 1, 5 czy jakiś inny mecz sezonu.
Sulęcin będzie dobrym rywalem do odebrania punktu(ów).
Pozdro for all!

PS. Faktycznie, nic nie wskazywało, że będzie problem z odbiorem, w sparingach było ok. Ale to trener powinien przed meczem brać każdą ewentualność pod uwagę. A co będzie gdy Galis będzie miał gorszy dzień? Wolę nie odpowiadać...
kibicka
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: kibicka »

Mam jakieś dziwne wrażenie, że na tym forum wylewają swoje żale osoby blisko związane z trzcianecką siatkówką...
Nie możecie podyskutować przy piwku w kaktusie??
olo
Posty: 8
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 10:03
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olo »

kibicka pisze:Mam jakieś dziwne wrażenie, że na tym forum wylewają swoje żale osoby blisko związane z trzcianecką siatkówką...
Nie możecie podyskutować przy piwku w kaktusie??
Przeginasz Kibicka. Bo jak pisze się o Jokerze, to jest OK, a jak o trzciance, to źle?
Myślę i wnioskuję, by admin zmienił nazwę wątku - winien raczej nazywać się "Grupa I" czy jakoś podobnie, a nie "Czy Joker...".
Bo w tym miejscu chcemy przecież pisać o obu naszych drużynach występujących w II lidze.
I raz będzie więcej wątków o MKS MDK, raz o Jokerze. To chyba normalne, nieprawdaż?
pozdr.
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olow »

Miałem to szczęście, że zdążyłem przeczytać Wasze opinie odnośnie tematu i takie tam.
Faktem jest, że można by przerobić temat na grupę pierwszą. Chociaż jak widać "na miedzy" też jest fajnie.
Czemu MKS na jokerze itd. Wystarczy spojrzeć na skład MDK -u. Hehe
Po to między innymi powstało te forum, żeby rózne tematy, często zadziorne na nim poruszać.
Mam nadzieje, że Kowal nie czyta lokalnej prasy, bo nic dobrego o nim nie napisali... :o
Przyszła mi do głowy inna myśl. Kowal grał też w Sulęcinie swego czasu... Prawdziwą zagadką będzie jego forma w meczu z Olimpią. W pierwszym meczu drużyna grała bez presji, bo nie nie była faworytem, kibice jednak po cichu liczą na jakąś zdobyć w ten weekend. Czas w końcu coś zagrać, bo kibice utraceni teraz, mogą nie wrócić... a gra przy pustych trybunach do przyjemności nie należy.
Mam też cichą nadzieję, że podobnie jak Joker, Mks będzie lepiej grał na wyjazdach niż u siebie.
A co do Jokera, to który w końcu gra? KS , VKS czy MUKS jak reklamuje prezes?
Awatar użytkownika
Arekprees
Posty: 267
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 19:16
Płeć: M
Kontakt:

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: Arekprees »

no tylko ze ja bym uważał z tym awansem do tej pierwszej ligi żeby nie było tak jak było od 2 lat że pan jasinski robił więcej drugów bo kupował zawodników na których go nie było stać i później błagał żeby ktoś to bagno wspomógł i błagał po internecie ze w pile sie siatkówki nie opłaca i td
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olow »

MKS MDK - Olimpia 0-3 (-21,-22,-21)
Kowalski i Pankau ponownie w głównych rolach. To juz nie jest śmieszne, z takim hamulcem w drużynie nic nie wygrają.
Ponoc Joker 3-0 z Wałbrzychem!! Ktoś potwierdzi?
drstein
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: drstein »

Potwierdzam! Gra Jokera napawa optymizmem. Pilanie praktycznie cały czas kontrolowali sytuacje na parkiecie. Na wyróżnienie w zespole Jokera zasłużył libero Darek Krajewski, który podbił kilka bardzo ważnych piłek. Brawa również dla Alancewicza i Dziewita. Juventur zagrał mniej więcej to samo, co tydzień temu w Trzciance. Czyli nic wielkiego.
kibicka
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: kibicka »

Joker zagrał bardzo dobrze taktycznie! Krajewski bardzo dobre obrony, na uwagę zasługuje również środkowy Sobala i Oskar Dziewitt który ciągnie zespół z lewego skrzydła. Gratulacje !!!!!!! Czekamy na kolejne zwycięstwa - w środę w Sulęcinie.
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olow »

Wiem, że wczoraj Joker 8-2 w 5 secie prowadził Sulęcinie. Jeśli wygrał, to są murowanym faworytem do wygrania 2ligi!! Słyszałem też, że Winkler jednak w tym roku zagra w Trzciance, trwa zatwierdzanie go do gry.
drstein
Posty: 4
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 19:45
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: drstein »

Napisałem już wcześniej, że Joker wygrał mecz 3:2. Mój post z przyczyn dla mnie nieznanych został skasowany. Ponieważ wyniku na stronie wciąż nie ma, uznałem, że zasadne jest podanie go na forum.

Aha! Już wiem. To niejaki Koras-administrator skasował mój post. Że niby nie wnosi nic merytorycznego do dyskusji. Nie zgadzam się z tym! Wiele wnosi, bo po tym wyniku widać, że Joker jest rzeczywiście mocny i powrót do pierwszej ligi jest rzeczywiście realny. Być może Koras jest z Sulęcina i zabolała go ta porażka. Jeszcze raz powtórzę. Gdyby wynik był wpisany na stronie to nie podawałbym go tutaj. Ale skoro osoba obsługująca stronę śpi to dlaczego nie można go wpisać tutaj??? Cenzura?
Ostatnio zmieniony 1 lis 2007, o 17:57 przez Koras, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Wyniki mozna wysylac na adres wyniki@siatka.org lub przez formularz kontaktowy na stronie. Wynik meczu jest wpisany.
kibicka
Posty: 18
Rejestracja: 1 wrz 2007, o 09:39
Płeć: K

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: kibicka »

No i Joker był skazany na walkę o utrzymanie a tu po 3 kolejkach siedzi na fotelu lidera :D co oczywiście bardzo mnie cieszy. Mecz w Sulęcinie był bardzo ważny dla układu tabeli tym bardziej cieszy wygrana - poza tym bardzo ciężko gra się na tamtejszej hali.
Szkoda Trzcianki znowu przegrany mecz tym razem w Szczecinie, mam nadzieje że limit porażek wykorzystany i teraz zaczną zdobywać punkty.
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi??

Post autor: olow »

No to przed Nami 4 kolejka. Joker na pewno faworyt. Wałbrzych gra z Sulęcinem, ktoś potraci tu punkty... więc Joker ma szanse odskoczyć na kilka punktów. Zielonka powinna wygrać w Legnicy, powinna, co oznacza że łatwo nie będzie. Podobnie Lubin - Sulechów. W każdym bądź razie outsiderzy grają ze środkiem tabeli, więc coś można uszczknąć. No i te wlkp derby.
Miejmy nadzieję, że po 1 wygranym secie, przyjdzie kolej na wygrany mecz....
Powodzenia!!
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: ADEK »

w tym sezonie na 100%:) :)
himen
Posty: 235
Rejestracja: 22 paź 2007, o 20:00
Płeć: M
Lokalizacja: Siedlce

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: himen »

ADEK pisze:w tym sezonie na 100%:) :)
A dasz sobie rękę uciąć?
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: ADEK »

No nie... ale Joker ma bardzo dobra sytuacje :D
Ja liczę na to ze w pierwszej czwórce I gr. znajdzie się Wałbrzyska Victoria
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: Pele »

I dalej jeszcze nie wiadomo czy awansuje bo walka trwa. Ale podopieczni Rolanda Dembończyka jeszcze grają. Choć słyszałem, ze pod Dembończykiem już dołki kopie wyżucony z JAdaru pan trener!
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
rybitwa
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 06:28

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: rybitwa »

To zle slyszales albo pojecia nie masz o czym piszesz i jakies bzdury snujesz.Prawda jest taka, ze jak jokerowcy teraz nie awansuja to juz mozna sie pozegnac na zawsze z awansem bo w przyszlym sezonie najprawdopodobnie juniorzy beda sie ogrywac w II lidze.Prawda jest tez taka , ze z obecnym skladem to przykro jest patrzec jak sie męczą na tym boisku.Powinno byc milo,łatwo i przyjemnie.Chyba, ze masz inne zdanie.Szkoda zachodu i pieniedzy na to co ta druzyna z "takimi "nazwiskami soba prezentuje.To tyle w temacie.I jeszcze raz proponuje do laryngologa sie udac.
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: Pele »

Więc pożyjemy i zobaczymy kto ma rację i czyje źródła informacji są lepsze!
Pozdrawiam
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
rybitwa
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 06:28

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: rybitwa »

Pele pisze:Więc pożyjemy i zobaczymy kto ma rację i czyje źródła informacji są lepsze!
Pozdrawiam
Tu nie chodzi o to kto ma racje tylko o to, ze jakies niejasne insynuacje rozsiewasz nie mając żadnych podstaw.A tak na marginesie to też poruszyłem sprawę postawy drużyny złożonej z bądz co badz graczy umiejących grać.I jak jesteś tak dobrze poinformowany to może nam wyjaśnisz dlaczego tak słabo grają?Czy to tez jest jakaś teoria o której nie wiemy
Awatar użytkownika
ADEK
Posty: 85
Rejestracja: 25 sty 2009, o 11:51
Płeć: M
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: ADEK »

No teraz szanowny Joker zmierzy sie z Victoria :P Zapowiada sie bardzo ciekawy i emocjonujacy mecz... :] miejmy nadzieje zwyciezki dla druzyny z Wałbrzycha...
Pozdro
olow
Posty: 158
Rejestracja: 2 wrz 2007, o 10:59
Płeć: M

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: olow »

No i awansował, więc temat można śmiało zamknąć
rybitwa
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwie 2008, o 06:28

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: rybitwa »

rybitwa pisze:
Pele pisze:Więc pożyjemy i zobaczymy kto ma rację i czyje źródła informacji są lepsze!
Pozdrawiam
Zgadza się.Awans stał się faktem tak jak to było zakładane w czerwcu ubr,temat można zamknąć a Pele zmień zródło informacji.Może wtedy będziesz bardziej wiarygodny i nie oczerniał ludzi.Pozdrawiam i przy okazji życze Zaksie brązowego medalu MP
Awatar użytkownika
Pele
Posty: 6822
Rejestracja: 23 gru 2007, o 20:48
Płeć: M
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle i okolice

Re: Czy Joker znowu awansuje do I ligi?

Post autor: Pele »

Zobaczymy co po awansie spotka Dembończyka bo zdania nie zmieniłem. Choć po wywalczeniu awansu będzie teraz działaczom trudniej zmienić trenera ale ....
Źle pisać o "wielkiej drużynie z twierrdzą" to nienada,
ODPOWIEDZ

Wróć do „II liga mężczyzn”